התקפת טרור ברוסיה (בני ערובה) *מעודכן* - עמוד 5 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התקפת טרור ברוסיה (בני ערובה) *מעודכן*

The_overclocker

Recommended Posts

• תגובות 110
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

תראה את ארצות הברית מחזיקה מדינה של 250 מיליון אזרחים ויותר הרבה יותר טוב מפוטין ושלא תגיד שיושב אצלם איזה גאון, ג'ורג' בוש!

תשמע בכול מדינה דמוקרטית אמיתית נשיא כמו פוטין כבר מזמן היה מודח מהתפקיד ואולי גם עף לכלא, אסון הקור הפעולה בתאטרון וזאת אלו פשוט פעולות מטומטמות תראה לי נשיא/ראש ממשלה שהיה מפוצץ בניין בגז קטלני כשהוא מלא באזרחים שלו? תראה לי נשיא שיודע שצוללת שלו טבעה ומסתיר את הפרטים מהאזרחים שלו ולא מוכן לקבל סיוע שיכול להציל חיים, והפעולה הזאת אני לא מבין איך אתה מגן על המדיניות של פוטין, נכון הוא נלחם בטרור הורג טרוריסטים גם היום הוא הרג כמה אבל בדרך חיסל גם "כמה" ילדים, ואחרי כול הדברים האלה נשאר בתפקיד ולא יוצאת נגדו שום הפגנה או מחאה אין ספק רוסיה דמוקרטית!.

רוסיה היא מעצמה אבל מעצמה נכשלת עם כול המשאבים שלה נפט יהלומים ומה לא היא במצב גרוע מאוד אנחנו עם כול הצרות שלנו יותר מצליחים ממנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פוטין הוא ראש ממשלה, הוא לא חייל, הוא לא מפקד צבאי... הוא לא שולט בדיוק בכל פרט מבצעי, הוא לא נמצע במקום ואין לו חיילים בפיקודו אז תפסיקו להאשים אותו בכל דבר, מה הייתם עושים אם הייתם המפקד בחוץ ואתם שומעים פיצוץ ויש עשן מתוך האולם ? לא הייתם פועלים ?

לשחרר עוד טרוריסטים החוצה מבתי הכלא בשביל שאחרי זה יהיו לכם עוד חטיפות בני ערובה? זה לא הגיוני (חוץ מבישראל כמובן שמשחררים 300 טרוריסטים תמורת מספר עצמות... איך לא ?)

זה לא סרט אמריקאי עם סוף טוב, יש 20 איש עם וחגורות נפץ ובערך 500 איש כמעט משותקים, רעבים וצמאים... אם הם רוצים להרוג אותם הם יכולים לעשות את זה בכל רגע... אם הרוסים ינסו לפרוץ הם יכולים לרצוח את כולם בשנייה, אז מה אפשר לעשות !?!?

לא נשאר אלא להתפלל ולנסות להתפרץ פנימה הכי מהר והכי טוב שאפשר, זה היה ברור שמישהו ימות בסוף, אין מה לעשות !

וד"א, מי שהציע להפציץ אותם באטום אז ברור שזה לא פרקטי, זה גם ירצח מליוני אנשים חפים מפשע וחוץ מזה צ'צ'ניה היא כל כך קטנה שהקרינה הרדיו אקטיבית תפגע גם בגרוזיה, ברוסיה ואפילו בקזחסטאן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע

מה לעשות רוסיה התעכבה כמה שנים בגלל מסך הברזל

בתקופת העבדות גם המצב בארהב לא היה כזה טוב כמו היום

אחי

והיו עוד הרבה פעולות חוץ מהתיאטרון וה "ק ו ר ס ק" לא קור

למשל שהצ'צ'נים השתלטו על שדה תעופה ולא היו שם 20 מחבלים אלה 200

ולא 1200 בני ערובה אלה בסביבות ה4000

בנאדם

אתה יכול כבר להיות בטוח שפוטין הוא לא איש רע עוא לא עושה דווקא

אני רוצה לראות אתכם אוכלים את השטויות שאתם אומרים עוד כמה עשורים שרוסיה תהיה מעצמה אפילו תעקוף את ארהב

ודריה נמאס מהפוזה

גם כן כוסית שמבינה בענייני ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני הולך לכמה שעות והת'רד מתמלא שטויות מזה???

