לא לעשות חשבון באינטרנט בזק בינלאומי!!!!! - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לא לעשות חשבון באינטרנט בזק בינלאומי!!!!!

prince amir

Recommended Posts

עם כל הכבוד לחברה הזאת לא מספיק שהם שייכים לבזק הם גם גונבים מהלקוחות ת שלהם כסף

כל אחד באתר שיש לו חשבון צריך לבדוק טוב טוב, דבר ראשון שיטת החיוב שלהם היא 30+ כאילו

אתה משלם רק אחרי 30 יום, נשמע טוב אבל לא

היה לי חשבון של חודשיים ב 9.9 דולר לחודש ומשום מה אני משלם ל 3 חודשים למרות שהחשבון הוא רק לחודשיים , איך

אתם שואלים פשוט בגלל שאם התחברתם אחרי ה 1 לחודש אוטומטי המחשב שלהם ברמאות מחייב אותכם לחודש 3 נוסך על הימים

ואז ע"י כך מחייב אותכם בעוד 9.90 לעוד חודש למרות שאין לכם חשבון שם

לראו הוזהרתם

אלא שכבר יש להם חשבון , רצוי שהתנתקו מהם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחלה חברה ? חרא של פינגים לאתרים בחול, ולא חברה אמינה, אין לכם גם את הבעייה שיש לכל הגולשים שלה ? פינגים גבוהים להחריד באדסל ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחלה חברה ? חרא של פינגים לאתרים בחול, ולא חברה אמינה, אין לכם גם את הבעייה שיש לכל הגולשים שלה ? פינגים גבוהים להחריד באדסל ?

לי יש כבלים ואני מוריד ב80-90 בחבילה של 750 בערוצי זהב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בזק בינלאומי מנייאקים!!

לא הייתי מרוצה מהם אז החלטתי לעבור (ADSL) חודש אחרי שעברתי אני מקבל חשבון טלפון עם חיוב של 1000 שקל (!!) על גלישה בבזק בינלאומי.

למה? גלשתי במזדמן (לפי טענתם).

מתי? כל החודש.

כלומר לפי בז"ק גלשתי חודש שלם עדיין איתם, והגעתי לחיוב של כ1000 שקל על גלישה מזדמנת.

חוץ מזה עוד שהתחברתי אליהם הבני זונות שיקרו לי. שאלתי אותם מה המהירות אז האיש אמר לי "זה יוריד לך 200 קילובייט משהו כזה, 512 זה מי שגר צמוד למרכזייה" שאלתי אותו אם זה לא בקילוביט "מה פתאום?! זה רק טריק של חברות המודמים כדי שיקנו מודם ויצפו לשיפור משמעותי!"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני גם באינרטנט זהב אחלה חברה

חוץ מזה שהמנהל שלהם הוא גם מנהל של מקום לגידול קופים ששולחים לניסוים :-[ :-/ :'( :(

לידיעתכם, עברתי בכל החברות הגדולות (בפעמיים בכל אחת בשני סבבים), ובסוף נשארתי בבזק (על אף שאני שונא אותם

לא פחות מאחרים). ומדוע? הסבר..

1.בשלוש שנים האחרונות (לפחות) אין הבדלים בגלישה.

2.כהמשך ל-1, נותר לבדוק את השירות, בנטויזן קבלת שירות היא סיוט מתמשך, זו הסיבה לעזיבתי אותם באופן סופי.

הדגשתי זאת למנהל שירות שאיני יכול לסבול יותר.

אינטרנט זהב היו בסדר, גלישה ושרות טובים.

בזק, אין בעיות אחלה שרות תגובה מהירה יחסית במענה הטלפוני, הגלישה אינה טובה יותר או פחות מהאחרות.

נטויזן בחוץ בגלל השרות.

אינטרנט זהב בחוץ בגלל היחס בכל הקשור להחזרים כספיים, במיוחד כשהטעות היא מצידם.

בזק, שירות טוב, מהירות גלישה טובה, יחס מעולה, ומעל הכל אם התגלתה טעות בין אם אתם עליתם עליה או הם ההחזר

הוא מהיר וללא בעיות.

