איזה קטע.. תראו מה החמאס אמר.. - עמוד 4 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איזה קטע.. תראו מה החמאס אמר..

Milford Cubicle

Recommended Posts

דמוקרטים ROFL MAO!

אתה קורא לממשלה שלנו דמוקרטית? ממשלה שבה אם בן אדם לא עושה מה שמנהיג המפלגה שלו אומר לו לעשות הוא מפוטר???

{שהיה את ההצבעה נגד ההתנתקות שרון אמר שכל מי שיצביע נגד מהליכוד יפוטר}

זה לגיטימי מאוד

קוראים לזה משמעת קואליציונית (במקרה הזה משמעת ממשלתית)

שר שלא מסכים עם דרך הממשלה, לא צריך להיות בממשלה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 339
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

רוסיה

וצ'צ'ניה הרוסים הפציצו בכל מה שיש להם והצ'צ'נים נרגעו... ביינתיים

מה? באיזה עולם אתה חי ובאיזה ערוץ אתה רואה חדשות, כי זה נשמע לי נורא כיף לחיות בעולם שלך.

הצ'צ'נים נרגעו? LOL! רוסיה זורקת על צ'צ'ניה כל מה שיש לה (חוץ מנשק גרעיני) מאז תחילת שנות ה-90', זה לא ממש הפריע לצ'צ'נים לפוצץ בניינים ולקחת אלפי בני ערובה בשתי תקריות חמורות מאוד בשנים האחרונות, בהן נהרגו מאות אזרחים.

למעשה, רק לפני שבוע או שבועיים שידרה ABC ראיון בלעדי עם מנהיג המורדים הצ'צ'נים (מאסחדוב), אדם שרוסיה צדה כבר שנים רבות, והוא אמר בראיון שהוא ימשיך להלחם ברוסים (גם באמצעי טרור).

בקיצור, come back when you've got a clue.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון אבל האם שר שבא בשביל הדעות של העם לא צריך להיות בממשלה רק בגלל שה"בוס" שלו מחליט? הוא אמור לעשות מה שטוב בשביל העם לא בשביל מישהו שמן שמדבר מצחיק....  :screwy:

אלוהים ישמור, לך תלמד אזרחות ותבין מה ההבדל בין הרשות המבצעת לרשות המחוקקת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האם הפרחחים הצעירים של השכן לא יכולים להשליך אבנים גם מעבר לגדר..?

הם יזרקו עלינו אבנים, אנחנו נזרוק עליהם סלעים בחזרה.  

עם גדר הפרחח לא מגיע ומתפוצץ מבלי שתוכל להחזיר לו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שים לב שאחרי ההתקפה הברוטלית של רוסיה על הכפרים הצ'צ'נים הייתה הפסקה... זמנית...

אבל גם זאת בעצם פעולת טרור...

ולא ממש כיף לחיות בעולם שלי למשל רק אתמול מת לי חתול...

אני לא מעודכן בקשר לצ'צ'ניה כי כרגע אני מנסה להסתדר עם המדינה שלנו תודה שהארת את פניי בקשר לנושא ...

...

וכן כנראה שהתבלבלתי בין ח"כ לשר... My bad

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם יזרקו עלינו אבנים, אנחנו נזרוק עליהם סלעים בחזרה.

ואם הם זורקים את האבנים כאשר מסביבם יש עשרות ילדים קטנים ו"תמימים" שיצטלמו מצויין בתקשורת העולמית במידה ויפגע בהם פתאום סלע ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואם הם זורקים את האבנים כאשר מסביבם יש עשרות ילדים קטנים ו"תמימים" שיצטלמו מצויין בתקשורת העולמית במידה ויפגע בהם פתאום סלע ?

=

israel... pwnd

אתה צריך להבין שזה לא הולך ככה... אנחנו לא פשוט יכולים לזרוק אבן{או טיל HELLFIRE} על קהל אנשים רק בגלל שיש שם 3 פנאטים שיורים רקטות...

