צורבי DVD ומה שמסביב - עמוד 5 - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צורבי DVD ומה שמסביב

Gnome

Recommended Posts

אתה מתכוון כאילו עם איזה FIRMWARE זה מגיע והאם עדיין תישאר אחריות אם אני מעדכן אותו, שלא כמו ב NEC?

ורק תסביר לי בקצרה מה זה RPC?

מבחינתי זה בסדר אם זה יהיה גם בת'רד הזה כי כבר ניתן למצוא בו המון מידע מצויין  ושימושי(בעיקר הודות לידינו היקר INTEGRAL)

ה FW האחרון ב LG ל 4082B הוא 204. לכן, אם אתה קונה אז תסתכל עם איזה FW ה LG בא (זה נמצא על המדבקה הלבנה של הצורב). אם זה בא עם 203 או 201 תבקש מהם שיעדכנו לך במקום או שתודא שם שאם אתה מעדכן בבית לבד (מוריד מהאתר של LG) הם לא יבטלו לך את האחריות. הם לא אמורים לעשות זאת כי זה עדכון רשמי של LG. רק תבדוק - זה לא עולה כסף. תשאל אותם בכל זאת מתי מגיע ה 4120B  כי הוא אמור להיות משהו לפי התאורים.

רוב צורבי וכונני ה באים עם הגנה אזורית. אנחנו נקראים איזור 2 וה מותאם לאיזור 2. תוכל לשנות עד 5 פעמים (לא שנראה לי שתצטרך). אפשר להוריד תוכנות שמבטלות את ההגנה האזורית על דיסקים. אפשר גם להוריד FW פרוצים שבהם בוטלה ההגנה האזורית באתר של RPC1. את אלה אני לא ממליץ לך להוריד כי זה בטוח יהווה עילה לביטול האחריות שלך. גם ה FW שהופך (או מנסה להפוך) את ה NEC ל DL אינו FW רשמי של NEC ולכן מהווה עילה לביטול האחריות של NEC כפי שהם הזהירו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 554
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

Region Code

העולם מחולק ל 6 איזורים.

לכל סרט מוגדרים איזורים בהם אפשר לצפות בסרט.

כך גם לכל נגן , צורב וכו'.

כיום רב מכשירי ה נמכרים כ MULTIZONE, כלומר תומכים בכל האיזורים.

לעומת זאת כוננים למחשב בדרך כלל מגיעים עם RPC2, כלומר מאפשרים לך לצפות רק בסרטים מאיזורים 2 ו 5 (למיטב הבנתי).

אבל כמעטאת כל הכוננים ונגני ה מאפשרים פריצה ע"י FIRMWAE פרוץ שיתאים אותם ל MULTIZONE.

תקנו אותי אם אני טועה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן אבל השאלה היא האם זה יכול לפגוע במוצר...

כי אם כן אז זה בעיה מפני שזה יוצר פה בעיה של מוצר עם סיכויי טוב ליהרס אבל באותו זמן אין אחריות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יכול להתקין תוכנה חיצונית כמו region-free מבלי לפגוע בדיוידי שלך.

לא נכון.

תוכנה כמו region free חייבים להתקין בנוסף ל FW הפרוץ. כל אחד מהם בנפרד(התוכנה או ה FW) לא שווה כלום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שיט איזה בעסה, אז מה הסיכויי למשל שאם אני קונה סרט מאמזון מאה"ב או מאיפה שהוא באירופה שלא אוכל

לצפות בו במחשב...

1) אני לא חושב שזה נכון להתקין FW פרוץ כל עוד יש אחריות. גם אח"כ צריך להזהר.

2) יש פתרון שמחייב צריבה או גיבוי ל HD.

מכניסים ל בלי לנגן, מעתיקים עם DECRYPTER. צורבים עם SHRINK למדיה או מעתיקים ישר לדיסק עם ה SHRINK.

אחת האופציות ב SHRINK זה לקבוע את האיזור או להפוך את הסרט ל REGION FREE (בלי FW פרוץ).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת שלא ניסיתי עם זון אחר אבל ה DECRYPTER לא צריך לנגן את הסרט כדי לגבות אותו. הוא מסתכל על ה כקבצים. בנגן TEAC שהיה לי לפני ה היו לי שלא עלו אבל גובו בקלילות עם ה DECRYPTER. אני יכול לבדוק את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

GNOME - אל תקנה את ה 4082B.

ה 4120 כבר באנגליה. הוא עוד מעט חייב להיות בארץ. אומרים שאיכות הצריבה מעולה DL וכו'... ההבדל במחיר לא אמור להיות גדול. גם הגיע לאיטליה.

The new era of DVD writing has arrived - DUAL LAYER! Dual layers will enable the drive to write 8.5 GB on a dual layer DVD recordable where at the moment about 4.7 GB can be written to a DVD recordable.

The GSA-4120B from LG will write dual layer DVD recordables at 2.4 speed and normal DVD+R at 12 speed and DVD-R discs are written at 8 speed. DVD+RW and DVD-RW discs will write at a maximum of 4 speed.

The GSA-4120B also writes CD-Rs at 40 speed, and CD-RW discs at 24 speed.

המחיר של ה NEC 2510A לא גבוה. גם LG ישמרו את המחיר למטה באנגליה הוא יקר ב 70 שקל מה NEC. סוני כבר בארץ ובהחברות של ה DL לא יחכו. לדעתי מהר מאוד הוא פה.

שים לב ללינק הבא:

http://www.microdirect.co.uk/ProductInfo.aspx?ProductID=6482

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואי תודה אחי שאמרת לי!!! :D :D :D

אני אחכה אני חושב שזה באמת שווה את זה, רק חבל שזה כותב X12 רק על DVD+R אבל מי יודע, אם הנגן שלי קורא את זה

אז זה מצויין ממש!

יש לך מושג כמה זמן יקח לזה להגיע ארצה?

ורגע, גם ה NEC 2510 לא יכול לצרוב על נכון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...