עוד מכה אנושה לווראז הישראלי - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עוד מכה אנושה לווראז הישראלי

darkman

Recommended Posts

זה היה ברור שהפדרציה תתנפל על סאבסנטר בגלל שהם מקושרים לשיפט וללה האלה. טעות גדולה מאוד מצד המנהל לעשות דבר כזה, הוא היה צריך לבדל את האתרים. הפדרציה כמובן מקווה שיהא תיפול על מנהלים שהם ילדים שלא מבינים יותר מדי ומפחדים כל אימת שהם שומעים את המילה "RIAA" ועוד. כנראה זה מה שקרה.

נ.ב.

כנראה שמו לב שההפניה של http://subs.cszone.co.il עדיין עובדת וגם אותה סגרו :(

עכשיו אין כלוווום :(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 69
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

יכול להיות שהם בכלל נסגרו מסיבות אחרות, לאוו דווקא RIAA, אולי בעיות כספיות או כל דבר אחר. עד כמה שאני יודע לא הוגשה תלונה נגדם, לפחות נגד סאב סנטר אז הם כנראה פשוט לא רצו להתעסק עם RIAA והתקפלו :(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה היה ברור שהפדרציה תתנפל על סאבסנטר בגלל שהם מקושרים לשיפט וללה האלה. טעות גדולה מאוד מצד המנהל לעשות דבר כזה, הוא היה צריך לבדל את האתרים. הפדרציה כמובן מקווה שיהא תיפול על מנהלים שהם ילדים שלא מבינים יותר מדי ומפחדים כל אימת שהם שומעים את המילה "RIAA" ועוד. כנראה זה מה שקרה.

נ.ב.

כנראה שמו לב שההפניה של http://subs.cszone.co.il עדיין עובדת וגם אותה סגרו :(

עכשיו אין כלוווום :(

סה"כ שיפט, מה אתה נגנב....  :screwy:

יש עדיין את LioNetwork ואת WarezFAW , הם חיים וקיימים. המלחמה הזאת היא חסרת סיכוי מראש, זה כמו לטחון מים.  :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם סתם ממצאים דברים כדי להשיג עוד כניסות, לדוגמא נמרוד לב, ב2 האתרים (או לפחות באחד מהם) כתוב שהוא נתן להם לשתף את השירים שלו עד פה הכל טוב ויפה אבל שכתוב "בלעדי לאתר" ויש את זה ב 2 האתרים זה כבר מצחיק. גם \ כתוביות, הכל אותו דבר אז אני פשוט הייתי הולך ליותר מהיר

עריכה: שכחתי את הדבר הכי חשוב, ההבטחות של LH, כל כך הרבה הבטחות וכל כך קצת קיומים, לדוגמא דיסק המשחקים, אני זוכר שלפני איזה 3 - 4 חודשים זה הופיע פעם ראשונה ועד היום אין כלום, כל הזמן הבטחות אבל הוא לא מקיים. וגם משתמשי ה"זהב" מקבלים יחס של תחת, ילדים מפגרים "תורמים" לאתר (שאני כמעט בטוח שלא קצת מהכסף הולך לכיס הפרטי של המנהלים) בכל מקרה, אם תכנסו לאתר אתם תראו כל הזמן הבטחה שהוא יעדכן אותם מחר\ מחרתיים וכך הלאה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם העבירו את זכיון האתר לאזרח דנמרקי כי שם יש חופש על קישורים שלא כמו פה ובהרבה מדינות בעולם ככה אם הם ירצו לתבוע מישהוא זה יהיה כמו לטחון מים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב מי שביקר באתר שיפט בטח מכיר אותי בתור אחד ממנהלי האתר,ואני רוצה להבהיר שהאתרים נסגרים סופית ! וזה בגלל הפדרציה...אבל אל תדאגו זו לא המילה האחרונה... (:

למי שרוצה לקרוא קצת על זה:

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3059658,00.html

http://www.nrg.co.il/online/10/ART/884/697.html

http://net.nana.co.il/Article/?ArticleID=177366&sid=10

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט שלך מהתגובה ב YNET

תגידו...מי אתם חושבים מביא את הקבצים לרשת האימיול ? כן....אתרי שיתוף קבצים כמונו...עכשיו מי יביא לכם הקלטות ? מי יביא לכם קידודים ? מי יביא לכם טכנים עבריים ? החיפוש ? לא... אתרי השיתוף...כן !

בקשר לאתרים זה הפסד ענק לנו (קהילת המשתפים) במיוחד ירידתו של האתר סאב-סנטר כי זהו האתר שמרכז את התרגומים להכל ורובנו משתמשים בו מדי יום להורדת כתוביות,תחשבו על העניין !

