התקפת טרור ברוסיה (בני ערובה) *מעודכן* - עמוד 3 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התקפת טרור ברוסיה (בני ערובה) *מעודכן*

The_overclocker

Recommended Posts

• תגובות 110
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

זה באמת לא משנה שהוא היה מפקד ה-KGB לשעבר, אבל הוא עדיין עושה מה שהוא רוצה. ברוסיה *אין* חופש עיתונות, *אין* חופש עיסוק, *אין* שום מנגנוני פיקוח וביקורת על הממשלה, *אין* מוסד כמו בג"צ. הרשות השופטת נתונה לשליטה מוחלטת (אם כי כמובן מוכחשת ובלי רשמית) של הרשות המבצעת ושל העומד בראשה, כמו גם כל מנגנוני הבטחון (הצבא, המשטרה ושירות הבטחון הפדרלי [הקגב של היום]) וכמובן התקשורת. אין שום שקיפות בפעילות הממשל ומי שעדיין חושב שפוטין הוא לא דיקטטור, פשוט אין לו מושג מה קורה בעולם. ברור שהוא לא הורג מתנגדים פוליטיים, זה יהיה שקוף מדי, הוא פשוט דואג להכניס אותם לכלא ("יוקוס") או להשבית אותם בצורה זו או אחרת (ערוץ NTV המקורי).

לא הגזמת האא.... עשיתה מפוטין סאדאם ומרוסיה עירק נכון....... אז הייתי מציע לך להירגע כי זה ממש לא נכון.

ולפי דעתי פוטין צודק שהם התחילו לירות כי לא עושים משא-ומתן עם טרוריסטים!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו באמת, תפסיק להיות כזה אטום. היית מעדיף שהם יהרגו את כולם ? זה לא איזה סרט ששם אתה שומעים

משפטים כאלה... נכון לא עושים איתם משא ומתן, אבל במצבים כאלה, מצבים שרק אידיוט מוחלט יחליט להתעלם מהם

ולהקריב קורבנות חפים מפשע. בקיצור זה כבר לא משנה.. אם היית קצת מתעמק היית יודע שהם *כן* היו איתם במו"מ,

והם אפילו הציעו להם דרך בטוחה מחוץ לעיר בתנאי רק שיעזבו את בני הערובה.

http://news.walla.co.il/?w=//594084 - כתוב שם שיש משהו כמו 100 הרוגים, והרוסים נכנסו פנימה בגלל

שהם צוטטו לשיחת טלפון של המחבלים שבו הם איימו להרוג את כולם. א"כ שינו את הגרסא לזה שהילדים ניסו לברוח

והמחבלים ניסו להרוג אותם תוך כדי.. נשמע די חלש :\

עד עכשיו שיחררו את כל בני הערובה מחדר ההתעמלות ויש מצוד אחרי המחבלים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עכשיו בסקיי נוז יש גירסה חדשה, שדווח בערוץ 1 הרוסי שהסיבה שהחלה ההתקפה היר שאחת המחבלות הייתה חגורה בחגורת נפץ, וקרתה לה תאונת עבודה, ואז הצ'צנים החלו לרסס כי הם חשבו שהרוסים מתחילים לפעול.

מאיפה הם מנפיצים את כל השטויות האלו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחחחחחחח

לדעתי בקרוב הצ'צ'נים יהיו גזע מוגן/נכחד

זה לא יעבור בשתיקה

באמת המיגים של פוטין הרבה זמן לא ראו אקשן

צריך להוציא אותם לטיול פעם ב

הרוסים כבר מזמן עברו לשימוש בטופולב בצ'צ'ניה, כפי שאתה רואה זה לא ממש עוזר. למעשה, אני חושב שהנשק היחיד שעדיין לא הופעל שם הוא הנשק האסטרטגי, ואפילו פוטין לא קיצוני מספיק כדי להשתמש בפעולת טרור כהצדקה לשימוש בנשק שכזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Atom Bomb ! Nuke The MotherFuckers >:( >:(>:(

אלוהים דריה את כזאת נאיבית ! כולם בצצניה טרוריסטים ! תן להם והם ילכו ויהרגו רוסים בלי להניד עפעף בדיוק כמו הפלסטינים , ולא זה לא בגלל שהטרוריסטים מאיימים להרוג אותם ! הם בחיים לא יהרגו אחד משלהם , יש באינטרנט המון אבל המון של עריפות ראשים שהחיות האלו עושים לאזרחים וחיילים חפים מפשע.

מי שמבין רוסית יכול לשמוע הרבה פעמים שהקורבנות מתחננים שהם לא יהרגו אותם , מזכירים להם שיש להם אמהות ושהם יעשו הכל רק שישחררו אותם(כמובן ששום דבר לא יעזור). הצ'צנים שולחים את הבנים שלהם ללמוד באוניברסיטאות ברחבי רוסיה ואחרי זה בעזרת הידע שהם רכשו הופכים אותם לטררוריסטים. אני חושב שצריך לעצור כל תכונה אזרחית מצ'צניה ולהעיף את כל המהגרים המוסלמים מרוסיה קיבינימאט ! להגדיל את שורות הסקינס ולשחרר אותם על איזה דוכן של קווקזי או אזרבייג'ני. בקיצור לגמור אותם אחת ולתמיד. :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה לא השתמשו בגז מרדים או משהו דומה?

זה ברור שכניסה פרונטלית תגרום כאוס כזה.

למיטב בפעם האחרונה שהם ניסו להשתמש בגז מרדים 170 איש נהרגו מהגז.

לפי מה שאני מבין הטעות הטקטית המרכזית שלהם היתה הנסיון לפוצץ את אולם הספורט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Atom Bomb ! Nuke The MotherFuckers >:( >:(>:(

אלוהים דריה את כזאת נאיבית ! כולם בצצניה טרוריסטים ! תן להם והם ילכו ויהרגו רוסים בלי להניד עפעף בדיוק כמו הפלסטינים , ולא זה לא בגלל שהטרוריסטים מאיימים להרוג אותם ! הם בחיים לא יהרגו אחד משלהם , יש באינטרנט המון אבל המון של עריפות ראשים שהחיות האלו עושים לאזרחים וחיילים חפים מפשע.

מי שמבין רוסית יכול לשמוע הרבה פעמים שהקורבנות מתחננים שהם לא יהרגו אותם , מזכירים להם שיש להם אמהות ושהם יעשו הכל רק שישחררו אותם(כמובן ששום דבר לא יעזור). הצ'צנים שולחים את הבנים שלהם ללמוד באוניברסיטאות ברחבי רוסיה ואחרי זה בעזרת הידע שהם רכשו הופכים אותם לטררוריסטים. אני חושב שצריך לעצור כל תכונה אזרחית מצ'צניה ולהעיף את כל המהגרים המוסלמים מרוסיה קיבינימאט ! להגדיל את שורות הסקינס ולשחרר אותם על איזה דוכן של קווקזי או אזרבייג'ני. בקיצור לגמור אותם אחת ולתמיד. :xyxthumbs:

וואי אחי מסכים אם כל מילה!!!

דרך אגב מזה טופולוב אם אני זוכר נכון זה כמו B2B אמריקאי מפציף אסטרטגי??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למיטב בפעם האחרונה שהם ניסו להשתמש בגז מרדים 170 איש נהרגו מהגז.

לפי מה שאני מבין הטעות הטקטית המרכזית שלהם היתה הנסיון לפוצץ את אולם הספורט.

ממה שאני מבין הפיצוץ באולם הספורט נגרם ע"י החוטפים ולא ע"י כוחות רוסיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...