צה"ל מודה: לא היה מטען בתיק הילדה ש'רוססה' - עמוד 7 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צה"ל מודה: לא היה מטען בתיק הילדה ש'רוססה'

MiniMizer

Recommended Posts

• תגובות 302
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

אתה יודע מה?

כבר עדיף להרוג מנהיגים(שלפחות יש בזה איכשהו היגיון, המטומטם חשב שזה מה שיעצור את השמאל) מאשר לרוץ ולהגן בגופך על בן אדם שיהרוג את התינוק הראשון שהוא ייראה בפיצריה השכונתית...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Nostredamus - שכחת לציין שהנוהל מתיר פתיחה באש לעבר מי שזורק רימון (או מטען) רק כל זמן שהרימון נמצא ביד שלו. אחרי שהוא זרק אותו, אסור לירות עליו.

על נהלי גיזרה שמעת ?! כנראה שלא!

בקרייה למשל אם חשוד זורק רימון על הבסיס ונמלט אסור לי לירות בו בזמן שהוא נמלט גם אם יש לי איזור נקי לירי.

בעזה לעומת זאת, כמה פעמים שמעת 2 מחבלים בלה בלה בלה...... אחד נורה ע"י צה"ל ונהרג ואילו השני הצליח להמלט, אל תגיד שלא שמעת.

זה מכיוון שבמקומות כאלה אין מרדפים! מהסיבה הפשוטה שניתן להוביל כח ישר לתוך מטען או אמבוש ככה יפה יפה.

בקיצור ידידי הקטן, ליבי נחמץ על חיילי צה"ל הרבים שנופלים רק עקב תנועות קיצוניות אחוזת שנאה שעושות טרור בעמם לא פחות הן עושות לישראל. חיילים שאני נאלץ להתמודד בקשר עם המשפחות שלהם ולגייס את הבנים והאחים השכולים! ובכל הרצינות ובלב שלם אני אומר שאני באמת מצר על כל חף מפשע פלסטינאי שנהרג בקרבות אבל יותר כואב לי על האזרחים והחיילים שלנו, הילדה לא הסתובבה באיזור בחוסר ידיעה איפה היא נמצאת והמעשה שלה לא היה מעשה תמים בין אם כפו עלייה לעשותו ובין אם לא, לעיתים זה המחיר. אני לא הייתי רוצה להיות החייל שיוצא לשטח פתוח לעצור אותה בחשש שצלף מחכה לי בצד השני או מטען נפץ על הילדה.

ותבינו דבר אחד ותפנימו, כשאתה נלחם אתה נלחם על החיים שלך ועל הגנת המדינה שלך. לא תמיד ניתן לשמור על טוהר הנשק בעימות מוגבל עצימות (מלחמה נגד גרילה או קבוצת טרור ולא נגד סדיר) מפני שאתה לא מתקיף בסיס אלא שכונה, אתה לא יודע מי "אזרח תמים" ומי מחבל כמו שאתה כבר לא יודע מי ילד תמים ומי ילד שנושא עליו מטען אז נא לא להשתמש בביטויים כמו "אצבע קלה על ההדק" כי זאת התבטאות של ילד אכול פוליטיקה שפשוט מראה שאין לו מושג בקונפליקט שיש לחייל בכלל לפגוע במישהו ע"י ירי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה זה עזרת לדיון

אתה רוצה לבקר את העבודה שלי? אז זהו שיש לי עוד חיים מלבד ללשבת ולטחון 10 עמודים על נושא שבאמת אין לי מה להגיד עליו חוץ מאשר "עצוב עצוב" כי זה עצוב, טעויות קורות, חיילים מבוהלים, הבנתי שהיא זרקה עליהם תיק. וחוצמזה, אני מועמדת להיות מודרייטורית בעוד פורום בארה"ב. אולי אתה תציע את עצמך לתפקיד שלי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יודעים למה יש כל כך הרבה סרבנים

כי אין להם סיבה לשמור על מדינה מגעילה שיורקת להם בפרצוף

מדינה של פאשיסטים , לערבים יש ערכים , הם נלחמים למען משהו יש להם סיבה , אולי הדרך שהם מנסים להשיג את מה שהם רוצים היא דרך הכי מפגרת עלי אדמות והם האנשים הכי מפגרים שקמו איי , אבל יש להם מטרה..