אם זה היה עובד ככה האוכלוסיה הערבית בישראל הייתה יורדת ב90%...

Dont think you are... know you are ... Stupid :D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יודע מה? תן לי דוגמא אחת של לוחמת טרור/גרילה שדוכאה באמצעות שימוש בכח. אני לא מכיר מקרה שכזה, אבל אותי תוכל להאיר את עיני.

אם ייצא לך לבקר באחד משני הבסיסים בהם שירתתי, אשמח להאיר את עינך.

כמו שהארתי את עינך כבר לפני זה...אמנם חלק מהטרוריסטים מצליחים להסתנן, אבל הם עדיין

מעטים ביחס לטרוריסטים שאינם מצליחים להסתנן לשטחי ואני מקווה שאתה תקלוט את זה

ואני לא אחזור על זה שוב...ואתה בתור חייל צריך לדעת את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון, לערבים יש עוד כמה קילומטרים בעזה, נכון יש להם נצחון מורלי ונכון, זו הוכחה (אחת בשורה אינסופית - כי בסופו של דבר זה פשוט נכון) שהטרור עובד. ו? מה הנקודה שלך? המצב אחרי ההתנתקות לא ישתנה? Gee, you don't say! ברור שהוא לא ישתנה, ההתנתקות גם לא אמורה לשנות אותו, כמה פעמים כבר אפשר לחזור על אותו דבר? היא רק *צעד* לכיוון השינוי, וצעד הכרחי, מכיוון שהיציאה מעזה היא פשוט בלתי נמנעת.

לפי תפיסתך, גם הנסיגה מהגדה, ממחצית ירושלים והגולן אינן נמנעות. מה הופך אותה לפחות נמנעת מהאחרות?

בשנים האחרונות עשתה כל מה שביכולתה כדי להתמודד עם הטרור בצורה אפקטיבית (והסיבה שלא הפציצו שכונות מגורים על ידי סוללות ארטילריה היא בגלל שזה counter productive לחלוטין).

האמנם? במקרים בהם נהרסו בתים מהם שוגרו רקטות אל עבר , היו עימותים בין התושבים המקומיים לחמאס שרצה לשגר רקטות. אף אחד לא רוצה להיות הקורבן של המלחמה הזו. הפצצה של סוללות ארטילריה הייתה מכריזה שיש מחיר להפגזות על יישוב ישראלי, גם אם זה שדרות ולא תל-אביב.

אי אפשר להתמודד עם טרור על ידי כח נטו, ואם האינתיפדה לא הוכיחה לך את זה עדיין, יש לך עוד אינספור דוגמאות מרחבי העולם, בין השאר צ'צ'ניה (ושם הרוסים השמידו לחלוטין ערים שלמות, שלא לדבר על שכונות) ועירק (שם האמריקאים סופרים הרוגים מדי יום, מבלי שיש להם יכולת לעשות משהו בנוגע לזה, ועם כל הכוחות שיש להם שם). אי אפשר לעצור טרור לאומני בשום דרך, כי לאנשים האלה אין מה להפסיד. תשמיד את ג'נין? הם יעברו לרמאללה. תשמיד את רמאללה, הם יעברו לשכם. תשמיד את שכם, תחטוף אמברגו ואז כבר לא תוכל להשמיד אף אחד.

יש ויש. טרנספר. בדיוק כפי שנעשה כאן ב1948. יישוב שמפעיל טרור כנגד , יגולח עד תום. אולי אין לך הסכמה מוסרית עם עקרונות הטרנספר, אך עיון קל בדפי ההיסטוריה יוכיח לך שזו הייתה השיטה עליה מתבססת מדינת כיום. מה לעשות, הערבים לא יאהבו אותך יותר עם הזמן.

אה! לא!