אינטרנט זהב להבדיל, עשו טעות בפעם השניה שחזרתי אליהם, לא ביטלו את המנוי הקודם שלי וכך מבלי לדעת גלשתי

על המנוי הקודם שהוא ללא תנאים מיוחדים (כלומר חיוב מלא מקסימלי) במקום על המנוי החדש (חופשי חודשי 29$).

לאחר שהתבררה להם הטעות למרות זאת לא הסכימו לזכות אותי במעל 1,000 ש"ח !!! כשבפועל הייתי צריך לשלם

רק 29$ על חשבון חופשי חודשי, כלומר הם חייבו אותי כפול, 29$ + 1,000 ש"ח. לבסוף לאחר ויכוחים ומריבות קשות

הם הסכימו לזכות אותי - שימו לב - ב-29$ !! הטעות שלהם הייתה ברורה להם, הם היו צריכים (וביקשתי זאת מראש, לבטל

את המנוי הקודם) לבטל/לחסום את המנוי הקודם, אך כשעומדת בפניהם הברירה בין 1,000 ש"ח לבין 29$ הבחירה היא

ברורה מבחינתם, לא הלקוח הוא החשוב (אפילו לאחר שהתבררה הטעות שלהם) אלא הכסף, ולעזאזל הלקוח!!!

נכון שבזק עושים לפעמים 'טעויות' בחיובים, אך לפחות אתה יודע (הניסיון מדבר) כשעולים על הטעות הם לא גוררים אותך

או מנסים להתחמק, הזיכוי הוא מיידי יחד עם התנצלות. אגב, לא רק בחיובי גלישה, אלא גם בחיוב השיחות הרגילות בקו

הטלפון, לא פעם (ואני כאן מעיד על כך) הם אלו שעלו על טעות ומיהרו לתקן זאת.

בשורה התחתונה: כשאתם מתקשרים עם חברה מסויימת תוודאו שהחיוב הוא לא חד כיווני, והאם יש עם מי לדבר בכל הקשור

להחזרים הנובעים מ'טעויות תמימות' וכמובן גם לקבל אותם.

על זה נאמר: "אין חכם כבעל ניסיון" ו- "הנכווה ברותחין נזהר בצוננין"

בהצלחה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בזק בינלאומי מנייאקים!!

לא הייתי מרוצה מהם אז החלטתי לעבור (ADSL) חודש אחרי שעברתי אני מקבל חשבון טלפון עם חיוב של 1000 שקל (!!) על גלישה בבזק בינלאומי.

למה? גלשתי במזדמן (לפי טענתם).

מתי? כל החודש.

כלומר לפי בז"ק גלשתי חודש שלם עדיין איתם, והגעתי לחיוב של כ1000 שקל על גלישה מזדמנת.

ראשית, קרא את תגובתי.

שנית, לפני חודש קיבלתי חיוב של 2,000 ש"ח שנבע מטעות בהגדרתי במערכת, כמוך כמזדמן.

לאחר שהסברתי להם ממה נובעת הטעות (לא חייבים לצעוק, רק אם לא עוזר בתחילה) זיכו אותי לאלתר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בזק נבלות כי הם עושים דברים של בזק בעיקר דברים שקשורים לכסף אבל אין מה להגיד האינטרנט שלהם והשרות תכני שלהם טובים בהרבה משל זהב ששם צריך היה לחכות לפחות 10 דקות לשרות שבסוף עונה מרכזנית שאומרת שיתקשרו אליך (ולא מתקשרים לפחות פעמים זה קרא )וכאשר רציתי להתנתק חיכיתי יומיים לשיחת טלפון שלהם בסוף התקשרתי וצעקו עלי שאני אחכה בסבלנות והם יתקשרו עלי ובסוף אחרי שבועיים אני התקשרתי אליהם הם גם חיבו אותי על שנה !! שלא התחברתי דרכם אחרי שביטלתי את החשבון והם לא ניתקו במקרה הסתכלתי על הישראקרד של אמא שלי וראיתי את החייוב אני מוכן לשלם יותר ולא להתחבר לאינטרנט זהב (הם הציעו ל 17$ כולל מעמ לADSL 500 כדי שאשאר איתם ולא נשארתי )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...