צה"ל מודה: לא היה מטען בתיק הילדה ש'רוססה' - עמוד 5 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צה"ל מודה: לא היה מטען בתיק הילדה ש'רוססה'

MiniMizer

Recommended Posts

ואין לצה"ל מה לעשות במקום כזה - אני רק מקווה שזה מוסכם על כולם.

יש לך פתרון יותר טוב כשילדים משדרות חוטפים טילים או כשאוטובוסים מתפוצצים וכאשר כל יוזמה רצינית לאמון ושלום נדחתה בבוז ע"י הפלשתינאים? אם כן, תציע אותו, ואם הוא טוב אני אבחר בך לראשות הממשלה בשמחה.

בגלל דברים כאלה 

משני הצדדים לא יושג שלום לעולם - כי נקמה של כל צד גורמת לרצון נקמה של צד אחר = מעגל דמים שלא ייגמר עד שייחתם הסכם - לא נרחיק לכת ונגיד הסכם שלום - אני מדבר על הסכם אי תקיפה.

הגיעו כבר להסכם כזה. שכחת? מה היה אוסלו? הסכם על גידולי חסות? מי הפר אותו? ישראל? שרון כשעלה להר הבית? דאאאיייייייייייי...........

בחיי - כמה לא אנושיים אפשר להיות ?

אחת מזכויותיו של בן אנוש זה להגן על חייו. אנושיות לא חייבת ללכת ביחד עם תמימות.

נ.ב - ברור שיהיו בעם חילוקי דיעות על הנושא של פעילות צה"ל בשטחים - וכל אחד לפי השקפתו בוחר צד - אבל כמו שאמרתי בהודעתי הקודמת, יש הבדל מאוד מכריע בין הצדדים.

אני לא חושב שזה ברור שיהיו חילוקי דעות כאשר חברים שלך יושבים שם ומגינים בגופם עליך שלא מרצונם, כדי שתוכל לשבת מאחורי מקדלת ולברבר. השמאל הישראלי הקיצוני הוא המסביר הטוב ביותר של הרשות הפלשתינאית, וגם זה עולה לנו בחיים רבים. חלק לא קטן משיקוליו של צה"ל נובעים מדעת הקהל העולמית.

יום טוב

אני מקווה שלחיילים שם יהיה יום טוב כאשר יפתחו את העיתונים ויקראו מה יש לדומיך להגיד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 302
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

כמובן שהשמאל הוא המסביר של הרשות הפלסטינאית - כמו שמינימייזר אמר - אחרי 4 עשורים של דיכוי של עם יהיו חילוקי דיעות לגבי דרך הפעולה של צה"ל - זה לגיטימי לחלוטין.

וכן - אני יושב מול מקלדת ועכבר במדינת כשחברים שלי שבחרו ללכת לצנחנים\גבעתי והנדסה קרבית בין היתר עכשיו בשטחים.

זו הבחירה שלהם ואני מכבד את זה - אני פשוט חושב שצריך לצאת משם - וזהו.

והפתרון שלי לסכסוך הוא לצאת מהשטחים - להתנתק חד צדדית - שיקימו מדינה על תנאי שלנו עימם - אם הם ינסו לבצע מעשה טרור בשטחי מדינת - מעשה כלשהו אז אחריות תהיה של הממשלה הפלסטינאית ולא רשות מסויימת שמייצגת - ממשלה לכל דבר - וישראל תוכל לפעול בצורה של הגבלות על התשתיות שהיא מספקת לפלסטינאים - ואז הגנה עצמית של הצבא תהיה לגיטימית - וגם הפצצות מן האוויר - אבל בלי סיכון חיי אדם וחיילים-שהם בעצם ילדים שנלחמים שם על שומדבר בעצם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זו חוכמה קטנה מאוד להגיד "היא חפה מפשע, לא היה בתיק חומר נפץ" אחרי הארוע.

