צורבי DVD ומה שמסביב - עמוד 9 - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צורבי DVD ומה שמסביב

Gnome

Recommended Posts

1) GNOME  - הגיע. אבל הייתי מחכה שיגיע לעוד חנויות. זה נראה יבוא מקבילי ו 750 זה קצת יקר (166 דולר).

2) SHLOMTZZ:

- במפרט של ה 4082B הדרישה המינימלית היא פנטיום 3 במהירות 700, כך שנראה שאת די גבולית.

- אם את רוצה לצרוב סרטים מהאינטרנט, תצטרכי לקדד אותם קודם לפורמט על פנטיום 3 זה יקח די הרבה זמן. על פנטיום 4 זה לוקח כמה שעות טובות (שמים בלילה, מקבלים בבוקר). על פנטיום 3 זה יקח משמעותית יותר.

- לקידוד את צריכה לפחות 10 גיגה פנויים (ורצוי יותר). אל תשכחי שאסור למלא את הדיסק עד הסוף. את מאוד גבולית עם 20 גיגה דיסק אם בכלל.

- לגיבוי של קנויים זה יקח פחות זמן. עדיין הרבה יותר מפנטיום 4.

- יש  NEC 2500 ב 399 שקל+הובלה. (תסתכלי על הודעה של רייזור בטרד זה)

- בטח שכדאי לקנות צורב אבל אם את יכולה להשיג אחד לבדיקה (מחבר או חנות) ולראות איך הוא יתפקד על המחשב שלך ואם את תהיי מוכנה להשלים עם האיטיות, זה יהיה הכי טוב.

דרך אגב, אם את בעניין של להתחיל לקודד או לגבות אז אולי הגיע הזמן למחשב חדש? ואופיס ואינטרנט הפנטיום 3 בהחלט מספיק אבל לקידודים הוא מאוד מאוד גבולי. רוב הסיכויים שבזמן הקידוד לא תוכלי לעבוד עם המחשב על דברים אחרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 554
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

תודה אינטגרל!

אני אכן צריכה להחליף מחשב, אך כרגע אין לי כל כך אפשרות.

וכפי שאתה אומר הזכרון עבודה במחשב שלי גבולי מאוד לדי וי די, אז כנראה שלא אקנה כרגע עד שאחליף מחשב,

אך עדיין אני חייבת צורב כשלהוא ונראה לי טפשי לקנות צורב סי די רגיל.

אז מה אתה ממליץ לי,

לקנות צורב די וי די ולא לצרוב עדיין אלא רק את המוסיקה במחשב שלי ותמונות עד שאקנה מחשב חדש ואז אעביר אליו את הצורב?

או שאקנה צורב סי די רגיל?

ואם כן די וי די אז לחכות לlg החדש או שלקנות את הnec?

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1) GNOME - הגיע. אבל הייתי מחכה שיגיע לעוד חנויות. זה נראה יבוא מקבילי ו 750 זה קצת יקר (166 דולר).

קראתי ביקורות טובות עליו מחו"ל למרות שהוא עדיין חדש ומצאתי מקום אחד שמוכרים אותו בארץ ב750 ש"ח: קישור:

http://www.mardanit.co.il/item_prew.php?item_id=620

מקווה שעזרתי לכם המצפים לו

ישששששששששששששששששששששששששששש!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D :D :D :D :D:o :o :o :-* :-* :-* :-* :-*

סוף סוף!!!!!!!!

אמממ אני אישית מוכן לשלם עליו 750 ש"ח אבל אחכה קצת כי אני חושב שב KSP יהיה יותר זול כרגיל וזה יותר קרוב אליי...

בקשר אלייך SHLOMTZZ אמממ אולי כדאי שתקני כונן רגיל אבל אם את אומרת שאת רוצה צורב אז אני לא יודע כבר מה

לענות לך...השאלה היא האם תחכי עד המחשב החדש ותקני CDRW הזמן הזה יעזור לך לחסוך את הכסף שעלה ה CDRW בהפרש

של צורבDVD חדש יותר טוב. מקווה שהבנת למה התכוונתי.

בכל מקרה נחכה לשמוע מה INTEGRAL חושב...