מי אתם שתגידו שפוטין הוא פושע או לא מבין מהחיים שלו

אתם חושבים שזה קל להחזיק מדינה של 250 מליון בסדר גודל של רוסיה

יש לו את הדרכים שלו ואת המומחים שלו ותאמינו לי שהם יודעים קצת יותר מכם בהרבה דברים

מה לעשות הדרכי פעולה של הרוסים שונות משלנו

ומקודם שמעתי איזו שטות שיש לרוסים בעיה של תקציב או משו כזה ביחידות עילית

זה שטויות מוחלטות

הבעיה היחידה שלהם היא כוח אדם והיא כרגע במצב מאוד טוב

הבעיה הזו נובעת מפני שבניגוד לפה שחייל יוצא פעם בשבוע שבועיים שם חייל יוצא פעם בחמישה שישה חודשים

אז מה לעשות זה גורם לבעיות אז יש שתיה ותחמנות אבל זה יסתדר לאט לאט

אין לכם שמץ איזו מעצמה זו ואיך היא עובדת אז בבקשה תפסיקו להיות פשיסטים

ועוד לשמוע דברים כאלה ממך דריה לא ציפיתי

מי שמדבר שטויות זה אתה. רוסיה הייתה ועודנה מדינה שרחוקה מרחק עצום מהעולם הדמוקרטי. אתה יכול לומר שזה שטוית, אבל זה לא ממש משנה כי זו המציאות.

אם בישראל שולטת תרבות ה"סמוך" ו"יהיה בסדר", אז ברוסיה זה קיים פי עשרים רק ששם אסור לעיתונאים לחקור שלא לדבר על לפרסם דברים שעלולים להציג את הממשל באור רע. מי שעושה זאת, נזרק לכלא בתואנות שווא.

שלא לדבר בכלל על הצבא הרוסי - בצה"ל, מפקד שמרים יד על חייל מודח ונזרק לכלא ויש גופים מיוחדים בתוך הצבא שתפקידם לוודא שלא נעשה לחיילים שום עוול (נציב קבילות החיילים). בצבא הרוסי לעומת זאת, הכאת חיילים היא דבר מובן מאליו וזה נגרם מהמון אלכוהול וסמים שמצויים שם בשפע ותנאי מחיה גרועים ביותר שנובעים מחוסר תקציב (תגיד מה שאתה רוצה, אבל העובדות מדברות בעד עצמן, במיוחד כשערך הרובל כל כך נמוך [1 דולר = 30 רובל] והמשכורת הממוצעת היא כ-3,000 רובל לחודש) וכבר היו אינספור מקרים של חיילים בצבא רוסיה שהוכו למוות ע"י מפקדים שיכורים או של חיילים שהשתכרו והתחילו לירות על חברים שלהם, שלא לדבר בכלל על שיעור התאבדות החיילים שם שהוא גבוה בצורה מטורפת (בין הראשון לינואר 2004 ועד סוף יולי, התאבדו 109 חיילים! בקצב הזה, כל שנה הולך גדוד שלם).

רוסיה היא מדינה נחשלת שמנוהלת ע"י דיקטטור שלא בוחל באמצעים כדי להשאר בשלטון וזה בהחלט מקרין על כל מה שקורה במדינה, בין אם מדובר בצבא, בכלכלה או בכל תחום אחר של החיים.

שוב, אתה יכול להכחיש, אבל המציאות לא תשתנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מורטר שמע פוטין אשם במה שקרה הוא ראש הממשלה הוא מקבל את ההחלטות הגנרלים שלו יכולים להציע מה שהם רוצים הוא מחליט מה לעשות בסוף.

מה עוד היה אפשר לעשות? תאמין לי שיש תוכניות הרבה יותר טובות מלהסתער כמו מטומטמים ולהתפלל שלא יקרה כלום, יש לו שלם של מעצמה נאמר כאן קודם הוא יכול להוציא ממנו הרבה יותר, ובקשר לפיצוץ לא מחכים לרגע האחרון צריך להכין תוכניות מראש לכול מצב היה לו תזמן כמה ימים טובים כדי לחשוב על תרחישים אפשריים ועל דרכי תגובה.

בכול מקרה כול ההתנהלות של פוטין הייתה גרועה הסתגר מאחורי הקירות ולא צייץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראו כמו שכבר אמרתי ואני יגיד שוב בכל מדינה הראש ממשלה הוא לא זה שמחליט בסוף הוא מקבל עצות מיועצים ומאנשים בכירים ובכל המקרים אנשים הצבא הם אלה שלוחצים אליו והוא נענה לבקשתם אז עזבו אתכם פוטין רע ופוטין מנייאק... אני רוצה לראות איך אחד מכם ינהל מדינה ענקית שכזאת!!

