מודם סלולארי SIERRA WIRELESS 880E של חברת סלקום - בעיות בתוכנות P2P - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מודם סלולארי SIERRA WIRELESS 880E של חברת סלקום - בעיות בתוכנות P2P

shlomih84

Recommended Posts

אוקיי אז ביום ראשון רכשתי מחשב נייד של ולאחר מכן רכשתי דרך סלקום מודם סלולארי עם חבילת גלישה של 2.8 MBPS וקצב העלאה 1 נקודה משהו (לא זוכר בעפ"י)

הכל היה טוב ויפה , אתרים עבדו מהר , הורדתי קבצים דרך HTTP ו FTP במהירות המקסימלית וגם הצלחתי להעלות קבצים במהירות המקסימלית (סביבות 130-140 קילו בייט לשניה)

היום התקנתי תוכנות שיתוף של אימיול (גרסא רגילה) וביטורנט (bintorrent) ולצערי הרב כל קובץ שהורדתי בתוכנות הללו (לא הפעלתי אותן בו זמנית כמובן) הגיע למקסימום של 25 קילו-בייט לשניה. אפילו כמה קבצים ביחד שהורדו התחילו לעלות מעל ה30 קילובייט סה"כ ואחרי כמה שניות חזרו למתחת ל25.

התקשרתי למוקד DATA של סלקום, הגדירו לי בחייגן שלהם שהאיי פי שיופיע לי בכרטיס רשת יהיה האיי פי החיצוני (80 נקודה וכו כו') במקום איי פי פנימי (כמו איי פי ברשת ביתית פנימית). בקיצור עדיין הפרוצדורה הזאת לא עזרה. אמרו לי לפנות למרכז השירות של סלקום בנתניה באזה"ת החדש שיבדקו את המודם.

שירתה אותי נציגה שתיעדה במחשב את כל מה שהסברתי לה. שבאתרים רגילים הכל עובד תקין אבל רק בתוכנות שיתוף לא עובר את ה25 קילו בייט.

אני רק רוצה לציין שאני רשום באתר טורנטליץ' שהטארקרים שם מהירים בטירוף. אם אני מחבר את המחשב לרשת אלחוטית ביתית בתשתית ADSL שיש בבית הוריי הטורנטים טסים תוך דקה למהירויות עצומות. רק עם חיבור של מודם של סלקום המהירויות הן כמו שציינתי הנ"ל.

המודם נלקח למעבדה, לאחר 45 דקות קיבלתי את המודם חזרה מהמעבדה עם תשובה שהוא תקין. הפעם שירת אותי נציג אחר שהתקשר למוקד DATA שלהם והסביר לו את העניין, יותר נכון אני הסברתי לו כי הנציג לא יודע שום דבר טכני בשיט. אמר לי המוקדן בDATA שזאת פעם ראשונה שהוא מקבל שיחה כזאת ושהם בכלל מקבלים פניה כזאת עם בעיות איטיות בהורדה ב P2P והתחיל לחרטט לי את המוח שהבעיה כנראה במחשב. הסברתי לו שהתקנתי את המודם גם במערכת וגם במערכת אקס פי באותו המחשב ושום דבר לא השתנה. גם במחשב השולחני שלי אותה מהירות....

הם לא הפסיקו לסבן אותי בכך שהם לא חוסמים פורטים ולא חוסמים תוכנות הורדה ולא מגבילים וכו'

בדקנו על המקום עם מודם בדגם אחר של 800E (חיבור PCI-E עם מתאים PCMCIA) עם הכרטיס סים הקיים. התקלה לא נפתרה.

החליפו לי כרטיס סים לחדש וחיברתי אותו עם המודם שלי ה 880E ושוב אין ניסים ואין נפלאות.

3 וחצי שעות הייתי שם! ואף אחד לא ידע מה להגיד לי, כל הזמן חירטטו אותי שכנראה יש לי גרסא לא טובה של אימיול שאני אוריד גרסא פרוצה אבל הגאונים לא מבינים שאני מסביר להם מאה פעם שגם בביטורנט זה עושה אותה תקלה.

בקיצור יש לי עד יום ראשון אפשרות לבטל את העסקה איתם ולהחזיר את המודם ללא תשלום.

