קיבלתי דוח, נהג חדש, שלילה? - עמוד 8 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קיבלתי דוח, נהג חדש, שלילה?

Athlon-WINGS

Recommended Posts

יש דרך למנוע עייפות: אפשר לא לנהוג ב-4 לפנות בוקר! אני מניח שזה גם היה אחרי ערב במועדון. אם אין ברירה (ובמקרה הזה היתה לדעתי ברירה) אפשר לעצור, לשתות קפה, לרוץ קצת בקור מסביב לאוטו. ואפשר גם לקחת תנומה לשעה. לא יקרה שום דבר אם תגיע מאוחר אך בבטחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 146
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני קראתי(פעמיים) את מה שכתבת - שהוא נפגע בגלל נהג ש-י-כ-ו-ר.

אם תמשיכו להתעלם מהמציאות היא תתפוצץ לכם על הפנים בצורה של כרית אויר בקרוב מאד

אני מציע שכל ה"נהגים המנוסים" של הפורום עם שנה רשיון או שיוציאו בשנים הקרובות רשיון יחשבו טוב טוב לפני השטויות שהם כותבים

כי כולכם ת י נ ו ק ו ת.

אני מקווה מאד שאני לא אהיה זה שתהרגו על הכביש כשתנסו להרשים חברים עם האוטו, תמשיכו להכנס עם הראש בקיר, או בתחנת האוטובוס הקרובה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואדון אקדח נעלה הנכבד - אני אפילו לא מתכוון להגיב להודעות שלך עד שתחליט "לרדת אל העם" ולדבר בגובה העיניים.

אין לך פה שום סמכות ושום סיבה שתדבר כאילו שאתה מעלי - כי אתה לא.

אם אתה רוצה לדבר כמו בן אדם - בכיף אני אומר.

אם אתה רוצה להרגיש פה כמו איזה נביא שבא ללמד אותנו את תורת ה' - אז תשמור את זה לעצמך.

יש בעיות עם איך שדיברתי?

אולי בא לך להיות יותר ספציפי?

ובכל מקרה - בזה שאתה מרשה לאנשים לא כשירים לעלות על הכביש (וכן - מישהו שעייף הוא לא כשיר לעלות על הכביש) - אתה בעצם נותן הכשר, או לפחות מקבל בהכנעה, את תאונות הדרכים. ולדעתי, לא רק שזו גישה תבוסתנית, זו גישה מסוכנת ומיותרת - כי אפשר וצריך לטפל בבעיה הזו.

ואני לא מבין מה כ"כ קשה להיות מרוכז בזמן נהיגה?! אתה לא מרוכז 100% מהזמן? נגיד. מקובל. אבל כשאתה על הכביש - זה הזמן שבו אתה צריך להיות מרוכז, ולא עיף. וכן, מרוכז 100%. אתה עיף? סבבה, בכיף. אבל אל תעלה על הכביש. שתה קפה / תרקוד מסביב לאוטו / דפוק תראש בפגוש - אבל בנהיגה, תהיה מרוכז.

ואתה יודע מה? בוא ניקח את זה עוד צעד קדימה.

אני מסכים איתך, לא כולם נוהגים ככה. ויכול להיות שגם לי יצא לנהוג ככה (למרות שלא עולה לי שום מקרה לראש). אבל לפחות אני לא משלים עם זה! אני לא מצדיק את זה! אני לא מקבל את זה! כי ברגע שאתה כן - אתה כאילו מוותר מראש על הקרב. וזה קרב שאסור להפסיד בו.

נ.ב: FYI - אם אתה מוסיף עוד מאתיים 000 אחרי הנקודה, זה לא משנה את המספר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על מה להתנצל?!

אתה פשוט חוצפן...

מי שצריך להראות בגרות זה אתם, כל הגאונים שמסיבות השמורות עמהם החליטו שזה לא כזה ביג דיל...

תכניסו לכם לראש, שההבדל בין המקרה הנ"ל לטרגדיה, הוא פשוט מזל.

