צורבי DVD ומה שמסביב - עמוד 7 - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צורבי DVD ומה שמסביב

Gnome

Recommended Posts

• תגובות 554
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כיף לריאות איך שהעניינים רצים בתחום הזה, אני מקווה לראות לקראת סוף השנה צורבי DL מהירים מ-X16, ואז באמת יגיע הזמן לקנות אחד.. :)

כן, אבל עד שיגיעו הדיסקים ועד שהמחירים שלהם ירדו יהיו לך ילדים. כמה זמן כבר יש WRITERS X8? היום בארץ עדיין לא שווה לקנות דיסק X8 אמיתי. 12 או 16, עוד הרבה זמן. אני חושב שעוד הרבה זמן נשתמש ב X4.

:'(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תמיד אפשר להזמין מחו"ל או משהו..

לא שאני מאמין שאני אצרוב כל כך הרבה בכל מקרה.

וצורבי X8 נמצאים כבר בערך חצי שנה להערכתי.

מאז שהם יצאו באמת התחילה התחרות הרצינית.. המחירים על צורבי ירדו בעשרות אחוזים בכל העולם והפיתוח מתמשך במרץ.

אין ספק שהתחום הזה כרגע עובר מהפך רציני, ואני לא מאמין שהצורבים החדשים יהיו יקרים בהרבה (ניחוש שלי יתחילו מסביבות ה-850 ש"ח וירדו במהירות).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא יקר בהרבה (בהתחשב במחירים המטורפים של פלקסטור בכל מקרה) וזהו גם המחיר שבו הוצג ה-NEC 2500 כאשר הגיע לארץ בהתחלה..

אני מאמין שהמחיר יתחיל בסביבות ה-800 ש"ח ובמהרה ירד לסביבות ה-650 ש"ח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא אני לא חושב שזה יהיה אותו מחזר, אני חושב שזה יתחיל מיותר זול כי עכשיו באמת מתחילה תחרות רצינית כמו ש BIODOME אמר במיוחד

משהתחילו לייצר X8.

אבל קבינימט מתי כבר יגיע ה LG 4120B לארץ אני לא יכול לחכות כבר!!!!!!!!!

אני משתגע....

INTEGRAL או מישהו אחר יש לכם הערכה מתי?

אה ועוד שאלה, הפלקסטור 708A וה 712A תומכים ב נכון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא אני לא חושב שזה יהיה אותו מחזר, אני חושב שזה יתחיל מיותר זול כי עכשיו באמת מתחילה תחרות רצינית כמו ש BIODOME אמר במיוחד

משהתחילו לייצר X8.

אבל קבינימט מתי כבר יגיע ה LG 4120B לארץ אני לא יכול לחכות כבר!!!!!!!!!

אני משתגע....

INTEGRAL או מישהו אחר יש לכם הערכה מתי?

אה ועוד שאלה, הפלקסטור 708A וה 712A תומכים ב DVD RAM נכון?

הוא כבר נמצא חודש בקוריאה. באירופה כבר כמה שבועות. בארה"ב מחכים לו המון אנשים (אני קורא בפורום של LG). גם אני מחכה לו. אני מקווה שהיבואן לא ינסה לחגוג. תלוי מאוד גם מה יהיה המחיר של ה 2510.

לפי מה שאני יודע פלקסטור 708 ו 712 לא תומכים ב DVD RAM וגם לא ב DL. הם כן תומכים ב MOUNT RAINIER ב CD+G ובעוד דברים.

ראה לינק:

http://www.overclockersonline.com/index.php?page=articles&num=187&pnum=2

הוא בטוח אחלה צורב אבל איזה מחיר, חבל"ז.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צורב מצויין הוא בטוח אבל אני חושב שהכי טוב לחכות ל 4120B...

אני רק מקווה שזה לא יקח הרבה זמן כי אני לא יכול כבר לחכות!

מההמתנה נצא נשכרים בגלל שיהיו יותר FW ויותר תאימות לדיסקים וככל שהזמן יעבור אז יהיו יותר צורבים X12 ו X16 ו DL והתחרות על המחיר תגדל ואנחנו נוכל לקנות יחידה יותר בשלה במחיר יותר טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

GNOME זוכר שדאגנו לגבי מהירות הצריבה? אז כרגע קראתי כתבה על כך שיותר מ X16 כנראה לא יהיה. מדיה של DVD ב X16 מסתובבת ב 10,000 סל"ד שזה שקול למדיה של CD ב X52. הפלסטיק שממנו בנויות המדיות (פוליקרבונט) יכול להסדק מעל מהירות זו.

השיפורים הבאים הצפויים במהירות יהיו כנראה בכוון של DL ו RW. אבל שום חברה לא הודיעה על פיתוח בנושא. המידע היחיד ששמעתי היה מ KENSHIN שיש לו קשרים טובים ב LG והוא זרק ש LG עובדים על DL X4.

השיפורים הטכנולוגיים הבאים הצפויים הם BLUE RAY שתאפשר צריבה של עד 50 גיגה על דיסק. זה כנראה יקח זמן.

http://www.extremetech.com/article2/0,1558,1612489,00.asp?kc=ETRSS02129TX1K0000532

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...