קיבלתי דוח, נהג חדש, שלילה? - עמוד 7 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קיבלתי דוח, נהג חדש, שלילה?

Athlon-WINGS

Recommended Posts

לכל יפי הנפש פה..

מעניין מה היה קורה אם לכם זה היה קורה?

מעניין מה הייתם רושמים אז...הכי קל זה להאשים...תחשבו על מצב שזה היה קורה לכם..

ולא, אל תרשמו לי זה אף פעם לא יקרה כי אני נוהג זהיר או משהו...תמיד זה איכשהו יכול לקרות

אז תחשבו קצת לפני שאתם כותבים.

אני לא מצדיק את המעשים שעשה פותח התראד, אבל יש כאן מספר תגובות קיצוניות הרבה יותר מדי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 146
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אכן, ושחכת להזכיר שזה יכול לקרות לכל אחד. ואל תגידו "לי זה לא יקרה" "אני לא נוהג כשאני עייף".

כשלכם יהיה מקרה מסויים כזה, אז תנסו להעביר על עצמכם ביקורת שחבל שלא התנגשתם במשאית ב100 קמש ונפצעתם, ואז הייתם לומדים לקח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אממ אני מצטער אבל יש פה אנשים במגזימים

אני בספק אם מישהו פה נוהג באמת כמו שצריך ועוצר תמיד 4 שניות לפחות ולא עובר את המהירות המותרת ואף פעם לא נהג עייף.

אני לא חושב שזה צריך להצדיק את ההתנשאות והתקיפה הממש עוקצנית הזאת ואפילו השכפה.

לקרוא למישהו רוצח זה באמת דבר שפל ומודים שעושים את זה צריכים להתבייש! אם כמה שהמעשה שלו היה חמור!

אם הייתם רושמים , חסר אחריות שנוהג בטיפשות רבה ומשחק בחיי אדם אז בסדר...אבל רוצח?!

אני לא חושב שצריך להיות פה קשר למשהו אישי שקרה...אז שחבר שלי נסע ומישהי המשיכה לנסוע באדום כי היא רבה עם חבר שלה וכמעט הרגה אותם,זה עדיין לא רוצחת.

זה גרימת מוות ברשלנות ולא רצח! לא משנה מה , היא לא באה ואמרה אני הולכת להכנס במישהו ואני לא הולכת לעצור באדום,אתם ממש הגזמתם ולCOM יש סיבה מאד טובה כי הוא חווה את זה על בשרו ומביא את מה שקרה לו לפה ומגזים.

הבן אדם שלא עצר באדום הוא ללא ספק חסר אחריות ומורשל אבל הוא לא רוצח!

ולא משנה מה תגידו אני חושב שאתם צריכים להצטער כי אתם ממש הגזמתם פה!

אתם יודעים מה , אם הוא היה הולך למסיבה והיה שותה ונוהג שהוא ידע מלפני זה שהוא ישתה אז אני מסכים איתכם אבל מה שקרה במקרה הנ"ל ועצם זה שלא קרה כלום למזלנו,אני מרגיש חובה בלהיות הבן אדם שדורש שתבקשו סליחה מהנ"ל! תראו בגרות.

זהו סיימתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באמת הגזמתם קצת....

אין בן אדם שמסוגל להישאר למשך שעות בפוקוס ולא להתרכז בשום דבר אחר חוץ מנהיגה.

גם לנהגי פורמולה\ראלי באמצע מירוץ חשוב קורה שלרגע אחד מאבדים ריכוז ועושים איזה טעות שעולה להם ביוקר.

מה לעשות? כולנו בני אדם.

ואתם חיים בעולם וורוד מדי.

אין בן אדם שלא נוהג לפעמים כשהוא טיפה עייף.

המציאות הישראלית, ולא רק הישראלית, מעייפת. אין מה לעשות.

אם כל פעם שהיינו מרגישים טיפה עייפים לא היינו נוהגים - לא היה מגיע רישיון לאף אחד במדינה הזאת.

ואל תיתממו לי כולכם עכשיו כאילו אתם בחיים לא נהגתם כשהייתם קצת עייפים(אני לא מדבר על מצב שממש עייפים ואז ברור שלא נוהגים) ומה לעשות? קורה כשעושים איזה טעות.

מצטער להגיד את זה - עד כמה שזה נשמע נורא - אבל זה חלק מהחיים. אין מה לעשות.