השאלה שלי בגדול היא אם יש פה מישהו שגם מחובר לתשתית הזאת דרך או אפילו חברת תקשורת אחרת וסובל מאותן תקלות

אשמח לתגובות ואם תבקשו עוד פרטים על העניין אשמח לפרט

תודה רבה וערב נעים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנושא הזה כבר נטחן, חבל שמשתמשים לא יודעים לערוך חיפוש...

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=351330.0

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=336732.0

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=345774.0

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=340593.0

אני באמת שלא מבין למה משתמשים בוחרים לקנות מודם סלולרי

בשביל P2P... זה נועד למשתמשים שרוצים להתחבר לאינטרנט

מכל מקום ולא רוצים להיות תלויי זמינות אלחוטיות (host spots).

אם רכשת את המודם ולא עבר שבוע, תשקול להחזיר אותו אם המטרה

שלך היא P2P, כי זה פשוט לא יעבוד לך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אני משלם על תשתית של 129 שקל בחודש אני מצפה שאני אוכל להנות מכל אפשרויות שיש לי באינטרנט

אתה לא מבין למה אנשים רוצים להשתמש בזה לP2P? מה לגבי תחליף לתשתית של DSL ו כבלים? אולי נמאס לאנשים לשלם גם לחברת תשתית וגם לספק שירות?

חבל שמשתמשים לא יודעים לערוך חיפוש? חבל שאין פה קטגוריה מיוחדת לאינטרנט סלולארי או שיהיה פה נושא אחד נעוץ/דביק שיהיה יותר נוח לראות את זה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זאת פשוט המציאות, סלולרי לא נועד לתעבורה "כבדה" של P2P,

סלקום, שמוכרת את האינטרנט הסלולרי שלה בעזרת הסלוגן "ללא הגבלה"

נאלצת למנוע ממשתמשים לנצל ו"לגנוב" רוחב פס מהרשת שלהם. המטרה

של סלולרי היא אחת, להיות און ליין בכל מקום, לא לחלוק קבצים

במהירות גבוהה...

גם בחוזה שחתמת איתם, יש אותיות קטנות, תקרא אותם, אני פשוט לא

מוצא אותו עכשיו, אבל הם מדברים על כך שמשתמשים שחורגים מתעבורה

מסויימת ינותקו, והם שומרים לעצמם את הזכות לבצע עיצוב תעבורה על

מנת להבטיח לכל המשתמשים רוחב פס מסויים ולמנוע גזילה ממשתמשים

אחרים.

בקשר לנושא החיפוש:

אין אז אין, מסתדרים עם מה שיש. בוא לא נהפוך את הדיון הזה לריב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב למדתי לקח חשוב , לקרוא את כל החוזה לפני שאני חותם עליו

בכל מקרה דיברתי היום עם נציג DATA של סלקום שהסביר לי שכרגע אפשר להגיד שהתשתית של סלקום העכשווית נמצאת בחיתוליה וייתכנו תקלות ונכון יש כרגע בעיה מסויימת עם תוכנות שיתוף. הוא המליץ לי להיות סבלני כי עם הזמן החברה תשפר את התשתית שלה ורוב הסיכויים שהם יטפלו גם בנושא הזה

אני אישית עובד משמרות לילה באבטחה במפעל באיזור השרון ובסופי שבוע אני עושה משמרות של 24 שעות אז אני צריך את הלאפטופ והאינטרנט בשביל להעביר את הזמן ויש מקרים שחסרה לי תוכנה כלשהי או משחק שבא לי לשחק בו אז זה מבאס שאני תקוע בעניין ה P2P,

מה שמסתכל אותי שהנציגים שמכרו לי את המודם אמרו לי שאין שום בעיה עם הגבלה או הורדות ושיש פינגים נמוכים במשחקי רשת (שכביכול הפינגים עם שרתים ישראלים נעים בין 80-130 ,אלה פינגים נמוכים???!!!)

בכל זאת הרמת שירותיות בסלקום מעל ומעבר מאוד אהבתי את היחס שלהם ברוב המקרים למרות שזאת לא אשמתם בעניינים הנ"ל אלא אשמתם של הבחורים "למעלה".

