האם הקרינה של הפלאפון עוברת דרך אוזנייה? - עמוד 2 - מדע וטכנולוגיה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם הקרינה של הפלאפון עוברת דרך אוזנייה?

WHITE_ZOMBIE4

Recommended Posts

• תגובות 42
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

יעני אוזניה זה על הפנים?

מישהו יכול לתת לינק לכתבה מקצועית בנושא?

זה מאד מעניין אותי כי אם אוזניה לא עוזרת אז המצב חמור מאד וצריך למצוא פתרון  :kopfpatsch:

מצטרף לבקשה ומישהו יכול בבקשה להגיד לי מאיפה אפשר להשיג את האוזניה החלולה הזאת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אני לא טועה אתה פשוט קונה מהם את הצינור והגומי שאמור להיות בתוך האוזן ומחר לאוזניות שלך...

ד"א, אני בטוח שהבאסים מהאוזניות לא ממש ישמעו טוב וכל האיכות לא תהיה משהו..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר...

תשובה ודאית למיתוס מטומטם שהופץ לפני מספר שנים.

אוזניה בשום אופן לא מעבירה קרינה !

הקרינה היחידה משימוש בפלאפון הינה קרינת השידור (אות היוצא מהמכשיר) וכידוע כל השידור יוצא מהאנטנה.

האוזניה רק מעבירה תדר AC קליל בין המכשיר למימברנה המקסיל לתדר המועבר ע"י כל אוזניה של ווקמן.

ולכן אוזניה אלחוטית יותר מסוכנת מאוזניה רגילה, אך ברמות מזעריות בגלל ההספק המאד נמוך של השידור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 1 חודש מאוחר יותר...

את המחקרים המופרכים שמצביעים על כך שכל ברזל מגדיל את הקרינה (שעון,סגר של חזייה,שרשרת) הפריכו כבר לפני זמן רב.

שימו לב שהמחקר מגיע עוד משנת 2000 לפני ארבע שנים(!!!)

לאוזניה האלחוטית יש קרינה,אך היא כל כך קטנה עד שאומרים שאין היא משפיעה על התאים.

הטלפונים הסלולרים מחממים את צד המוח בגלל שהם משדרים כל כך הרבה קרינה מרוכזת הגורמת לחום. האוזניות משדרות כל כך קצת קרינה עד שבתהליכים טבעיים החום נאבד.

לא יודעים אם יש השלכות לחום הזה ולמה שזה עושה לתאים. ובזה מואשמות חברות הסלולר. הם שיחררו מכשיר שעדיין לא הוכח כבטוח. אם החברות לא היו כל כך חזקות היו שוללים את כל המכשירים הסלולרים.

אבל יודעים בוודאות שאם מדברים במינונים לא מוגזמים בפלאפון הנזק האפשרי נעלם.

הנזק האמיתי הוא לארנק,לאיכות החיים ולשלווה.

נ.ב.

גם מכשירי לא חפים מפשע הקרינה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הייתה על זה כתבה בערוץ 10 ודיברו על כל העניין הזה של החום

מסתבר שהקרינה שאליה מחוייבות היצרניות היא בכלל סוג אחר של קרינה

לקרינה המזיקה בכלל אין תקן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה דוקא כן הגיוני שהאנטנה מגבירה את הקרינה, היא אולי מרכזת אותה יותר קרוב למוח מאשר האנטנה של הפלאפון, מי שלמד קצת פיזיקה של גלים יודע שלצורה ולמבנה של אנטנה יש השפעה גדולה על הצורה שבה היא מפזרת את הקרינה.

בכל אופן, אפשר להביא מחקרים שמוכיחים כל דבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש פה תשובות לכאן ולכאן ...

חלקכם אומרים כן וחלק אומרים לא...

איך אדע מה נכון באמת ??

ונגיד שכן אז יש דרך אחרת למנוע \להפחית את הקרינה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 1 חודש מאוחר יותר...

עדיף להיות דפוק חי מאפשר חכם אם חצי מוח שרוף מקרינה וגידול מאיר בחצי השני :lol:

נכי טוה, תעבור למירס....ווקי טוקי הכי בריא... למרות שהקרינה על היד יכולה לגרור אי נאימות במקרים מסויימים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה זה כל השטויות האלו שאנשים רושמים פה ..

לא , האוזניות אינן מגבירות את כמות הקרינה שהפלא שלכם פולט , ולא הן לא מרכזות אותה למוח.

ככה , דבר ראשון נבחין בין מספר סוגי גלי אלמ"ג שיש בהם שימוש כשאנו משתמשים בפלא עם .

-הקרינה הנקלטת מהתאים הסללורים בסביבתינו , הקרינה הזו לא מושפעת בשום אופן מהוספת האוזניות , היא תיהיה זהה (הפרשים זניחים למי שמתעקש) בכלל המרחב בסביבתנו.

-הקרינה הפלטת מן הכבל של האזניות , על הכבל של האזניות יועברו סיגנלים בתדירויות של 0-22KHZ (תדירות הקול האנושי.. באיזור הזה, אני כבר ממש לא זוכר תשיעור הזה.. ) על מתח AC בעוצמות ממש נמוכות , אותה קרינה נפלטת גם כשאתם שומעים או כל דבר אחר לדוגמא...

-הקרינה שהמכשיר פולט על מנת לתקשר עם התאים, זו הקרינה המדוברת כלכך , כדי להבין למה השימוש באוזניות אינו מגביר את הסכנה בשימוש נבין קודם כיצד היא נפלטת..

כמו כל מכשיר תקשורת גם לסלולרי שלנו יש יחידת מק"מש ( מקלט ויחידת משדר ) , המקלט מחובר פיזית אל האנטנה במסלול הת"ר(תדר רדיו) שלו (לאחר מעבר במיקסרים מגברים מסננים וכו ) , ולכן כל הקרינה הנפלטת מהמכשיר תשודר מן האנטנה שלו ..

עכשיו , יבואו אלו ויגידו כי האוזניות בכל זאת משדרות את הקרינה הזו , והם צודקים במאת האחוזים..

הקיימת תופעה הנקראת זליגה , כאשר נקרב כבל חשמלי לכבל הפולט גלי אלמ"ג נוכל "להעתיק" את המידע המשודר וזה נובע מתופעות פיזיקליות שממש אין לי כוח להתעסק איתן.

אבל , ויש אבל פה .. הניחות מעבר כל כך נמוך כך שהסיגנאלים המשודרים יהיו בעוצמה נמוכה ביותר , כמו כן .. בתדירות שהסלולרי משדר ( 3.5-38GHZ זה תווך השידור של הציוד , תדירות השידור הספציפית משתנה..) הכבל ינחית את העוצמה בצורה אדירה עד שאני דיי בטוח שמה שעוד נשאר מהסיגנאלים יעלם מתחת לרעש הלבן..

my 50c

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...