בוא אני אשאל אותך משהו: אתה, בתור חייל שעומד בעמדה, רואה מישהו (לא משנה כרגע מי), זורק עליך תיק. ההנחה הראשונה שלך בראש לא תהיה שזה מטען נפץ?

איך אתה מגיב זה משהו אחר, אבל לפחות תודה שזאת "השערה" די הגיונית.

מן הסתם שהייתי חושב שזה מטען, וזה יהיה ממש מטופש לומר אחרת, אבל לאחר שהמטען כבר נזרק והילדה בורחת, צריך היה לירות לה ברגליים כדי לעצור אותה, לא כדי להרוג.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יאללה למה מה קרה ערביה אחת בעיה שלה שהיא מסתובבת שם עם תיקים חשודים

זה לא כאילו הם חיפשו אותה במיוחד

ונו אז מה 19 כדורים

מה ההבדל בין 19 ל1?

זה לא כאילו זה היה מטווח 0 והם עשו וידוי הרגיה הם פשוט חוררו לה את האמא כדי שלא תוכל לזוז עוד מטר..........

אם היו עושים כזה סיפור בעולם על כל ישראלי שנהרג בפיגוע.................

מי שראה את הסרט בלק הוק דאון אז זה די דומה

פלשתינזית אחת מתה וכל העולם "הוהוהוהוהוה נאצים!!"

מתים 15 בפיגוע "אנחנו מגנים" וגם זה לא!

הקשר לסרט.. הוא שעושים סצינה שלמה על אמריקאי אחד אבל בתכלס הוריגם באותה סצינה מאות סומלים

בסוף הם אומרים "מתו בפעולה 19 אמריקאים ואלף סומלים"

אני יודע שזה דווקא יהיה יותר "מתאים" שאנחנו האמריקאים והם הסומלים אבל זה להיפך! עושים מהומה על כל אחד שלהם ושיש אצלנו פיגוע שוכחים אחרי יום!

מי גינה את הירי על שדרות? כמה סנקציות היו עושים לנו אם היינו מפגזזים ככה שטח מיושב....

פורום קיטורים בהחלט

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמובן שהשמאל הוא המסביר של הרשות הפלסטינאית - כמו שמינימייזר אמר - אחרי 4 עשורים של דיכוי של עם יהיו חילוקי דיעות לגבי דרך הפעולה של צה"ל - זה לגיטימי לחלוטין.

וכן - אני יושב מול מקלדת ועכבר במדינת כשחברים שלי שבחרו ללכת לצנחנים\גבעתי והנדסה קרבית בין היתר עכשיו בשטחים.

והפתרון שלי לסכסוך הוא לצאת מהשטחים -  להתנתק חד צדדית - שיקימו מדינה על תנאי שלנו עימם - אם הם ינסו לבצע מעשה טרור בשטחי מדינת - מעשה כלשהו אז אחריות תהיה של הממשלה הפלסטינאית ולא רשות מסויימת שמייצגת - ממשלה לכל דבר - וישראל תוכל לפעול בצורה של הגבלות על התשתיות שהיא מספקת לפלסטינאים - ואז הגנה עצמית של הצבא תהיה לגיטימית - וגם הפצצות מן האוויר - אבל בלי סיכון חיי אדם וחיילים-שהם בעצם ילדים שנלחמים שם על שומדבר בעצם.

1. אתה אומר נצא מהשטחים, ואז נחכה לראות אולי הם יהרגו עוד ישראלים?!?!? אתה תלך ותגיד למשפחות של ההרוגים, שעכשיו זה אשמת הממשלה הפלסטינית ולא של ארגון?

2. אתה כל כך תמים. כן, אנחנו נצא מהשטחים ואז פתאום זה יהיה לגיטימי. מי אמר שזה לגיטימי?!?!?! אתה.?!?1 למה מי אתה(עם כל הכבוד)?!?!