עריכה: סורי שכחתי להגיד לך מההתרגשות: ברוכה הבאה לפורום... ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא בטוח שטפשי לקנות צורב CD רגיל. עד שתחליפי את המחשב המחיר של מה שחדש היום ירד ב יותר מ 180\200 שקל שזה המחיר של צורב טוב ללא . לפני לא הרבה זמן (מספר שבועות) 4082B של LG עלה בסביבות ה 700 שקל והיום הוא עולה בסביבות ה 500. חוץ מזה את הצורב תמיד תוכלי להעביר למחשב החדש ולהשתמש בו לצריבת דיסקים וקריאת CD וכדו'.. וכל להאריך את חיי צורב ה שאת קונה (כי לא תשתמשי בו לדיסקים). השאלה היא עד כמה את לחוצה על עניין ה ומתי את מתכוונת להחליף את המחשב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. GENOM תודה על ה wellcome ורק לשם ידיעה אני בחורה.....

2. INTEGRAL אני חושבת שיקח לי עוד קצת זמן להחליף מחשב ולבנתיים אנ אקנה צורב CD אני לא ממש לחוצה על כרגע ובטח עד אז יהיו עוד חידושים והמחיר בטח ירד עוד

אז תודה

ואם תוכלו להמליץ לי על צורב CD טוב ולא יקר אני ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. GENOM תודה על ה wellcome ורק לשם ידיעה אני בחורה.....

אופס לא שמתי לב :-[ אני מייד מתקן!

אמממ וזה Gnome ה G היא גם סיילנט G אבל לא משנה...

בכל מקרה, בקשר לצורב CD רגיל אני חושב שה LITEON יהיה מצויין! יש אותו ב KSP והוא מצויין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אופס לא שמתי לב :-[ אני מייד מתקן!

אמממ וזה Gnome ה G היא גם סיילנט G אבל לא משנה...

בכל מקרה, בקשר לצורב CD רגיל אני חושב שה LITEON יהיה מצויין! יש אותו ב KSP והוא מצויין.

סליחה Gnome

אם תוכל להסביר לי מה זה KSP?

ובאיזה דגם מדובר LITEON?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סליחה Gnome

ובאיזה דגם  מדובר LITEON?

איפה את גרה? אז נוכל להמליץ לך איפה לקנות ומה לקנות כך שלא תשלמי משלוח ויהיה לך שרות קרוב לבית

עריכה: סליחה, לא ראיתי שאת מת"א. תכף נמצא משהו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סליחה Gnome

ובאיזה דגם מדובר LITEON?

KSP זאת חנות עם המחירים זולים יחסית שנמצאת בחיפה. בקשר לצורב אז זה SOHR - 5238S אם זה משנה אבל זה לא עקרוני,

זה צורב של LITEON (החברה) שצורב במהירות של 52X32X52...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שוב סליחה, יש סניף של KSP בת"א שם תוכלי לקנות במחירים זולים:

דרך השלום 5, ת"א טלפון:6969269

תקני את ה LITEON או הסוני או ה (למרות שתיכף יתנפלו עלי שהזכרתי את השם).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טעות טעות טעות....KSP היו הכי זולים עכשיו הם סתם עוד חנות מיני רבות רוצה צורב דיוידי במחיר של כמעט צורב רגיל ? נסי את NEC 2500 בוואלה שופס רק 399 שח ובKSP 490 שח...אז כמו שאמרתי היו הכי זולים...בכל אופן תעשי סקר שוק...בהצלחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טעות טעות טעות....KSP היו הכי זולים עכשיו הם סתם עוד חנות מיני רבות רוצה צורב דיוידי במחיר של כמעט צורב רגיל ? נסי את NEC 2500 בוואלה שופס רק 399 שח ובKSP 490 שח...אז כמו שאמרתי היו הכי זולים...בכל אופן תעשי סקר שוק...בהצלחה.

דיברנו על צורב רגיל ולא על 2500. עד שיהיה לה מחשב שהיא תוכל להשתמש ב 2500A הוא יעלה 100 שקל במדור המשומשים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהו ניסה את המדיות Ritek "G05" DVD-R / 8X / 4.7GB עולה 13 שקל בקופסא דקה נראה לא רע (לפחות הנתונים היבשים)

http://www.comp-il.co.il/Product.asp?Pid=EDRTK8XMR&Cat2Cat1ID=1425&Cat2ID=1724

ישמח לדעת

אגב יש לי NEC 2500A

ומרוצה לאללה ממנו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...