עונש מוות - בעד או נגד - עמוד 4 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עונש מוות - בעד או נגד

borg

האם אתה בעד או נגד עונש מוות?  

1099 הצבעות

1. 1. האם אתה בעד או נגד עונש מוות?

• בעד עונש מוות לכל הרוצחים
    • בעד עונש מוות רק לרוצחים המוניים
    • בעד עונש מוות רק לטרוריסטים
    • נגד עונש מוות
    • אין דיעה

Recommended Posts

:kopfpatsch:

מה אתה עושה לי :kopfpatsch:?

אם בנאדם (ערבי או לא) הורג יותר ממספר מסוים של אנשים הוא הופך לרוצח המוני. גם אם הוא עושה את זה בגלל שנדפק אצלו משהו או בגלל שהוא עושה את זה

למולדת שלו (שבעצם גם בשביל להרוג למולדת צריך להיות "קצת" דפוק). מחבל הוא רוצח נקודה. יש כאלה שיגידו שחיילים רוצחים ערבים וזה יהיה נכון אם הם יכנסו

לישוב ערבי ויתחילו לשחוט את כל מי שגר שם, ממה שאני יודע זה לא קרה, חיסול מחבל זאת הגנה עצמית. ובקשר לעונש מוות בכללי,

לדעתי הרעיון של דריה הכי טוב, למה להוציא כל כך הרבה כסף כדי להחזיק אסירים? אפשר לנצל אותם לכוח בניה (ובכך נגיד לפתור את הבעיה של הפועלים הזרים)

או עבודות אחרות שיראלים פשוט לא מוכנים לעשות, עונש רצח לא נכון כי זה עונש בילתי הפיך. אם הוצאת מישהו להורג ומסתבר שהוא לא אשם זה פדיחה דיי רצינית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 128
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני נגד עונש מוות אבל חושב שיתחילו להעניש כמו שצריך ושהשופטים יפסקו להיות "רחמנים " כי זה רק מגביר את הפשיעה. איפה נשמע דבר כזה שבנאדם בן 17 דוקר פעמים ושלוש ומשתחרר למעצר בית ואחרי שבועיים כמובן שהוא רצח מישהו. איך שופט יכול לשחרר איזה טמבל כזה לחופשי. צריך לדחוף אותו לאיזה תא ולסגור אותו ולזרוק את המנעול לים. חלאות. ואנסים זה הכי מגעיל. אנסים קטינים קיבלו רק עבודות שירות. מה זה החרא הזה קיבינימט לסרס אותם . את מי זה מעניין שהוא רק בן 17 ו 10 חודשים ולא 18. בגלל שהשופטים בארץ נחשבים לרחמנים זה לא מרתיע אנשים לחזור על פשעיו. שהשופטים יתעוררו ויתחילו לתת עונשים כמו שמגיע לאנשים כאלה.

מדינה מטומטמת - שופטים יקרים תתעוררו מהבועה שלכם בהרצליה ותפסיקו לדמיין שבן אדם שדקר שלוש פעמים יחזור למוטב כי שחררתם אותו למעצר בית. :kopfpatsch:

תנסו לחשוב מה היה קורה אם הבן אדם היה דוקר בן של איזה שופט ואחרי זה השופט היה צריך לתת לו עונש. אתם באמת חושבים שהוא היה משתחרר?? :nono: :nono:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עובדה שיש עונש מוות במדינות שונות בארה"ב ועובדה שעדיין יש רציחות... מזה עושה ? מזה נותן לחברה ? נקמה ?

נקמה יכולים לבצע חיילים בשדה קרב במלחמה אבל חברה דמוקרטית לא יכולה להרשות לעצמה להתנקם למוות באזרחים שלה, מי שפשע צריך לשבת בכלא ולהשאר מורחק מהחברה, זה הרעיון בבתי כלא, מי שרצח ישאר בכלא הרבה מאוד זמן ולא יסכן יותר את החברה, אותו דבר לאנס.

אבל אני כן בעד ענישה שונה, למשל רוצח/אנס בנסיבות חמורות ישב לפחות 30 שנה או עד גיל 75 (או עד גיל המוות הממוצע למדינה לזכר\נקבה) עם מינימום של 15 שנה בפנים.

