איזה קטע.. תראו מה החמאס אמר.. - עמוד 6 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איזה קטע.. תראו מה החמאס אמר..

Milford Cubicle

Recommended Posts

ההבדל הוא, שלפחות במקרה הIRA מדובר בטרוריסטים שהם מערביים ובאים עם מטרות מוצהרות שאפשר להתדיין עליהן. אגב, לא זכור לי שאירלנד קיבלה עצמאות...

במקרה של הטרור האיסלאמי - והאיסלאם בכלל - המטרה המוצהרת היא השמדת הציביליזציה המערבית הכופרת באיסלאם. אתה רואה משא ומתן איתן?

התרבות המערבית הרגילה לפשרות, לא יכולה לקבל את העובדה שיש ארגוני טרור בקצה העולם השני, שלא רוצים כסף, לא רוצים עצמאות, לא רוצים כלום מלבד הרג הכופרים.

והחמאס? החמאס נלחם למען מטרה קצת יותר קטנה, אבל הוא לא שונה מאותם ארגונים. אני לא רואה איך, לאחר השמדת מדינת ישראל, החמאס עוצר ופונה להקים יחסים דיפלומטיים עם המערב.

קרא את זה: http://www.benadorassociates.com/article/17435

מאמרים מאלפים מאת בחור בשם אמיר טהארי, עיתונאי, איראני לשעבר, שמתמקד בניתוח המזרח התיכון. יש לו עוד המון מאמרים שם, שבאים ללמד את המערב על ערבים.

נגד טרור חייבים לפעול בכוח, במלוא הכוח. העולם, שהרגיל עצמו לטרוריסטים מקומיים מתונים, רק כעת מתחיל להבין את זה (ראה השינוי שמתחולל בבריטניה).

אבל הכוח לא צריך להיות מופעל רק כנגד הטרוריסטים עצמם, אלא גם כנגד האוכלוסיה בה הם מוצאים מפלט נוח.

העובדות מדברות כנגדך - אף ארגון טרור רציני לא הוכרע בכח! הרוסים מנסים לפעול במלוא הכח בצ'צ'ניה מול טרוריסטים מוסלמים מטורפים וסופגים אבידות כבדות ביותר יחד עם פיגועי טרור מהמחרידים שהיו פעם. האמריקנים אכלו כבר אלפי הרוגים בעירק למרות שהם משתמשים בכל הכח האפשרי ומפציצים שכונות מגורים. זה עזר? ממש לא. למחרת כבר הם ספגו פיגוע כבד. הלוואי והיה לי פיתרון אך לצערי אין לי פיתרון לטרור. מה שאני כן יודע, וכך גם העובדות מספרות, הוא שטרור לא יכול להיות מוכנע בכח בלבד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 339
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אין תקדים להתמודדות עם טרור, כי מעולם לא היה בעולם טרור כפי שפוקד אותו כעת, עם עליית האיסלאם הרדיקאלי.

אני רואה את זה ככל מלחמה אחרת, בסופו של דבר מלחמות מוכנעות בכוח, וכך גם כאן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

הצחקת אותי!

פצצה גרעינית אחת שמתפוצצת באטמוספירה מחזירה את ארה"ב לתקופת האבן. :kopfpatsch:

הדמוקרטיה בישראל הולכת ונהיית דומה יותר ויותר ל"דמוקרטיה" בארצות ערב. :bash:

ממש לא!

שרון התחייב לתת לפלשתינים נמל מים עמוקים בעזה ונמל תעופה בינלאומי. בעצם, הפלשתינים כבר לא צריכים לבקש מאיתנו רשות. מאחר וצה"ל לא יהיה יותר ברצועת עזה, הם יוכלו לעשות שם מה שהם רוצים. מפקדות הטרור של ארגוני הטרור הפלשתינים יועתקו מדמשק לעזה, וצפוייה נהירה המונית של אנשי טרור לרצועת עזה, ומשם ליהודה ושומרון במשאיות שישראל התחייבה לאפשר להם מעבר חופשי ללא בדיקות בטחוניות. בנוסף לכך, הרשות הפלשתינית כבר סיכמה על רכישה של כמויות גדולות של טילי נ"ט, טילי נ"מ, קטיושות ונשק כבד נוסף שיגיע לרצועת עזה בחופשיות (דרך הים, האוויר, או סיני), ומשם ליהודה ושומרון דרך המעבר הבטוח שישראל תסלול.

