צה"ל מודה: לא היה מטען בתיק הילדה ש'רוססה' - עמוד 10 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צה"ל מודה: לא היה מטען בתיק הילדה ש'רוססה'

MiniMizer

Recommended Posts

• תגובות 302
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

יש 22 כדורים במחסנית של M16 אם אני לא טועה....

מה שבטוח שיש לה יותר מ12 שזה מה שצריך כדי שהסיפור שלהם יהיה מדויק...

29 כדורים במחסנית.

הוציאו ממנה מעל 20 קליעים .... 2 מטווח 0 ובאוטומט מרוב הרתע (ההדף) אני בספק אם הוא פגע חצי אבל באמת ....... למה ? :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנקודר מה אני אגיד לך

אתה לא אומר שום דבר שעוזר לדיון

ואתה סתם רואה שאני הגבתי משהו והולך ומחפש דברים שלא נמצאים

אם יש לך בעיה איתי שתהיה לך אם לא עשיתי שום דבר נגד חוקי הפורום אז תעזוב אותי...

תודה.

אז טעיתי יש 29 כדורים במחסנית עוד יותר טוב......

הוא פגע לפחות 20 כדורים בה מטווח אפס...

אין מצב שהוא ירה מטווח אפס ופגע רק 12 כדורים מתוך 29.....

זה פחות מ50% אין מצב שהוא כל כך עקום זה לא עוזי או משהו כזה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

31, למען האמת.

אה, ועוד דבר, Rule The , חשבת שאולי, אתה יודע, ככה במקרה, חלק מהכדורים (במיוחד אלה שנורו מטווח אפס) עברו דרכה ולא נשארו בתוך הגוף? לכדורים של M16 פשוט יש נטיה מוזרה כזאת להכנס מצד אחד ולצאת מצד שני, אם הם לא נתקעים בעצם או משהו כזה.. Go figure.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לכל השמאל היפה נפש..

אתם מדברים כל כך על זכויות אדם אבל שזה נוגע לצד הישראלי אתם סותמים את הפה.

ראיתי את התוכנית ירון וקרשינבאום (לא ניראה לי שזה השם אבל זה ממש שולי) ושם דיברה מישהי על דבר שהשמאל ממש לא מתייחס אליו.

היא אמרה במצב של כיבוש. הצד שנכבש אם הוא יפעיל כוח נגד הצד הכובש לצד הכובש יש זכות לתקוף את הצד הנכבש.

אל תשאלו אותי איפה זה כתוב באמנת זנבה כי אין לי מושג אבל זה מה שהיא אמרה ולא ניראה לי שהיא הייתה עולה לטלויזיה במצב שזה לא אמיתי.

ומה בקשר לכיבוש הבדואי על הנגב? לא מדברים על זה?

וילדה בת 13 מתה ביג דיל! אנחנו במצב של מלחמה! אנחנו צריכים להתנהג במצב של מלחמה ולא לתת להם בכלל לחיות. אנחנו צריכים להיכנס באמא שלהם איפה שיש טרור לפגוע בו בצורה הכי חזקה שיש.

ולבחור שכתב שצה"ל לא מגן עליו. אנא עבור לעזה ולגינן שמה צה"ל לא יגן עליך. וניראה כמה זמן תחזיק. ניתן לך עצה! אל תגיד שאתה יהודי. כי הזמן שתחזיק ירד פלאים.

רציני נימאס לשמוע אנשים כמוך! מה הפיתרון שלכם? כל הזמן לתת את הלחי השניה. אנחנו ראינו מה השמאל הביא לנו. אוסלו. ממש תודה. ראינו מה ברק עשה שהוא היה בשילטון. נתן להם מה שהם רוצים ויותר ומה קיבלנו! יריקה לפנים.

אתם תמיד מאמינים בדרך של השלום ולתת. אבל ראינו מה זה נתן לנו עד היום.

אתה עוד אמרת על האנשים שנדחסים במחסומים והכל. נחש מה היה קורה בלי טרור? איזה הצדקה הייתה למחסום?

