CREATURE 2.1 JBL Vs. ATP3 Altec Lansing - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

CREATURE 2.1 JBL Vs. ATP3 Altec Lansing

ElkaRib

Recommended Posts

החלטתי לוותר על מערכת 5.1 באיכות סבירה וללכת על מערכת 2.1 באיכות טובה יותר באותו תווך השקעה כספית!

אני מתלבט בין שתיי המערכות הנ"ל... יש למישהו עצה? מה הייתרונות בכל מערכת ומה החסרונות? איזו מנגנת יותר טוב, נקי וחד? באיזו הבאסים יותר איכותיים? איזו יותר עוצמתית?

תודה מראש!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה אתם אומרים על ENCOUNTER 2.1 ? ניראה לכם כבר שווה להשיקע קצת יותר (200-250 ש"ח יותר) ברמקולים ולקבל משהו יותר איכותי? או שההבדל בין הENCOUNTER לבין המערכות שציינתי קודם(CREATURE & ATP3) זניח או\ו לא מצדיק את ההשקעה הנוספת?

אגב, הכרטיס קול שלי הוא SB Live! Wave Device. הוא יתמוך במערכות הנ"ל ויתן ביצועים איכותיים? הוא יתמוך רק בחלק מהמערכות? או שכדאי לי להשקיע בכרטיס קול חדש כבר??

תודה לעונים!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מציע לך לקרוא את חוקי הפורום. לא סתם הם קיימים.

עשיתה דאבל פוסטינג. ואני מציע לך לבצע עריכה לפוסט השני ולכתוב שעשית אותו בטעות וככה אולי אחראי הפורום יוותר לך ולא תקבל אזהרה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הATP 3 הם הרמקולים בין הכי טובים שיש למחשב והם לא עולים כל כך הרבה

לחבר שלי יש אותם ומי שבנה לו את המפרט היה מן (יעני איעש שעוסק ברמקולים וכרטיסי קול...) בקיצור הרמקולים האלה באיכות מאד גבוה

ואתה לא צריך יותר מהם אז אל תתלבט ותקנה אותם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשר לכרטיס קול שלך, אל תהיו טיפשים זה לא הנדסת גרעין... כל אחד והאוזן שלו זה תחום מאוד סובייקטיבי, במילים אחרות.... תשמע את הרמקולים עם הכרטיס שלך אם תהיה מרוצה תישאר עם הכרטיס הנוכחי במידה ולא תהיה מרוצה תחליף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

3. הקפצת ת'רדים: אסור להקפיץ ת'רדים. אין לשלוח שתי הודעות רצופות בת'רד, רק בשביל להביא את הת'רד לראש הרשימה. אם יש לכם מידע חדש להוסיף, עשו זאת ע"י modify.gif להודעה האחרונה שלכם.

ElkaRib,

אתה מקבל אזהרה ראשונה על הקפצה.

קרא בבקשה את חוקי הפורום בקפידה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ללא ספק ATP3. א.בגלל שהם בנויים מיותר אלמנטים לכל (2 טוויטרים ומיד כ"א) ולכן מכסים טווח תדרים גדול יותר

לעומת שני הדגמים הנ"ל של בהם לכל יש רק אלמנט אחד ולא ממש איכותי.

ב. שנתיים אחריות לATP3 ושנה אחת לJBL. במקרה של תקלה מוחלף הרמקול בחדש בATP3.

אל תחשוב פעמיים פשוט ATP3.איכותי יותר ומשתלם יותר ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...