לא שנים, חודשים.

בדיוק! :xyxthumbs:

יודע מה? תן לי דוגמה אחת של טרור שפסק בעקבות נסיגה ו"מחוות".

בלי קשר לטרור, יש לך דוגמה למדינה אחת בהיסטוריה שויתרה על חבל ארץ מארצה שלה ומסרה אותו לאוייב חלש ממנה בזמן מלחמה?

כניעה לטרור מובילה רק לעוד ועוד טרור.

הדרך היחידה לטפל בטרור היא באמצעות שימוש בכוח ברוטאלי אדיר וחסר פרופורציות (אפילו גרעיני, אם יש בכך צורך) בהתמדה, בנחישות, ולאורך זמן. דרך פעולה מסוג זה לא נוסתה מעולם, ומשום כך הטרור לא הובס. במידה, והיו משתמשים בדרך פעולה זו כנגד הטרור, לא היה קיים יותר טרור בעולם, נקודה.

במלחמה, בייחוד כנגד טרור, אתה חייב להיות יותר אכזרי ונחוש מהאוייב, במידה ואתה חפץ חיים.

:kopfpatsch:

אני לא מאמין עד כמה אנשים יכולים להיות טפשים. בכל פעם, אני נדהם מחדש. :kopfpatsch:

אני לא יודע אם אתה באמת טיפש, או פשוט מאוד תמים. :nixweiss:

ובכן, כמו שנאמר על הקומדי סטור בזמנו - סתומים אבל אופטימים :)

או משהו כזה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברה חברה חברה חלקכם צודקים וחלק לא...

אז ככה לפי דעתי האישית זה לא יפתור כלום הפלסטינים יראו שטרור זה דבר שבאמת פותר בעיות ורק עם הטרור הם הצליחו לעשות משהו לא יאומן לקבל חזרה חלק קטנטן מהשטחים "שלהם" למה בסוגריים כי לפי דעתכם האישית הכל שלהם!!

נו בחייכם הערבים לא עם מטומטם חלק גדול מאוד מהמצאות שיש לנו היום הם פותחו ע"י הסינים שהמוסלמים גנבו ופיתחו עוד יותר הכוונה כמובן לאסטרונומיה וכו...

כן כן הם לא חכמים גדולים בנשק מודרני אבל אף אחד לא חכם גדול בזה אין להם היכולת לפתח נשק כזה לעומת רוסיה,סין,ארה"ב,... אומנם יש אינטסר אבל חוץ מזה חייבים כסף וטכנולוגיה ואני לא רואה שלכל מדינה ערבית יש כסף כן ערב הסעודית זה משהו אחר וגם פקיסטן תראו הם ערבים מוסלמים אבל יש להם גרעיני כי יש להם כסף... והיה להם אינטרס כזה לפתח כדי להילחם בהודו על חבל ארץ קטנטן

ובקשר לצצניה דווקא פוטין היה יכול לסיים תמלחמה מהר מצד אחד זה משתלם מצד שני זה לא פוליטית

למה להחזיר הביתה אלפי חיילים מכנים שיצטרכו עבודה שאין לגרום ליותר מובטלים זה לא משתלם לאף אחד

למה לא לנסות טילים וטכנולויגיה חדשה נגיד או מחודשת בשדה קרב אמיתי? גם נראה לי משתלם

והרוסים לא יעזבו את חבל הארץ שם כי יש שם נפט והרבה הרבה מאוד נפט!! וגז טבעי זה חבל ארץ עשיר מאוד!! וגם הצצנים מבינים את זה!!

