עונש מוות - בעד או נגד - עמוד 5 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עונש מוות - בעד או נגד

borg

האם אתה בעד או נגד עונש מוות?  

1099 הצבעות

1. 1. האם אתה בעד או נגד עונש מוות?

• בעד עונש מוות לכל הרוצחים
    • בעד עונש מוות רק לרוצחים המוניים
    • בעד עונש מוות רק לטרוריסטים
    • נגד עונש מוות
    • אין דיעה

Recommended Posts

זה ברור שהאיברים לא קשורים אליך, גם השתלת לב לא משנה בנאדם.

נגיד שני אנשים פורצים לך הבייתה, מכסחים אותך במכות ופוצעים אותך קשה, אונסים את אשתך ובורחים... אתה לא פונה למשטרה, משיג , מוצא אותם ורוצח את שניהם, צריך להוציא אותך להורג ?

אתה לא בנאדם רע, אתה לא מסוכן לחברה, אתה לא אלים... אבל רצחת אנשים שכנראה העולם טוב יותר בלעדיהם, מגיע לך עונש מוות ?

איך עושים את ההבדלה הזאת בין רצח למישהו שמגיע לבין רצח סתם לבין הגנה עצמית וכו'... זה כמעט בלתי אפשרי.

אני מעדיף שהמדינה תוציא עוד הרבה כסף בשביל שרוצחים ישארו בכלא מאשר שיוציאו להורג אנשים שהם לא עבריינים והם ביצעו רצח ש"הגיע" למישהו, וגם אנשים חראות שרצחו סתם ירקבו בכלא.

וגם לפעמים יש טעויות במשפט, מה אז ? רוצחים בנאדם חף מפשע.

עדיף שמישהו ישב בכלא 30 שנה אבל יחיה וישתחרר בידיע שהוא לא עשה כלום מאשר המדינה תוציא להרוג מישהו בטעות, מהכלא אפשר לשחרר... אחרי שאתה הורג מישהו הוא הלך לתמיד.

חוץ מזה מה כל כך אכפת לך שאנשים ישתקמו מחוץ לעולם שלך ? למה אתה כל כך נלהב להרוג אותם ? איך זה מפריע לך בשיגרת החיים שיש אנשים שתקועים באיזה בניין שהם לא יכולים לצאת ממנו והם חיים להם שם ?

החיים הם לא שחור ולבן וזה לא שכל מי שרצח מישהו ישר צריכים להרוג גם אותו, אם אפשר לנתק אנשים מהחברה אז זה עדיף, אם הם לא רוצים לחיות הם כבר יתאבדו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 128
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

בו נודה בזה,בישראל אין הרבה טעויות במשפט,משחררים כאן חלאות מחוסר ראיות,למה שאנשים שרצחו\אנסו\ביצעו רצח המוני,יחיו על חישבוני?

הם רצחו והם מקבלים צ'ופר לחיות חינם בלי לשלם מיסים?

לדעתי עדיף שנשתמש בזריקה "להרדים" אותם כמו הכלבים שהם.

אגב זה הרבה יותר זול,סך הכול מיטה עם רצועות ומזרק ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוי, כל כך הרבה ציטוטים... אין לי סבלנות לזה אז פשוט אגע בכמה נקודות.

על שיטות והומאניות: את אייכמן הוציאו להורג בתליה, בכלל לא הומאני, אפילו משפיל - וככה צרייך. לאחר שאדם נתלה, קודם כל עוברות כמה דקות ארוכות ומייגעות מהרגע שהוא שובר את קנה הנשימה עד לרגע שהוא נחנק... איבריו הפנימיים נמתחים והוא פשוט מאד מחברן ומשתין על עצמו ללא שליטה (לפני ולאחר המוות) - תענוג לעיניים. עכשיו יש גם כיתת יורים זה דבר נהדר, יותר מהיר - מאד הומאני, לדעתי בכל אופן, נגיד ואני הייתי נידונה לעונש מוות, כך הייתי רוצה לצאת מהעולם הזה. מה שעוד טוב בשיטה הראשונה על השניה (טוב, לא בנוסף, אנחנו רוצים הרי שהם יסבלו...), היא שהיא לא פוגעת באיברים חיוניים להשתלות - תליה פוגעת אך פחות.

