עונש מוות - בעד או נגד - עמוד 8 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עונש מוות - בעד או נגד

borg

האם אתה בעד או נגד עונש מוות?  

1099 הצבעות

1. 1. האם אתה בעד או נגד עונש מוות?

• בעד עונש מוות לכל הרוצחים
    • בעד עונש מוות רק לרוצחים המוניים
    • בעד עונש מוות רק לטרוריסטים
    • נגד עונש מוות
    • אין דיעה

Recommended Posts

דרך ההוצאה להורג צריכה להתאים לרצח שבוצע ואף לכלול עינויים. על מנת, למצות את גורם ההרתעה עד תום.

יצאת מדעתך? אתה עד כדי כך סדיסטי? היית פעם במוזיאון של מכשירי עינויים? אתה מסוגל לדמיין בכלל במה מדובר? עינויים. יופי. בוא נחזור לרכב על סוסים ולשרוף מכשפות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 128
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

יצאת מדעתך? אתה עד כדי כך סדיסטי? היית פעם במוזיאון של מכשירי עינויים? אתה מסוגל לדמיין בכלל במה מדובר? עינויים. יופי. בוא נחזור לרכב על סוסים ולשרוף מכשפות. 

אני מכיר מכשירי עינויים רבים ומגוונים. אני לא מציע להתחיל לענות את כל הרוצחים שמוצאים להורג. אבל, רוצחים שביצעו מעשי רצח מזוויעים במיוחד, כמו למשל קניבלים, לא צריכים לדעתי לעזוב את העולם בשלווה.

:behead:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

MiniMizerאין דבר כזה טרוריסט יהודי. כדי שאדם ייחשב לטרוריסט, הוא צריך להשתייך לארגון טרור. אין דבר כזה ארגון טרור יהודי, ולכן אין טרוריסטים יהודים. התארגנות של 2-3 אנשים לצורך פגיעה באנשים אותם הם מגדירים כאוייב כנקמה על פיגועי טרור של אותו אוייב לא הופכת אותם לארגון טרור. מלבד זאת, האירוע עליו אתה מדבר לא יצא אל הפועל ולא התבצע שום רצח. כך שלא מדובר בגזענות.

אדם לא צריך להשתייך לארגון טרור כדי להחשב טרוריסט, מה זו השטות הזאת? ארגון טרור זה לא איזה קלאב הוטל, מתוקף הגדרתו הוא מורכב מאנשים שהם טרוריסטים. אדם יכול להיות טרוריסט מבלי להשתייך לארגון, כי ישנה הגדרה מאוד ספציפית ומדויקת למושג טרור. טימותי מקוויי, תאודור קאזינסקי, ברוך גולדשטיין ועוד רבים אחרים הם טרוריסטים במלוא מובן המילה, למרות שלא השתייכו לאף ארגון המוגדר כארגון טרור.

פשוט, אתה מבין, טרור זה לא רצח של יהודים על ידי ערבים. טרור הוא כל מעשה של אלימות שמופעל על ידי בודד או קבוצה כלפי אזרחים, במטרה להטיל עליהם מורא ו/או להשיג מטרות פוליטיות. המחבלים המתאבדים, למשל, הם טרוריסטים שמתפוצצים ברחוב כי זו הדרך הכי יעילה שיש להם כדי להפעיל לחץ על ממשלת . המחבלים היהודים, מצד שני, הם טרוריסטים שיורים בפלשתינים כדי להפחיד אותם ו"לנקום".

מה גם שארגוני טרור יהודיים חיים וקיימים, ולא רק מחתרת בת עין (תכף תגיד גם שזו "מחתרת" ולא "ארגון", או שזו בכלל פרובוקציה של השב"כ). תנועת כ"ח, למשל, מוכרת ע"י מחלקת המדינה האמריקאית כארגון טרור שווה ערך לחמאס ולג'יהאד האיסלמי.

וזה שעגלת התופת ההיא לא התפוצצה לא מונע מזה להיות טרור.. האם גם מכוניות התופת שנתפסו הן לא טרור, כי הן לא התפוצצו בלב ישראל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

MiniMizer

אפשר להתווכח על ההגדרה של טרוריסט, אבל זה עניין לדיון אחר.

כשאני מדבר על טרוריסטים בהקשר של הוצאות להורג בישראל, אני מתכוון לטרוריסטים שמבצעים פעולות טרור כנגד מדינת ורוצחים יהודים. אני בכוונה מבדיל בין טרוריסטים לבין רוצחים "רגילים", במטרה להרתיע את אוייבי .

במידה ויהודי רצח שאתה מגדיר אותו כפעולת טרור, אין להוציא אותו להורג, אלא אם כן אתה מחיל גזר דין מוות על כלל הרוצחים (בהתאם לחומרת הפשע ובהתחשב בנסיבות מקלות), שזה דבר שאני מצדד בו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז אולי הוא סדיסט? אכפת לך?

לדעתי הוא צודק, למה שאלו שהרגו ילכו מהעולם במהירות וללא כאב?

הם צריכים לשלם על מעשיהם

וכמו שאמרתי בתגובתי הקודמת, אם במיקרה תוך כדי עינויים שלפני/תוך כדי המוות , הם יפלטו מידע מועיל אז.....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה סדיסט.

