התקפת טרור ברוסיה (בני ערובה) *מעודכן* - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התקפת טרור ברוסיה (בני ערובה) *מעודכן*

The_overclocker

Recommended Posts

• תגובות 110
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

בקצרה, כן, עם כמה הסתייגויות.

אז אם למשל מדינה כמו איטליה חושבת שאתיופיה זה מקום יפה ואקזוטי וזה מוצא חן בעינייהם, אין בעיה להכנס למקום עם ולעודד הגירה של איטלקים לשם נכון ? (לפי תפישתך).

MINI - רוסיה היא לא דיקטטורה, היא אולי רפובליקה וזה ממש לא רחוק מדמוקרטיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם רפובליקה היא כזאת אז זה המצב גם בארה"ב?? הרי גם שם יש מפלגה רפובליקנית וזה סתם לידע אישי שלי :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם כבר נמצאים שם יומיים פלוס. אין אוכל ושתייה, כל הבניין ממולכד, יש 350 אנשים שתקועים באיזה אולם , ועושים צרכים אחד על השני.

משהו חייב לקרות, אלא אם כן הרוסים רוצים לראות את כולם מתים שם (להזכירכם, בלי אוכל אפשר לחיות יותר משבוע,

בלי שתיה, אחרי 3 ימים אתה מת.) ראיתי עכשיו בחדשות ברוסית, דיבר איזה כתב, ואז שמעו יריות מתוך הבנין. עדיין לא יודעים

מה קרה (אלא לא הרוסים שמנסים לפרוץ פנימה) זה ככל הנראה מישהו מן השבויים ניסה לברוח והצ'צנים הרגו אותו. או סתם בן ערובה

כדי לזרז עניינים. למה גם הם בלי שתייה ואוכל, או שלא נשאר להם מספיק...) הם רוצים בתמורה לשבויים, שחרור מספר עצורים בכלא הרוסי.

בטחוניים ככל הנראה.

אני רואה את המצב כך - לפרוץ בכוח אי-אפשר. בנין ממולכד מחבלים ממולכדים + חמושים = יותר מדי נפגעים.

גם אם ישתמשו בגז, עדיין יהיו יותר מדי נפגעים. ובכלל גז עצבים רוסי לא מומלץ לשימוש על אוכ' של ילדים ותינוקות :-\

או שאפשר להציל את הילדים ולתת להם את מה שהם רוצים, למה דרך אחרת אין. לפוטין יש שם ילדים והורים, ואם הם יפגעו אני לא חושב

שהעם הרוסי יתמוך בלחימה בצ'צ'ניה. יהיה לחץ עצום עליו גם מכל העולם. אז אם פוטין רוצה להציל את החטופים, ואת התחת שלו ואת הלחימה בצ'צ'ניה,

הוא צריך לשחרר את כל מי שהם רוצים. אותם כבר נחסל בסופו של דבר. כרגע צריך לדאוג לאזרחים, ולא ל"כבוד" שלהם..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ודרך אגב כמו בכל מדינה כמעט מי שמחליט בסוף זה כמובן ראש הממשלה אבל מי שעומד מאחורי הקלעים בכל מדינה זה המפקדים של הצבא!

והם אלה שיותר מחליטים לפי דעתי אז עזבו את פוטין

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נוווו Cut the shi*t, פוטין הוא לא דיקטטור ויש שם דמוקרטיה. זה לא משנה שהוא היה מפקד ה KGB לשעבר

הוא עדיין לא יכול לפקד על אנשים ולהגיד להם לעשות מה שהוא רוצה. הוא לא שולט במדינה עם פחד וטרור ואין שם

משטרה חשאית שעוצרת אנשים חפים מפשע. הוא לא הורד מתנגדים פוליטיים, ויש להם פרלמנט שכולם משתתפים בו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז אם למשל מדינה כמו איטליה חושבת שאתיופיה זה מקום יפה ואקזוטי וזה מוצא חן בעינייהם, אין בעיה להכנס למקום עם ולעודד הגירה של איטלקים לשם נכון ? (לפי תפישתך).

אתה לא הבנת אותי כנראה, אני פשוט חושב שכאשר מדינה כמו ארה"ב, רוסיה או אפילו סין , מתערבות בנעשה במקום כלשהו בעולם, זה צעד הגיוני מאוד בעיני אם להסתכל מנקודת המבט של אותן מדינות. חוץ מזה שאף אחד כבר לא פולש למקומות כדי לעודד את אזרחיו להגר לשם, נראה לי שהיה פופולארי לפני כ150 שנה ויותר, לא היום בכל אופן. פולשים למדינה כדי לגזול את משאביה הטבעיים, וזה נראה בעיני לגיטימי מה לעשות, בתנאי שהמדינה יכולה לספוג את המחאות של מדינות אחרות כמובן ( ותסכים איתי שארה"ב למשל יכולה, יש מחאה אבל אף אחד לא באמת עושה משהו כדי לעצור אותה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נוווו Cut the shi*t, פוטין הוא לא דיקטטור ויש שם דמוקרטיה. זה לא משנה שהוא היה מפקד ה KGB לשעבר

הוא עדיין לא יכול לפקד על אנשים ולהגיד להם לעשות מה שהוא רוצה. הוא לא שולט במדינה עם פחד וטרור ואין שם

משטרה חשאית שעוצרת אנשים חפים מפשע. הוא לא הורד מתנגדים פוליטיים, ויש להם פרלמנט שכולם משתתפים בו.

זה באמת לא משנה שהוא היה מפקד ה-KGB לשעבר, אבל הוא עדיין עושה מה שהוא רוצה. ברוסיה *אין* חופש עיתונות, *אין* חופש עיסוק, *אין* שום מנגנוני פיקוח וביקורת על הממשלה, *אין* מוסד כמו בג"צ. הרשות השופטת נתונה לשליטה מוחלטת (אם כי כמובן מוכחשת ובלי רשמית) של הרשות המבצעת ושל העומד בראשה, כמו גם כל מנגנוני הבטחון (הצבא, המשטרה ושירות הבטחון הפדרלי [הקגב של היום]) וכמובן התקשורת. אין שום שקיפות בפעילות הממשל ומי שעדיין חושב שפוטין הוא לא דיקטטור, פשוט אין לו מושג מה קורה בעולם. ברור שהוא לא הורג מתנגדים פוליטיים, זה יהיה שקוף מדי, הוא פשוט דואג להכניס אותם לכלא ("יוקוס") או להשבית אותם בצורה זו או אחרת (ערוץ NTV המקורי).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי אני הייתי תמים.. מה קרה לערוץ NTV המקורי ? נדמה לי שאחד האבורוכים (אני כל הזמן שוכח מה השם שלהם)

קנה את הערוץ. הוא היה מחזאי. בכל מקרה, אם זה היה ככה למה אף-אחד לא אומר כלום\מעלים עין ?כי אני עוד לא

שמעתי על משהו כזה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...