קניתי לפני שבועיים את הU2311H ויש לי בעיות מעצבנות, עזרה. - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קניתי לפני שבועיים את הU2311H ויש לי בעיות מעצבנות, עזרה.

theone89

Recommended Posts

אז ככה קניתי לפני שבועיים את הU2311H מי RSM ויש לי בעיות מעצבנות שפשוט משגעות אותי:

1- כל הכפתורים נעולים חוץ מי כפתור ההפעלה\כיבוי, ממש מצויר על המסך מנעול.

2- כשאני מדליק את המחשב אין תגובה ורק אחרי שאני מנתק ומחבר את כבל הUSB של המסך, רק אז הוא עולה.

3- לפעמים באמצע משחק או המתנה של כ5-10 דקות המסך פשוט נכבה וצריך עוד פעם לשחק עם הUSB.

למישהו זה קרה הדברים האלו ? כי אני כבר חושב להחליף אותו בגלל שכבר נמאס ואין איך לסדר את זה, אולי יש תוכנה למסך הזה או משהו שמסדר את זה ?

תודה לכל העוזרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^ לא עובד :pissed: מה עושים הלאה ? יש איזה שהוא פתרון ?

באמת שאני מצטער שלא קניתי את ה2333T שעולה פחות ובטח ללא כל הבעיות הדפוקות האלו, למסכים כאלה יש אולי משהו כמו עדכון באיוס ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גש לחנות ותחליף את המסך. חיפוש קצר ברשת מראה שיש 2 סיבות אפשריות לתקלה הזאת. לחלק מהאנשים הבעיה נפתרה עם מסך חדש, לחלק מהאנשים הבעיה נפתרה עם או כרטיס מסך אחר. בכל אופן, תנסה להחליף את המסך. אם זה נשאר ככה, תחליף לדגם אחר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב משהו בהחלט דפוק במסך הזה עכשיו הדלקתי את המחשב אחרי העבודה, שוב כמובן המסך לא עבד לכן לחצתי 10 שניות זה לא עבד לכן לחצי בערך דקה ואז המסך נדלק והראה ציור של מנעול פתוח ככה שאני מנחש שעכשיו הכל בסדר.

מבקש מי המנהלים לא לסגור את הדיון, אולי הבעיה תתחיל שוב מחר או בסוף השבוע לכן מעדיף להמשיך מי הדיון הזה.

תודה לכל מי שניסה לעזור לי :yelclap:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קרה לי פעם אחת עם מסך אחר של . זה מנגנון הנעילה שלהם כדי למנוע מאנשים להתעסק עם הגדרות. לפעמים מסיבה כלשהי הוא ננעל לבד (נדיר), אך עוד לא נתקלתי במצב שבו לא ניתן לשחרר אותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...