והם קיבלו אותו לזמן קצר את המדינה שלהם חזרה עד שהם לא חזרו לבקש עוד ועוד והרי אם הם יתנו עוד למה לא לבקש עוד יותר??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו בחייכם הערבים לא עם מטומטם חלק גדול מאוד מהמצאות שיש לנו היום הם פותחו ע"י הסינים שהמוסלמים גנבו ופיתחו עוד יותר הכוונה כמובן לאסטרונומיה וכו.

שמדברים על תור הזהב של המוסלמים מדברים על תקופה של למעלה מ500 שנים.

האם הערבים ישלטו בעולם? אני לא חושב. אני חושב שאנחנו נהרוג את כולנו לפני שניתן להם לעשות את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

העובדות מדברות כנגדך - אף ארגון טרור רציני לא הוכרע בכח! הרוסים מנסים לפעול במלוא הכח בצ'צ'ניה מול טרוריסטים מוסלמים מטורפים וסופגים אבידות כבדות ביותר יחד עם פיגועי טרור מהמחרידים שהיו פעם. האמריקנים אכלו כבר אלפי הרוגים בעירק למרות שהם משתמשים בכל הכח האפשרי ומפציצים שכונות מגורים. זה עזר? ממש לא. למחרת כבר הם ספגו פיגוע כבד. הלוואי והיה לי פיתרון אך לצערי אין לי פיתרון לטרור. מה שאני כן יודע, וכך גם העובדות מספרות, הוא שטרור לא יכול להיות מוכנע בכח בלבד.

על מה בדיוק אתה מדבר כשאתה אומר "מלוא הכוח"? :s05:

אף אחד לא משתמש במלוא הכוח כנגד הטרור, ומשום כך אף אחד לא מביס את הטרור.

הרוסים הפעילו בצ'צ'יניה הרבה כוח (לא מלוא הכוח).

האמריקנים נלחמים בעירק עם פינצטה (ממש רחוק מאוד ממלוא הכוח שיש להם).

הדרך היחידה להביס את הטרור היא בכוח, בהרבה כוח, ובעוד יותר כוח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ב"מלוא הכח" אתה מתכוון לשיגור פצצות אטום טקטיות או הרס וחורבן של ערים שלמות?

במושג "במלוא הכוח", אני מתכוון להפעיל עוצמה צבאית מלאה (לא רק עוצמה צבאית שנראית פרופורציונלית) בנחישות ובהתמדה לאורך זמן רב ככל הדרוש עד להשמדה מוחלטת של הטרור (כוח אדם ותשתיות).

בעיקרון, אני מדבר על ארטילריה כבדה, והפעלת כוחות צבא משולבים, לפי הצורך.

במלחמה עם הפלשתינים אני לא סבור שיש צורך להשתמש בנשק גרעיני. אפשר להביס אותם די בקלות באמצעות מתקפה קונבנציונלית תקיפה וחסרת פשרות, ולאלץ אותם לחתום על הסכם כניעה (שיהווה בסיס להסכם שלום) לפי התנאים שלנו, מתוך עמדת כוח.

עם זאת, במקומות בעולם בהם הדבר הכרחי, אין להירתע משימוש בנשק גרעיני טקטי או אפילו גרעיני אסטרטגי. במידה ותמתין עד שהטרוריסטים יפוצצו פצצת אטום באחת מהערים שלך, זה כבר יהיה מאוחר מדי.

הטרור משול לסרטן, והדרך היחידה להילחם בסרטן היא באמצעות הקרנות וכריתת האיבר הנגוע, כדי ששאר הגוף ימשיך לחיות.

בנוגע לנשק גרעיני, הוא מהווה אמצעי אחרון בלבד. אבל, זהו אמצעי שאין לשלול על הסף.

