האם הקרינה של הפלאפון עוברת דרך אוזנייה? - מדע וטכנולוגיה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם הקרינה של הפלאפון עוברת דרך אוזנייה?

WHITE_ZOMBIE4

Recommended Posts

לפעמים יוצא לי לדבר מעל שעה ומשו בפלאפון ואני מדבר באוזניה כדי שהקרינה לא תגיע השאלה שלי היא האם באמת הקרינה מגיעה דרך האוזנייה למח דרך החוטים או בצורה כלשהיא?

תודה לעוזרים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 42
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

הקרינה לא עוברת דרך האוזנייה. היא יוצאת רק מהאנטנה של הפלאפון.

מה שכן אם אתה מדבר הרבה בטלפון עם האוזנייה שים לב שהטלפון לא נמצא באזורים רגישים אחרים בגוף האדם (בייחוד לגברים שביננו, זה בעייתי ;D)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הקרינה לא עוברת דרך האוזנייה. היא יוצאת רק מהאנטנה של הפלאפון.

סמוך עליי בעניין הזה

אני מדבר ברצינות

אתה רק חוטף יותר קרינה

הפותרון הכי טוב זה האזנייה עם צנור הפלסטיק החלול

אם מדובר בחוט מתכת הרי שהוא משמש כאנטנה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סמוך עליי בעניין הזה

אני מדבר ברצינות

אתה רק חוטף יותר קרינה

איך האוזנייה משדרת קרינה מסוכנת אם התדר של האות הוא תדר קול נמוך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך האוזנייה משדרת קרינה מסוכנת אם התדר של האות הוא תדר קול נמוך?

מי דיבר על התדר הקולי??

דיברתי על הקרינה האלקטרומגנטית שמשתמשת באוזניה כאנטנה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סמוך עליי בעניין הזה

אני מדבר ברצינות

אתה רק חוטף יותר קרינה

נכון, החיבור של האוזנייה הוא עשוי מתכת, אבל הוא רחוק מלהיות אנטנה, לחוט הזה יש ניחות גבוהה בתדרים שהפלאפונים עובדים בהם.

חוץ ממקרים של רדיו FM פשוט, אנטנות הם דבר שצריך לתכנן, זה לא סתם איזה פיסת מתכת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הטעם להשתמש באוזנייה כאנטנה? יש כבר את האנטנה הרגילה של הפלאפון.

:kopfpatsch::screwy:

זה לא שאתה עושה את זה בכוונה

זאת תוצאת לוואי

אתה בעצם חושב שככה אתה מרחיק את הקרינה מהראש אבל בעצם אתה רק מכניס אותה עוד יותר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הקרינה שמשתחררת היא קרינת "פלוס" אך יש כל מידי שטויות שאפשר להדביק בצד האחורי של הפלאפון שמשדר מינוסים ומבטל את הקרינה ובמקום שתושדר לראש היא עוברת מעל הראש ושאר הצדדים.

יש לי המון תגובות שהגבתי עם הסבר מפורט על הקרינה ואם תאמרו לי שאתם מעוניינים אביא לכם ציטוטים משם.. פשוט לא רוצה סתם לבזבז זמן אם אנשים לא מעוניינים בכלל ;)

ד"א, הדבר הזה שמדביקים בגב הפלאפון והאוזניה עם הצינור הם הפתרונות היחידים לקרינה מלבד פלאפון חדש שראיתי שהרמקול שלו הוא במקום של המקרופון בפלאפונים הרגילים וככה הגרינה עוברת מעל הראש כי האנטנה גבוהה יותר מהראש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יכול להיות שיש כזה מכשיר שמשדר כפי שאתה קורא לזה "מינוסים", או בשפה יותר נכונה גלים אלקטרומגטים בעלי אמפליטודה ותדר זהים בכיוון ההפוך

אבל צריך להדגיש, שההתאבכות ההורסת תקרה רק בנק מסויימת,

ומאוד ספיציפית, מעבר אליה הגלים ימשיכו כרגיל.

הראש הוא לא נקודה ספיציפית לפי ההגדה הזאת הוא גוף גדול

לכן הדבר הזה לא יעיל בעלל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא רציתי להשתמש במונחים מדעיים מידי :silly:

לא הבנתי למה אתה מתכוון אבל בכל מקרה - המקומות הרגישים בגוף הם האשכים והמוח ועליהם צריך להזהר... על השאר, לפחות אני, לא ממש נזהר [מלבד לשים את הפלאפון קשור על צווארי ואז הוא קרוב מידי ללב ששם זה כן חשוב], כי הם לא ממש רגישים לקרינה וגם הנזקים לא ממש משמעותיים וגם הנזקים יעברו בעתיד בניגוד למוח או לאשכים...

ד"א, עצה קטנה מתוך שלושים עצות שלי - כשאתם לוחצים SEND משתחררת כמות עצומה של קרינה בשביל להתקשר ועד שאתם לא רואים שהפלאפון מתחיל את השיחה [מתחיל לספור את השניות של השיחה] אל תקריבו את הפלאפון יותר מידי לראש כי אז זה ממש פוגע.. גם שתדעו שהטכנולוגיה של פלאפון יותר בריאה משום שבמצב מנוחה של הפלאפון, פלאפון של פלאפון, משדר 800 אותות בדקה [לא ממש זוכר אם זה בדקה אבל זה לא ממש חשוב ותבינו זאת בהמשך] בזמן שפלאפונים של אורנג' וסלקום משדרים 8000 אותות בדקה וזה אומר יותר קרינה בפחות זמן.

עוד משהו - חשבתי על לשים את הפלאפון ברגל מעל הגרב עם נרתיק כזה משום שאז שום חלק בגוף לא נפגע מהקרינה בצורה משמעותית וזה הרבה יותר בריא מלשים בכיס הקדמי [אצל גברים] ואפשר גם אפילו לשים בכיס האחורי וזהו...

עוד טיפ - כדאי לכם להקציב לפלאפון שלכם משהו כזה שלאחר דקה של שיחה הוא יצפצף לכם והצפצוף הזה יאמר לכם בעצם להעביר את הפלאפון לאוזן השניה וכך לתת לרקמות בצד הראשון להתקרר ולהקטין את הנזק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...