לאחר התיקון,אבק במסך הDell 2007FP שלי @@עדכון@@ המסך החדש הגיע, יש פיקסל שרוף :( - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לאחר התיקון,אבק במסך הDell 2007FP שלי @@עדכון@@ המסך החדש הגיע, יש פיקסל שרוף :(

אור כהן

Recommended Posts

שלום לחברי הפורום היקרים :hi:

היום קיבלתי בחזרה את מסך הDell 2007FP שלי ששלחתי לתיקון עקב "צריבת תמונה" בפאנל, שגרמה להמון פיקסלים שרופים\תקועים.

מפני שלא הייתי מעוניין להחליף את המסך לדגם אחר, Nextop לקחה את היוזמה והחליפה לי את הפאנל כדי לפתור את הבעייה.

בדקתי את הפאנל החדש, ואכן, אין בו אף לא פיקסל שרוף אחד ;D

אבל (!!) יש המון כתמים אפורים בגדלים וצורות שונות על המסך בגווני אפור! :kopfpatsch:

לפי מה שקראתי מדובר באבק שנלכד בפאנל, דבר זה נגרם בדרך כלל מעבודה באיזור לא סטירלי.

הכתמים מפוזרים בכל מני מקומות במסך, בדקתי האם באמת מדובר באבק, הקשתי מספר פעמים על כתם במסך והוא החליק כלפי מטה.

כתמים לא יכולים להחליק, מדובר באבק :bash:

יש איזושהי דרך לתקן זאת בלי לפתוח את המסך? או שאני צריך שוב לשלוח את המסך לNextop (עלה לי 100 ש"ח משלוח :'( )

אור כהן :nixweiss:

נ.ב (כן, ניקיתי את המסך, פעמיים...)

עדכון 27.10.2009

לאחר תקופה ממושכת, Nextop שלחה לי את המסך לDell על מנת לתקנו.

היום קיבלתי את המסך, אומנם לא מיוצר במקסיכו, אלא בצ'כיה, אבל פאנל S- עם A05.

המסך נראה חדש.

הבעיה היחידה האמת היא שיש פיקסל מת במסך, רק פיקסל אחד.

הפיקסל המת הוא פיקסל מת אדום, זאת אומרת הוא שחור באדום, כי הוא לא יכול להציג אדום.

בדקתי עם המיקרוסקופ שיש לי ואכן ה"תת פיקסל" מת שם.

אני אומר ככה,

חיכיתי כחודשיים-שלושה, אוליי יותר, מי סופר כבר, למסך שלי, ועכשיו שכבר יש לי אותו, עדיף, פיקסל מת אחד על 32 פיקסלים מתים או על 32 חתיכות אבק במסך.

נשאר כבר עם זה :-\

הבחור עם הפיקסל השרוף, שלום :jump:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך בדיוק נראה לך שאפשר לנקות אבק בתוך המסך בלי לפתוח אותו?

בערך כמו שאפשר לצחצח שיניים בלי לפתוח את הפה?

לא "מתקנים" דברים כאלה, כי צריך ממש לפרק את הפאנל, ואם עושים את זה באזור עבודה שהוא שונה מחדר נקי של מפעלי ייצור, אתה תכניס הרבה יותר אבק מאשר תוציא.

מחליפים את הפאנל.

לא יודע מאיפה השיגו לך את הפאנל עבור המסך הזה, ולמה הוא במצב כזה זוועתי, אבל תדרוש פשוט שיחליפו לך לפאנל חדש או למסך חדש. למיטב ידיעתי, ה-2007FP עדיין זמין מ-, ואם לא - תמיד קיימת האופציה של רכישת הפאנל או המסך כולו מ-.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אלמד אותכם כלל, לא קונים מסכים באינטרנט . צריכים לבדוק שאין פיקסל שרוף.

אחרכך זה מלחמת התשה בין הלקוח לחנות.

היתלוננת על פיקסל שרוף, קיבלת 40 פיקסלים שרופים(כתמים), ממש חכם הדורות. זרוק להם תמסך ותבהיר להם חד משמעית. אם תיראה פיקסל אחד שרוף שבור להם תמסך רק ככה ילמדו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז זהו שנקסטופ רכשה את הפאנל הזה כדלי להחליף לי את הפאנל הפגום, אך כנראה במהלך ההתקנה שלא בוצעה כנראה בסביבה סטרילית נכלא אבק.

אם נוקשים על המסך בעוצמה בינונית ניתן לראות חתיכות אבק מחליקות כלפי מטה (לא כולם)

אז חשבתי אולי להטות את המסך, לנענע אותו, מי יודע... אני מבין שרק לשלוח חזרה למעבדה יפתור את הבעייה... :-\

אגב איך שם הם מנקים את האבק מהפאנל? במעבדת תיקונים? עם אלכוהול? מברשת? בד לניקוי אבק?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה זה משנה איך הם מנקים את המסך? אתה לא אמור לעשות את זה בעצמך. אם הם החזירו לך מסך במצב גרוע יותר מזה שהבאת להם, אתה צריך להחזיר להם אותו ולדרוש מהם לתקן הבעיה. הם יכולים להחליף את כל הפאנל, אם זה שווה להם ויש להם פאנלים חדשים (שים לב לדגש על חדשים) ואם לא, אז שיחליפו לך למסך חדש מדגם זהה או דומה, מה שיש במלאי.