ביררתי עם אורנג' לגבי החבילות גלישה שלהם ולא הייתי מרוצה מהעניין שהם מחייבים עם מורידים בחודש מעל 5 או 20 ג'יגה וגם אין להם מודם עם UPLOAD גבוה כמו במודם 880e של סלקום. כרגע אני אתפשר על עניין השיתוף קבצים, אשאר בסלקום ואחזיק אצבעות שהתשתית תשתפר.

בנוסף למרות האי נעימות שחוויתי בסלקום אני מתכנן להתנתק מאורנג' כלקוח טלפון סלולארי ולעבור לסלקום, בגלל התעריפים הגבוהים באורנג' ושאני בקושי מדבר בפלאפון ומקבל בכל זאת חשבון של 140 שקל בחודש וגם בזכות היחס היוצא מן הכלל שקיבלתי בסלקום.

לסיכום אני רוצה להוסיף שעבדתי בעבר בשירות טכני של בינלאומי שהשירות, שירותיות והמקצועיות של החברה יוצאת מן הכלל, כך גם הנ"ל בסלקום וזה אחד הדברים שגרם לי להיות לקוח של .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

P2P, ובעיקר פרוטוקולים כמו ביטורנט, אידונקי הם מפלצות גוזלות

רוחב פס. אני מאמין שסלקום במכוון מונעת תעבורה תקינה של

הפרוטוקולים רק חבל שהם לא אומרים שהם עושים כך וזהו, כי מותר

להם, זה רשום בחוזה.

אני במקומך לא הייתי מצפה ליותר מדי בכל הקשור ל-P2P וסלקום, זה

פשוט כדאיות מול עלות, וזה יעלה להם המון בשביל לשחרר את השלשלות

מהמפלצת הזאת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המטרה של והחברות תקשרות הסלולאריות בכלל היא להוות תחרותיות לבזק והוט

אני מאמין שעם הזמן הם יעשו שידרוגים ויתמכו בצורה נרחבת יותר בתוכנות שיתוף.

ניתן לזמן לעשות את שלו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואי וואי וואי אם רק הייתי מגיע לפורום הזה בזמן כמה צרות הייתי חוסך מעצמי.

קניתי מודם מאונרג והנציג אמר לי ש5 גיגה הם מעל ומעבר . אמרתי לו שאני לא משתמש רגיל ואני מוריד כמו מטורף אי מיול עובד 24/7 בנוסף כל אתרי הטיוב למיניהם. הבחור הרגיע אותי ולקחתי חבילה של 5. אחרי שבוע וחצי שבהם לא הצלחתי בכלל לגלוש באימיול התנתק לי האינטרנט ובבירור קצר שערכתי עם אורנג התברר שכבר הגעתי ל12-13 גיגה וחשבון הטלפון שלי עומד על 11000 ש"ח!!!!!!

אמרתי להם "תקשיבו לי טוב! אם אתם לא רוצים שאני יבוא עם פח נפט וגפרורים אל המשרדים שלכם בראש העין כדאי מאוד שלא תחשבו בכלל לבקש ממני לשלם את זה".

לאחר דין ודברים הגענו לפשרה שאני יקח חבילה של 20 גיגה ושהם יבטלו לי את "החוב" לא לפני שאיזה נציג חכמולוג יעץ לי לקחת עוד מודם- יענו 20+20 וכך יהיה לי 40.ממש טמבל.

לאחר כשבועיים שוב אותו סיפור של חריגה ושוב וויכוחים רק שהפעם אמרתי להם שאני לא מוכן לקבל כלום אלא ניתוק.

לאחר מעבר מסכת הנציגים הנדהמים("בחיים שלי לא ראיתי שמנתקים מישהו אחרי חודש...אפילו לא לאמא שלי...נשבע לך...---->>כן כן ) קיבלתי הודעה שהדהימה אותי :" מר TOTI שלום מדברת @@@ התקשרתי להגיד לך שאושר הניתוק אתה יכול להחזיר את המודם" ככה בלי יותר מידי בלאגנים.

מיד רצתי לסלקום ולקחתי את הTELIT MX20 עובד פצצה הכל טוב ויפה רק מה?האי מיול בקנטים.

