מה מכונית החלומות שלכם? - עמוד 8 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה מכונית החלומות שלכם?

888

Recommended Posts

אני חושב שהם עשו טעות עם ה CARRERA, עם 600 כוח סוס ו 6 הילוכים מגיעה ל330 קמ"ש, לא שזה לא מהיר אבל זה נראה כאילו המכונית יכולה ליותר, במיוחד עם מה שהיא בנויה,ועוד פורשה רק שיש לה פתיחה חבל על הזמן 8 שניות ל 200 קמש...

אפילו דיאבלו עם 550 כוח סוס ו5 הילוכים עוברת אותה, 335 קמ"ש, ועם תוספת לגיר (optional gear) היא עושה 360.

מה לעשות ככה זה מנוע בוקסר שמקבל כוח רק בסל"ד גבוה, ויש לה הילוכים קצרים שיא החוכמה, התנהגות מעולה במהיריות שפויות כמו שRJ אמר,

הוא יכולה לקחת פניות ב200 שאף מכונית אחרת לא יכולה.

היא אשכרה מכונית למירוצים וקצת לפתיחות, אבל היא לא תהיה טובה בדראגים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 172
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

יש מרצדס SLR בישראל?

מה פתאום...

בחו"ל הי אעולה איזה חצי מיליון דולר... תכפילו את זה ב4.3 שקל לדולר ובאיזה 250-300 אחוז מיסוי ותקבל משהו כמו 5.8 מיליון שקל! זה כמובן לפני העמלות שיקחו סוכניות הרכב בשביל להרוויח...... מי יקנה מכונית ביותר מ6 מיליון שקלים?

האמת שיש קוני למכונית הזאת (ולמייבאך) בארץ, אבל יבואנית מרצדס - כלמוביל - לא הסכימה לייבא אותם בטענה שאז יצטרכו להכשיר את המוסכים בארץ לטפל במכוניות האלה ושיהיו חלפים זמינים בארץ, דבר שיעלה להם הרבה מאוד כסף...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היום ראיתי בת"א:

מרצדס CLS

Mercedes%20CLS%20Class.jpg

מרצדס SLK חדשה

2004_mercedes_slk_s2_01_m.jpg

ועוד איזה פורש 911 טורבו שחיצונית לפחות הייתה משופרת ברמות....

מדהימההההה.

ובוס - אני פשוט מפסיק להגיב. כשתגדל תבין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ובוס - אני פשוט מפסיק להגיב. כשתגדל תבין.

אה אתה באמת חושב שמכונית שפס הייצור שלה ירד ב-1998 תיקח בביצועים מכוניות עדכניות כמו EVO ו-STI שעל לוח התוצאות של טופ גיר סיימו בתוצאות מדהימות שמביישות מכוניות שיקרות מהן פי כמה וכמה מהן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

TVR Tuscan S-הדבר היפה והאיכותי ביותר שהאדם יצר אי פעם על גלגלים.

Ariel -לזאת יש ערך מוסף,כי נודע לי לאחרונה שהיא מוצעת גם כקיט,כך שגם מלאכת הבניה שמורה לי :D.

Caterham 7 CSR-כמו האריאל,גם היא מוצעת כקיט,ובלוק הקוזי 2.3 ליטר בעל ה-260 כוחות-סוס שלה מספק די והותר כיף.

וכמובן שלא הייתי מתנגד לאיזו Noble M14 או M400,רק למקרה שהייתי צריך תא מטען :).

ואם כל הכבוד למרצדסים שהועלו פה, היחידה שאי פעם ראיתי וחשבתי:"WOW! אני רוצה אחת כזאת!" היא ה-CLK-GTR,ומזאת לא יוצרו יותר מדי,ומרביתן בבעלות של שיחים מהאמירויות באזור... כך שיש לה יחוס רע מאוד,וגם אין שוק יד שניה :P.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

BMW M5.

העיצוב בוגר, אצילי, מאסיבי אבל אלגנטי.

נותן רק רמיזה קלה ליכולות ול -500 כוחות הסוס הטמונות בה.

היא פשוט הרבה יותר יפה ממכוניות שמנסות להיראות מהירות.

bmw_m5_e60.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...