לעולם לא תצליחו לשנות את טבע האדם. בן אדם עייף מטבעו, ולא מסוגל לשמור על ריכוז מוחלט לאורך זמן.

מה לעשות? כך עשה אותנו הטבע.

אתם לא יכולים לשלול מכל אחד את רישיון הנהיגה שלו(ואולי לא רק הנהיגה? גם רישיון נשק? או סתם ללכת ברחוב כשיש סכנה שאנערף מה יקרה) בשל היותו אדם.

פשוט אי אפשר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מגזימים??? כשאתה תאבד את סבא שלך כמו ש-COM איבד בגלל נהג דפוק אז תבין למה הוא מדבר ככה. ובצדק. אל תעשה לכביש עייף או שיכור - אם עלית ככה לכביש והרגת ילדה קטנה אתה בעיני רוצח ומקומך בכלא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, אתם מגזימים.

אין בן אדם בעולם שמסוגל להיות 100% מרוכז בכביש(או בכל דבר אחר) ב 100% מהזמן.

פשוט אין!

אנחנו לא , אנחנו בני אדם!

ויש הבדל רציני בין שיכור לעייף - שיכור השתכר בכוונה תחילה - במודע לזה שהוא צריך לנהוג. אחד כזה רצח את סבא של COM.

אף אחד לא נהייה עייף בכוונה. הרבה פעמים אפילו לא מודעים לזה שעייפים.

וגם יש מידות של עייפות.

כשמישהו מאוד עייף ברור שהוא לא ינהג.

אבל קורה כשנוהגים כשקצת עייפים - אני לא זוכר רגע בחיים שלי (בלי קשר לנהיגה) שלא הייתי לפחות קצת עייף. פשוט לא קיים.

כמו שהסיסמא הידועה אומרת(לא זוכר מאיפה זה נלקח):

"נולדנו עייפים - חיים כדי לנוח"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל קורה כשנוהגים כשקצת עייפים - אני לא זוכר רגע בחיים שלי (בלי קשר לנהיגה) שלא הייתי לפחות קצת עייף. פשוט לא קיים.

קורה שנוהגים קצת עייפים, אבל בין קצת עייפים ללעבור רמזור באדום יש הבדל, קצת עייף זה לא לשים לב שרמזור התחלף ואפשר להמשיך בנסיעה

שתגדלו קצת תבינו כמה כל מה שאמרתם פה פשוט מטומטם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ויש הבדל רציני בין שיכור לעייף - שיכור השתכר בכוונה תחילה - במודע לזה שהוא צריך לנהוג. אחד כזה רצח את סבא של COM.

אני מניח שאתה הכרת אותו? במקום לזיין בשכל, אולי עדיף שפשוט פעם הבאה תקרא יותר טוב מה שאני כותב. (ומה שאני לא כותב)

מה שקרה שם זה באשמה של בחור כמו הבחור שפירסם את הפוסט. זה נגרם מקלות ראש של בנאדם. "כוולה" זכות קדימה. אז אצלו זה "כולה" רמזור.

הקלות ראש, הזלזלול הבלתי נסבל הזה.. מה בסה"כ אני קצת עייף. אנשים לא מסוגלים להבין מה ההשלכות של המעשים שלהם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם לא רואים את ההבדל ה"קטן" בין:

לבצע עברה, שלא קרה כלום ולהודות בטעות - לבין לבצעה עברה שקרה בה משהו. :kopfpatsch:

תודה לאל לא קרה כלום מהעברה שלו אבל אתם בכל זאת קוראים לו רוצח כאילו הוא פגע במישהו....

הלו :hi: אף אחד לא נפגע והבחור מביון את חומרת מעשיו ובנוסף קיבל עליהם עונש. כל זה מספיק שבפעם הבאה לא יחזור המקרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

COM

המקרה האישי שלך לא מהווה פה שינוי ולא אמור לתת לך זכות לקרוא לבן אדם סתם רוצח!

פעם שלישית שאני אומר כבר , תראה בגרות ותתנצל!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על מה להתנצל?!

אתה פשוט חוצפן...

מי שצריך להראות בגרות זה אתם, כל הגאונים שמסיבות השמורות עמהם החליטו שזה לא כזה ביג דיל...

תכניסו לכם לראש, שההבדל בין המקרה הנ"ל לטרגדיה, הוא פשוט מזל.

הרי אותה סיטואציה בדיוק היתה יכולה להגמר אחרת לגמרי, וכולכם היתם מדברים בטונים אחרים.