רצתי לגוגל ופתחתי פורטים בכל מה שרק אפשר ועשיתי כל מה שיכולתי ושעות על גבי שעות של ציפיה "הנה עוד שניה הפיתרון" עד שניתקלתי בפורום זה והבנתי שזהו, כנראה שאין פיתרון הבעיה לא תלויה כבר בי ואם לסמוך על אז...עדיף לא לדבר ,ואז מתחילים לקלל את המדינה , הממסד, חברות הסלולר ואת מי לא. איזה באסה יאאללה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה??? "ערס מלוכלך"???

אתה מכיר אותי בכלל שאתה אומר את זה?

טוב,לפי השלומי84 אני רק יכול להבין בן כמה אתה.

אולי כשתתבגר לא תדבר בצורה כזו אל אנשים שאתה לא מכיר.

תתבייש לך תינוק. אתה צריך להתנצל אני יכול להיות בגיל של אבא שלך חצוף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ככה אתה מתמקח עם שירותי לקוחות? באיומים של ערס מלוכלך?

תזהר ממנו, הוא יבוא למשרדים שלך עם פחית נפט וגפרורים.

:errrr:

מה??? "ערס מלוכלך"???

אתה מכיר אותי בכלל שאתה אומר את זה?

טוב,לפי השלומי84 אני רק יכול להבין בן כמה אתה.

אולי כשתתבגר לא תדבר בצורה כזו אל אנשים שאתה לא מכיר.

תתבייש לך תינוק. אתה צריך להתנצל אני יכול להיות בגיל של אבא שלך חצוף.

תגיד לי, אתה אמיתי? מה זה צריך להיות צורת הביטוי הזאת?!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1.

הנושא הזה כבר נטחן, חבל שמשתמשים לא יודעים לערוך חיפוש...

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=351330.0

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=336732.0

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=345774.0

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=340593.0

אני באמת שלא מבין למה משתמשים בוחרים לקנות מודם סלולרי

בשביל P2P... זה נועד למשתמשים שרוצים להתחבר לאינטרנט

מכל מקום ולא רוצים להיות תלויי זמינות רשתות אלחוטיות (host spots).

אם רכשת את המודם ולא עבר שבוע, תשקול להחזיר אותו אם המטרה

שלך היא P2P, כי זה פשוט לא יעבוד לך.

2.

זאת פשוט המציאות, סלולרי לא נועד לתעבורה "כבדה" של P2P,

סלקום, שמוכרת את האינטרנט הסלולרי שלה בעזרת הסלוגן "ללא הגבלה"

נאלצת למנוע ממשתמשים לנצל ו"לגנוב" רוחב פס מהרשת שלהם. המטרה

של סלולרי היא אחת, להיות און ליין בכל מקום, לא לחלוק קבצים

במהירות גבוהה...

גם בחוזה שחתמת איתם, יש אותיות קטנות, תקרא אותם, אני פשוט לא

מוצא אותו עכשיו, אבל הם מדברים על כך שמשתמשים שחורגים מתעבורה

מסויימת ינותקו, והם שומרים לעצמם את הזכות לבצע עיצוב תעבורה על

מנת להבטיח לכל המשתמשים רוחב פס מסויים ולמנוע גזילה ממשתמשים

אחרים.

בקשר לנושא החיפוש:

אין אז אין, מסתדרים עם מה שיש. בוא לא נהפוך את הדיון הזה לריב.

3.

P2P, ובעיקר פרוטוקולים כמו ביטורנט, אידונקי הם מפלצות גוזלות

רוחב פס. אני מאמין שסלקום במכוון מונעת תעבורה תקינה של

הפרוטוקולים רק חבל שהם לא אומרים שהם עושים כך וזהו, כי מותר

להם, זה רשום בחוזה.

אני במקומך לא הייתי מצפה ליותר מדי בכל הקשור ל-P2P וסלקום, זה

פשוט כדאיות מול עלות, וזה יעלה להם המון בשביל לשחרר את השלשלות

מהמפלצת הזאת.

אני חושב שהבחור סיכם בצורה יפה מאוד את כל הנושא.

4.

אין טעם להשאיר את הדיון הזה פתוח, ולו רק בגלל השפה שבחרתם להתבטא בה.

בפעם הבאה דיון לא מתורבת כזה, יגרור אזהרות ועונשים כמו הרחקה \ השתקה למשתתפים בפן השלילי שבו.

לתשומת לב כולם.

5.

הנושא ננעל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...