התקפת טרור ברוסיה (בני ערובה) *מעודכן* - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התקפת טרור ברוסיה (בני ערובה) *מעודכן*

The_overclocker

Recommended Posts

צריך לעשות סטיקי של "התקפות טרור".. :\ שוב הצ'צ'נים מעורבים, אחרי הפיגוע עם המחבלת המתאבדת, והמטוסים

משהו כמו20 גברים ונשים השטלתו על בית-ספר ביום הראשון של הלימודים. חלק קטן מהילדים הצליח לברוח, אך

עדיין מוחזקים שם כ400 בני אדם. שחצי מהם ילדים. הם אומרים שאם הכוחות הרוסים ייכנסו אז הם יפוצצו את עצמם, יחד

עם כל הבית-ספר והאנשים בתוכו. בנתיים נהרגו 3 בני-אדם. הם שמים ילדים בחלונות, ומשתמשים בהם כמגן אנושי שאם במקרה הרוסים יפרצו פנימה.

http://news.walla.co.il/?w=//592994

http://www.sky.com/skynews/article/0,,30000-1149674,00.html

1236761.jpg

עכשיו מעניין מה פוטין הולך לעשות. אני ראיתי תכנית על נורד אוסט, ששם פוטין כבר החליט בשעות הראשונות שלא להדבר איתם, והמתווכים

רק יימשכו זמן. ובזמן שהמתווכים דיברו הSPETNAZ, טייל וחיפש דרכים להגיע בתעלות הביוב אל האולם. ועד עכשיו לא ידוע מה הגז שהשתמשו

בו, וככל הנראה בגלל זה הרבה מאוד מבני הערובה מתו, וגם כמובן מחילופי הירי. עכשיו אם פוטין יתקיף ימותו ילדים קטנים, והוא לא יהפוך להיות

כ"כ פופולרי בקרב הציבור.. אם הוא יעשה מה שהצ'צ'נים מבקשים הוא יתן סימן שהרוסים נכנעים לטרור ויהיה יותר גרוע. מה אתם חושבים הוא יעשה

ומה יקרה ?

עריכה:תוקנו שגיאות הדפוס.. תראו מה הבצפר עושה לי..

עריכה2: בעעעעע Bloody and it's flaming leftoright crap :|

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 110
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

שמעתי על זה בבוקר :( עצוב... :'(

אני כמעט בטוח שפוטין יעשה את אותו הדבר כמו בפעם שעברה ויפרוץ פנימה, אני מקווה שהפעם יבצעו את הפריצה באמצעים הגיוניים יותר במקום להרעיל את כולם בגזים ולשחק רולטה רוסית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פוטין אידיוט. הוא לא יעשה כלום. מה שקורה בצ'צ'ניה זה זוועה. מעטים מהצ'צ'נים הם קיצוניים כל כך והם בסה"כ רוצים לחיות בשקט. המורדים, הטוענים לעצמאות בסה"כ רוצים להשליט שלטון מוסלמי שמרני (בדומה לתקופת הטאליבאן באפגניסטן, עם הוצאות פומביות להורג וכו' וכו') והתושבים צריכים לפחד מהם ומהחיילים הרוסים שפורעים בהם מדי יום ביומו בגלל האינטרס של הממשלה הרוסית לנפט הצ'צ'ני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יודעת כי לא חסר לי מקורות, ביניהם חבר ילדות שהיה שם, ולא אחד. שר ההגנה וכולם ברוסיה צועקים פה אחד "אנחנו נדפוק אותם, אנחנו נרסק אותם". הם לא מעוניינים בשכנה דמוקרטית - הם מעוניינים בממשלת בובות שתיתן להם נפט כמעט בחינם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וא אמן כר יחסלו את כל הצצנים האלה כן אני יודע שיש עוד נאשים שם שלא רוצים את זה אבל למי איכפת חחח אז ימותו 3 אלף איש וינצלו הרבה יותר

תחשבו על זה אם זה ימשך ככה ימותו עוד ועוד חילים רוסים ואזרחים רוסים עדיף שעכשיו נזיין שם את כולם נחריב את כל האזור וזהו

כי כבר נמאס הם לא קולטיםש הם לא יקבלו מדינה אז הם ממשיכים אם זה אם הם ממשיכים צריך להחריב שם הכל ולהרוג את כולם ושהו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם לא מעוניינים בשכנה דמוקרטית - הם מעוניינים בממשלת בובות שתיתן להם נפט כמעט בחינם.

גם זה אינטרס לגיטימי, אחרי הכל ארצות הברית יצאה למלחמה בעירק עם אותו אינטרס (כמובן שגם התוצאות די דומות).

מה שכן, בניגוד לארה"ב רוסיה לא מנסה ליצור רושם שהיא רוצה לעזור לאנשים שם, אז אני מקווה מאוד שהם ישטחו את צ'צניה פעם נוספת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צודק שיחריבו שם הכל כבר נמאס הרוסים לא יתנו להם מדינה הם לא קולטים את זה וממשיכים בפיגועים עוד ועוד חילים ואזרחים נפגעים בגלל המ בגלל כמה צצנים צריך להחריב שם הכל וזהו לפי דעתי צריך להשמיד את כל צצניה אחרי זה המחבלים ידעו שאין להם בשביל מה להילחם עוד אז ברור שהם אל יכנעו אבל יכנסו ללחץ ובאותו הזמן לפרוץ פנימה ולהרוג אותם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם זה אינטרס לגיטימי, אחרי הכל ארצות הברית יצאה למלחמה בעירק עם אותו אינטרס (כמובן שגם התוצאות די דומות).

מה שכן, בניגוד לארה"ב רוסיה לא מנסה ליצור רושם שהיא רוצה לעזור לאנשים שם, אז אני מקווה מאוד שהם ישטחו את צ'צניה פעם נוספת.

אז בעצם במילים אחרות אתה אומר שאתה רואה באימפריאליזם ולאומנות כעקרון לגיטימי ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרוסים היו מחריבים את צ'צ'ניה, אלא שלא נשאר כבר כל כך מה להחריב. בשתי המלחמות שהם ניהלו שם הם הרסו את האזור עד היסוד; כל הדברים שהימין הקיצוני בארץ חולם לעשות לערים הפלשתיניות נעשה כבר לפני עשור כמעט לערים הצ'צ'ניות.

הסיבה היחידה שהמערב לא מתערב בסכסוך הזה היא מספר בעל ארבע ספרות (ככל הנראה) - מספר פצצות האטום שרוסיה מחזיקה בארסנל שלה.

Mortar - איך רוסיה יכולה לרצות מדינה דמוקרטית כשכנתה, כאשר היא בעצמה עדיין דיקטטורה (רפובליקה, בעצם)?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...