וכן בקרוב היא שוב תהיה מעצמת על ואולי תעקוף את ארה"ב אני מאמין שכן תראו יש דברים שאפילו האמריקאים לא יודעים אין הרוסים עושים...

כל שנה ושנה העוני פוחת ברוסיה והכלכלה גודלת וגודלת!!

תשימו לב סין היא מדינה קומוניסטית עדיין ותראו איך הם חיים שם המדינה מתועשת מאוד ובכלל השיטה הקומוניסטית ב-50 שנה הפכה את סין למעצמה!!

כן כן היא מעצמת מעצמה גרעינת וכל זה קרה ב-50-60 שנה בלבד!! אז אולי דיקטטוריה היא לא כל כך רעה  :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פוטין מחליט מה יהיה אנשי הצבא יכולים להגיד הרבה הוא מחליט האחריות היא עליו זה כמו שמישהו יגיד לך קפוץ מהגג ותקפוץ האחריות היא עלייך!

השלטון הקומוניסטי בסין שונה מזה שהיה ברוסיה מבחינת הכלכלה אני לא זוכר בדיוק מה שונה אבא שלי הסביר לי את זה פעם אולי מישהו יותר חכם מימני יסביר אני רק יודע שזו לא אותה שיטה, בסין לא יפתחו מפעל ייצרו מיליון טלוויזיות למרות שאין מי שיקנה ככה זה היה ברוסיה.

רוסיה היא מעצמה נכשלת! על תתווכחו עם העובדות יש הרבה מדינות בסדר גודל שלה(מבחינת תושבים) שמסתדרות טוב מאוד ורוסיה היא לא סתם מדינה יש לה עשרות משאבים טבעיים שהרבה מדינות רק חולמות עליהה בינהם אלומיניום, נפט, יהלומים ועוד.... בקיצור עם ממשל תקין היא הייתה יכולה להצליח בגדול ולעקוף את ארה"ב אבל מה לעשות אין לה את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואתה רוצה להגיד לי שיש עכשיו קומוניזם ברוסיה??  ::):P

סין היא בכל זאת מדינה דיקטטורית בגלל שהיא מדינה קומוניסטית! וזהו  :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין שם כלום. אנרכיה, זה מה שיש שם. אולי אין קומוניזם אבל תופעת המלשנות, החטיפות, המינויים של המקורבים במפלגה והנאמנים לה ביותר ולא הכשירים יותר... הכל קיים כמו בקומוניזם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פוטין מחליט מה יהיה אנשי הצבא יכולים להגיד הרבה הוא מחליט האחריות היא עליו זה כמו שמישהו יגיד לך קפוץ מהגג ותקפוץ האחריות היא עלייך!

השלטון הקומוניסטי בסין שונה מזה שהיה ברוסיה מבחינת הכלכלה אני לא זוכר בדיוק מה שונה אבא שלי הסביר לי את זה פעם אולי מישהו יותר חכם מימני יסביר אני רק יודע שזו לא אותה שיטה, בסין לא יפתחו מפעל ייצרו מיליון טלוויזיות למרות שאין מי שיקנה ככה זה היה ברוסיה.

רוסיה היא מעצמה נכשלת! על תתווכחו עם העובדות יש הרבה מדינות בסדר גודל שלה(מבחינת תושבים) שמסתדרות טוב מאוד ורוסיה היא לא סתם מדינה יש לה עשרות משאבים טבעיים שהרבה מדינות רק חולמות עליהה בינהם אלומיניום, נפט, יהלומים ועוד.... בקיצור עם ממשל תקין היא הייתה יכולה להצליח בגדול ולעקוף את ארה"ב אבל מה לעשות אין לה את זה.

מה שכל ראש ממשלה עושה ברוסיה הוא מכהם כמה שנים גונב את כל הכסף שיש למדינה בורוח לחיות באיזה מקום בלי בעיות בחיים וכל המשפחה שלו תחיה כמו מלכים וגם הילדים שלו וזה חבל המדינה הזאת יש לה כל משאב כמעט בשטח הענקי שלה וכל הכסף מהמשאבים הולך או לכיס של ראש הממשלה או  למאפיה הרוסית  :'( :'(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...