עריכה:

אם שרון היה מטפל בטרור הפלשתיני באותה נחישות בה הוא גירש יהודים מביתם, אז כבר מזמן לא היה יותר טרור פלשתיני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבל שאתה לא לומד מההיסטוריה,

אומה כנועה אשר חותמת על הסכם כניעה, לעולם תזכור זאת עד אשר תצליח להתאושש לאומית ועד אשר ידה תהיה על העליונה.

והיסטוריה באופן טבעי חוזרת על עצמה כי היא גזורה מטבע האדם.

ירי אלטילרי לתוך יישובים פלסטינים יגרום יותר נזק מתועלת, ולמרות שגם אני לפעמים אומר "להפציץ אותם עם אלטילריה בכל הכח", במחשבה שניה, שחושבים יותר לעומק מגלים שזה פשוט דבילי, וייצור עוד טרור.

בקשר לשורה האחרונה שלך הרשה לי לגחך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גרמניה הנאצית הוכנעה ע"י בעלות הברית ונאלצה לחתום על כתב כניעה. אני לא חושב שאתה מציע שהיה צריך להידבר עם היטלר במקום לנצח את הצבא שלו ולחייב את גרמניה לחתום על כתב כניעה. ראינו מה קרה כשניסו להידבר עם היטלר (הוא כבש את צ'כוסלובקיה).

יש מדינות שאפשר ורצוי להידבר איתן. לעומת זאת, עם הטרור אי אפשר להידבר.

העובדה שהפלשתינים ירי ארטילרי על הישובים שלנו נותנת לנו לגיטימציה מלאה להגיב בירי ארטילרי כבד.

המחשבה כי שימוש בארטילריה כבדה כנגד הפלשתינים תיצור עוד טרור מוטעית.

ויתור לטרור יוצר עוד טרור.

מלבד זאת, אם לא יהיו יותר טרוריסטים, אז לא יהיה יותר טרור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

BORG אני רואה שלא הקשבת בשיעור היסטוריה.

מלחמת העולם השניה פרצה רק בגלל שבמלחמת העולם הראשונה השפילו את הגרמנים והכריחו אותם לחתום על הסכם כניעה.

טרור לא מנצחים. טרור מונעים עד כמה שאפשר.

זה כמו גניבות ורצח, אי אפשר למנוע את זה לגמרי. זאת פעילות שמבוצעת על ידי אזרחים חפים מפשע (ברוב המקרים) בתוך המדינה עצמה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על מה בדיוק אתה מדבר כשאתה אומר "מלוא הכוח"? :s05:

אף אחד לא משתמש במלוא הכוח כנגד הטרור, ומשום כך אף אחד לא מביס את הטרור.

הרוסים הפעילו בצ'צ'יניה הרבה כוח (לא מלוא הכוח).

האמריקנים נלחמים בעירק עם פינצטה (ממש רחוק מאוד ממלוא הכוח שיש להם).

הדרך היחידה להביס את הטרור היא בכוח, בהרבה כוח, ובעוד יותר כוח.

אתה לא יודע שיט על מה אמריקה עושים בעיראק, אה?

בפצצות אטום/מימן הם לא ישתמשו, כמובן.

אבל כמעט כל דבר אחר הולך שם.

הם אפילו פיתחו טכנולוגיות חדשות רק בשביל תנאי השטח של עיראק.

הדבר שאני הכי מפחד ממנו, זה שאדם כמוך יעלה לשלטון פה.

הוא יהיה כל כך פאנט ואידיוט, שהוא יזרוק פצצת אטום במרכז עזה.

ויחד עם הערבים הוא ידמי גם את כל הישראלים. ר_ס

ד"א, בורג, למקרה שאתה לא יודע, אפילו היה איזה "רב ערבי" (שייח? משזה לא יהיה), שאמר שפגיעה בתהליך ההנתקות הוא עבירה על חוקי האיסלאם.

משו כזה...

והחאמס כבר 15 שנה מכריז שישראל בקרוב תהיה שלו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...