ככה אנשים ידעו כשהם עושים עבירה חמורה לא יהרגו אותם, הם ירקבו בכלא המון זמן ואם הם יצאו זה רק כשהם קשישים ובקושי זזים, זה נותן לאנשים אפשרות להשתקם, אני מאמין שמישהו שרצח לפעמים יכול באמת להשתנות.

כמובן שבשביל ל"תקן" אנשים צריך גם בתי כלא עם מסגרות בהתאם.

אבל שהמדינה תהרוג מישהו... למה ?

אני מסכים שיש הרבה מאוד אנשים שמגיע להם למות אבל אני חושב שהמדינה לא צריכה לעשות את זה.

ואני גם לא חושב שרצח המוני דורש עונש אחר מאשר רצח של בנאדם אחד, הרעיון הוא אותו רעיון והמעשה הוא אותו מעשה רק במידה שונה... ובגלל זה צריך פשוט עונש ארוך יותר - יותר זמן בכלא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה נותן לחברה כסף...

זה מעצבן שבגלל שהחברה "הומנית" כלפי רוצח, היא נותנת לו קורת גג ואוכל לשארית חייו, אין כסף למשפחות שבאמת צריכות את זה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, בדיוק. תראו את יגאל אמיר - חיי לו, אוכל, שותה, ישן טוב, לא קר לו בלילה, יש לו עם כבלים - הוא לא דואג, גם לא הביא חרטה עד היום. אז איפה העונש כאן? אולי זאת חוסר ההומאניות האישית שלי שלא מאפשרת לי לחשוב לרגע כיצד ניתן לקחת את מתנת החיים מהאנשים האלו, אבל שהגיון כלשהו אומר לי שהמתנה הזאת היא כל כך מיוחדת שמי שלוקח אותה מאדם אחד איננו רשאי להחזיק בה בעצמו. הוצאה להורג יכולה לתפור דיי והותר חורים בכלכלה. האוכל שיגאל אמיר אוכל עכשיו בכלא, ניתן היה להאכיל עם זה ילד או שתיים בכיף. ועם החשמל והתשתית לתא שלו, זה גם עולה כסף, אפשר היה להחזיק אנשים מזה. והחלאות האלו חיים מהמיסים שלנו, שבמקום לחזור אלינו בתור הטבות חברתיות כמו מתנ"סים וספריות או מגרשי משחקים, חוזרים אלינו בתור אחזקת אותם אנשים שהיינו מעדיפים להוקיא מן החברה.

אז נגיד ועונש מוות לא יינתן בישראל. אבל למה לא להתחיל להשתמש בפושעים המלוכלים האלו בתור כוח עבודה זול כל תקופת שירותם בכלא? פשוט עבודת פרך, כן כמו שעשו ליהודים בשואה, רק עם אוכל. שייצרו משהו וירימו את הכלכלה, במקום את היד. אם כח העבודה יעבוד תמורת לא יותר מאשר מחייתו בתנאים מינימליים זה יוריד את מחיר התוצר פלאים ויותר אנשים יוכלו להרשות זאת לעצמם. ברוסיה מאז ומעולם השתמשו באסירים לביצוע עבודות. אבא שלי שהיה מהנדס, עבדו תחתיו צוות של 9 אנשים, 8 רוצחים וסוחר סמים אחד. למה פה הם סתם יושבים בתאים כמו בטטות???

ובנוגע לאנסים... מי שאמר לא להרוג אותם... למה לא? דמיין שמישהו היה עושה את זה חלילה לקרובת משפחה או חברה שלך? או אתה יודע מה, אם איזה כולירע היה עולה עליך בסמטה חשוכה וגורם לך את הטראומה והכאבים של החיים, אחרי זה לא מגיע לו למות? בניגוד לרצח למשל, לאונס אין מניע - בגלל זה הרבה אנשים מפרשים אותו כיותר גרוע מרצח.

