צורבי DVD ומה שמסביב - עמוד 10 - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צורבי DVD ומה שמסביב

Gnome

Recommended Posts

זה לא X8 אמיתי . אני חושב שזה WRITE STRATEGY X 8 אבל W DESCRIPTOR X4. על ה 107 הם עובדים X4, על ה X4 על ה NEC X4 ואולי X6. חבל על הכסף.

יש להם דיסקים טובים שם והם נחמדים ב COMP-IL, שם מצאתי את ה G04. ב 13 שקל אתה יכול לקנות שני G04.

אני חושב שרק על האופטורייט הם עובדים X8.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 554
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אין מה להתלהב מ LG 4120B : http://www.extrememhz.com/gsa4120b-p1.shtml

סתם חרא  :(

תלמד לקרוא אנגלית לפני שאתה משמיץ............. זה הסיכום של הטרד שאתה שלחת......

When it comes to multi-format optical storage drives, it is highly unlikely that you'll come across a product that is perfect in terms of performance and compatibility. There's just so many formats it is capable of supporting that you'll probably end up finding its weak points, as well as its most impressive. In the case of the LG GSA-4120, its most impressive is definitely its read performance and - capabilities. Its weakness? The mediocre CD read/write performance. However, most users usually have dual optical drives installed in their system so if you do pair this drive along with a good CD writer, you'll be quite happy with this product. No other drive currently on the market is able to offer you this level of media support.

While I have read some negative articles regarding -RAM, I would have to disagree with most of the comments made regarding its future and functionality. Honestly, I love this format and is significantly better than DVD+-RW in terms of performance, reliability and ease of use. Unlike Mount Rainer, - truly allows you to use an optical disc as if it were a floppy or hard drive on your system. Formatting these discs take no longer than 5 seconds and moving data to and from the disc is fast and requires no third party tools, other than the drivers required to make use of this format in a environment.  Let's not forget its double layer support, which worked quite well with no playback related issues to report.

The icing on the cake?  Its price! Currently, this drive is not available in the USA, however, their is one source where you can obtain this product at a great price. Ewaggle.com is the only place I've found located in the states that has the drive in stock.  It can be purchased from them for only $111 and includes an OEM version of Nero 6 and free shipping on top of that. Considering all this drive has to offer, its price tag is extremely reasonable. 

EMHz recommended product.

אני מוכן להיות הראשון שבודק אותו. מצדי תחכו כולם עד שאני אבדוק אותו. אבל עם KENSHIN מ CDFREAKS בדק אותו ומילא פיו שבחים אז אין לי מה להוסיף - KENSHIN  נתן לו ציון 97 וזה רק ישתפר כי הם כבר הוציאו FW102 ויבואו עוד.

הבעיה היחידה שלו זה בצריבת CD הוא בינוני. זה מעניין את העכוז שלי, למה לבזבז צורב DVD על CD???

הא רייזור: בדיוק כשהחלטתי להמליץ הפעם על הגיע ה 4120B. אז מה זה "דברים טובים באים בצרורות" או שזה "צרות באות בצרורות". אני אבדוק את ה עם ה 4120B. שבוע הבא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא בינוני בכלל לפחות למי שמתכנן לקנות מחשב חדש

או למי שיש רק דיוידי/סידירום ומתכנן לקנות צורב דיוידי

CD של LG אף פעם לא היו טובים בפריצות משחקים וכדו'.. אבל ה DVD RAM זו פריצת דרך ובמה שאתה שלחת הם מאשרים את איכות ה DVD וה DL. והם לא הראשונים. חוץ מזה אז היו להם בעיות עם דיסקים של סוני אבל עם 4 אחרים לא היו בעיות. אז מפה אתה מסיק ש 4120B זה זבל?

אני מאמין ש FW יפתור את הבעיה. ה 4082B למשל כותב ל 99 דקות.

חוץ מזה, אני לא הייתי לוקח בחשבון יותר מדי את הביקורת הזאת. תזכור מה CDFREAKS עשו ל 107D. מצדי שאף אחד לא יקח אותו רק שישאר לי אחד.

עריכה: הנה עוד בוחנים גדולים......

תוצאות צריבת ה CD נראות טוב, אבל דיסק אחד הפלקסטור לא הצליח לקרוא - אולי לפלקסטור יש בעיה?

http://www.anandtech.com/storage/showdoc.html?i=2086&p=2

אבל הם לא הצליחו לצרוב DL. למרות שהקודמים כן צרבו DL והחברים של KENSHIN  כן צרבו DL. הם ניסו דיסק אחד. אף אחד מהדיסקים המומלצים של LG. כשאני בודק מוצר אני קודם כל בודק אותו לפי ההנחיות ורואה אם מה שהבטיחו מתקיים. אחרי זה אני מחפש אקסטרות.

תגיד לי אלה חברה רציניים? לא נראה לי. אני מתחיל להיות מאוד סקפטי לגבי ביקורות. זה התחיל עם ה 107 וממשיך פה. פשוט לא רציני. לפחות אלה מ CD FREAKS שקטלו את פיוניר התקשרו לפיוניר לבדוק אם יש FW, ואם יש משהו שהם לא עושים נכון וכו'... זה נראה לי מאוד מאוד לא אמין ולא רציני ואפילו קנוי ע"י פלקסטור או מישהו אחר

והתגובה שלי לחוסר האחריות שלך ממשיכה פה:

http://www.hwzone.co.il/community/index.php?topic=73137.msg628923&lastaction=post

אל תשכל לקרוא את זה כי פה אני "מוכיח" לפי שיטתך שליטיאון החדש הוא חרה של צורב והרבה יותר גרוע מה (למרות שאני בטוח שהוא צורב נהדר ויהיה עוד יותר נהדר עם עוד כמה FW).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יופי אינטגרל תקנה אותו ותגיד לי אם הוא שקט..  ;)

באסה שיש להם את הפאנל הקידמי הזה, אני רוצה DUAL LAYER + X12 + שקט ושחור.. :)

כן אני מקווה שישאר לי עד שאני אגיע לשם. יש משהו שאתה רוצה שאבדוק במיוחד?

