האם הקרינה של הפלאפון עוברת דרך אוזנייה? - עמוד 3 - מדע וטכנולוגיה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם הקרינה של הפלאפון עוברת דרך אוזנייה?

WHITE_ZOMBIE4

Recommended Posts

הכבל ינחית את העוצמה בצורה אדירה עד שאני דיי בטוח שמה שעוד נשאר מהסיגנאלים יעלם מתחת לרעש הלבן..

עם כל הכבוד לביטחון שלך אתה עדיין לא פרופסור לקרינה אלקטרומגנטית

בקיצור

better safe then sorry

האזניות שמשתמשות בצינור אויר הן הרבה יותר בטוחות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 42
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

אני בעד קופסאות קוטג' וחוט ביניהם!

תפסיקו את הוויעוחים האלה, ותנו קישורים למחקרים רציניים שמתייחסים לנושא הזה. (זה מעניין וחשוב, וחבל שהת'ראד סתם יתדרדר...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בעד קופסאות קוטג' וחוט ביניהם!

ואני בעד 5% ::)

תפסיקו את הוויכוחים האלה, ותנו קישורים למחקרים רציניים שמתייחסים לנושא הזה.

הנה

http://www.rfsafe.com/article529.html

http://www.goaegis.com/headsets_radiation.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איפה המחקר הרציני פה ? זה נראה כמו פרסומת אחת גדולה ..

אני רוצה מספרים ,נתונים,שרשראות ת"ר .. עד אז אני סומך על הידע שלי והגיון פשוט

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://www.rfsafe.com/article529.html

זאת פירסומת?? למה בדיוק??

RFSAFE.COM

איזה אינטרס יש להם לפרסם משהו?

טוב אבל אני רואה שלא בא לך להקשיב אלא להסתמך על הידע המאד מוגבל שלך בנושא. עם כל הכבוד אתה לא למדת את הנושא

אז במקום לטחון מים אני יגיד לך משהו שחבר שלי פעם אמר

"מצידי.....שרוף ת'עצמך". זה החיים שלך תעשה עם זה מה שאתה רוצה. אם בא לך לטגן לעצמך את המוח עם אוזניה אז שיהיה בכיף

הדיון הזה לא מוביל לשום מקום(במקום להביא מחקרים שמחזקים את טענתך אתה מביא לי את "ההגיון והידע שלך")

אני את השתתפותי פה סיימתי יום טוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במאמרים שפרסמת אין אפילו עובדה אחת שיכולה להוכיח תטענה שהאוזניות משמשות כאנטנה ..

צודק , אולי זה לא פרסומת אבל זה גם לא מחקר מדעי זה סתם הודעה שמפרסמת את הטענה שלך וממליצה על אוויר ..

עם כל הכבוד אני כן למדתי את הנושא ואני מתעסק בזה כיום , לא את נושא הקרינה במכשירים סלולרים אך את החומר הכולל, והידע שלי רחב מספיק כדי לזהות שטויות במיץ.

רמות הקרינה שיפלטו מן האוזניות , אם בכלל יהיו קטנות בהרבה מאשר מהאנטנה של המכשיר..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הפלאפונים האלה הם אסון ילדים מגיל 8 מתחילים להשתמש בהם כמו מטורפים עוד 20 שנה תיהיה עלייה גדולה באחוז הגידולים במוח ואז יבינו כמה נזק החרא הזה עושה.

ברטון צודק ב100% האוזיינה הזאת רק דופקת יותר את המוח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי חדשות בשבילכם, אבל יש מחקר בראשית הדרך שטוען שגם מכשירים תעשייתיים שפועלים על 50HZ מסרטנים.

אגב

סלולרי לא יכול לגרום רק לסרטן בראש, אבל גם באיברים אחרים בגוף (כמו האיזור ליד הכיסים :behead:)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם לעבוד במחשב 8 שעות ביום זה לא בריא לגב/עיניים/מפרקים אבל אף אחד לא יפסיק לעבוד במחשב...

חוץ מזה יש כל כך הרבה כסף בתעשייה הזאת שאין סיכוי שיגבילו את השימוש.

סלולרי לא יכול לגרום רק לסרטן בראש, אבל גם באיברים אחרים בגוף (כמו האיזור ליד הכיסים :behead:)

speechless-smiley-003.gif
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר...

דיבורית?? ספיקרפון??

איפה אתם חיים? אם הפלא שלכם כל ישן שאין בו ספיקרפון ואתם כל כך מודאגים - לכו לספקית שתחליף לכם מכשיר!

אני כבר שכחתי מה זה להצמיד את המכשיר לראש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עזוב את העובדה שאתה מקפיץ דיון לאחר שבועיים שהנושא כבר דעך אתה גם מדבר שטויות.

בניגוד אליך, אני [וככל הנראה גם רבים אחרים] לא ממש שמחים שכל מי שסובב אותנו יהיה מעורב בשיחה הפרטית שלי וידע בדיוק פרט אחרי פרט את מהלכה. הספיקרפון הוא נחמד מאוד בתנאים מסוימים אבל הוא באמת לא פותר את בעית הקרינה, שכן לא ראיתי בן-אדם שכל שיחה שלו מנהל דרך הספיקרפון. אפילו בבית אני לא משתמש בספיקרפון של הטלפון השולחני כל-כך הרבה, אפילו שזה נוח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

באיזו תוכנית בטלוויזיה לפני איזה שנה, אמרו שהאוזניה פולטת פי 3 יותר קרינה מאשר פלאפון רגיל.. מדובר על אנשים מקצועיים שחקרו על זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...