22-24" למשחקים (קצת), סרטים וסדרות (הרבה) ושימושים יומיומיים. עדכון: נקנה 2443BW - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

22-24" למשחקים (קצת), סרטים וסדרות (הרבה) ושימושים יומיומיים. עדכון: נקנה 2443BW

yonm13

Recommended Posts

אהלן, אני כנראה מוריש את הVP930 שלי לאחי וקונה במקומו מסך WIDE יותר לכמות הסרטים שאני צופה בהם, לא נורא שחבל, מקסימום תמיד אפשר להחליף עם האח בחזרה..

התקציב הוא בין 1000-1300, כמובן שיש צורך לעלות רק אם יש הצדקה. יהיה נחמד אם יהיה אפשר לשחק קצת עם הכיוון של המסך (כי אני יושב כל פעם אחרת), אבל לא חובה.

הכ.מסך שלי כנראה לא יעמוד ברזולוציית FULL HD במשחקים, אבל כבר מזמן ויתרתי על משחקים בהגדרות הכי גבוהות ואני גם לא משחק כ"כ הרבה, האם כדאי ללכת על מסך עם 1920*1200? (יש לי יחסית הרבה תוכן בHD, אבל שום דבר לא בFULL HD בעיקי כי לא היה לי איך לראות את זה). עוד נק' קטנה היא האם לקנות מסך 16:9 או 16:10?

על מה תמליצו? עד עכשיו חשבתי על 2333SW של או T220 (או T220P).

תודה מראש!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 40
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

זויות צפייה בסרטים חשוב לך?

כלומר אתה רואה סרטים וסדרות כשאתה יושב בכסא מול המסך, או במקומות אחרים גם?

בעקרון אם אתה לא נשאר על הכסא כל הזמן, אז 220 יורד באותה שנייה (הסטנד שלו על הפנים).

ואז יש לך שתי אופציות, אם מסך TN עם סטנד ארגונומי טוב, ואז כל פעם שתרצה לזוז תצטרך לכוון אותו אליך, אופציה שנייה היא לקנות את המסך 2209WA של , שהוא בעל פאנל E-, וחוץ מזה שיש לו סטנד מעולה, אתה לא צריך להזיז אותו כי אין לך בעיות של זויות צפייה, חסרון יחיד בו הוא הגדלת התקציב.

למקרה שאתה זקוק לרענון בנוגע לפאנלים, יש בסטיקי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין בעיה של זוויות צפיה כי למרות הסטנד המעפן של הT220 אפשר לסובב אותו והכל יהיה בסדר

בכל מקרה עדיף לך הW2284F של , הוא יותר איכותי

שים לב ה24 עולה כ30% יותר מ22 אבל המסך גודל רק ב10%

לדעתי הפרש המחירים לא שווה את ה2 אינץ(קצת פחות) הנוספים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אתמודד עם הסיבוב.

אני כרגע מתלבט בין 2433BW, T220 של סמסונג

ו W2353V של LG.

http://zap.co.il/model.aspx?modelid=720940

זה ה2433

http://www.bug.co.il/prodtxt.asp?id=7258&perur=2&t=19&c=407

W2353

אני בעיקרון מעדיף את ה23" הזה, גם כי יש לו והוא בא עם כבלים עשירים. את הכבל תמיד אפשר למכור למישהו..

השאלה כמה משמעותי ה16:10 לעומת 16:9.. למישהו יש רעיון? דרך להשוות בין הגדלים שלהם? אני אשמח.

ד"א- הכ.מסך שהולך להתעסק עם כל העניין הוא 4850, ככה שאין בעיה עם 1920*1200, מה גם שאני לא משחק כמעט.

ואל תדאגו, אני מודע לעניין הפאנלים, זה מזה לא נורא כמו שעושים מזה, שמים לב להבדל בין הVP930 שלי (M-PVA) למסכים אחרים (TN), אבל אני יכול לחיות עם זה.

נראה לי שירדתי מהT220, פשוט לא נראה לי כדאי לקנות מסך 22 כרגע, והוא גם לא FULL HD, T220P כבר קרוב מדי במחיר ל23" הזה של שאמור להיות מצויין.

מישהו יודע על ה2333SW של SAMSUNG? איך הוא בהשוואה לLG הזה?

עריכה - יש איזשהו מסך שבא בחשבון שגם כולל רמקולים? (אני מחבר אותו לכ.טלויזיה חיצוני)

תודה לכולם!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא יודע איזה חיים קשים אתה עומד לעשות לעצמך.

כבר אמרתה שאתה יושב במקומות שונים אבל להזיז אותו כל פעם???

תאמין לי שזה משגע הדברים האלה ותצתער שלא הוספתה עוד "קצת" כסף בשביל מסך שלא ישגע אותך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כעיקרון החלטתי על ה2443BW, יש לו אפילו PIVOT, עכשיו הבעיה היחידה שלי היא עם מדיניות הפיקסלים המתים המזוויעה של היבואן, נראה לכם בעייתי לקנות מסך של סמסונג? בכ"א - פתחתי אשכול בפורום כללי, אני מחפש איפה לקנות באיזור ירושלים..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כעיקרון החלטתי על ה2443BW, יש לו אפילו PIVOT, עכשיו הבעיה היחידה שלי היא עם מדיניות הפיקסלים המתים המזוויעה של היבואן, נראה לכם בעייתי לקנות מסך של סמסונג?

אנשים עושים מפיקסלים מתים סיפור הרבה יותר גדול ממה שצריך להיות. בד"כ זו בעיה כזו קטנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חח :)

אחרי שכבר החלטתי על ה2443BW, פתאום שוב עלו במוחי תהיות, אולי בכל זאת כדאי לקחת מסך 22" בהרבה יותר זול..

מה דעתכם על 2243EWX מTMSFOX?

http://www.tmsfox.co.il/Product.aspx?productid=1669

אני עוד בלבטים.. כמה רלוונטים ה2" האלה? שווים את ה400-500 שקל הבדל?

וכמה משמעותיים ההבדלים ברזולוציה? בהנחה שאין לי על המחשב תכנים בFULL HD?

מה הייתם ממליצים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממה שהבנתי ל2243EWX יש שני מעמדים שונים, אחד ארגונומי כמו שמפורט באתר של , והשני רגיל ולא מומלץ.. אני אתקשר לTMSFOX ואשאל אותם איזה מהמעמדים יש להם, ואם נשארו להם 2243BWים..

עוד נשארו EWXים עם המעמד הטוב בארץ?

אתם חושבים ש2" שווים הבדל של 450 שקל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...