איזה קטע.. תראו מה החמאס אמר.. - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איזה קטע.. תראו מה החמאס אמר..

Milford Cubicle

Recommended Posts

לפני מספר דקות שמעתי בחדשות שארגון החמאס הודיע שלאחר היציאה מרצועת עזה תהיה התגברות של פעולות הטרור על מנת לגרום למדינת להחזיר להם גם את יהודה ושומרון וירושליים..

[סרקזם] כמה שאני מופתע!!!!!!! [/סרקזם]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 339
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

couldnt care less

הם יכולים להגיד מה שהם רוצים. זה לא אומר שהם יקבלו את זה

פרשנים ערבים אמרו שהישרלים עזבו את עזה כי היא לא מקודשת להם ושאין סיכוי שהם יעזבו את ירושליים.

אבו מאזן גם אמר שהוא לא יעצור עד ירושליים כי אין לראש ממשלה פלסטיני סיכוי בכלל אם הוא לא יצהיר שזה מה שהוא רוצה

בקיצור אין מה לקחת אותם ברצינות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דן ועמרי... אתם מפספסים את הקטע ...

לאור כל מה שיקרה עכשיו למי איכפת מטרור ערבי... כל הישראלים שהתחילו לעשות את זה נהיים בעיה...

וטרור מכל סוג שהו גורר אלימות...

ותגובות כמו יופי עכשיו יש סיבה להיכנס בהם רק ידרדרו את הדיון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגידו אתם עד כדי כך טיפשים ?

אתם יכולים להגיד couldn't care less כמה שבא לכם... לא טענתי שזה אמור לעניין אתכם.

בסה"כ ציינתי שזה מה שהם טענו, בשביל כל אותם תמימים שטענו שברגע שנצא מרצועת עזה פתאום יהיה שלום, ולא יעופו קאסמים על אשקלון... ::)

(fighter, לא הבנתי מה אתה רוצה)

Burton, מה קשור אבו-מאזן ?

ארגון החמאס הודיע שהוא הולך להגדיל את כמות פעולות הטרור בעקבות הניצחון בפינוי של גוש קטיף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יופי, ואז תהיה לנו את כל הלגיטימציה שבעולם להיכנס באמ-אמא שלהם אחת ולתמיד.

איפה אתה חיי, ב-red alert 2 ?

המצב יהיה בדיוק אותו מצב. לוחמה של החמאס מתוך אוכלוסיה אזרחית. אז עכשיו פתאום תהיה לדעתך לגיטימציה לפגוע באוכלוסיה האזרחית שהם מסתתרים בתוכה? ::)

אולי לא הייתי צריך להיכנס לנושא הזה בכלל בפורום שמורכב ברובו מילדים בני 16 שעדיין חיים בסרטים של משחקי כבוד ונקמה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם יכולים להגיד couldn't care less כמה שבא לכם... לא טענתי שזה אמור לעניין אתכם.

בסה"כ ציינתי שזה מה שהם טענו, בשביל כל אותם תמימים שטענו שברגע שנצא מרצועת עזה פתאום יהיה שלום, ולא יעופו קאסמים על אשקלון... ::)

זה לא שלא איכפת לנו מה הולך לקרות(שלום/פיגועים/מלחמה או מה שלא היהי) אלא שפשוט לא איכפת לנו מה החמאס אומר

Burton, מה קשור אבו-מאזן ?

ארגון החמאס הודיע שהוא הולך להגדיל את כמות פעולות הטרור בעקבות הניצחון בפינוי של גוש קטיף.

אבו מאזן הוא מנהיג כמו גם ראשי החמאס. ובתור מנהיגים הם לא יכולים להרשות לעצמם להגיד "טוב נו חברה בואו נסתפק בעזה" כי זה ישר יגרום למפלתם

אירגון החמאס יכול להודיע מה שהוא רוצה...

ניראה לך באמת שאם הם היו יכולים להגדיל את כמות הפיגועים הם לא היו עושים את זה?

הם עושים את כל שביכולתם כל הזמן כדי לפגע בישראל.

זה שעכשיו שקט יחסית זה לא בגלל שהם היו עד עכשיו נחמדים אלא בגלל שאנחנו היינו כל כך טובים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי אתה לא צריך להכליל...

ובכל מקרה תמיד תהיה לוחמה של החמאס ... כמו שתמיד תהיה לוחמה של צה"ל החמאס חושב שהוא עושה מה שהעם הפלסטינאי צריך, הם עושים את זה בדרך מטורפת ורדיקלית אבל הם משיגים את המטרה שלהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איפה אתה חיי, ב-red alert 2 ?

המצב יהיה בדיוק אותו מצב. לוחמה של החמאס מתוך אוכלוסיה אזרחית. אז עכשיו פתאום תהיה לדעתך לגיטימציה לפגוע באוכלוסיה האזרחית שהם מסתתרים בתוכה?  ::)

אולי לא הייתי צריך להיכנס לנושא הזה בכלל בפורום שמורכב ברובו מילדים בני 16 שעדיין חיים בסרטים של משחקי כבוד ונקמה..

חמוד, אני לא בן 16 ולא חי בסרט ולא בשום משחק, ואם אתה לא רוצה להגיב אז אל תעשה טובות ותתן לנו להרגיש כאילו כל הודעה זה מתנה מאלוהים.

לא בא לך אל תגיב, שחצן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חמוד, אני לא בן 16 ולא חי בסרט ולא בשום משחק, ואם אתה לא רוצה להגיב אז אל תעשה טובות ותתן לנו להרגיש כאילו כל הודעה זה מתנה מאלוהים.

לא בא לך אל תגיב, שחצן.

:'( :'( :'( :'( :'(

תסלח לי על שחצנותי, אבל מי שאומר "ניכנס באמ-אמא שלהם" חיי בסרט...

את ההסבר כבר כתבתי,

המצב יהיה בדיוק אותו מצב. לוחמה של החמאס מתוך אוכלוסיה אזרחית. אז עכשיו פתאום תהיה לדעתך לגיטימציה לפגוע באוכלוסיה האזרחית שהם מסתתרים בתוכה? ::)
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...