פאדיחות ופאשלות - הת'רד הכללי - עמוד 6 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פאדיחות ופאשלות - הת'רד הכללי

RayZ

Recommended Posts

לפחות הוא הודעה במעשיו....

היום היה לי את ההההפאשלה....

יש לי IRIVER H340

אני וחבר שלי (לא וגה הפעם) היינו בפיצה האט והאיריבר היה לי בכיס של הקפוצ'ון ונכנסתי לעשות פיפי

אז סיימתי את הפיפי (שלקח לי הרבה זמן ;D) והתכופפתי להוריד את המים

ופתאום הוא נפל לי מהכיס ישר לתוך האסלה!!

זינקתי להציל אותו מטביעה... הוצאתי אותו הוא פשוט נזל פיפי.... ניגבתי ממש טוב הדלקתי והוא פעל למזלי.. אבל זה עדיין מגעיל

הנרתיק ממש מסריח..... מסכנצ'יק....

טוב,לפחות היית לך תוספת חינם לפיצה :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 357
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

דבר הכי קורע שיש

פעם אחת עשינו מנגל אני וכמה חברים קיצר אחד הלך לשירותים אז כזה כולנו שמנו לו פלפל מלח טחינה ומה לא כול מה שהיה על השולחן בבירה

קיצר ההוא לא שם לב ומתחיל לשותת קיצר פתאום ההוא כזה , WTF מה קרה לבירה היא פתאום חמוצה כולם נקרעים על הריצפה ווהוא מה מצחיק היא יותר טעימה ככך.

עוד משהו פעם בטיול שנתי כזה ההינו בחדים אז קיצר הקירות שם היו עשויים מגבס קיצר כול נשימה היה אפשר לשמוע דרך הצד השני ואני כזה שיכור

מתחילים לצחוק ולהשתולל וכזה אני בא לרדת מהמיטה ואז חבר שלי משך אותי למטה אני בא לבעוט בו בעטתי בקיר ועשיתי בו חור !

... גדול!!!!

לפני כמה שעות היה לי שני פאשלות...

הלכתי להרים פסיפלורה ונכנסתי בענף...

והשניה היא שהלכתי להאכיל את הכלבים פתחתי את הארגז וחתול קפץ לי על הפנים.... :o????

ושהוא ירד הוא נחת לי על התפוחים ואחר כך (10 דקות) בזמן שנחתי במיטה קפץ לי חתול מבערך מטר מעל המיטה על התפוחים...

PAIN...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחח זה מזכיר לי את עצמי,שהייתי בערך בן 6.

פעם הייתי עם ההורים בקניון,היית שם חנות צעצועים ורציתי איזה משהו יקר.

בקיצור,הלכתי לבחור. חזרתי והם אמרו לי לא.

הלכתי,

לקחתי משהו דווקא יקר יותר,

חזרתי. ובאתי לחבק את אמא שלי (התחנפות)

פתאום אני רואה שזו מישהי אחרת,וההורים מסתכלים מהצד !!!

יווו פאדיחה.

אני זוכר את זה עד היום. :kopfpatsch:

חחח, לי קרה משהו לא בטח אם זה פאדיחה או פאשלה אבל זה משהו דומה, פעם אחת בקניון ירדתי במדרגות הנעות והן כנראה היו מאוד רעבות אז הם החליטו לאוכל לי את השרוכים של הנעליים ואני נשאב לתוך המדרגות ואז אני נופל ומתחיל להלחם עם זה עד שבסוף איעשהו יצאתי משם בחיים...

קרה וקרה

המקרה השני ממש מפחיד!

PURE SPAM

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני כמה ימים לחבר שלי היה בית ריק....

אז היינו אצלו כמה חברים והלכנו מכות בצחוק ככה ולא שמתי לב שבסוף המכות הכיס הגדול בקפוצון ניקרא קצת

אז הלכתי לשירותים השתנתי ובאמצע שהורדתי את המים הפלאפון שלי מצא את עצמו שוחה בביוב ......

והדבר הכי קורא זה שהתקשרתי אליו אחרי שעה והוא עדיין עבד..... :lol::screwy:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה קרה בערך כשהייתי בן 10 +-.

אני פעם אחת נסעתי לפתח תקווה לקרובים שלי. אחרי טיול בחוץ חזרתי לבניין עליתי לקומה הנכונה ובמקום ללכת לדלת השמאלית הלכתי לימינית.

פתחתי את הדלת (לא הייתה נעולה) נכנסתי לדירה , הבית היה די חדש וכל החדרים והמיקום היו דומים, אני נכס ומנסה להבין איך כ"כ מהר הם שינו את כל הריהוט.

אחרי זה ראה אותי הזה שגר שם ואני עומד ולא יודע מה לעשות. אחרי איזה חצי דקה קלטתי שאני בדירה הלא נכונה, אמרתי סליחה טעות, ורצתי לדירה הנכונה . :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

אני מת פה מצחוק!!!!!!!!!!!!!!!!

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

עוד משהו, פעם אני כזה הולך עם אמא שלי לחנות לסופר ואז כשהיא נכנסה אני לא שמתי לב והמשכתי ללכת (אני הלכתי מקדימה) ואני מדבר "איתה" חופשי כיאילו היא שם ואז אחרי איזה 20 דקות אני קולט שהיא לא מאחורי ואני במאמצע העיר לא מוצא את עצמי חחח וגם אני רואה שיש מאחורי מישהו ככה שהוא שמע את כל מה שדיברתי 20 דקות ולא אמר כלום... מאוד מביך!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחחחחח זה מזכיר לי גם לי קרה משהו דומה!

