קיבלתי דוח, נהג חדש, שלילה? - עמוד 6 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קיבלתי דוח, נהג חדש, שלילה?

Athlon-WINGS

Recommended Posts

אבל הוא עשה את זה פעם אחת, אז למה אתה מאחל לו מוות?

מה אתה רוצה שהוא יגיד לך?

אתה עכשיו סימנת אותו? בעיניך הוא רוצח ?

אני חושב שאתה שופט אותו מוקדם מדיי, ולא בצדק.

טעות אחת לא מעידה על אופי הנהיגה שלו.

הבנאדם שהרג את סבא שלי, זו היתה ה"פעם הראשונה" שלו.

הנהג שנסע עם כמה חברים בחזרה מהאולטרסאונד, שיכור, והרג (שלושה אני חושב, הוא יצא בשריטות) זה הפעם הראשונה שלו. ה"טעות" הראשונה שלו.

מבחינתך נהג שעובר באור אדום זה טעות. אתה יודע מה? סבבה.

אני רוצה שתדבר אותו דבר, מתי שבנאדם הנחמד הזה, בטעות, יכנס באמא שלך, וישאיר אותה משותקת בכל הגוף. ואתה עד גיל 50 תצטרך להחליף לה חיתולים כל כמה שעות. טעות.

אגב, ההודעה הזו מכוונת לכל החכמולוגים\יפי נפש פה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 146
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

com, עם כל הצער על המקרה של סבך אני חושב שזה לא מן הראוי לקרוא לבן-אדם רוצח, במיוחד אחרי שהוא מודה שהוא טעה בדיעבד.

רצח= גרימת מוות בזדון.

נהיגה במצב של עייפות וגרימת תאונה מלווה בהרוגים= גרימת מוות ברשלנות.

לדעתי, רשלנות בהחלט הייתה פה ולכן "העונש" הוא מוצדק - 1000 ש"ח וחידוש הרישיון או משהו כזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

com, עם כל הצער על המקרה של סבך אני חושב שזה לא מן הראוי לקרוא לבן-אדם רוצח, במיוחד אחרי שהוא מודה שהוא טעה בדיעבד.

רצח= גרימת מוות בזדון.

לדעתי, רשלנות בהחלט הייתה פה ולכן "העונש" הוא מוצדק - 1000 ש"ח וחידוש הרישיון או משהו כזה.

אני לא בדיוק ראיתי פה שהוא מבין את החומרה של מה שהוא עשה,

העונש שהוא קיבל הוא זניח לעומת מידת הנזק שהוא היה יכול לגרום

מכיוון שאתה עדיין נוהג על הרכב של ההורים אני מאד מקווה שתקבל שלילה לפחות מהם, לטובתך ולטובת כולנו

ולCOM, אני מעדיף לאחל לאנשים סרטן מאשר תאונות דרכים, יותר יצירתי וכייפי, נגיד סרטן הערמונית זה טוב, משהו במעי הגס גם הולך טוב

ודרך אגב, הנה כתבה על מישהו שרק לא נתן זכות קדימה, אפילו לא רמזור אדום http://news.walla.co.il/?w=//681051

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא בדיוק ראיתי פה שהוא מבין את החומרה של מה שהוא עשה,

העונש שהוא קיבל הוא זניח לעומת מידת הנזק שהוא היה יכול לגרום

מכיוון שאתה עדיין נוהג על הרכב של ההורים אני מאד מקווה שתקבל שלילה לפחות מהם, לטובתך ולטובת כולנו

ולCOM, אני מעדיף לאחל לאנשים סרטן מאשר תאונות דרכים, יותר יצירתי וכייפי, נגיד סרטן הערמונית זה טוב, משהו במעי הגס גם הולך טוב

ודרך אגב, הנה כתבה על מישהו שרק לא נתן זכות קדימה, אפילו לא רמזור אדום http://news.walla.co.il/?w=//681051

אשמת האופנוען, בדוק.

תחפש כתבה יותר מקיפה וככה תבין מה באמת הלך שם.

וCOM בבקשה אתה יכול לערוך את ההודעה שלך ולמחוק שם את הקטע הלא נעים, אני מבקש, זה גורם לי אי נעימות, בבקשה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רצח= גרימת מוות בזדון.

לא. נהיגה במצב של עייפות, או כל דבר אחר שמקשה על הנהיגה צריך להיות שווה ערך לרצח. אז נכון שזה לא נכון מבחינה סמנטית, אבל for all intents and purposes, זה רצח.