הבנתי את זה כבר מקודם אבל עכשיו זה ברור יותר.

נו באמת... זה לא שאני באמת מצפה שמדינת תתחיל לענות רוצחים ונידונים למוות. אני פשוט הבעתי דיעה מוקצנת, כדי להביע את שאט הנפש שלי מגזרי הדין המגוחכים שבתי המשפט בישראל מטילים על פושעים מורשעים, ועל מנת להמחיש את האבסורד שבעונשים הקלים יחסית שמוטלים על אנשים המבצעים פשעים מחרידים.

זה הכל. לא צריך להיסחף.

הערה: אני מבקש לא לסתום פיות ולאיים על אנשים, ולשמור על רמת דיון נאותה.. לכל אחד יש זכות להביע את דעתו האישית, גם אם היא מנוגדת לשלך. במידה ולמישהו אין דבר חיובי לתרום לדיון, עדיף שהוא לא יגיב במקום שידרדר את הדיון לרמה נמוכה. בהערה זו אני מתייחס גם לאנשים בעלי דיעות דומות לשלי וגם לאנשים בעלי דיעות המנוגדות לשלי.  :nono:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה? מכיוון שהסיבה היחידה לפעולה כזו היא נקמה. זו לא פעולת עונשין, זו נקמה.

מדינות מתוקנות לא פועלות על פי רגשות פרימטיביים כאלה. זה מה שמפריד את אותה מדינה משבט באפריקה או שבט בדואי בסהרה.

זה אולי יתן לחלק מאיתנו (אותו חלק סדיסטי) הרגשה יותר טובה, אבל זה לא הדבר הנכון לעשות בתור פעולת עונשין.

אולי תתבגרו כבר......

1) אתה יודע משהו ? תשאל את משפחות ההרוגים אם הם רוצים נקמה? אבל בשביל לחסוך לך זמן אני אגיד את הרעיון הכללי של הדברים שהם יאמרו לך: צריך להרוג אותו,ושזה יהיה לאט וכואב.

2)ישראל רחוקה מלהיות מדינה מושלמת ומתוקנת, ברגע שיש מינויים פוליטיים של אנשים שלא כשירים לתפקיד (למשל המקרה של שרת החינוך שאם זכור לי , לימודים לא היו התחום החזק שלה) ודת (הידועה כיהדות) שתקועה כמו עצם בגרונה של המדינה (לדעתי בעיקר בתחום הקבורה והנישואין/גרושין), אי אפשר לקרוא לנו מדינה מתוקנת.

3) סלח לי , אבל למה לרדת על שבטים באפריקה , אוקי אז הם LOW TECH זה לא אומר שהם פראיים ,לחלק מהם יש מערכות הנהגה חכמות שמתאימות לתנאים בהם הם חיים.

4) גם לחלק הסדיסטי של המדינה מגיע קצת סיפוק מדי פעם , זה לא שמי שיומת יהיה בדיוק חף מפשע תמים.

ועוד משהוא :please: STOP THE :spam:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה כבר הורג מישהו על רצח... אז למה לעשות את העונש יותר חמור מהמעשה ולהוסיף עינויים ?

אני לא רוצה לחיות בחברה שבה השכן שלי הולך כל יום לעבודה ולפני ההוצאה להורג הוא לוקח סכינים ופליירים ומתעלל באנשים קשורים ללא סיבה בשביל שהם יסבלו לפני מותם.

אני גם לא חושב שזה מוציא את האנשים כל כך בריאים מהעבודות האלה.

כשאני הולך לי ברחוב לא ממש אכפת לי שהנידון למוות באיזה בית כלא 40 קילומטר ממני עובר עכשיו את החלק שתולשים לו את השיניים... או שהוא סתם יושב באיזה תא למשך 20 שנה או שהוא כרגע עבר חישמול.

אז בשביל מה סתם להתעלל ?

וכל הקטע במערכת המשפט זה שיהיה גזיר דין צודק, ברור שמה שהמשפחות חושבות הוא לא צודק ולא אוביקטיבי, בשביל זה יש שופטים ואין חיסול חשבונות של חמולות כמו אצל עדות מסוימות בחברה.

ואם אתה אומר שישראל היא לא מדינה מתוקנת (שהיא לא ד"א) אז זה כמובן תירוץ לעשות מה שרוצים נכון ? כי גם ככה חרא פה... :kopfpatsch:

אף מדינה היא לא מתוקנת, נראה לי מדינה מעצם קיומה לא יכולה להיות מתוקנת אבל כשאומרים "במדינה מתוקנת X Y Z" זה מסמל שאיפה כלשהי למשהו שהחברה צריכה או רוצה להגיע אליו, בארה"ב למשל יגידו לך שבמדינה מתוקנת הפלות לא צריכות להיות חוקיות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש אנשים שהמוות זה פיתרון קל מידי בשבילם.

זה בדיוק מה שאני אומר.

החלק של העינויים,עונש מוות.

כל זה זה לא בשביל כולם זה בעיקר בשביל אלו שסבלו, שיקיריהם מתו

ותאמין לי, נקמה זה בדיוק מה שהרופא רשם לאנשים כמותם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...