צורבי DVD ומה שמסביב - עמוד 6 - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צורבי DVD ומה שמסביב

Gnome

Recommended Posts

גם הסוני כותב רק X12 על R+. ה NEC כותב רק X8. יש לו RAM X5 (אין שני לו). קח בחשבון רק שתצטרך לחכות עד די הרבה זמן עד ש X5 יהיה זול וכנ"ל DL.

LG הבני יונה. הם שומרים הכל בסוד ואז פתאום מפציצים בקוריאה ובאיטליה ואנגליה. פרל הרבור של הצורבים.. אם הייתי יודע הייתי מחכה >:(:( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'(.

לא יודע כמה זמן אבל לא יכול להיות הרבה. המתחרים בפתח ו לא אוהבים להיות אחרונים. הייתי מחכה גם חודש ויותר. הבעיה היחידה יכולה להיות היבואן אם הוא תקוע עם סטוקים אבל אם סוני בפנים NEC ו לא יוכלו לחכות יותר מדי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 554
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אממממ אוקיי אז אני פשוט אחכה ל החדש, רק כמו ששאלתי, מתי הוא מגיע לדעתכם בערך?

באמת שאין לי מושג אבל אם ה DL נכנסים ובמחירים טובים אז שווה לחכות כמה שצריך. תוכל לבחור 2510 או 4120 והמחיר של 4082 ו 2500 בטח ירד. אז היום פשוט שווה לחכות כי רק תרוויח מזה וה DL יאריך משמעותית את אורך חיי המוצר שתקנה. מי יודע מי עוד יגיע עם DL.

עריכה: ???תשמעו, איך שדברים זזים זה פשוט לא יאומן. שימו לב:

MSI יוצאים עם X12 DL

ASUS עם X16 (לא DL)

BENQ עם X16 DL.

מה קורה בשוק הזה? :o ממש פחד לקנות משהו. בטח עוד שבועיים יצא X52 עם יכולת צריבה של 20 גיגה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אממממ אוקיי אז אני פשוט אחכה ל LG החדש, רק כמו ששאלתי, מתי הוא מגיע לדעתכם בערך?

סליחה על ההודעה, פשוט לא שמתי לב שענית לי בהודעה שמעליה כי כנראה כתבנו את שתיהן בו זמנית... :-\

והדברים באמת טסים אני ממש מפחד לקנות צורב X12 ואז יצא X52 כמו בצורבים הרגילים. אם כי ברגילים מהירות הקריאה המקסימלית היא X52

שתקועים עליה הרבה זמן. אז ב זה X16 אולי המקסימום יהיה בסוף רק X16 עד לתקופה ארוכה יחסית...

בכל מקרה X52 ב , אני לא חושב שמחשב כלשהו מסוגל להעביר נתונים במקצב כזה זה מטורף.... ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

והדברים באמת טסים אני ממש מפחד לקנות צורב X12 ואז יצא X52 כמו בצורבים הרגילים. אם כי ברגילים מהירות הקריאה המקסימלית היא..........

ה X52 היה בדיחה...... לזה אני חושב שיקח הרבה זמן

הסיבה שהצעתי לך לחכות היא שה 4120 נותן הרבה יותר מה 4082 ולא אמור להיות הרבה יותר יקר (מהיום). גם DL, גם X5, גם איכות צריבה משופרת וגם מהירות צריבת CD משופרת. זה הרבה מדי כדי להתעלם מזה. נכון שחלק מהדברים תוכל לנצל רק עם הזמן אבל הקפיצה שווה את ההמתנה (הקצרה לדעתי).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן אני יודע השיפור הוא בהחלט שווה המתנהוכך אני אעשה, אני אמתין עד שיגיע ובקשר למחיר שלו אז אני גם ככה לא כזה לחוץ

בכסף אז לא נורא גם אם זה יעלה 900 או משהו כזה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, זה אומר שרוצים בטח להפטר מהמלאי של ה NEC כי ה 2510 בדרך. ד"א גם אני בתקווה אקנה את ה 4120. יש לי חבר שרוצה את ה 4082B אם אני אקנה את ה 4120. הציון של 97 מתוך 100 שנתן לו MODERATOR של CD FREAKS והיכולות מאוד מפתות אם המחיר לא יהיה מוגזם.

לדעתי עוד נשמע הרבה על בטריטוריה הזו. הקימו חברה עם HITACHI לנושא הצריבה ועובדים בשיתוף פעולה הדוק עם MAXELL. השלישיה הזאת היא לדעתי הרכב מנצח.

אני לא חושב ש 4120 יעלה 900. באיטליה הוא עולה 139 יורו (כ - 750 שקל). באנגליה 77 לי"ש (כ 650 שקל).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן זה טוב, אם הורידו מחיר של 2500 זה אומר שה 2510 בדרך מה שאומר שגם ה 4120 קרוב מאוד להגיע מפני שכמו שאמרת קודם

ה לא רוצים לפגר מאחור בתחום.

וכשאמרתי 900 שקל סתם התכוונתי לזה שאין לי בעיה לשלם ואין לי בעיה עם כסף...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת שלא ניסיתי עם זון אחר אבל ה DECRYPTER לא צריך לנגן את הסרט כדי לגבות אותו. הוא מסתכל על ה כקבצים. בנגן TEAC שהיה לי לפני ה LG היו לי סרטים שלא עלו אבל גובו בקלילות עם ה DECRYPTER. אני יכול לבדוק את זה.

אין שום בעיה. ה DECRYPTER  מודיע לך שהדיסק אינו מתאים לברירת המחדל של ה וישתמש בטכניקה אחרת. לקחתי שני דיסקים של REGION 1 גיביתי את שניהם בעזרת ה DECRYPTER ל HD ומספר השינויים שנותרו לי לא השתנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...