קורה, עושים טעות.

ומה תגיד אם באותה "טעות", אחותך / אמא שלך / סבא שלך היו נהרגים?

"אופס"? "סליחה"? "שיט, בעסה"?

זאת בדיוק הגישה הזאת שגורמת לאנשים שהם יכולים להמשיך להתנהג על הכבישים כמו מטורפים. הרי הוא "כולה" עבר ברמזור אדום. ביג דיל. מחר הוא יעקוף בעיקול על פס לבן. "אופסי". מחרתיים הוא ינהג שיכור במהירות מופרזת, ויחסל משפחה. "אויש, לא נעים".

אני אוהב שאנשים רושמים שהם עשו איזה עבירת תאונה אז ישר אנשים מתחילים לקלל אותם ולתקוף אותם...ועצוב שזה גם חלק מהמודים!

איפה הדוגמא אישית?!

אף אחד לא קילל.

ומה אתה מציע, שמישהו יעבור עבירת תנועה (ועוד חמורה כמו זו) ונגיד לו "סבבה כל הכבוד אחי בהצלחה בפעם הבאה"?

ודווקא מצוין שזה חלק מהמודרים - כי זו הדוגמה האישית האמיתית: להוקיע מעשים כאלה, ולעשות כל מה שאפשר כדי לחנך / להפחיד / לשתק כל מי שיש לו פוטנציאל לעשות אותם. אולי ככה נציל כמה נפשות.

ודבר אחרון: com, קודם כל, לדעתי אתה צודק לחלוטין. ושנית, אני משתתף בצערך. שלא תדעו עוד צער.

עריכה: HoT-DoG, גורם לך לאי-נעימות? אולי פעם הבאה תחשוב לפני שאתה מדבר שטויות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה אתה מתערב בכלל?

זו הייתה הודעה לCOM, ואני לא אמרתי שום דבר שגרר כזו תגובה! ואם כן אני מצטער, זה שלא מסכימים עם דעה של מישהו לא אומר שהוא צריך להגיב ככה, אני לא עשיתי שום דבר רע, ואני לא חושב שמגיע לי לספוג כאלה תגובות, מה כבר ביקשתי? שימחוק חצי שורה????

אז תפסיק לנסות תמיד לאמר את המילה האחרונה ולצאת "מלך".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אחליט להתעלם פה מכמה הודעות ואתייחס לתגובה האחרונה של topgun.

1. כל עוד לא היה פה שום רצח, אי אפשר לקרוא לנהיגה במצב של עייפות "רצח" כל עוד לא היה רצח בפועל.

במידה והיה משהו קטלני והיו נהרגים, אז זה מקרה שונה לחלוטין. אנחנו מדברים כאן על העבירה עצמה, לא על אם היו אנשים. ומה אם היתה קופצת לי סבתא באמצע הכביש ואף אחד בחיים לא היה יכול למנוע את זה? אני מניח שתקרא לכל הנהגים רוצחים, נכון? כי כולם נמצאים בכל שנייה שהם נוהגים במצב של סכנת חיים.

2. אני לא אמרתי "כולה" עברתי ברמזור אדום. אני הודתי בטעות שלי, שלא היתה בכלל בכוונת תחילה. אני לא נהג מופרע, אני לא שותה אלכוהול בכלל, ואף פעם לא ביצעתי עבירה בין אם יש ניידת לידי או אין, תמיד עוצר עצירה מוחלטת בתמרור עצור, אפילו ב2 בלילה במקור הכי חשוך שקיים והכי בטוח. אך המקרה שהיה ביום שישי בלילה באמת היה אשמתי וביצעתי הכל בחפיפות, כאילו הכבישים ריקים לגמריי ב4 לפנות בוקר אז הכל בטוח. לא עברתי באור אדום בכוונה, ולא הייתי בקשר עין עם הרמזור, קורה שאדם לא יכול, אפילו ב2 בצהריים, להיות בפוקוס כל חצי שנייה על הכביש. אולי זה מה שאנחנו מצפים מכל נהג ונהג, אך בפועל -- תסתכל על הנהגים, מי באמת בפוקוס כל חצי שנייה בכביש? למי יש את הסיבולת הזאת

3. אם אני אחסל משפחה - זה כבר מקרה אחר שאפשר לדון עליו הרבה.