ומה בנוגע לשיטות? למה אנחנו כל כך דואגים שאותם בני בליעל יעזבו את העולם שלנו בשקט ובשלווה? הרי הם לא דאגו לכך לקורבנות שלהם... מצידי שישתמשו בשיטות הפיאדאלית, אבל שיעשו משהו. אם כי הרעיון של תרומת איברים נשמע לי הכי טוב... ככה אתה גם נפתר מהפרזיט וגם מציל חיים של אנשים אחרים. מתרומות איברים של אדם אחד ניתן להציל כמה וכמה אנשים. 2 כליות, 2 ריאות, כבד אפשר להשתיל בחלקים אז בכלל... מוח עצם - שפע! להמשיך?

עונש מוות עם תרומת איברים לחולים - וטוב שעה קודם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שאתם דיי אנוכיים, הרבה אנשים עד שהם רצחו עבדו בעצם ושילמו מיסים בשביל בתי כלא אז כשהם נכנסים לשם צריכים לרצוח אותם ? וזה גם לא כזה יקר לכלכל בית כלא מבחינת אוכל... אין כל כך הרבה אסירים שהמדינה קורסת בגללם.

נראה לי יותר יקר להוציא מישהו להורג, לבנות חדר הוצאה להורג, לקנות כסאות חשמליים, לשלם לבנאדם שיעשה את זה ואחרי זה גם לשלם על קבורה - זה לא עולה כסף ?

חוץ מזה בנאדם שיוצא אחרי זה מהכלא משלם מיסים...

גם ההשקפה הכלכלית של אוכל מהפה של רוצח יכול ללכת לאוכל של ילד רעב היא לא נכונה כי המדינה לא יכולה לכלכל אישית אזרחים, רק במדינה קומוניסטית או מאוד סוציאליסטית ודווקא המדינות האלה נגד עונש מוות עד כמה שאני יודע.

למדינה כמעט תמיד יש כסף לתת כשממש צריך, להגדיל פתאום תקציב בשביל ישיבות לאנשים שלא עושים דבר שתורם למשק ברור שאפשר לתת כאשר צריכים להעביר תקציב.

עונש מוות עם תרומת איברים זה דבר לא דמוקרטי ונוגד את חופש האדם, למרות שאני תומך מאוד בתרומת איברים אתה לא יכול להכריח בנאדם שיחתום על פירוק הגוף שלו לחתיכות גם אם זה להציל אנשים אחרים על "חשבון" אלה שהוא רצח, זה ממש לא הולך ככה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

iakovl, ומי יחליט מה זה "סתם רצח" לבין "רצח מחריד", לדבריך? אתה?

ותאמין לי ששיטות מסוימות של הוצאה להורג שנמצאות בשימוש כיום הן בכלל לא נעימות, לא ממש הומניות, ולא בהכרח מיידיות - כיסא חשמלי למשל.

בוא ניתן דוגמא קטנה שהייתה בגרמניה משהוא שהחוק שלהם לא צפה מראש

קניבליזם, אם אתם זוכרים לפני בערך שנה היה שם מקרה של קניבליזם מרצון, ה"מסכן" רצה שיאכלו אותו, והוא גם נשאר ער וחי במהלך כשבוע (או פחות אם אני זוכר) ואפילו אכל חלקים מעצמו.

נשמע נוראי, מה העונש שהטילו על הקניבל? כמעט כלום , אין חוק נגד קניבליזם , והנאכל רצה שיאכלו אותו. הקניבל קיבל עונש על סיוע בהמתה או רק הריגה.

כלומר , שכשתשמע על רצח מחריד אתה תדע שהוא מחריד

יש הרי הבדל בין תקיעת כדור במישהוא לבין ניסור של אדם במסור חשמלי וזריקה של החלקים לפח והמשך בחיים רגילים של ה"של הרוצח

ועוד משהוא עונש מוות +תרומת איברים :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

XPloiT.Codebaseאנסים ופדופילים הם אמנם פושעים נתעבים. אולם, אין להחיל עליהם עונש מוות.

אמרתי רק פדופילים,

מסתבר שבניגוד לאנסים,פדופילים יוצאים מהכלא (רובם) ממשיכים לבצע בקטינים עבירות מין

גם לאחר הטיפול הפסיכולוגי רב השנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Mortar

עובדה שיש עונש מוות במדינות שונות בארה"ב ועובדה שעדיין יש רציחות... מזה עושה ? מזה נותן לחברה ? נקמה ?