גם אם נצא מהשטחים, וגם אם נפנה התנחלויות, וגם אם נשים את כל היהודים במקלט גרעיני באמצע ת"א זה עדיין לא יהיה לגיטימי מבחינת הערבים, או מבחינת העולם.

זה הכל אינטרסים בחיים.

2.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כולי דמעות. המדכאים האמיתיים של העם הפלשתינאי זה המנהיגים שלהם כאשר רמסו כל אופציה לשלום והעבירו את סכומי העתק שקיבלו (על מנת ליצור מקומות עבודה ולשקם את עמם) לקניית נדל"ן באירופה.

מה הקשר ל 4 עשורים של דיכוי עם? לפי גישתך, , מדינת היהודים, רשאית לפוצץ את כל השטחים בגלל שדיכאו אותנו 2000 שנה בגולה ובגלל כל הפרעות והלינצ'ים שנעשו ביהודי ארץ ע"י העם הפלשתינאי. מה זה 40 שנה לעומת 2000?

אתה מכבד את זה? אתה יורק להם בפנים.

והפתרון שלי לסכסוך הוא לצאת מהשטחים -  להתנתק חד צדדית - שיקימו מדינה על תנאי שלנו עימם - אם הם ינסו לבצע מעשה טרור בשטחי מדינת - מעשה כלשהו אז אחריות תהיה של הממשלה הפלסטינאית ולא רשות מסויימת שמייצגת - ממשלה לכל דבר - וישראל תוכל לפעול בצורה של הגבלות על התשתיות שהיא מספקת לפלסטינאים - ואז הגנה עצמית של הצבא תהיה לגיטימית - וגם הפצצות מן האוויר - אבל בלי סיכון חיי אדם וחיילים-שהם בעצם ילדים שנלחמים שם על שומדבר בעצם.

תגיד לי, יש לך גם מסך מאחורי המקלדת? אתה קורא מה שכותבים? אתה בכלל יודע מה אמר הסכם אוסלו ומה הציע אהוד ברק לפלשתינאים? בסרט הזה כבר היינו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יאללה למה מה קרה ערביה אחת

ונו אז מה 19 כדורים

מה ההבדל בין 19 ל1?

זה לא כאילו זה היה מטווח 0 והם עשו וידוי הרגיה הם פשוט חוררו לה את האמא כדי שלא תוכל לזוז עוד מטר..........

טוב, אז טעיתי, יש כאן אנשים עם דעות קיצוניות.  :-\

RTP, אם אני זוכר נכון אתה גם השוות את הערבים לכלבים, נכון?

אין ספק שעם אנשים כמוך צפוי לנו עתיד וורוד ושלום מהיר  :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אף אחד כאן לא ישנה את דעתו של אף אחד.

ילד בן 15 או 16 שאומר שזה בסדר שעוד ערבייה נהרגה כי היא ערביה אומרת משהו על הקיצוניות בארץ

שוב פעם -

שמאל קיצוני לא הורג - ימין קיצוני כן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא, ההסברה הבוגדנית של השמאל הישראלי לא הורגת פיזית בצורה ישירה. היא הורגת בצורה עקיפה אך אפקטיבית, את חיילינו, שצריכים להתמודד עם מרצחים שפלים בידיים קשורות. והורגת כל תקווה לשלום. שלום לא יהיה עם ערבים שמזהים חולשה. אין לי שום בעיה עם ערבים, אבל צריך להכיר את צורת החשיבה הרווחת באוכלוסיה ואת המנטליות, וקצת קשה מאחורי מקלדת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה אתה מתכוון מאחורי המקלדת ? שאני כל היום מול המחשב ולא יודע מה קורה חוץ ממה שאני רואה בטלויזיה ?

אז שכח מזה ואל תחשוב שאתה ידען גדול שמנסה להראות "תראו - אני יודע והבחור פה לא" כי זה ממש לא כך.

ואם אני לא מסכים עם צורת החשיבה של העם וה"מנטליות" הברברית והאגרסיבית ? אסור לי ? אני לא בסדר בגלל זה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...