4. ציטוט: "ומה אתה מציע, שמישהו יעבור עבירת תנועה (ועוד חמורה כמו זו) ונגיד לו "סבבה כל הכבוד אחי בהצלחה בפעם הבאה"?"

עם 800 בפיסכומטרי אתה אמור להשתמש בהיגיון שלך, שאין אף אחד שיגיד כזה דבר. אף אחד פה לא אמור להגיד לי כל הכבוד ואפילו אם לא היתה עוצרת אותי ניידת לא הייתי אומר לעצמי כל הכבוד. אני גם מתוסכל מעצמי ועדיין בטראומה ממה שקרה, שיעור חשוב אני למדתי, אבל להגיד לעצמי סבבה כל הכבוד? למה שאני אגיד או מישהו אחר יגיד לי את זה? עדיין לא הבנתי אותך.

אבקש תגובתך.

עריכה:

אגב, בקשר לתגובתך על הציטוט "קורה, טעות" --- לא משנה אם תהיה תאונה או לא, זה באמת דבר שקורה לאנשים, וזאת באמת טעות של אנשים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אשמת האופנוען, בדוק.

תחפש כתבה יותר מקיפה וככה תבין מה באמת הלך שם.

וCOM בבקשה אתה יכול לערוך את ההודעה שלך ולמחוק שם את הקטע הלא נעים, אני מבקש, זה גורם לי אי נעימות, בבקשה.

זה לא בדיוק משנה מי האשם, שניהם מתו בסופו של דבר

ולזה שפתח את התרד, תעשה טובה ואל תנהג עייף יותר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. תגיד, כל כך קשה להפעיל הגיון פשוט ולהפריד בין 2 מקרים?

אם מישהו נוהג כמו שצריך, וקורה משהו שאין לו סיכוי להגיב אליו - כמו למשל, אתה נוסע על 20 קמ"ש בכביש צר עם מלא מכוניות, ופתאום חצי מטר לפניך ילד קופץ לכביש - אז באמת זו לא אשמת הנהג.

אבל אם מישהו עולה על הכביש כשהוא לא במצב לנהוג (מזכיר משהו?) - אז כמו ש-com אמר, זה כמו להסתובב עם טעון ולא נצור, עם אצבע על ההדק, כשהרובה מכוון קדימה. ואז זאת כן אשמת הנהג. עם כל הכבוד על זה שאתה מודה במעשה ומכיר במה שעשית, זה לא מפחית מחומרתו, ונמאס שיש פה אנשים שמנסים לפתור את זה כ"טעות".

2. למי איכפת שלא עשית את זה בכוונה?!

העובדה היא שאתה עלית על הכביש במצב שלא היית צריך לנהוג בו. נקודה.

זה כבר מוציא את כל הסיפור מ"טעות" ומעביר את זה ל"טמטום", במקרה הטוב.

ואם אתה לא מסוגל להיות בפוקוס כל הזמן, ואין לך את הסיבולת הזאת - אל תנהג!!

אולי לא הבנת את זה עדין, אבל לוקח בדיוק שבריר שניה להרוג.

3. בין המקרה שלך לבין להרוג משפחה הבדיל רק מזל. מזל, שלא היתה שם משפחה. ואם אתה לא חושב שזה אותו דבר, יש לך בעיה רצינית.

4. אני מאוד שמח שלמדת שיעור, ואני מקווה שלא תעשה יותר שטויות.

הציטוט שהבאת לא הופנה אליך, אלא לכל אלה שמנסים להפחית בחומרת המקרה ואולי להצדיק אותך.

בקשר להערה האחרונה - כמו שאמרתי ב-1, זה הרבה מעבר לסתם טעות, והנסיון להציג את זה ככה הוא לא רק היתממות, אלא גם חוצפה וזלזול.

וכדאי שתבין את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואתה לא חושב שאני חושב בדיוק כמוך? שזאת היתה טעות שלי? שמה היה קורה אם הייתי רוצח משפחה?

אני גם חושב על כל הדברים האלה ואני גם מצטער על אותו רגע.

אני לא באתי ואמרתי שהרמזור אשם, שהשוטר אשם (דווקא יצא איתי בזול - ללא שלילת רישיון). ובין אם קיבלתי קנס או אם לא הייתי מקבל קנס - הייתי לומד את אותו שיעור.