עונש מוות נועד לא רק להעניש, אלא גם להרתיע. אתה יכול להגיד שבמדינות שונות בארה"ב עדיין יש רציחות, למרות שמונהג בהן עונש מוות, אבל זה לא אומר שעונש מוות לא מרתיע. אמנם, עונש המוות לא מרתיע את כל הרוצחים, אבל מספיק שהוא ירתיע אחוז מסויים בכדי שהוא יהיה כדאי.

בנוסף לכך, במדינות מסויימות בארה"ב קיים עונש מאסר עולם על חוטפים. כאשר חוטפים יודעים שאם הם ירצחו את בני הערובה שלהם, הם יקבלו עונש של מאסר עולם ולא עונש מוות, במידה והם ייתפסו, מה ירתיע אותם מלרצוח את בני בערובה?

Vitnir

כן, בדיוק. תראו את יגאל אמיר - חיי לו, אוכל, שותה, ישן טוב, לא קר לו בלילה, יש לו עם כבלים - הוא לא דואג, גם לא הביא חרטה עד היום. אז איפה העונש כאן?

אל תתרכזי ברוצח בודד. אין לחוקק חוק מיוחד כנגד אדם מסויים. חוקים אמורים להיות כלליים (לא בנוסח של עונש מוות לרוצחי ראשי ממשלה).

למה לא להתחיל להשתמש בפושעים המלוכלים האלו בתור כוח עבודה זול כל תקופת שירותם בכלא? פשוט עבודת פרך, כן כמו שעשו ליהודים בשואה, רק עם אוכל.

קודם כל, אל תשווי מאסר של פושעים לעבודות הפרך של היהודים במחנות הכפייה.

במדינות שונות בארה"ב נהוג לגזור על פשעים חמורים מאסר עולם עם עבודות פרך. אסירים שיושבים על פשעים לא חמורים נוהגים להעסיק (לא להעביד) במפעלים בתחומי הכלא או מחוץ לתחומי הכלא בתור כוח עבודה זול.

ובנוגע לאנסים... מי שאמר לא להרוג אותם... למה לא? דמיין שמישהו היה עושה את זה חלילה לקרובת משפחה או חברה שלך? או אתה יודע מה, אם איזה כולירע היה עולה עליך בסמטה חשוכה וגורם לך את הטראומה והכאבים של החיים, אחרי זה לא מגיע לו למות? בניגוד לרצח למשל, לאונס אין מניע - בגלל זה הרבה אנשים מפרשים אותו כיותר גרוע מרצח.

רוצחים שהורשעו ברצח מדרגה ראשונה יש להוציא להורג, וכן גם בוגדים במקרים חמורים. אין להחיל עונש מוות על פשעים נוספים.

אנסים יש לכלוא לתקופות מאסר שונות בהתאם לחומרת הפשע.

לגבי התרחיש שציינת, אני בהחלט מסכים איתך. עם זאת, התפקיד של המדינה הוא להעניש את הפושעים בהתאם לרמת הפשע ולא לפי דרישת הקורבנות. עדיין קיים הבדל בין רצח לאונס. במידה והיה קיים עונש מוות גם על רצח וגם על אונס, או לחילופין עונש מאסר עולם על שני הפשעים, אז מה ירתיע אנסים מלרצוח את הקורבנות שלהם, לאחר שיגיעו על סיפוקם?

במקרה של עסקת טננבאום, מדינת נכנעה ללחץ של משפחות שלושת החיילים החטופים (שהיה ברור שהם מתים), ושחררה מאות טרוריסטים בתמורה לשלושה גופות של חיילים וסוחר סמים אחד, וזאת תוך פגיעה חמורה בבטחון המדינה. אבל, זה דוגמה למקרה שלילי שיש להימנע ממנו.

עונש מוות עם תרומת איברים לחולים - וטוב שעה קודם.