הרי אותה סיטואציה בדיוק היתה יכולה להגמר אחרת לגמרי, וכולכם היתם מדברים בטונים אחרים.

אתם בכלל שמים לב מה אתם כותבים?!

איך אתם יכולים להתייחס לזה בכזאת קלילות?!

m0sh עם ההערות הטפשיות, sxs עם התובנות המעמיקות, ויותר מכולם - רייזור עם הטיעונים הגאוניים: השטויות שאתה אומר הן בדיוק הסיבה למצב בדרכים כיום. אתה מדבר עוד ועוד על "טעות" - תקלוט, שכל "טעות" כזאת היא חיים שנגמרים - של אדם, של משפחה, של חברים... אתה עדיין מוכן לקבל "טעויות" כאלה?

אם מישהו צריך להתנצל זה אתם - על קלות הדעת (הגובלת ברשלנות פושעת) שלכם.

אתם? תגיד לי מה אני עשיתי

COM צריך להתנצל על זה שהוא קרא פה לAthlon~WINGS רוצח

תפסיק להתעלם מזה מר קיבלתי 800 בפסיכומטרי ואני חושב שאני יותר טוב מכולם.

ועל מה בדיוק אני צריך להתנצל? אני הצדקתי פה עבירות? אני עשיתי אותם? אני נוהג עייף? אני בכלל דיברתי על הנושאים האלה אצלי?

ומי אתה בכלל?! שכחתי שאתה שייך לדרג הגבוה...או שזה פשוט בגלל שאתה מוד

אני בספקקקקקקקקקקקקקקקק אם אתה תמיד עוצר עצירה מלאה בתמרור או לא עובר את המהירות המותרת

אז אל תשחק לי אותה פה טלית שכולה תכלת...

חוצפן אתה קורא לי...אתה צריך להתבייש!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עזוב MOSH עכשיו תבוא עוד תגובה בדיוק באותו הטון...

וCOM באמת צריך להתנצל לATHLONWINGS אבל לאנשים פה יש יותר מדי כבוד בשביל להתנצל, במיוחד למודרים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תחשבו שנייה שאני יוצא ממועדון ב5 לפנות בוקר, אני ועוד 2 ח'ברה,

ואני בא לחזור עם האוטו הביתה ואני עייף (ולא אני לא שיכור!)

top gun אני בטוח שאתה לא היית אומר לחברים שלך "אין, אני לא נוסע! כי אני עייף!"ומשאיר את האוטו שם בחנייה, ודופק את כולם שכבר מתים לחזור הביתה.

בקשר ל com,

לא רוצה להתייחס לבחור הזה בכלל, זה שסבא שלו מת בתאונת דרכים לא אומר שאנחנו צריכים לסגוד לו בכל מה שהוא אומר ולהתייחס אליו טוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע מה זה עייף.

אבל אני עייף תמידי אבל שאני נוהג אני אף פעם לא עייף או שאני לא מרגיש את זה...בדרך כלל גם אחרי מסיבה אני נוהג הרבה יותר רגוע...

אבל זה נראה לי תלוי...כי שהייתי נוהג בבוקר אז אני נוהג בשקט ולאט

אבל אם אתה ממש עייף ולא מסוגל לנהוג אז באמת עשית דבר חסר אחריות ,וכן היית צריך "לדפוק אותם"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז תשתה קפה, או שתיקחו מונית.

קודם כל קפה זה ממש לא פתרון!

עד שקפה משפיע לוקח לו מינימום חצי שעה מרגע השתייה וגם אז זה כמעט ולא משפיע (לפחות לא עלי, לעתים קורה לי מצבים שאני נשאר ער בלי ללכת לישון יום אחד, לא משנה כמה קפה אני אקח זה בקושי עוזר לי)

לא קפה, לא רדבול ולא ריצות, אף אחד מאלה לא מדכא את העייפות.

הדרך היחידה לדכא עייפות באמת זה רק ללכת לישון!, תכניסו לראש.