אחרי המקרה אפילו באתי לעצור בצד מבלי לדעת שיש ניידת מאחוריי, לעצור בשביל להרגע מההלם שקיבלתי כשראיתי אדום ברמזור.

אבל מה שכן, אני לא חושב ששלילת רישיון היא במקום, כי במידה והיו לוקחים לי את הרישיון או לא --- את השיעור אני אלמד אותו הדבר. אם הייתי עובר באדום בכוונה (מה שלא היה קורה בחיים), אז שלילת רישיון היתה מוצדקת ומלמדת אותי לקח.

ושוב, אני חושב כמוך ואני מאשים את עצמי בדיוק כמוך. אך בדבר אחד אינני מסכים - אי אפשר להיות כל שבריר שנייה בפוקוס על הכביש. כשתסע שעה רצוף, אני רוצה לראות אותך באותו פוקוס כמו שהיית בהתחלה, לא מחמיץ שום דבר. אפילו בצהריים כשאתה ממש לא עייף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ודבר אחרון: com, קודם כל, לדעתי אתה צודק לחלוטין. ושנית, אני משתתף בצערך. שלא תדעו עוד צער.

תודה רבה. אני שמח שנשאר משהו שפוי במדינה הזאת. ואני שמח שזה אתה, שכן אתה יודע להעביר את המסר בצורה כתובה הרבה יותר טוב ממני..

אני לא יגיב עוד לילדים פה שנתנו להם רישיון ומפתחות ועכשיו הם כבר לא ילדים. הם אנשים גדולים.

אני רק יגיד להם שלא כל דבר בחיים אומרים סליחה וזה עובר. שאתה עושה משהו, אתה צריך לשאת בתוצאות. אתה עושה משהו בחיים האמיתיים, אתה יושב בכלא. גם אם זה בטעות. ולדעתי, הארץ הזו זה הפקרות. מבחינתי היית צריך לקבל עונש גדול בהרבה.

אבל ככה זה אצלנו.

בעל שהכה את אשתו נעצר, ומבטיח לה שירצח אותה שישתחרר ממעצר. האישה מספרת את הכל בעדות לשופט.

למרות זאת הבעל משוחרר. האישה נרצחת. ככה זה אצלנו, חיי אדם זה זול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעיקרון, אני מסכים לחלוטין עם כל מה שטל וצחי אמרו פה. ואני לא אוסיף שום דבר למה שהם אמרו, כי הדברים שלהם חזקים כמו שהם.

אני רק רוצה להתייחס לנקודה האחרונה שלך, עודד:

ושוב, אני חושב כמוך ואני מאשים את עצמי בדיוק כמוך. אך בדבר אחד אינני מסכים - אי אפשר להיות כל שבריר שנייה בפוקוס על הכביש. כשתסע שעה רצוף, אני רוצה לראות אותך באותו פוקוס כמו שהיית בהתחלה, לא מחמיץ שום דבר. אפילו בצהריים כשאתה ממש לא עייף.

בדיוק ביום שבת האחרון, הייתה לי נסיעה של 3 שעות, ממרכז הארץ, עם כל המשפחה באוטו, הבייתה לקרית ביאליק. זה היה בשעות הערב, מ-18:00 עד 21:00 בערך, כמובן כשכבר חושך בחוץ.

ואני רוצה להגיד לך: כן, הייתי בפוקוס כל רגע מהנסיעה הזאת. 3 שעות, הייתי בפוקוס. ואם הייתה שמינית שנייה שהייתי מרגיש שאני לא בפוקוס, הייתי נותן למישהו אחר לנהוג במקומי.

אולי זה ככה כי אני רגיל לנסיעות ארוכות, מפני שכל שיעורי הנהיגה שלי אפילו היו באורך של שעה וחצי. אבל הנקודה היא שזה לא בלתי אפשרי. זה אפשרי ועוד איך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי משנתו של הרוצח הפוטנציאלי,אים משהו שאוהב לשתות שותה כמה כוסות וודקה ומחליט לנהוג "ובטעות"

דורס משהו אז הוא לא פושע כי זה לא בכוונה.הוא רק אוהב לשתות הוא לא התכוון לדרוס.

הבעייה כאן זה לא משטרת ,לא רמזור וגם לא ממשלת המושחתת,זה בעייה של קקרים

עים מוסר נמוך.שישלח את חברתו עים מונית.

בחוק אם היה דורס היה מואשם ברשלנות פושעת והיה בכלא לכמה שנים טובות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...