מה שצריך בארץ זה הפרדה בין אתרי שיתוף קבצים שבסה"כ ממחזרים את מה שקיים ברשת ה EMULE (לדוגמת LION, FAW, SHIFT ואתרים רבים בחו"ל), לבין קבוצות שיוצרות תוכן (תרגומים, ריפים, ומוזיקה)... זה הכי נכון, כי ככה כשאתרים נסגרים, תמיד אפשר לפתוח אחרים (מה גם שיש מודלים הפצה אחרים חוץ מ EMULE), והתוכן תמיד זמין לאנשים...

תמיד היו אנשים שיצרו תכנים ישראלים, אבל רק כשנכנסו האתרים הנ"ל, היתה פריחה של הנושא ע"י קבוצות שקשורות ישירות לאתרים וזה חבל...

אני גם יודע שיש קבוצות שעוסקות בתחום שלא קשורות לאתרים, ואני מקווה שעכשיו אחרי כל החרא הזה, תהיה יותר הפרדה בנושא...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה כי האתרים נערכים למאבק במישור המשפטי והחוקי. "אנחנו מתכוונים לקדם את היוזמה להטיל מס על חשבונות אינטרנט ועל דיסקים צרובים". אמר חיים. לדבריו, הצעה זו דומה מאוד 'לחוק הקלטות הריקות', הקובע כי יגבה תשלום קטן לבעלי הזכויות עבור כל מדיה ריקה, והכסף שייגבה יועבר לבעלי הזכויות כדי לפצותם על ההורדות הפיראטיות.

על אף שהחוק עבר עוד ב-1986, הוא אינו מיושם על תקליטורים ריקים משום שהחוק קובע שהוא מתייחס לאמצעי מגנטיים ולא דיגיטליים ועל כן נוצרת בעיה נוספת. "ניסיתי כבר הרבה פעמים להסביר למשרד המשפטים כי גם דיסק קשיח הוא אמצעי מגנטי ולא דיגיטלי. אבל כרגע לא קורה כלום" הסביר חיים. הצעת חוק בנושא זה הוגשה בשנה שעברה.

אדון אמיר חיים הנכבד, בעליו של אתר Lala, רוצה לגרום לכך שיגבה מס על במדינת ישראל, בגלל שקיים חשש שבאותו הרדיסק יהיה חומר פיראטי.

פשוט ביזיון וגועל נפש. אם זה יעבור, זאת תהיה עוד סיבה לעזוב את המדינה המסריחה הזאת.

מוטי אמיתי, האחראי על האכיפה בפדרציה הישראלית לתקליטים וקלטות, גילה לאחרונה בראיון

ל-ynet, כי הארגון שלח מכתבי התרעה לכמה אתרי שיתוף הקבצים הישראלים, בהם lionetwork.net, האתר הגדול בתחומו, וכן אתרים נוספים כמו lala.co.il ואחרים. במכתב נדרשים בעלי האתרים להפסיק את פעילותם באופן מיידי. "אם תוך 14 יום לא יוסרו הקישורים לתכנים פיראטיים מהאתרים הללו, יוגשו נגדם תביעות בבית המשפט המחוזי", מסר אמיתי. בעקבות ההתראה אתרים אלה הפסיקו לפרסם קישורים ישירים להורדת קבצים וכיום הם מספקים רק סקירות על , משחקים ושירים, ללא קישורים.

אוי, התמימות... ::)

זה רק מראה כמה הידע של הפדרציה בנושא המחשבים שואף לאפס..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה חוק מטומטם זה יהיה!

כאילו המחירים בארץ לא מספיק גבוהים יחסית לחו"ל צריך להוסיף עוד מס על זה?!

ובקשר לליון, אז זה נכון שהם הסירו את הקישורים

זה שהם כותבים את השם המדוייק שבו אפשר למצוא את הקובץ באימיול זה משהו אחר,

ולגבי זה באמת אי אפשר לעשות כלום

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

;D :xyxthumbs:

כל הכבוד, לא האמנתי שהאכיפה של הWAREZ הישראלי תהיה כל כך מוצלחת ומהירה.

ממילא אלה היו אתרים מפגרים, כלך מה שצריך זה לכתוב בשורת חיפוש של התוכנה את שם הקובץ ולמצא את הקובץ הכי פופולארי, מה צריך אתר בשביל זה?!

אבל אני עצמי ימשיך להוריד מהמקור היחיד שלא יפול, IRC.

רק חסר שהוא יתמלא בישראלים, כבר ממילא חצי מהשרתים הם נאצים שונאי יהודים, ולא חסרים כאלה שמעיפם ישראלים מהשרתים בגלל ההתנהגות שלהם (ובצדק לצערי).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...