בהמשך לאיזה צורב טוב יותר ואיזה גרוע אני רוצה להביא פה את מה ש KENSHIN כתב בזמנו. אני חושב שאי אפשר לשים את הדברים יותר טוב :

It is true LG is not the most popular brand at CDFreaks and many other web forums. The reality is, LG is[/i the most popular among all. You don't need pressure to say so but just some hard evidences. , HP, and Intel may not be the most popular brands in some hardware web forums like Tom's Hardware Guide and Anandtech but they also are the most popular brands in many other places which is why they are the greatest and still growing fast. LG supplies not just to but also to many of the largest companies especially in the US market.

Which one is best, that is something everyone can disagree. It is extremely rare for me to recommend the best burner even here where I am the moderator because such decision is too subjective. Design, price, noise, heat, durability, simplicity, ease-of-use, documentation, reading speed, writing speed, media compatibility, writing quality, softwrae compatibility, brand value, customer support, distribution, relationship with reviewers at CDFreaks and PC Magazine, and hundreds of other factors have to be considered. HP's first burners were based on Ricoh drives but many people chose because even the same drives are not exactly the same since it's the people that really matter and they just think differently to one another.

Personally, I liked my TEAC, Plextor, Yamaha, LG, LiteOn, Samsung, Toshiba, Ricoh, Sony, , Panasonic, and NEC - perhaps there's more - drives. There's none that I specially disliked. I still own about 80-90 optical drives at home. I do like my GSA-4082B especially much because it is the most useful to me right now. The second most useful is PX-708A.

זו בדיוק הפואנטה, כל החברות טובות, אבל כל אחת מנסה לפתח את הנישה המיוחדת שלה ומה שיכול להיות נהדר למשתמש א' (DVD בשבילי) יכול להיות מבאס למשתמש ב' (לא פורץ VSAFE 2.9), אחד מת על איכות הצריבה היוצאת מן הכלל של ה NEC של הסרטים והשני מתלונן על האיטיות בשכתוב של ה CD RW ב NEC ועל הצורה החיצונית שלו, אחד טוען שאופטורייט הוא הצורב (כי הוא יודע לעשות HD BURN) ואחר טוען שהפיוניר נהדר כי הוא מתעלל בדיסקים שלו אבל בפיוניר הם מסתובבים נהדר כי לפיוניר מנגנון איזון מיוחד וכ' וכו'...

זה כמו הוכוח מי יותר טוב או אינטל. בשבילי אינטל נהדרת כי בלעדיה לא היו קייימים, ו נהדרת כי היא נותנת במקומות מסויימים יחס עלות תועלת מעולה ומציקה לאינטל שזה גורם לאינטל לעשות שטויות ולהבין שהיא חייבת להשתפר ואני בטוח שמהמאבק הזה (שמשרת נהדר את כולנו כי עכשיו יש לנו שתי אופציות טובות) יביא עוד הרבה דברים מעניינים. זה עניין של העדפה ושימוש וכו' וכו וכו'...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראיתי אתמול שזה הגיע ל KSP כשהייתי אצל חבר שלי. :D :D

אני חייב להסכים עם כל מילה כמעט שאינטגרל אמר!

ובקשר לצורב, אז כך הביקורות שקראתי עליו עד עכשיו היו ממש טובות, ואהבו אותו.

וזה לגיטימי שמישהו מסויים עלול לאהוב אותו פחות, זה לא עושה את הצורב חרא!

מצדי שאף אחד לא יקח אותו רק שישאר לי אחד.

אמממ שישאירו שניים כי גם אני רוצה אחד ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רמת הרעש בזמן ניגון סרט .

ו

האם הוא מולטיזון (שלא ננעל לאחר כמה בחירות).

לפי מה שאני יודע הוא  זון 2. אבל עד היום זה לא ממש הפריע לי. אפשר גם לעקוף את זה.

רמת הרעש - אם הוא כמו ה 4082B אז הוא מאוד שקט.

ד"א הוא עדיין לא נמצא ב KSP. רק בשבוע הבא.

ד"א זו בדיוק דוגמה להעדפה כי אם BIDOME רוצה פנל שחור אז זה רק הסוני. ולבן אדם שהשקיע בצורת המארז כ 1000 שקל ושפנל לבן הורס הכל זה יכול להיות השיקול העירי ומקובל שזה יהיה השיקול העיקרי. לגבי צריבה אז לסוני יש את החסרונות שלו אבל אני בטוח שמי שיקנה אותו ימצא את הקונפיגורציה (דיסקים מתאימים) שהוא יוכל לעבוד איתה בלי שום בעיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחחח נראה לך שאני אשלם עוד ~400 ש"ח בשביל פאנל שחור? :)

פחית צבע עולה 15 ש"ח..

אני חייב כונן שניתן לברור בו בין Zone1 ו-2 ללא שום בעיות, או נעילה כלשהי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...