זה קצת בעייתי. הוצאות להורג באמצעות כסא חשמלי, תא גזים, זריקה קטלנית... גורמות לנזק בלתי הפיך לאיברים הפנימיים, כך שלא ניתן להשתמש בהם לצורך תרומות איברים. במידה ואת מציעה שיטה הומנית ולא מכאיבה להוצאה להורג שלא פוגעת באיברים הפנימיים, אפקט ההרתעה מאבד מכוחו. מעבר לכך, קיימת גם דילמה מוסרית - מצד אחד תרומת האיברים יכולה להציל חיים, אבל מצד שני הדבר מאפשר מחלק של רוצח נתעב להמשיך "לחיות" בגוף של אדם אחר (קצת מעורר חלחלה).

Mortar

אני חושב שאתם דיי אנוכיים, הרבה אנשים עד שהם רצחו עבדו בעצם ושילמו מיסים בשביל בתי כלא אז כשהם נכנסים לשם צריכים לרצוח אותם ? וזה גם לא כזה יקר לכלכל בית כלא מבחינת אוכל... אין כל כך הרבה אסירים שהמדינה קורסת בגללם.

המדינה לא "רוצחת" רוצחים, אלא מוציאה אותם להורג.

החזקת אסירים בבתי כלא עולה למדינה המון כסף.

אני לא יודע איפה בדיוק אתה חי, אבל בתי הכלא בישראל מלאים עד אפס מקום, כך שהשב"ס נאלץ לשכן בתאי כלא מספר כפול ויותר של אסירים מהתפוסה לה הם נועדו, ואף נאלץ להמליץ על שחרור של טרוריסטים "בלי דם על הידיים" כדי לפנות מקום בבתי הכלא.

נראה לי יותר יקר להוציא מישהו להורג, לבנות חדר הוצאה להורג, לקנות כסאות חשמליים, לשלם לבנאדם שיעשה את זה ואחרי זה גם לשלם על קבורה - זה לא עולה כסף ?

ממש לא! זה הרבה יותר זול.

חוץ מזה בנאדם שיוצא אחרי זה מהכלא משלם מיסים...

סביר מאוד להניח שהוא לא ישלם מסים, אלא יחיה מהביטוח הלאומי (בזמן שהוא נמצא בכלא הוא לא משלם לביטוח לאומי). מכיוון, שרוב מקומות העבודה לא מעסיקים אסירים משוחררים, כך שאם הוא ימצא עבודה אז זה יהיה במשכורת מינימום.

גם ההשקפה הכלכלית של אוכל מהפה של רוצח יכול ללכת לאוכל של ילד רעב היא לא נכונה כי המדינה לא יכולה לכלכל אישית אזרחים, רק במדינה קומוניסטית או מאוד סוציאליסטית ודווקא המדינות האלה נגד עונש מוות עד כמה שאני יודע.

המדינה יכולה לממן בתי תמחוי.

עונש מוות עם תרומת איברים זה דבר לא דמוקרטי ונוגד את חופש האדם, למרות שאני תומך מאוד בתרומת איברים אתה לא יכול להכריח בנאדם שיחתום על פירוק הגוף שלו לחתיכות גם אם זה להציל אנשים אחרים על "חשבון" אלה שהוא רצח, זה ממש לא הולך ככה.

אני מסכים איתך שזה בעייתי. עם זאת, לאדם שנטל חיים של אדם אחר ביודעין ובנסיבות מחמירות, אין להעניק זכויות אדם בסיסיות (בטח שלא "חופש האדם").

DemultiP1exeR

אמרתי רק פדופילים,

מסתבר שבניגוד לאנסים,פדופילים יוצאים מהכלא (רובם) ממשיכים לבצע בקטינים עבירות מין

גם לאחר הטיפול הפסיכולוגי רב השנים.

על פדופילים יש להטיל עונש דומה לזה של אונס בנסיבות מחמירות, כלומר מאסר עולם, בהתאם לסיבות שציינתי למעלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא חושב שצריך להסתכל על אסירים כמשהו כלכלי, אסירים הם אנשים שהחברה בדרך כלל הביא אותם למצב שבו הם נמצאים, נכון שתמיד בראש ובראשונה האחריות נופלת על מי שביצע את העבירה אבל יש לא מעט רוצחים עם בעיות נפשיות שלא מקבלים טיפול, בית כלא זה המפלט האחרון בשביל אנשים שלא הצליחו להרחיק מהחברה או לדאוג לשלב אותם בחברה כמו שצריך, לפי דעתי לחברה שלא עושה כלום נגד אלימות וכל בילוי במועדון לילה נגמר בדקירה, חברה כזאת לא יכולה להשאיר תמימה ועוד להוציא אנשים להורג... במקום להסתכל כל הזמן איך אפשר להעניש (למרות שצריך כמובן), צריך יותר לחשוב איך להביא למצב שילדים לא מסתובבים עם אולרים ולא על כל ריב קטן מביאים את כל החמולה אחרי בית ספר.