הייתי עם החברים בקניון והתחלנו לדבר.

בקיצור,אני כניראה פניתי לכוון לא נכון ואיבדתי אותם.

עכשיו אני ממשיך לדבר.. לדבר.. (מי יודע מתי נפרדנו,וכמה דיברתי!)

בקיצור,עד שהגעתי לאיזו שאלה וקלטתי שלא עונים לי..

גם פאשלה וגם פאדיחה,

המון אנשים הסתכלו עלי

בטח חושבים שאני משוגע סיכלית

:kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הייתי בחול עם המשפחה.... נכנסתי עם אמא שלי לעשות צ'ק אין במלון

חזרתי לאוטו אני פותח את האוטו אומר משהו לאחי ואז אני קולט

זה לא האוטו שלנו!!!!

אז מישהו באוטו מסתכל עליי במבט "WTF DO U WANT FROM ME U JEW"

אז אני כזה "SORY"

סוגר את הדלת ובורח למלון :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במכון שלי יש מלא מראות, ואני הלכתי ,לכיוון היציאה מהמכון , ובטעות ,נכנסתי במראה בקיר ,זה הייה כזה לול.

:kopfpatsch:

עוד בדיחה: אני יוצא ממונית ,בטעות לא שמתי לב ,עבר איש עם אופנוע ,ובדיוק שפתחתי את הדלת הוא עף ,על הריצפה. :lol:[quote author=Hewbink

בבית הספר ,באיזה יום לקחתי כיסא החלטתי לשבור אותו, אז שברתי לו את המשענת ,פתאום אני קולט הרגל שלי נתקעה בתוך המשענת ,איזה חצי שעה :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם נתחיל עם פאדיחות של סבתא שלי המנוחה ואבא שלי שיזכה לחיים ארוכים.

שאבא שלי וסבתא שלי היו בארצות הברית הם נכנסו לאיזה בניין שבכניסה שלו הייתה דלת מסתובבת, עכשיו סבתא שלי שלא ממש מכירה את כול הפתרונות החדשים נכנסה מהצד ההפוך ובאותו זמן איזה כושי ענק רצה לצאת, אז סבתא שלי דוחפת לצד ההפוך והכושי המסכן לא יכול לצאת בגללה אז הכושי קרא לה "what are you doing?" וסבתא שלי צעקה לו "FUCK YOU" הכושי כזה בא להרוג אותה אז אבא שלי בא והתחיל להסביר לו שהיא סנילית ומשוגעת כי הוא היה חתיכת גוש ענק.

עוד פאשלה של סבתא אבא שלי וסבתא שלי יצאו לעשות לה קניות בקיצור היא ירדה לקנות מה שהיא צריכה ואמרה לאבא שלי לחכות לה והיא תחזור, היא סיימה את הקניות וחזרה ונכנסה אבל לאוטו של מישהו אחר היא מתיישבת במוש הקידמי ועושה לנהג "סע סע נו" הוא עושה לה "סע לאן" ?.

פאדיחה שלי

היה לנו סמינר לירושלים השנה והייתה איזו ילדה שניסתה לצלם אותי כול הזמן כנראה התלהבה מהמצלמה החדשה בקיצור אני ישן ופתאום אני מרגיש פלש אדיר(זה היה בבוקר) אני בטוח שזו אותה ילדה אז אני צועק לה "תעופי מפה או שאני זורק עלייך משהו" ככה בטון תקיף כזה וצעקה חזקה אני כזה לא שומע תגובה פותח את העיניים אני רואה את הסגנית מנהלת מצלמת את כול הזבל שהשארנו בחדר היא עושה לי מה אמרת??? חבר שלי צפה בכול הקטע מהצד הוא נפל התפוצץ מצחוק אני גם נקרעתי לה מצחוק מול הפנים ואז הייתי צריך להסביר לה שעה מה חשבתי שהיא לא תהרוג אותי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. חבר שלי זרק עט, בטעות עליתי עליו הוא נשבר כל הנעל החדשה שלי ,היתה בצבע כחול.! :lol:

2. לפני כמה שנים רבות רבות, בבית הספר בכיתה ו', אני נכנס לכיתה ,פתאום בה איזה ילד דוחף ילד אחר, ואני עף על מטף אש שהייה על הקיר, והוא נפל לי על הרגל !!!! WTF 20 KBS

3. איזה יום אני הולך למכון , עשיתי מכשיר לשריר הרגליים, בסוף בטעות ,עשיתי את המכשיר חזק מדיי ,פתאום המכשיר בום נשבר, אני בורח מהמכון ,ואני קולט איזה שמן ,זה הוא הרס את המכשיר. :smile1::lol:

4. עוד ,באיזה יום אני בא לחבר שלי ,ואני קולט ,הוא שם את את ההחולצה שלו, על התנור חימום ,ווהיא נשרפה מאחור ,וזה נראה כעילו הוא תקע את הנוד של החיים . :silly:

superginiman

, הסיפור עם מר נקניק ,הרג אותי :biglaugh:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...