אני מסכים שעדיף "לדפוק את החברים" ולא לנסוע אם אתה עייף אבל מעשית אני בטוח שאף אחד פה לא היה אומר לחברים שלו אני עייף ניקח מונית וגם אם מישהו כן היה אומר את זה רוב הסיכוי שאחד החברים השיכורים היו שמחים לנהוג במקומך...

בקיצור קל לדבר, קשה לבצע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באמת קל לדבר, אני בטוח שכל מי שפה שיחזור ממסיבה כלשהי ינהג בדרך חזרה כשהוא מת כבר ללכת הביתה, ולא יתעקב ויבזבז כסף על מונית

ואל תגידו לי שאתם הייתם מזמינים מונית ומשאירים את האוטו כי אתם לא.

אגב,

עליי אישית קפה משפיע, שותה קפה על הבוקר ומרגיש כמו סוס

אם אני לא שותה קפה בבוקר, אפשר לראות אותי נרדם על השולחן בשיעורי היסטוריה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין מה אתם רוצים מהמודרים.

הבחור כאן עבר רמזור אדום (ליד הבית שלי...) כשהוא מודה שהוא לא במצב לנהוג.

סוף פסוק.

נקודה.

הוא לא היה כשיר לנהוג - שלא ינהג.

אני לא רוצה שהוא יקח את אחותי הקטנה עם האוטו שלו - אני הייתי עושה שהחוק לזה זה שלילה במקום.

כן הוא למד לקח (אני מקווה) אבל הוא כנראה לא היה מספיק אחראי לנהוג - לא צריך לנהוג מבחינתי!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אכן לא הכרתי אותו.

אני קראתי(פעמיים) את מה שכתבת - שהוא נפגע בגלל נהג ש-י-כ-ו-ר.

לא, אני הבאתי כמה דוגמאות..

אני אמרתי שהנהג שהרג את סבא שלי זה היה פעם ראשונה שלו.

והבחור הצעיר שהרג את שלושת החברים שלו, פעם ראשונה שלו.

וכו וכו וכו. (בנפרד. אני מקווה שהבנת, אולי הכתיבה שלי היתה מטעה, זה לא הנקודה פה..)

בכל מקרה, יש את הדעה שלי, ושל TOPGUN למשל. ויש את ההשקפת עולם שלכם, שזה כולה טעות. ואני מסכים שהטעות כבר נעשתה, אבל גם אחרי שהיא נעשתה אני לא מקבל את הקלות ראש שאתה נוהג בעצמך. והגישה. (כי אני לא הייתי עולה לאוטו ככה, אבל נגיד והייתי במצב של אי שפיות זמנית, {כי רק ככה אני יכול להבין את האקט הזה} הייתי יורד על עצמי כל כך. ומי שהיה מבקר אותי הייתי שותק, ועושה קצת חושבים.)

סיימתי לטחון מים, אני מקווה שפעם הבאה שאתם מכניסים את המפתחות לסוויץ, מתניעים ומתחילים את הנסיעה (חלקכם בחריקות צמיגים אחוזי טירוף)

תחשבו טיפונת..

רק כמה הערות.

• לא, אני לא אובר דרמטי ולא אובר מטיף מוסר. זה העמדה האמיתית שלי בנושא הזה. אני לא אחד שיטיף לכם לא להעתיק במבחנים, אבל בנושא הספציפי אני כן "יעשה סיפור".
  • אני לא חייב התנצלות ולא סליחה לאף אחד פה, ולא על מה שאמרתי. זה מה שאני באמת חושב.
  • גם עכשיו, שאני עם כוכבים ליד השם, וגם לפני שלוש וחצי שנים, שכתבתי פה את ההודעה הראשונה שלי, בלי שהייתי מודר, אני אותו בנאדם, עם אותו גישה ויחס לאנשים. וותק, או איזושהיא דרגה פה, לא משפיע על הפידבק שלי והתגובות שלי לאנשים.
    ואת זה חשוב לי להדגיש..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...