מה לנו? מה הסיבה של המדינה הפשיסטית ? מה? ירושלים ? קשה להם לחלק אותה? קשה לצאת משטחים כבושים?

קשה לתת לערבים הדפוקים האלו קצת לנשום?

לדעתי צריך להגיע לאיזה נקודה שכמו שהיה עם רבין ,שיהיה איזה חוזה

ועם הם יפרו את החוזה מצידי נכנס להם באמאמא שלהם ושיהרגו להם ילדים ונשים והכל

אבל כל עוד הם ישמרו על הסטטוס קוו של אותו חוזה לא צריכה לנו להיות בעיה איתם .

ודיברתי עם כמה ערבים מהשטחים הם מאוד אהבו את רבין ואת הדרך שלו , אולי עם הוא לא היה מת המצב היה שונה...

הממשלה במדינה הזאת רקובה...המערכת הממשלתית והחוקתית גם רקובה...

ואנשים שחיים במדינה הזאת עוד יותר רקובים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה נראה לך שלישראלים אין סיבה למלחמה ?

איזה ערכים גדולים יש לערבים, לוחמי חופש שנכנסים לחממה והורגים איכר תילאנדי... ממש גיבורים.

מכנסים מסיבות עיתונאים ומתגאים ברקטות העלובות שלהם שהורגות אזרחים.

נראה לך באמת שכל הטרור זה בגלל ירושלים ? אם כן אז אתה חי בחלום.

גם ככה היום ליהודים אסור לעלות להר הבית ולערבים מותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד אחד חי בחלום.

יודעים למה יש כל כך הרבה סרבנים

כי אין להם סיבה לשמור על מדינה מגעילה שיורקת להם בפרצוף

יורקת להם בפרצוף?

יותר כמו הסיבה שהם בכלל חיים.

אני רוצה לראות איך הם היו מדברים אם מישהו היה נותן לשכנינו הנחמדים יד חופשית לעשות מה שהם רוצים.

לא יודע מה אתה חושב, אבל הם לא היו יושבים איתנו לשולחן, אלא מנסים לזרוק אותנו לים.

מדינה של פאשיסטים , לערבים יש ערכים , הם נלחמים למען משהו יש להם סיבה , אולי הדרך שהם מנסים להשיג את מה שהם רוצים היא דרך הכי מפגרת עלי אדמות והם האנשים הכי מפגרים שקמו איי , אבל יש להם מטרה..

מה לנו? מה הסיבה של המדינה הפשיסטית ? מה? ירושלים ? קשה להם לחלק אותה? קשה לצאת משטחים כבושים?

קשה לתת לערבים הדפוקים האלו קצת לנשום?

יופי של ערכים.

למות "מות קדושים", תוך כדי שאתה לוקח איתך חיים של תינוקות, נשים, גברים, זקנים, ילדים וכל מי שברדיוס הפיצוץ שלך.

אני חייב להגיד שגם המטרה ראויה לציון - לזרוק אותך ואותי לים או לבית הקברות הקרוב.

אתה באמת חושב שהמלחמה היא בגלל שטחים? בגלל ירושלים? בגלל הר הבית? בנאדם, תתעורר.

הציעו להם כבר את כל מה שיש לנו פחות או יותר, והם סירבו. למה? שאלה מצוינת. אולי כי זאת לא המטרה שלהם?

תבין, הם לא רוצים עוד אחוז או שנים, עוד איזה מאחז או עוד שני רחובות בירושלים. הם רוצים את כל המדינה, והם רוצים שאתה לא תהיה פה. נקודה.

"מדינה פשיסטית" - LOL....

ישך בכלל מושג מה אתה אומר? בחייך, תגיד מה שאתה יודע, אל תדקלם את הסיסמאות שאתה שומע אני לא יודע איפה.

