האם החלפת מודם הכרחית למי שלא הצטרף ל-NGN אבל העבירו את התשתית באזור שלו? - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם החלפת מודם הכרחית למי שלא הצטרף ל-NGN אבל העבירו את התשתית באזור שלו?

Zelig

Recommended Posts

לי היה אלקטאל ST 5 נורות למי שמכיר - משהו ענתיקה. בכל אופן אחרי ששידרגו לי את השתית (קריות) הוא לא עבד ונאמר לי שזה בגלל שהוא לא תומך פשוט במהירויות האלה (אני עדיין עם 2.5m ד"א) והחליפו לי ל-600E

גם אני בקריות, עם alcatel speed touch home (אותו ענתיקה, עם 5 נורות) ועם 2.5MBit, ולא היתה לו (עד החודשיים האחרונים) שום בעיה.

האם מעבר התשתית ל-NGN אמור להשפיע עלי גם אם אני לא ביקשתי כלום (כלומר נשארתי בחבילה הישנה בלי לעשות שום שינוי)?

בהתחשב שהאלקטל הישן הוא הוא 10MB

אז כן יהיה לך בעיות תחליף לנתב חדש יותר

כן, אתה לא תוכל להישאר איתו. זה בדיוק המקרה שהיה אצלי - ברגע שהחלפתי את המודם הכל הסתדר.

רק כדי להדגיש - אני לא עברתי ל-NGN, אבל המודם שלי ישן (alcatel speed touch home) ויש תיאוריה שהוא לא עובד טוב בתשתית.

האם זה המקור לבעיות שהיו לי בחודשיים האחרונים?

אני מקווה לרכז פה את המידע לתועלת כולם. בהחלט יתכן שיש עוד אנשים כמוני שלא יודעים על זה הרבה (כמובן שבזק לא אמרו לי שום דבר על עבודות התשתית שהם עשו בסביבה שלי).

האם יש למישהו לינק, מידע רשמי או סיפור אישי שתורם לנושא? Xtract ו-adam12345, אתם יכולים לפרט בבקשה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה-ALCATEL STH לא תומך ב-ADSL2 ולכן הוא בעיות בתשתית. בזמנו זה היה מודם מצויין שפריצה שלו (שחוקיותה מוטלת בספק) הביאה אותו למצב . היום הוא פשוט מיושן וצריך להחליף אותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברגע שהעבירו את הארון סעף שלך לNGN , אתה בNGN , זה לא שאתה מבקש לעבור לNGN - אתה מועבר אוטומטית !

NGN זה פשוט טכנולוגיה של מרכזיות שונה , זה עדיין ADSL , פשוט חלק מהמודמים הישנים לא נתמכים על ידי הרשת.

מעבר לכך עד לא מזמן למשל לא היה עקוב אחרי ! ועכשיו עשו אחד עם חיווי קולי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבל, הוא שירת אותי נאמנה.

אני חייב לציין שגם עכשיו, אחרי החלפת התשתית ל-NGN, רוב הזמן הוא בסדר. אני מצליח לקבל מהירויות גבוהות, ואין יותר מדי ניתוקים.

אם היה חוסר התאמה אמיתי, האם המודם היה בכלל מסתנכרן ומתחבר?

OK, אז לאלה שהחליפו מודם:

1) האם קיבלתם אותו מבזק? האם קיבלתם אותו בחינם מבזק?

2) האם יש לי בחירה איזה מודם לקבל (כמובן צריך להיות PPPOE עם חיבור רשת, לא זבל עם חייגן)?

3) בהנחה שיש לי השפעה על זה, איזה מודם לבקש?

עדכון: האתר של שינה את דעתו, ועכשיו על אותו מספר אומר שהתשתית טרם נפרסה (אתמול הוא אמר שנפרסה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

3. ה-Rotal 1320 משרת אותי נאמנה כבר קרוב לשנה. מדובר במודם ADSL2 עם חייגן PPPoE ויציאת רשת. לפני שקבלתי את הנוכחי החלפתי את אותו המודם פעמיים מאחר והוא נשרף - יש מצב שזה יקרה שוב במהלך הקיץ. חוץ מזה, היה לי Aztech 600E (משהו כזה) שהיה סבבה וגם אותו החליפו לי באיזשהו תירוץ שקרי שהוא גורם לבעיות, אף עפ"י שהבעיות היו במודם של במרכזיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א.ברור שהם יחליפו לך את המודם , הרי כל המודמים בהשאלה וגם זה באשמתם שהמודם שלך לא תומך !

ב.בזק לא מספקים יותר מודמים של USB!

