איזה קטע.. תראו מה החמאס אמר.. - עמוד 3 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איזה קטע.. תראו מה החמאס אמר..

Milford Cubicle

Recommended Posts

• תגובות 339
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

סקיצו

אתה טועה

לא רק ישראל

כל העולם כולו

רק לפני כמה זמן הם אמרו שהם תוך 100 שנה יכבשו את ארצות הברית

פחחחחחח :lol: :lol: :lol: הם לא, יש פערים של כמה עשרות שנים בטכנולוגיה והנשקים בין הערבים לעולם המערבי, ואני לא מדבר על המטוסים הרוסיים ,

ממלמת העולם השניה שהרוסים מוכרים להם, כך שאין מה לדאוג.... בעיניין הזה

כך בדוגמא את מדינת , תיראה לאן אנחנו הגענו אחרי 50 שנה, ותיראה לאן הם... למרות כל הנפט שיש להם, וכוח האדם הבעיה שלהם שהם טיפשים

וזה המזל שלנו ושל כל העולם :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה מה שהם אומרים עלינו... אני לא אוהב יהודים כולם רודפי כסף וכל הסטיראוטיפים... בגלל זה הכל קורה בגלל שאין כבוד בין העמים

עדיף להיות רודפי בצע, מאשר לנסות להשמיד עם... אתה לא חושב?

לפחות אנחנו דמוקרטיים, וחיים במאה ה-20, ותיראה אותם, הם כל הזמן נלחמים ומתווכחים, רוצים עוד ועוד אבל אין להם מושג ממה, הם פשוט רוצים :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דמוקרטים ROFL MAO!

אתה קורא לממשלה שלנו דמוקרטית? ממשלה שבה אם בן אדם לא עושה מה שמנהיג המפלגה שלו אומר לו לעשות הוא מפוטר???

{שהיה את ההצבעה נגד ההתנתקות שרון אמר שכל מי שיצביע נגד מהליכוד יפוטר}

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המצב הוא אותו מצב בדיוק. רק שעכשיו יש לערבים עוד כמה קילומטרים בעזה, נצחון מוראלי לא מבוטל והוכחה לעולם שהטרור עובד, כך או אחרת.

אין לישראל עכשיו לגיטימציה לכלום. כולם שואלים, "נו, מה עם הגדה?". בעיני מי שראה בישראל כובשת, עדיין כובשת. ובעיני מי שלא, והעריך את על עמידתה לנוכח הטרור, ההערכה הזו נעלמה ביחד עם הנסיגה.

ההצדקה היחידה לנסיגה הזו הייתה יכולה להיות טקטית, באם לצבא באמת יהיו חיים קלים יותר לאחריה - ואז היא שווה את המחיר. אבל איפה שמעתם כזה דבר מהצבא? לי לא יצא לשמוע את זה.

במצב העניינים הנוכחי, ותוך הפתרונות המוגבלים בהם נוקטת לנוכח הטרור, לעולם לא תהיה הכרעה. החמאס ימשיך לכרסם ולכרסם בנבלה של מדינת עד כלות. הפתרונות ברורים, לי לפחות, ומושתתים כולם על אלימות, אלימות חסרת מעצורים, כי רק זה מה שהערבי מבין,. כך זה בינו לבין ערבי אחר (תראו איך מתנהלות מדינות ערביות) ובינו לבין המערב (טוב, שם גם יש אלמנט מסויים של צביעות ותיכמון, אבל בסופו של דבר זה גם גולש לאלימות - ע"ע המוסלמים בצרפת, המוסלמים בבריטניה, ה9.11, עיראק...). הפצצות של שכונות על ידי ארטילריה בתגובה לכל קאסם תהיה התחלה טובה, או לחילופין שיטוח מוחלט של כל כפר ממנו נורית אש לעבר ישראל. חסימה מוחלטת של כל המעברים לתוך ארץ ישראל, ופתיחת המעברים למצרים וירדן... וכו', וכו'.

אז מה יהיה השלב הבא? אה! קסאמים על אשקלון.