מי שגדל על אלימות אחרי זה גם רוצח שהוא מבוגר.

וBORG אני חושב שאתה לא מבין את הנקודה, יש בארצות הברית המון המון המון הוצאות להורג, אז זה נראה לך מרתיע מישהו ? בנאדם שרוצה להרוג בנאדם אחר זה בנאדם שהגיע למצב שאין לו מה להפסיד, לא אכפת לו מהמשפחה שלו והחברים שלו או שאין לו בכלל ועונש המוות לא כל כך מפחיד אותו כי הוא יודע שאת שלו הוא כבר עשה.

זה שיש בעיה של מקום בבתי סוהר זה אומר שהחברה נכשלה ולהוציא אנשים (גם אם הם חראות של אנשים) להורג בגלל שאין מקום זו התפישה מאוד מסוכנת ומאוד מעוותת.

עדיף הרבה יותר להשתמש כמו שאמרו פה באסירים ובבתי כלא במקום שיגרדו את הביצים כל היום וילכו מכות שילמדו אותם, שישלימו בגרויות ומצידי שיוציאו אפילו תואר או לא יודע מה... שישתמשו בהם ככוח עבודה זול מאוד עם רווח קטן וככה הם יוכלו לממן את הישיבה שלהם וגם קצת להרוויח ממנה (עדיף מכלום), זה לא צריך להיות עובדת פרך, זה יכול להיות עבודה בבתי מלאכה, ליצור רהיטים ולמכור אותם בזול לבניינים ציבוריים או בתי ספר... וכו' וזה ממש לא נכון שלא מקבלים אסירים לשום מקום יש בהרבה מדינות תוכניות שיקום לאסירים וגם תקופת מבחן והחברה צריכה והיא גם נותנת הזדמנות שנייה, זה כל הרעיון של הכלא שאתה מרצה את העונש שלך שם ואחרי העונש אתה אמור לקבל עוד הזדמנות.

המדינה יכולה לממן בתי תמחוי ? ()_O יכולה... אבל היא לא תעשה דבר כזה, בשביל מה לקחת מיסים מאנשים עובדים ואז להשקיע במקומות שנותנים אוכל לאנשים שאין להם כסף ? ולא מעט מהם גם עובדים...

לא עדיף פשוט להשקיע ביצירת מקומות עבודה ?

המדינה לא צריכה לממן אוכל לאנשים, אולי לתלמידים בבתי ספר ולאנשים במצוקה או במסגרות מסוימות.

קודם כל שנגיע לרמת השפע ואיכות החיים שיש במדינות המערב ואחרי זה נחשוב על עונש מוות... במדינה עם חינוך כל כך גרוע וכלכלה בקשיים לא צריך למהר להוציא אנשים להורג.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"זה קצת בעייתי. הוצאות להורג באמצעות כסא חשמלי, תא גזים, זריקה קטלנית... גורמות לנזק בלתי הפיך לאיברים הפנימיים, כך שלא ניתן להשתמש בהם לצורך תרומות איברים. במידה ואת מציעה שיטה הומנית ולא מכאיבה להוצאה להורג שלא פוגעת באיברים הפנימיים, אפקט ההרתעה מאבד מכוחו. מעבר לכך, קיימת גם דילמה מוסרית - מצד אחד תרומת האיברים יכולה להציל חיים, אבל מצד שני הדבר מאפשר מחלק של רוצח נתעב להמשיך "לחיות" בגוף של אדם אחר (קצת מעורר "חלחלה" (סליחה על הצטוט הזול פשוט אין לי כוח לערוך קטע ענק)

!!!!הפתרון!!!!