עוד נקודה למחשבה

הידעת שערבי האיכות חיים שלהם בהרבה יותר גבוהה מערבים שגרים במדינות ערב! וחיי הפלסטינים היו גם בהרבה יותר טובים לפני האינתיפדה מערביי במדינות ערב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היא אמרה במצב של כיבוש. הצד שנכבש אם הוא יפעיל כוח נגד הצד הכובש לצד הכובש יש זכות לתקוף את הצד הנכבש.

אל תשאלו אותי איפה זה כתוב באמנת זנבה כי אין לי מושג אבל זה מה שהיא אמרה ולא ניראה לי שהיא הייתה עולה לטלויזיה במצב שזה לא אמיתי.

בשום מקום באמנת ג'נבה לא כתוב שיש לכובש זכות "לתקוף את הצד הנכבש". הדבר היחיד שכתוב הוא שכל אדם שלוקח חלק בפעילות צבאית כנגד הצד הכובש, יש לראות בו אויב אך אם הוא נלכד, הוא זכאי להגנה המלאה של אמנת ג'נבה השלישית הנוגעת לטיפול והגנה בשבויי מלחמה.

יתרה מזאת, האמנה מפרטת בדיוק רב את כל הזכויות שיש לאוכלוסיה האזרחית בצד הנכבש ואוסרת פגיעה בה בשום פנים ואופן, גם אם מליבה יוצאת פעילות צבאית כנגד הצד הכובש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רואים איך הערבים והטרוריסטים מקיימים את אמנת ז'נבה על שלל סעיפיה, ולא פוסחים על אף סעיף.... ::)

לרסס את הילדה זה היה דבילי, אבל להתחיל ולהצדיק את הצד השני, זה דבילי עוד יותר.

כן, תנו להם דלק להמשיך במלחמה המזוינת שלהם.

אנשים שעל כל שטות רצים לצד השני בלי לחשוב פעמיים עוזרים להם (תזכורת קטנה: זה אויב...) ומתי שיש התקפת טרור עם הרבה הרוגים ישראלים הם לא פותחים את הפה,

וגם אם הם כן פותחים אותו, אז זה כדי להצדיק את האויב,

זוהי בגידה.

Off the record

אגב, אני תמכתי ברבין, פרס וברק, ואני עדיין תומך בהם, תומך שמאל, תומך בכלכלה השמאלנית במדיניות השמאלנית, אבל לא עיוור, לפחות לא כמו השמאלנים הקיצוניים שיש פה (לא נוקב בשמות, כולנו יודעים על מי מדובר),

השמאל בנה את המדינה, חבל שהשמאל הקיצוני הורס אותה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יאומןן אני קראתי 15 דפים עכשיו לקח לי שעה שלמה..............

תקלטוווו טוב טוב אנחנו העם הנכבש וגאלנו את האדמות שלנו לפני 50 שנה. השטחים הם לא כבושים הם גאולים. לפני 2000 שנה הוצאנו לגלות ומאז במשך 2000 שנה רצינו לשוב לארצנו לביתנו למולדתנו.במשך הזמן הזה התיישב עם אחר בארצנו ולאחרונה(לפני 50 שנה) חזרנו לארצנו והוצאנו את הנטע הזר מארצנו. אפילו בקוראן כתוב שארץ שלנו וכל הערבים יודעים את זה יותר טוב מהרבה אנשים פה בפורום.

הסיבה היחידה לנסיונות הטרור היא כל יפיי הנפש שלא מוכנים לעמוד על שלהם ,הטרור שואב מהם את הכוח להמשיך במעשיו....הם הבסיס לקיום הטרור.

דייי ליפיי הנפש................דייייייייייי לטרור היהודי.

השמאל הורג.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יאומןן אני קראתי 15 דפים עכשיו לקח לי שעה שלמה..............