ואני שואל, איזו מין מדינה מטומטמת נותנת לאוייב לירות רקטות לתוך השטח שלה ועוברת על כך בשקט? מישהו רואה את מקסיקו מפגיזה את ארה"ב, את סוריה מפגיזה את טורקיה (הסורים פעם התחכמו, הטורקים העמידו להם חצי על הגבול ואמרו שהם מכריזים תוך מספר שעות על מלחמה, הסורים התקפלו מהר מאוד)..

זו פשוט בדיחה, מדינת ישראל היא בדיחה וחיי אזרחיה הם בדיחה. חידשתי משהו למישהו?

בקיצור, ילדים, עד שיבוא ג'ורג' W בוש ישראלי, או יגאל אלון מודרני (זה שניקה את רוב הגליל מערבים בשנות ה40 וה50), שלא מפחד ללכלך את הידיים והמוניטין שלו, דיננו לחיות כאן בפחד וחוסר בטחון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פחחחחחח  :lol: :lol: :lol:  הם לא, יש פערים של כמה עשרות שנים בטכנולוגיה והנשקים בין הערבים לעולם המערבי, ואני לא מדבר על המטוסים הרוסיים ,

ממלמת העולם השניה שהרוסים מוכרים להם, כך שאין מה לדאוג.... בעיניין הזה

כך בדוגמא את מדינת , תיראה לאן אנחנו הגענו אחרי 50 שנה, ותיראה לאן הם... למרות כל הנפט שיש להם, וכוח האדם הבעיה שלהם שהם טיפשים

וזה המזל שלנו ושל כל העולם  :xyxthumbs:

סלח לי אבל אתה חי בסרט.... ויותר גרוע זה סרט שפעם הכניס לנו חזק בישבן (מלחמת יום כיפור- אותה גישה.... הם נחותים.... נחותים נחותים אבל זיינו אותנו לא מעט... ואל תגיד לי עכשיו "אבל ניצחנו" כי כן ניצחנו אבל באיזה מחיר- זה מחיר הגישה שלך "הם נחותים")

אגב... אני לא יודע בן כמה אתה- אני לא יודע אם שירתת בצה"ל ולמדת קצת על הסד"כ של כוחות ערב... נכון לפלשתינאים אין מאורגן- אבל למצרים לדוגמה רוב חיל האוויר שלהם מורכב ממטוסי F16 ... (לפי ידיעותיי המועטות זה ממש לא מטוס רוסי וזה בעצם המטוס שמרכיב גם את רוב חיל האויר שלנו...)

אגב- סתם לידיעתך- יש מדינות ערב שלהן נשקים מתקדמים משלנו- רוצה דוגמה? ערב הסעודית.... יש בעולם שתי מדינות בעלות מטוסי ריגול מסוג אייווקס - ארה"ב וערב הסעודית... בגלל המחיר שלהם- רוצה לשמוע עובדה שעוד יותר תפתיע אותך? לערב הסעודית יש מטוסי F16 מסוג "בלוק 60" - בלי להכנס ליותר מדי הסברים לF16 יש ההמון סוגים (לנו הכי מתקדם זה הF16I "סופה") - לערב הסעודית זה בלוק60- עכשיו קבל- לארה"ב אין כאלו ! מסיבה שהם לא משתלמים לה כלכלית - כך שהמדינה היחידה בעולם שמחזיקה כאלו (שלא פעם הוכתרו כחוד החנית של מטוסי הF16) היא רק ערב הסעודית.

סתם נתתי כמה דוגמאות פשוטות- לא על מנת להכנס לוויכוח של מי הצבא יותר חזק, כי אני מאמין בחוזקת הצבא שלנו וזה בהחלט הצבא הגדול במזרח התיכון- אבל מצד שני לבוא ביציאות של "לערבים ממש אין כמו לעולם המערבי" - זו אימרה מטופשת של מישהו שמדבר מתוך...חוסר ידיעה מוחלט.