כמו שכבר כתבתי מקודם, אין שום ביסוס לטענה שהפלשתינים יירו קסאמים לעבר אשקלון מרצועת עזה, אם כבר - ישנו תקדים לבנון שמוכיח את ההיפך הגמור. אגב, בפעם האחרונה שבדקתי, מקסיקו לא נמצאת תחת כיבוש אמריקאי (אם כבר אז ההפך), כך שהאנלוגיה הזאת היא מטופשת לחלוטין.

שנדבר על תקדים לבנון? בלבנון יש מאזן אימה. מאז שישראל נסוגה מלבנון, יש שם שקט מדומה. הוא לא באמת שקט, נרצחו לא מעט ישראלים מאז הנסיגה, וישראל נמנעה מתגובה באופן עקבי פשוט בגלל הכוח הצבאי הלא מבוטל שנצבר על ידי חיזבאללה מאז שהם חופשיים לעשות כאוות נפשם. פעם, הם לא יכלו להגיע עם רקטות לקריות; היום אין להם בעיה כזו. האם אתה באמת רוצה מאזן אימה דומה עם החמאס? עוד נקודה שחורה למדינת ישראל, ארגון טרור יושב לה על הגבול ומפעיל עליה סחיטה.

אבל אתה יודע מה? נ-נ-י-ח והם יירו קסאמים. לאחר הנסיגה, תהיה לצה"ל אפשרות לעשות שימוש בפתרונות שהוכיחו את עצמם במקום אחר, אבל לא ניתן היה ליישמם בעזה. השילוב של נורית וארטילריה עובד די יפה בגבול לבנון, אין שום סיבה שהוא לא יעבוד גם בגבול עזה (ואם מערכת ה-THEL תושמש בשנים הקרובות, אז מה טוב). למעשה, עזה הופכת להיות מעין לבנון 2, ומה שעובד שם - יעבוד גם כאן.

מה בדיוק עובד שם כיום? אף אחד לא יוכל לעשות כלום אם החיזבאללה יחליט לתקוף את ישראל, למעט כניסה מאסיבית בחזרה לתוך לבנון. אתה לא יכול לרדוף אחרי עשרות חוליות כאלו, זה לא פרקטי - רק לדאוג שהשטח הקרוב לגבול ישאר נקי. בלבנון זה אומר להפציץ שטחים פתוחים, בעזה זה אומר למחוק אוכלוסיה.

עד כמה שהמצב בלבנון גרוע, המצב בעזה קטסטרופלי.

משום מה, אתה עושה רציונליזציה של העימות הזה ומתעלם מהמטרה העיקרית שלו בעיני הערבים, שהיא מחיקת ישראל. ההתנתקות היא נצחון ענק בשבילם, בדיוק כפי שהייתה הנסיגה מלבנון. קשה להתווכח עם תוצאות הנסיגה ההיא, באמת שחיים של חיילים רבים נחסכו. השאלה היא, מה יהיה המחיר לאוכלוסיה האזרחית בעימות הבא עם החיזבאללה.

לגבי צ'צ'ניה, המצב שם אחר. הרבה יותר קל לפקח על מה שנעשה בגבולות מדינה כמו ישראל, מאשר ברוסיה. לא סתם אל-קאעידה ויתר החולירות לא מתעסקים איתנו, זה הרבה יותר מסובך. הרוסים רק עשו חצי עבודה, את החצי השני הם לעולם לא יוכלו לסיים - זה מסובך מדי.

אני מבטיח לך שאם ישראל הייתה עושה בעזה את מה שרוסיה עשתה בצ'צ'ניה, היו נפתרות הרבה מאוד בעיות. זמנית, כמובן, כי כל עוד ערבים על גדת הירדן המערבית (וזה כולל את ערביי ישראל) הבעיות לעולם לא יפתרו - מקסימום יורדמו לעוד עשר שנים - אבל אז היינו עושים צעד חשוב קדימה.

האמת, כנראה, עצובה וסביר להניח שתגרום לכאב מוסרי אצל כל שמאלני ששכח בכמה דם וכמה הרס, גירוש ועושק כמה הארץ הזו. אבל זו האמת, הא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...