אני בהחלט מקווה שהעניין יבוא על טיפולו במהרה ושתצא מרוצה. בכל מקרה, תמשיך לעדכן כאן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אגב איך שם הם מנקים את האבק מהפאנל? במעבדת תיקונים? עם אלכוהול? מברשת? בד לניקוי אבק?

אמרתי לך, אתה לא קורא?

אף אחד לא מנקה את האבק מתוך הפאנל. מחליפים פאנל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 1 חודש מאוחר יותר...

תודה לכולם! ;)[br]פורסם בתאריך: 5.09.2009 בשעה 12:44:40

עדכון 27.10.2009

לאחר תקופה ממושכת, Nextop שלחה לי את המסך לDell על מנת לתקנו.

היום קיבלתי את המסך, אומנם לא מיוצר במקסיכו, אלא בצ'כיה, אבל פאנל S- עם A05.

המסך נראה חדש.

הבעיה היחידה האמת היא שיש פיקסל מת במסך, רק פיקסל אחד.

הפיקסל המת הוא פיקסל מת אדום, זאת אומרת הוא שחור באדום, כי הוא לא יכול להציג אדום.

בדקתי עם המיקרוסקופ שיש לי ואכן ה"תת פיקסל" מת שם.

אני אומר ככה,

חיכיתי כחודשיים-שלושה, אוליי יותר, מי סופר כבר, למסך שלי, ועכשיו שכבר יש לי אותו, עדיף, פיקסל מת אחד על 32 פיקסלים מתים או על 32 חתיכות אבק במסך.

נשאר כבר עם זה :-\

הבחור עם הפיקסל השרוף, שלום :jump:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פיקסל מת כהה בפאנל עם גודל נקודה כל-כך קטן - אני בטוח שאתה אפילו לא רואה אותו, אלא אם כן אתה מנסה.

אם זה מאוד מפריע לך, כמובן, אתה רשאי להתלונן שוב. רק תזכור שפורמלית זה לא מכוסה באחריות של .

אגב, המסגרת הקדמית של המסך בצבע כסף או שחור? (סתם תהיה לגבי REV A05 שמיוצר בצ'כיה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם כבר היית כל כך הרבה זמן בלי המסך, מה הבעיה להמשיך להיות בלעדיו?

מצד שני אין בעיה שתחכה בשביל לצבור עוד פיקסלים :P

דווקא הייתי עם מסך, מסך CRT בגודל 16 אינץ' מטושטש ובעל גוון צבעים דפוק :'(

פיקסל מת כהה בפאנל עם גודל נקודה כל-כך קטן - אני בטוח שאתה אפילו לא רואה אותו, אלא אם כן אתה מנסה.

אם זה מאוד מפריע לך, כמובן, אתה רשאי להתלונן שוב. רק תזכור שפורמלית זה לא מכוסה באחריות של .

אגב, המסגרת הקדמית של המסך בצבע כסף או שחור? (סתם תהיה לגבי REV A05 שמיוצר בצ'כיה)

פיקסל מת כהה?

מה זאת אומרת? אני יודע שהצבע האדום בפיקסל לא פועל, אז בצבע אדום רואים שחור, ובשאר הבצעים נגיד כמו לבן, רואים תכלת ולא לבן.

אין לי כוח להתלונן עכשיו :x מספיק עבר עליי, ופיקסל מת לא יהרוג אותי אני חושב, למרות שאני מאוד לא סגור על עצמי :-\.

המסגרת הקדמית של המסך בצבע שחור, כמו מסכי הקודם :)

למה יש צבעים אחרים ממדינות שונות? זה תלוי בארץ הייצור? ומה יותר איכותי? צ'כיה או מקסיקו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המסגרת הקדמית של המסך בצבע שחור, כמו מסכי הקודם :)

למה יש צבעים אחרים ממדינות שונות? זה תלוי בארץ הייצור? ומה יותר איכותי? צ'כיה או מקסיקו?

סתם סקרנות, כי יש לי 2007FP REV5 מצ'כיה והוא כסוף (למרות שבאופן כללי הדגם הכסוף יותר נדיר). אין לכך שום משמעות מבחינת הפאנל או איכות הייצור.

אגב, יש גם 2209WA כסוף, כזה בכלל עוד לא יצא לי לראות בארצנו.

http://accessories.euro.dell.com/sna/productdetail.aspx?c=ie&l=en&s=dhs&cs=iedhs1&sku=198694

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...