ועוד נקודה למחשבה... לאיראן צפויה להיות יכולת גרעינית בעוד מספר שנים .... אמרת משהו על הבדלים בין העולם המערבי לערבי?

אם התגובה שלך היא לא לגביי העולם הערבי אלא ספציפית לפלשתינאים- אז לא הבנתי אותך נכון, אבל גם אם התכוונת ספציפית לפלשתינאים- עדיין אין לעשות טעויות של שאננות "הם נחותים" .... הנחותים האלה ממררים לנו את החיים 50 שנה עם כל הטכנולוגיה המופלאה שלנו....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המצב הוא אותו מצב בדיוק. רק שעכשיו יש לערבים עוד כמה קילומטרים בעזה, נצחון מוראלי לא מבוטל והוכחה לעולם שהטרור עובד, כך או אחרת.

אין לישראל עכשיו לגיטימציה לכלום. כולם שואלים, "נו, מה עם הגדה?". בעיני מי שראה בישראל כובשת, עדיין כובשת. ובעיני מי שלא, והעריך את על עמידתה לנוכח הטרור, ההערכה הזו נעלמה ביחד עם הנסיגה.

ההצדקה היחידה לנסיגה הזו הייתה יכולה להיות טקטית, באם לצבא באמת יהיו חיים קלים יותר לאחריה - ואז היא שווה את המחיר. אבל איפה שמעתם כזה דבר מהצבא? לי לא יצא לשמוע את זה.

נכון, לערבים יש עוד כמה קילומטרים בעזה, נכון יש להם נצחון מורלי ונכון, זו הוכחה (אחת בשורה אינסופית - כי בסופו של דבר זה פשוט נכון) שהטרור עובד. ו? מה הנקודה שלך? המצב אחרי ההתנתקות לא ישתנה? Gee, you don't say! ברור שהוא לא ישתנה, ההתנתקות גם לא אמורה לשנות אותו, כמה פעמים כבר אפשר לחזור על אותו דבר? היא רק *צעד* לכיוון השינוי, וצעד הכרחי, מכיוון שהיציאה מעזה היא פשוט בלתי נמנעת.

במצב העניינים הנוכחי, ותוך הפתרונות המוגבלים בהם נוקטת לנוכח הטרור, לעולם לא תהיה הכרעה. החמאס ימשיך לכרסם ולכרסם בנבלה של מדינת עד כלות. הפתרונות ברורים, לי לפחות, ומושתתים כולם על אלימות, אלימות חסרת מעצורים, כי רק זה מה שהערבי מבין,. כך זה בינו לבין ערבי אחר (תראו איך מתנהלות מדינות ערביות) ובינו לבין המערב (טוב, שם גם יש אלמנט מסויים של צביעות ותיכמון, אבל בסופו של דבר זה גם גולש לאלימות - ע"ע המוסלמים בצרפת, המוסלמים בבריטניה, ה9.11, עיראק...). הפצצות של שכונות על ידי ארטילריה בתגובה לכל קאסם תהיה התחלה טובה, או לחילופין שיטוח מוחלט של כל כפר ממנו נורית אש לעבר ישראל. חסימה מוחלטת של כל המעברים לתוך ארץ ישראל, ופתיחת המעברים למצרים וירדן... וכו', וכו'.

בשנים האחרונות ישראל עשתה כל מה שביכולתה כדי להתמודד עם הטרור בצורה אפקטיבית (והסיבה שלא הפציצו שכונות מגורים על ידי ארטילריה היא בגלל שזה counter productive לחלוטין). אי אפשר להתמודד עם טרור על ידי כח נטו, ואם האינתיפדה לא הוכיחה לך את זה עדיין, יש לך עוד אינספור דוגמאות מרחבי העולם, בין השאר צ'צ'ניה (ושם הרוסים השמידו לחלוטין ערים שלמות, שלא לדבר על שכונות) ועירק (שם האמריקאים סופרים הרוגים מדי יום, מבלי שיש להם יכולת לעשות משהו בנוגע לזה, ועם כל הכוחות שיש להם שם). אי אפשר לעצור טרור לאומני בשום דרך, כי לאנשים האלה אין מה להפסיד. תשמיד את ג'נין? הם יעברו לרמאללה. תשמיד את רמאללה, הם יעברו לשכם. תשמיד את שכם, תחטוף אמברגו ואז כבר לא תוכל להשמיד אף אחד.