אתם בכלל שמים לב מה אתם כותבים?!

איך אתם יכולים להתייחס לזה בכזאת קלילות?!

m0sh עם ההערות הטפשיות, sxs עם התובנות המעמיקות, ויותר מכולם - רייזור עם הטיעונים הגאוניים: השטויות שאתה אומר הן בדיוק הסיבה למצב בדרכים כיום. אתה מדבר עוד ועוד על "טעות" - תקלוט, שכל "טעות" כזאת היא חיים שנגמרים - של אדם, של משפחה, של חברים... אתה עדיין מוכן לקבל "טעויות" כאלה?

אם מישהו צריך להתנצל זה אתם - על קלות הדעת (הגובלת ברשלנות פושעת) שלכם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה היא שאנשים רואים את כלי הרכב בתור איזה סקייטבורד כאשר הוא הרבה יותר קרוב לכלי נשק

אם בן אדם שיכור היה לוקח כלי לא הייתם קוראים לזה "טעות"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על מה להתנצל?!

אתה פשוט חוצפן...

מי שצריך להראות בגרות זה אתם, כל הגאונים שמסיבות השמורות עמהם החליטו שזה לא כזה ביג דיל...

תכניסו לכם לראש, שההבדל בין המקרה הנ"ל לטרגדיה, הוא פשוט מזל.

הרי אותה סיטואציה בדיוק היתה יכולה להגמר אחרת לגמרי, וכולכם היתם מדברים בטונים אחרים.

אתם בכלל שמים לב מה אתם כותבים?!

איך אתם יכולים להתייחס לזה בכזאת קלילות?!

m0sh עם ההערות הטפשיות, sxs עם התובנות המעמיקות, ויותר מכולם - רייזור עם הטיעונים הגאוניים: השטויות שאתה אומר הן בדיוק הסיבה למצב בדרכים כיום. אתה מדבר עוד ועוד על "טעות" - תקלוט, שכל "טעות" כזאת היא חיים שנגמרים - של אדם, של משפחה, של חברים... אתה עדיין מוכן לקבל "טעויות" כאלה?

אם מישהו צריך להתנצל זה אתם - על קלות הדעת (הגובלת ברשלנות פושעת) שלכם.

אף אחד לא מקבל את הטעויות האלו אבל חייבים להשלים עם העובדה שהן קורות, ולא ניתן למנוע אותן ב-100%...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מניח שאתה הכרת אותו? במקום לזיין בשכל, אולי עדיף שפשוט פעם הבאה  תקרא יותר טוב מה שאני כותב. (ומה שאני לא כותב)

מה שקרה שם זה באשמה של בחור כמו הבחור שפירסם את הפוסט. זה נגרם מקלות ראש של בנאדם. "כוולה" זכות קדימה. אז אצלו זה "כולה" רמזור.

הקלות ראש, הזלזלול הבלתי נסבל הזה.. מה בסה"כ אני קצת עייף. אנשים לא מסוגלים להבין מה ההשלכות של המעשים שלהם

אני אכן לא הכרתי אותו.

אני קראתי(פעמיים) את מה שכתבת - שהוא נפגע בגלל נהג ש-י-כ-ו-ר.

זה בכלל בכלל בכלל בכלל בכלל לא אותה סיטואציה כמו נהג עייף.

נהג שיכור - ידע שהוא מאבד את היכולת לנהוג - ולמרות זאת שתה - ונהג. זה רוצח.

בן אדם שהתעייף אינו רוצח. אני לא אומר שזה לא טראגי ושזה לא חמור - אבל זה קורה! כולנו בני אדם!

אין שום דרך שבעולם למנוע מאנשים להיות עייפים. ולא - אתם לא יכולים לקרקע את כל אוכלוסיית העולם בגלל שהם לא ב 100.00000000% עירנות וריכוז.

ואדון אקדח נעלה הנכבד - אני אפילו לא מתכוון להגיב להודעות שלך עד שתחליט "לרדת אל העם" ולדבר בגובה העיניים.

אין לך פה שום סמכות ושום סיבה שתדבר כאילו שאתה מעלי - כי אתה לא.

אם אתה רוצה לדבר כמו בן אדם - בכיף אני אומר.

אם אתה רוצה להרגיש פה כמו איזה נביא שבא ללמד אותנו את תורת ה' - אז תשמור את זה לעצמך.

והנה סרטון קצר שהזכרתם לי..:

http://asafy.netrulon.com/stuff/2033.wmv

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...