:behead:

מהיר

נטול כאב(שניה והראש מופרד מהגוף)

האיברים טריים ולא ניזוקים :xyxthumbs:

קוצרים את הגופה וזהוא, אין ספק של גליוטינה יש הרתעה

"הדבר מאפשר מחלק של רוצח נתעב להמשיך "לחיות" בגוף של אדם אחר "

אני לא חושב שאם (חס וחלילה) תצטרך כליה , לא יהיה אכפת לך מאיפה היא

הגישה שלי היא:

אתה הוא המוח שלך, אפילו לא זה אדם הוא אותו אדם כל עוד הוא חושב שהוא עצמו

אם תעביר מוח (נוסה על קופים אחוזי הצלחה אפסיים) אתה תשאר אתה

האיברים "שלך" לא קשורים אליך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Mortar

אסירים הם אנשים שהחברה בדרך כלל הביא אותם למצב שבו הם נמצאים, נכון שתמיד בראש ובראשונה האחריות נופלת על מי שביצע את העבירה אבל יש לא מעט רוצחים עם בעיות נפשיות שלא מקבלים טיפול

טיפול: :behead:

יש בארצות הברית המון המון המון הוצאות להורג, אז זה נראה לך מרתיע מישהו ? בנאדם שרוצה להרוג בנאדם אחר זה בנאדם שהגיע למצב שאין לו מה להפסיד, לא אכפת לו מהמשפחה שלו והחברים שלו או שאין לו בכלל ועונש המוות לא כל כך מפחיד אותו כי הוא יודע שאת שלו הוא כבר עשה.

זה מרתיע! אמנם זה לא מרתיע את כולם, אבל מספיק שזה מרתיע אחוז קטן.

זה שיש בעיה של מקום בבתי סוהר זה אומר שהחברה נכשלה ולהוציא אנשים (גם אם הם חראות של אנשים) להורג בגלל שאין מקום זו התפישה מאוד מסוכנת ומאוד מעוותת.

אני לא מציע להוציא להורג רוצחים בגלל שיש בעיה של מקום בבתי הסוהר, אלא מכיוון שזה העונש המגיע לרוצחים.

עדיף הרבה יותר להשתמש כמו שאמרו פה באסירים ובבתי כלא במקום שיגרדו את הביצים כל היום וילכו מכות שילמדו אותם, שישלימו בגרויות ומצידי שיוציאו אפילו תואר או לא יודע מה... שישתמשו בהם ככוח עבודה זול מאוד עם רווח קטן וככה הם יוכלו לממן את הישיבה שלהם וגם קצת להרוויח ממנה (עדיף מכלום), זה לא צריך להיות עובדת פרך, זה יכול להיות עבודה בבתי מלאכה, ליצור רהיטים ולמכור אותם בזול לבניינים ציבוריים או בתי ספר... וכו' וזה ממש לא נכון שלא מקבלים אסירים לשום מקום יש בהרבה מדינות תוכניות שיקום לאסירים וגם תקופת מבחן והחברה צריכה והיא גם נותנת הזדמנות שנייה, זה כל הרעיון של הכלא שאתה מרצה את העונש שלך שם ואחרי העונש אתה אמור לקבל עוד הזדמנות.

אני מסכים איתך בהחלט, ואף ציינתי זאת באחת התגובות הקודמות שלי. אולם, רוצחים שהורשעו ברצח מדרגה ראשונה אין לשקם ולהחזיר לחברה, אלא להוציא להורג.

המדינה יכולה לממן בתי תמחוי ? ()_O יכולה... אבל היא לא תעשה דבר כזה, בשביל מה לקחת מיסים מאנשים עובדים ואז להשקיע במקומות שנותנים אוכל לאנשים שאין להם כסף ? ולא מעט מהם גם עובדים...

לא עדיף פשוט להשקיע ביצירת מקומות עבודה ?

המדינה לא חייבת לממן בתי תמחוי באופן מלא, היא יכולה לתת שקל אחד על כל שקל שמגיע מתרומות.

קודם כל שנגיע לרמת השפע ואיכות החיים שיש במדינות המערב ואחרי זה נחשוב על עונש מוות... במדינה עם חינוך כל כך גרוע וכלכלה בקשיים לא צריך למהר להוציא אנשים להורג.

אין שום קשר בין רמת חיים לרמת ענישה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...