אז מה יהיה השלב הבא? אה! קסאמים על אשקלון.

ואני שואל, איזו מין מדינה מטומטמת נותנת לאוייב לירות רקטות לתוך השטח שלה ועוברת על כך בשקט? מישהו רואה את מקסיקו מפגיזה את ארה"ב, את סוריה מפגיזה את טורקיה (הסורים פעם התחכמו, הטורקים העמידו להם חצי על הגבול ואמרו שהם מכריזים תוך מספר שעות על מלחמה, הסורים התקפלו מהר מאוד)..

אה! לא!

כמו שכבר כתבתי מקודם, אין שום ביסוס לטענה שהפלשתינים יירו קסאמים לעבר אשקלון מרצועת עזה, אם כבר - ישנו תקדים לבנון שמוכיח את ההיפך הגמור. אגב, בפעם האחרונה שבדקתי, מקסיקו לא נמצאת תחת כיבוש אמריקאי (אם כבר אז ההפך), כך שהאנלוגיה הזאת היא מטופשת לחלוטין.

אבל אתה יודע מה? נ-נ-י-ח והם יירו קסאמים. לאחר הנסיגה, תהיה לצה"ל אפשרות לעשות שימוש בפתרונות שהוכיחו את עצמם במקום אחר, אבל לא ניתן היה ליישמם בעזה. השילוב של נורית וארטילריה עובד די יפה בגבול לבנון, אין שום סיבה שהוא לא יעבוד גם בגבול עזה (ואם מערכת ה-THEL תושמש בשנים הקרובות, אז מה טוב). למעשה, עזה הופכת להיות מעין לבנון 2, ומה שעובד שם - יעבוד גם כאן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון, לערבים יש עוד כמה קילומטרים בעזה, נכון יש להם נצחון מורלי ונכון, זו הוכחה (אחת בשורה אינסופית - כי בסופו של דבר זה פשוט נכון) שהטרור עובד. ו? מה הנקודה שלך? המצב אחרי ההתנתקות לא ישתנה? Gee, you don't say! ברור שהוא לא ישתנה, ההתנתקות גם לא אמורה לשנות אותו, כמה פעמים כבר אפשר לחזור על אותו דבר? היא רק *צעד* לכיוון השינוי, וצעד הכרחי, מכיוון שהיציאה מעזה היא פשוט בלתי נמנעת.

א. ממש לא בלתי נמנעת ובטח לא הכרחית.

ב. אמנם זוהי התנתקות חד-צדדית ולא אמורה לשנות דבר, אך כאשר אתה רואה את החמאס שמח לאיד כאשר אנו מפנים

את אחינו מרצועת עזה מראה לך (אלא אם כן אתה אוכל גלגלים כל היום) ולכל אדם הגיוני וחכם שהרבה אם בכלל תקווה אין כאן.

ג. תמיד יש דרך להלחם בגרילה ובטרור, בוא נגיד שעל כל מחבל שמסתנן לגבולות המדינה ומצליח בפשעו יש 10-15 מחבלים

בממוצע שאינם מצליחים ונתפסים והולכים לשבת קצת בכלא קציעות. אז אם הגענו לתוצאות כאילו תוך מספר שנים שיטות ההדיפה

של צה"ל יהיו הרבה יותר משוכללות וחדישות. תורת הלחימה ממשיכה להשתדרג על בסיס יומי, כל יום לומדים דברים חדשים ומפתחים

שיטות לחימה חדשות.

לסיכום אציין שמדיניות ההבלגה של שרון עברה כל גבול ולדעתי בפעם הבאה שייעוף איזשהו סוג של טיל לעבר שטח , יש למחוק

שכונות. כמו שאומרים, מה שלא הולך בכוח הולך בעוד יותר כוח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...