האם החלפת מודם הכרחית למי שלא הצטרף ל-NGN אבל העבירו את התשתית באזור שלו? - עמוד 2 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם החלפת מודם הכרחית למי שלא הצטרף ל-NGN אבל העבירו את התשתית באזור שלו?

Zelig

Recommended Posts

בבזק יש שני מסלולים - בסלול קניה (שילמת על הציוד והוא בבעלותך) ומסלול השאלה (לא שילמת על הציוד והוא רכוש בזק).

היום מסלול הקניה הוא רק לנתבים ומסלול ההשאלה הוא רק למודמים, פעם מסלול הקניה היה גם למודמים.

אם יש לך מודם בסלול הקניה (היה קיים עד לפני 4-5 שנים בערך), אז המודם שלך ומודם חדש ינתן לך ללא כסף במסלול השאלה.

אם המודם במסלול השאלה (רוב הסיכויים), ההחלפה שלו בחינם.

אם קנית את המודם הזה באופן פרטי/קבלת אותו מספקית אינטרנט/הגיע אליך במקרה אז יש שתי אפשרויות:

1. לא רשום אצל שיש לך מודם ואתה זכאי לאחד ללא כסף במסלול השאלה.

2. רשום להם שיש לך איזה מודם במסלול השאלה, אבל אין לך אותו מאיזשהי סיבה. במקרה הזה תצטרך לשלם קנס על אבדן המודם ותקבל אחד חדש במסלול השאלה ללא תשלום נוסף.

אם זה לא ברור, המקרה היחיד במקרה שלך שבו תצטרך לשלם לבזק בשביל מודם חדש הוא אם איבדת ציוד שלהם.

נ.ב.

אין דבר כזה "מודם" פרוץ מאז האלקטל STH (וגם במקרה הזה "פרוץ" הוא לא מונח מדוייק במיוחד). כל המודמי רשת שבזק מחלקת יכולים לשמש כנתבים, פשוט אין תמיכה של בנושא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם לא כאלה מקצועיים זה נכון.

אבל הם לא משקרים ! וגם יש להם רשימה של כל המודמים שתומכים ולא תומכים !

אין לי שום כוונה להעליב אף אחד, אז אם נפגעת בבקשה תבין שזה לא אישי - יש גם אנשים טובים. אבהיר ואומר שלא כיוונתי את דברי ל-166 באופן ספציפי, כי אותם אני לא מכיר.

אני מדבר מתוך הנסיון שלי עם דברים כאלה, משני הצדדים (עבדתי בעברי הרחוק בתמיכה טכנית), והסיכויים לקבל בארץ תמיכה מקצועית, אמינה ואיכותית באופן כללי (בהרבה נושאים) הם כה נמוכים, שאני כבר באופן כללי מניח שהמצב רע ותמיד מופתע כשהוא טוב (או אפילו סביר).

טוב, זה נושא לדיון אחר בפורום הקיטורים הכללי אז נפסיק עם הדיכאון.

תודה רבה לעונים, אני עכשיו יודע הרבה יותר מה ואיפה לחפש.

לפי מיטב הבנתי, המצב לא רע - אין לי שום סיבה אמיתית לקנות מודם בעצמי, וכל מודם שבזק יספקו יעשה את העבודה, ואני גם לא אצטרך לשלם על ההחלפה. הטוב שבעולמות!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נ.ב.

אין דבר כזה "מודם" פרוץ מאז האלקטל STH (וגם במקרה הזה "פרוץ" הוא לא מונח מדוייק במיוחד). כל המודמי רשת שבזק מחלקת יכולים לשמש כנתבים, פשוט אין תמיכה של בנושא.

כאילו גם אם יביאו לי מודם הוא יהיה תומך באפשרות להפוך אותו לנתב ויוכל לעבוד עצמאית עם switch ?

ואבא שלי היה עובד בבזק באותה תקופה ככה שיש לי כאן 2-3 מודמים זרוקים כמו ה:

aci 160

ואיזה 150 אחד..

אבל עכשיו הוא פנסיונר אני חושב שאפשר להשיג כבר משהו....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל מודמי הרשת מבזק יכולים לעבוד כנתבים ובעזרת מתג אפשר לחבר עליהם כמה מחשבים.

הם לא טובים בזה כמו האלקטל STH או 510, אבל הם עושים את העבודה לרשתות פשוטות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה SPEED TOUCH HOME חיה רעה, הוא אצלי כבר יותר מ6 שנים לדעתי :screwy:

אם אני עובד איתו ביחד עם (כן PPPOE) ואני ארצה שיחליפו לי, אני אוכל לשנות אותו חזרה להגדרה הדיפולטיבית ולא יעשו לי בעיות? :hi:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...