בנוגע לכפיית השתלת איברים - למה לא?! מה זאת המוזרות הזאת (לא מצאתי מילה יותר טוב) של חלק מהרוצח ממשיך לחיות? לקבור אותו סתם זה ביזבוז של בשר טוב ואיבריו של אדם אחד יכולים להציל עשרות אנשים - במידה וצרייך השתלת מיח עצם - אם הוא נידון למוות אז למה לכל הרוחות הוא צרייך את כולו? בניגוד לתרומה מאדם חיי, שלוקחים קצת ושמים בצלחת פטרי להתרבות, כאן ניתן לקחת חלק גדול מאד של רקמה ומבלי לחכות להתרבות של רקמה ולהשתיל את כל הבוחטה, ככה.

חוצמזה, דמיינו סצינה... שתי חולים אחרי השתלה מחליפים מילים: "מה השתילו לך?" -"את הכבד של ההרוגה בתאונת הדרכים בכביש הערבה. ואתה?" -"לי השתילו את הכליה של ג'ק המרטש!" -"יא, מגניב לך!".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוי, כל כך הרבה ציטוטים... אין לי סבלנות לזה אז פשוט אגע בכמה נקודות.

על שיטות והומאניות: את אייכמן הוציאו להורג בתליה, בכלל לא הומאני, אפילו משפיל - וככה צרייך. לאחר שאדם נתלה, קודם כל עוברות כמה דקות ארוכות ומייגעות מהרגע שהוא שובר את קנה הנשימה עד לרגע שהוא נחנק... איבריו הפנימיים נמתחים והוא פשוט מאד מחברן ומשתין על עצמו ללא שליטה (לפני ולאחר המוות) - תענוג לעיניים. עכשיו יש גם כיתת יורים זה דבר נהדר, יותר מהיר - מאד הומאני, לדעתי בכל אופן, נגיד ואני הייתי נידונה לעונש מוות, כך הייתי רוצה לצאת מהעולם הזה. מה שעוד טוב בשיטה הראשונה על השניה (טוב, לא בנוסף, אנחנו רוצים הרי שהם יסבלו...), היא שהיא לא פוגעת באיברים חיוניים להשתלות - תליה פוגעת אך פחות.

בנוגע לכפיית השתלת איברים - למה לא?! מה זאת המוזרות הזאת (לא מצאתי מילה יותר טוב) של חלק מהרוצח ממשיך לחיות? לקבור אותו סתם זה ביזבוז של בשר טוב ואיבריו של אדם אחד יכולים להציל עשרות אנשים - במידה וצרייך השתלת מיח עצם - אם הוא נידון למוות אז למה לכל הרוחות הוא צרייך את כולו? בניגוד לתרומה מאדם חיי, שלוקחים קצת ושמים בצלחת פטרי להתרבות, כאן ניתן לקחת חלק גדול מאד של רקמה ומבלי לחכות להתרבות של רקמה ולהשתיל את כל הבוחטה, ככה.

חוצמזה, דמיינו סצינה... שתי חולים אחרי השתלה מחליפים מילים: "מה השתילו לך?" -"את הכבד של ההרוגה בתאונת הדרכים בכביש הערבה. ואתה?" -"לי השתילו את הכליה של ג'ק המרטש!" -"יא, מגניב לך!".

מסכים לכל מילה

מי שמת לא צריך את האיברים שלו

ואם אתה כבר חרא שהרג אנשים למה שאתה תמות מוות הומני(אני אישית הייתי הולך על עין תחת עין שן תחת שן) זה היה מרתיעה המון רוצחים מלבצע מעשים נוראיים

ועוד משהוא, לכל מי שמטיל ספק, מוות לרוצחים זה לא מוות לאלא שרצחו מתוך:

הגנה עצמית

מקרים מיוחדים(כמו למשל באו רצחו את אישתך ואתה מרוב זעם בא והורג (

יש מספר דרגות לרצח

על 1 אני אומר חייבים עונש מוות

האחרים זה משהוא אחר

וגם להטיל עונש מיוחד על מי שמבצע פשעים נגד האנושות(מוות זו דרך קלה מדי ומהירה מדי בשבילם)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ועוד משהוא, לכל מי שמטיל ספק, מוות לרוצחים זה לא מוות לאלא שרצחו מתוך:

הגנה עצמית

מקרים מיוחדים(כמו למשל באו רצחו את אישתך  ואתה מרוב זעם בא והורג (

זה כבר לא רצח, זאת הריגה (manslaughter). יש גם סעיפים כמו אי שפיות זמנית, לפני כמה זמן אדם באוסטרליה זוכה מאשמת רצח כשרצח מישהו (נדמה לי את אישתו) כי הוכיח שהלך בשנתו בזמן המעשה. מקרה דומה קרה כשאדם שהלך בשנתו נכנס למכונית, נסע לבית הורי אישתו ורצח את אביה! כאשר הובא לתא המעצר, הוא היה בחצי הכרה, לא היה מודע למה קורה סביבו, נרדם שוב וכשהתעורר לא הבין איך בכלל הגיע לשם. אני מרחמת עליו, תארו כיצד הוא הרגיש כאשר סיפרו לו מה הוא עשה... :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Mortar

זה ברור שהאיברים לא קשורים אליך, גם השתלת לב לא משנה בנאדם.

אני לא אמרתי שזה משנה אותך. ברור שזה לא משנה אותך. אבל, זה בכל זאת מעורר חלחלה במידה מסויימת.

נגיד שני אנשים פורצים לך הבייתה, מכסחים אותך במכות ופוצעים אותך קשה, אונסים את אשתך ובורחים... אתה לא פונה למשטרה, משיג , מוצא אותם ורוצח את שניהם, צריך להוציא אותך להורג ?

מדובר כאן בנסיבות מקלות.

את אתה הורג אותם במקום, אז מדובר בהגנה עצמית ואתה אפילו לא תשב בכלא.

אם עובר זמן מסויים, נגיד לאחר כמה שעות אתה משיג , הולך לחפש אותם בכוונה להרוג אותם ורוצח אותם, אז מדובר ברצח בכוונה תחילה. אולם, עדיין מדובר בנסיבות מקלות שעשויות להמיר את עונש המוות במאסר עולם.

חוץ מזה מה כל כך אכפת לך שאנשים ישתקמו מחוץ לעולם שלך ? למה אתה כל כך נלהב להרוג אותם ? איך זה מפריע לך בשיגרת החיים שיש אנשים שתקועים באיזה בניין שהם לא יכולים לצאת ממנו והם חיים להם שם ?

מפריע לי שהמדינה משחררת טרוריסטים.

מפריע לי שרוצחים שנדונו למאסר עולם משתחררים מהכלא לאחר 17 שנה בניכוי שליש.

מפריע לי שרוצחים משוחררים מהכלא לאחר שעירערו לבית המשפט העליון, והעד שגרם להרשעתם בינתיים מת.

מפריע לי שרוצחים בורחים מהכלא ולא נתפסים.

מפריע לי שאסירים מקבלים חופשות מהכלא, כאילו מדובר בקייטנה, ולפעמים לא חוזרים.

Vitnir

לגבי הוצאה להורג בתלייה, בד"כ אתה לא מת מחנק, אלא משבירת עצם הבריח בזמן הנפילה, כך שהמוות מיידי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Vitnir

לגבי הוצאה להורג בתלייה, בד"כ אתה לא מת מחנק, אלא משבירת עצם הבריח בזמן הנפילה, כך שהמוות מיידי.

תלוי מאיזה גובה מפילים אותך. אם בועטים לך כיסא ממתחת לרגליים אז זה בדיוק כמו שאני אמרתי. אבל ברוב המקומות יש מעין "במה" כזאת עם חור בריצפה לתוכה הבנאדם נופל מגובה של 2.5-3 מטר ואז, כמו שאמרת, מתים משבירת עצם הבריח וניתוק חוט השדרה.

אוי אני אוהבת פטולוגיה ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...