תקלטוווו טוב טוב אנחנו העם הנכבש וגאלנו את האדמות שלנו לפני 50 שנה. השטחים הם לא כבושים הם גאולים. לפני 2000 שנה הוצאנו לגלות ומאז במשך 2000 שנה רצינו לשוב לארצנו לביתנו למולדתנו.במשך הזמן הזה התיישב עם אחר בארצנו ולאחרונה(לפני 50 שנה) חזרנו לארצנו והוצאנו את הנטע הזר מארצנו. אפילו בקוראן כתוב שארץ שלנו וכל הערבים יודעים את זה יותר טוב מהרבה אנשים פה בפורום.

הסיבה היחידה לנסיונות הטרור היא כל יפיי הנפש שלא מוכנים לעמוד על שלהם ,הטרור שואב מהם את הכוח להמשיך במעשיו....הם הבסיס לקיום הטרור.

דייי ליפיי הנפש................דייייייייייי לטרור היהודי

ידידי , העולם השתנה מעט - אתה מחזיק בשטח שאין לך שימוש בו, וברור שכל צד יגיד "השטח שלי לפני XXXX שנים וכולם יודעים את זה" - זו מטרתו של כל עם - להגדיל את ארצו, אבל צריך להבין שהעולם השתנה וכרגע גם אם במפה השטח יופיע כשל מדינת אין שימוש בו ומסוכן שם כי יש שם אוכלוסיה עויינת ואין לך מה לעשות איתה ולהתבסס על עקרונות פרימיטיביים צמורת הרג אוכלוסיה וחיילים אשר מגנים על האוכלוסיה לא שווה את זה - "להלחם" על שטח שבחיים לא תשתמש בו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ידידי , העולם השתנה מעט - אתה מחזיק בשטח שאין לך שימוש בו, וברור שכל צד יגיד "השטח שלי לפני XXXX שנים וכולם יודעים את זה" - זו מטרתו של כל עם - להגדיל את ארצו,

אבל הייחוד שבעם ההודי הוא בכך שהוא שמר על זיקתו לארצו ויש לו ראיות בדבר שייכותו לארצו......זה מתחיל מארכיאולוגיה.....ומסורת...וכד לתנ"ך.

אבל צריך להבין שהעולם השתנה וכרגע גם אם במפה השטח יופיע כשל מדינת ישראל אין שימוש בו ומסוכן שם כי יש שם אוכלוסיה עויינת ואין לך מה לעשות איתה

הרבה יותר מסוכן אם לא נהיה שם.אל לנו לשכוח מה עבר על העם היהודי ב2000 שנות גלות.......המצב היום ביחס לעבר הוא מצויין. עם ישראל יושב בארצו עם מדינה בעלת משאבים משלה ולא זקוקה לרחמי אף אחת מהמדינות....אנחנו חיים בזכות עצמנו אנחנו לא צריכים לחשוש על התחלפויות שלטון ועל שליטים עריצים שיקומו...על פוגרומים ועל שואה שנייה.

ולהתבסס על עקרונות פרימיטיביים צמורת הרג אוכלוסיה וחיילים אשר מגנים על האוכלוסיה לא שווה את זה - "להלחם" על שטח שבחיים לא תשתמש בו.

אל תהיה תמים כל כך.האוכלוסייה הערבית לא רוצה אך ורק מספר שטחים מעזה שומרון ועזה היא רוצה את כל המדינה  בלעדיך.....אם החיילם לא ילחמו על השטחים הם ילחמו על הבית שלי ושלך במרכז הארץ...הם רוצים להסיג אותנו לגבולות 47 (לא היו לנו גבולות)....הם מעוניינים להסיג אותנו אל מעבר לקו הכחול(קו שפת הים)

נ.ב אם נכון מה שנאמר בדבר כך שהחייל התקרב ופרק את הנשק מטווח 0 ללא סיכון סתם כנקמה או משהו כזה  אני נגד.....ואם לא דעתי הולכת עם INTEGRAL יש לו קו מחשבה זהה לקו מחשבה שלי...הוא חסך לי המון תגובות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...