כל מדינה שפויה בעולם הייתה מסיימת את העסק הזה לפני 3 שנים. אנחנו הומניים מדי.

לדעתי צריך להגיע לאיזה נקודה שכמו שהיה עם רבין  ,שיהיה איזה חוזה

ועם הם יפרו את החוזה מצידי נכנס להם באמאמא שלהם ושיהרגו להם ילדים ונשים והכל

אבל כל עוד הם ישמרו על הסטטוס קוו של אותו חוזה לא צריכה לנו להיות בעיה איתם .

ודיברתי עם כמה ערבים מהשטחים הם מאוד אהבו את רבין ואת הדרך שלו , אולי עם הוא לא היה מת המצב היה שונה...

לידיעתך, היו כבר אינספור חוזים בינינו לפלסטינים, שכל אחד מהם החמיר את מצבנו ושיפר את מצבם (בין אם זה יותר שטח להם, העברת נשקים, וויתור על חובות שלהם וכו' וכו'), והם, בעקביות ראויה לציון, ממשיכים להפר אותם אחד אחרי השני. משתמשים בנשק שרבין, ביילין ופרס נתנו להם באוסלו כדי לטבוח בחיילים ואזרחים, משתינים עלינו בקשת מעל במות התקשורת השונות ומעבירים כל חלקיק אנרגיה שיש להם לטרור.

בטח שהם אהבו את רבין, הוא נתן להם מה שהם רצו בלי לדרוש יותר מדי בתמורה (וגם אם דרש, אנחנו רואים איך הוא עמד על זה שיקימו את הבטחותיהם).

הממשלה במדינה הזאת רקובה...המערכת הממשלתית והחוקתית גם רקובה...

ואנשים שחיים במדינה הזאת עוד יותר רקובים.

אה, ובצד השני יש ממשל לתפארת.

כספים שנתת להם כסיוע הומניטרי מועברים לרכישת נדל"ן באירופה ולמימון של פעולות טירור. סיוע מגיע למי שהראיס רוצה בטובתו, ועוד כהנה וכהנה דוגמאות.

סלח לי, אבל אם להם לא איכפת מעצמם, לי צריך להיות איכפת?

ד"א, לפני שאתה כותב תגובה, תלמד לשון:

עם=> מילת קישור (יחד עם)

אם=> מילת תנאי

- - - - - - -

ותוספת קטנה: HellWarrior, כששמתי "מנהיגים" במרכאות, התכוונתי לזה שבינתיים זה מנהיג, יחיד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני כמה שעות חזרתי מהים עשינו על האש שרפתי כמעט את כול הגבות ;D

בקשר לנושא,כמו שמישהו אמר כאן,תתאר לעצמך שאתה חייל עיף,רחוק מהבית,לחוץ,פתאום רצה אליך ילדה עם תיק כבד זורקות אותו לכיוון שלך ומתחילה לרוץ..

מה אתה הייתה עושה?

ותחשוב טוב טוב לפני שאתה עונה כי אני בטוח שגם אתה הייתה פותח באש.

ולהגיד לכולכם עוד משהו לי לא איכפת מערבי שנהרג בדיוק כמו שלו לא איכפת שיהודי נהרג,כול פעם שהם פוגעים עם קסם\כסם(לא זוכר בדיוק איך מאייתים את זה) הם עושים מסיבה..

אני שלא כמותם לא נכנס לבתים שלהם והורג את הנשים והילדים שלהם במיטה!!!

ובלי בולשיט של זה ירידה לרמה שלהם,כי הם מתחת לכול רמה.

חבל שצה"ל לא ריסס עוד כמה כאלו,מישהו זוכר את האירוע בדולפינריום?

כמה ילדים חפים מפשע נהרגו?

בתקשורת העולמית דיברו על זה אולי יום יומיים לכול היותר ושכחו מזה,אבל שאיזה מחבלת נהרגת כולם ישר מגנים את ודורשים שתוציא את הכוחות שלה משמה..

זה ביטוי שאינ לא אוהב להשתמש בו אבל יודעים מה?

"על הז*ן שלי".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...