ג.תמיד ללקוח יש השפעה , תלוי כמה הוא עקשן , דווקא שמעתי טובות על הAZTECH , ואני מרוצה מהROTAL שלי ששבק חיים לפני שבועיים אחרי כמה שנים שעבד ללא הפסקה

המודם עלול להסתנכרן אבל לא לעבוד בצורה תקינה או לא להסתנכרן במידה והוא לא תואם NGN , יכול להיות נפילות מסנכרון , תלוי איזה ציוד קצה הם שמו בארון סעף , יש 3 טכנולוגיות לNGN שבזק משתמשים !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאלה לי אליכם

אני משתמש באלקטל

Product Name

SpeedTouch 510
Physical Address

00-90-D0-E4-48-28
Software Release

4.2.7.16.0
Board Name

ADNT-Q

התאור שלו: צבע כחול 3 נורות..

http://www.babooforum.com.br/idealbb/files/35862-Modem%20Sppedy%20Touch%20510.jpg

(יש לי גם את השחור זרוק איפה שהוא בבית אבל זה לא רלוונטי כרגע).

אני משתמש בו בתור לרשת ביתית "פשוטה" יחסית..

אני גר בנהריה אז נראלי שהשדרוג ל NGN בדרך.

המודם באמת הולך לצאת משימוש ? כי לפי דעתי הוא מודם אחד הטובים שהיה לבזק להציע באותו זמן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין שום בהבדל בין המודמים שתקבל, אין אחד "טוב" ואחד "גרוע". כולם יעבדו וכולם מתקלקלים בערך באותו קצב ממוצע, לכן למישהו אחד ה600E ימות תוך שנה ולאחר ימשיך לשרת אותו נאמנה 3 שנים. אותו כנ"ל לגבי כל מודם שמחלקים כיום.

מודמי הUSB שהיו מחולקים בבזק אינם תומכים במה שבזק קוראים NGN, לכן לא תקבל אותם.

@shai11, האלטקל 510v4 הוא מודם ADSL ולא ADSL2/2+, לכן יהיו לך בעיות ובכל מקרה לא תוכל להנות מהמהירות שהרשת החדשה מציעה.

פרט לזה הוא אכן מודם מצויין ונתב לא רע (יותר טוב מלא מעט נתבים יעודיים שפגשתי), חבל שכנראה תצטרך להפרד ממנו כשהNGN תגיע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי הייתה בעיה דומה, החלפתי את המודם ל אזטק 600 והוא עובד בלי בעיות, אני יכול לומר לך שהם נתנו לי מה שרציתי

בלי וויכוחים...

על הרוטל לא שמעתי ואני לא מכיר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

@shai11, האלטקל 510v4 הוא מודם ADSL ולא ADSL2/2+, לכן יהיו לך בעיות ובכל מקרה לא תוכל להנות מהמהירות שהרשת החדשה מציעה.

פרט לזה הוא אכן מודם מצויין ונתב לא רע (יותר טוב מלא מעט נתבים יעודיים שפגשתי), חבל שכנראה תצטרך להפרד ממנו כשהNGN תגיע.

וזה אומר שבעוד חצי שנה - שנה אני צריך להוסיף כסף על הרשת הביתית שלי ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה שתוסיף כסף ? יחליפו לך את המודם בחינם !

ולכל אלה עם שאלה "האם המודם תומך" יש מספר טלפון מ-ד-ה-י-ם , אפילו עם 3 ספרות - 166 - מדהים !

מתקשרים , בוחרים תמיכה בשירותי הADSL , נציג או נציגה יענו על השאלה הזאת ברגע !

אה וזה גם שיחת חינם - אמרתי מדהים לא ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני שמח לשמוע שהיום כל המודמים שמחלקת בזק עובדים במידה טובה מספיק. שמעתי כל מני סיפורי זוועות על מודמי במהלך השנים, ועל אנשים שנאלצו לשקר פעם אחר פעם עד שבזק הביאו מודם נורמלי.

תודה רבה לכולם על התשובות המפורטות.

לגבי 166, הפסימיות (ראליסטיות?) הטבעית שלי ושנאת האדם הנצורה בי גורמת לי לא להאמין לשום מילה שנציגי תמיכה טכנית יאמרו לי (בין אם מטיפשות, חוסר מקצועיות, או פשוט כי יאמרו להם לשקר). מדי פעם אני מופתע לטובה (ואני מקווה שכך יהיה מ-166), אבל זה נדיר.

לכן אני מבקש מידע מאנשים בפורום שאין להם סיבה לשקר לי וגם אני סומך על דעתם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יכול להגיד לך שאני גם לא "זרקתי" את האלקטאל שלי לפני שהתייעתי עם מישהו מבין באמת.

אני לא אלך ואפטר לי מהמודם הנהדר הזה רק כי איזה נציג תמיכה אמר לי שהוא לא תומך. יכול להיות שכמו שהוא הוא לא תומך - בזמנו האמנתי שאולי אפשר לשנות משהו בהגדרות או משהו בסגנון כדי שכן יתמוך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...