חגיגית ורישמית אני מכריז על כך שהשגתי את המטרה שלי! - עמוד 8 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חגיגית ורישמית אני מכריז על כך שהשגתי את המטרה שלי!

ילד-hw

Recommended Posts

• תגובות 131
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

שמעו שחייה, מכון , ריצה וכו'... כל אחד טוב בדרך שלו.

שחיה זה ספורט מצוין כי הוא משלב אירובי עם עבודה על השרירים כלומר מכון שלם אתם רוצים לשחות תתחילו מכמות קטנה של בריכות כל פעם תעלו.

מכון שורף שומן בטירוף אבל חובה לשלב אירובי לפני/אחרי כי זה מה שבעצם שורף קלוריות.. אחרת רק תגדלו במקום לרזות.

ריצה וכל השאר תעשו בכיף שלכם..

בשביל באמת לרזות תאמצו דרך של אכילה נכונה ואכילה נכונה זה דיאטה או רק להרעיב את עצמך זה לא דיאטה.

מקווה שעזרתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מכון לא שורף שום דבר. כשאומרים מכון מתכוונים יותר לאנאירובי ואנאירובי לא ישפיע על השומן שלך. רק פעילות אירובית תעשה את זה ומומלץ לא לעשות אימון אירובי גם לפני וגם אחרי האימון כי גם לא יהיה לך כוח בכלל להרים משקולות [במידה ולא סתם תעשה 5 דקות ריצה ובמקרה כזה לא תוריד שום קלוריות, בשביל להוריד משהו צריך לרוץ מעל 30 דקות ואם אתה באמת רוצה להוריד משהו אז מעל 45 דקות ריצה טובה ולהתמיד כמה פעמים בשבוע עם מנוחה של יום מומלץ].

ריצה מבזבזת את כל האנרגיה שאפשר להפיק מהסוכר בדם ואז כשהסוכר נגמר מתחיל תהליך פירוק השומן ושם אתה מרזה. אם תעשה אירובי לפני אנאירובי תגמור את הסוכר בשרירים ואנאירובי לא יפנה לשומן ויפרק אותו אלא פשוט לא יהיה לך כוח כי לא תהיה אנרגיה זמינה בשרירים וככה לא תתקדם... ועוד לעשות אירובי אחרי זה בכלל רצח! לא יהיה לך בכלל כוח ואחרי האנאירובי השרירים שלך יהיו הרוסים [באנאירובי אתה הורס את השריר] אז אתה רוצה עוד להפעיל אותם? מאיפה אחר כך הם יקחו פחמימות וחלבונים כדי לבנות את עצמם מחדש?

תבין, עדיף להפריד אירובי מאנאירובי כמה שאפשר. כלומר, חימום אירובי לפני אימון אנאירובי הוא מומלץ אבל לא אימון אירובי. כמו כן, מומלץ יום הפרש בין אימון אירובי לאימון אירובי על אותה קבוצת שרירים אז העצה שלי היא שביום מנוחה הזה תעשה אירובי וככה תאזן הכול וכל אימון יהיה גם איכותי וגם ארוך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני שוחה ברמת אליהו במכבי אליצור ראשל"צ.

פעם הייתי מתאמן בנבחרת(7 אחרי הצהריים+בוקר) אבל עזבתי בגלל הלימודים.

כעיקרון אני ממשיך לשחות כדי לשמור על כושר(וגם בגלל החברים שם). פעמים בשבוע(כל השאר 3- בגלל הלימודים), שעה וחצי כל פעם.

ממליץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

...

א' - באימון אנ-אירובי אתה שורף הרבה קלוריות, אין לך מושג כמה. זה מטעה מכיוון שאתה מוציא את רוב האנרגיה אחרי האימון, כשהשרירים נבנים מחדש.

ב' - יש תרגילים מסוימים אנ-אירוביים מאוד שהמאמץ האירובי (מבחינת הלב והריאה) הוא גבוה מאוד, אפילו יותר מריצה (אני מדבר על סקווטים וכאלה).

ג' - הייתה תקופה שרצתי ריצה של חצי שעה לפני האימון, והייתה שאחרי. הפעילויות לא הושפעו אחת מהשנייה. מה שאמרת זה שטויות. לריצה יש את הסוכרים שלה, לשרירים יש את הקליקוגן שלהם. בשתי התקופות התוצאות שלי היו טובות. אם אני רץ אחרי האימון האנ-אירובי, אני קודם כל נח, עושה מתיחות, אוכל משהו ואז יוצא לרוץ.

ד' - תפסיק להשמיץ את הריצה ולהלל את השחייה. לשתי הפעילויות יש יתרונות וחסרונות. ואי-אפשר לרדת במשקל בעזרת שחייה (לעומת אופניים או ריצה). תרדו מזה, והנה הסיבות (המשוערות, עד היום לא יודעים בדיוק למה) - (1) המים מקררים את הגוף הרבה יותר מהר מהאוויר, ולכן הגוף שומר לאחר מכן על שכבה מסוימת של שומן לבידוד. (2) זוהי טענה שעוד לא הוכחה, אך מחקרים אחרונים מוכיחים שטמפ' גבוהה ממזערת את הרעב, לעומת טמפ' נמוכה (ככה זה בבריכה, שבדר''כ המים קרים יותר מטמפ' הגוף) שמגבירה רעב. (3) שחייה היא פעילות מאמצת מאוד, לכן הקליגוקן נשרף ולא השומן (צריך לשחות במשך הרבה זמן בשביל לשרוף שומן). (4) שוב, כמו ב- 2, מחקרים אחרונים מוכיחים שטמפ' יותר גבוהה של הגוף מגבירה את חילוף החומרים, משמע ניצול יותר יעיל של האנרגיה מהאוכל. בבריכה, הטמפ' נמוכה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בשחייה, בשונה ממשקולות, ששם עובדים על שרירים מסויימים בגוף.

חוץ מזה שבכלל אי אפשר להשוות בין שחייה לריצה. אתה בכלל לא עושה אותן פעולות.

מה גם שריצה גורמת לך לזעזועים בגוף(מה שהשחייה לא גורמת לך).

לעומת זאת שחייה מגמישה לך את המפרקים יתר על המידה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א' - באימון אנ-אירובי אתה שורף הרבה קלוריות, אין לך מושג כמה. זה מטעה מכיוון שאתה מוציא את רוב האנרגיה אחרי האימון, כשהשרירים נבנים מחדש.

ב' - יש תרגילים מסוימים אנ-אירוביים מאוד שהמאמץ האירובי (מבחינת הלב והריאה) הוא גבוה מאוד, אפילו יותר מריצה (אני מדבר על סקווטים וכאלה).

ג' - הייתה תקופה שרצתי ריצה של חצי שעה לפני האימון, והייתה שאחרי. הפעילויות לא הושפעו אחת מהשנייה. מה שאמרת זה שטויות. לריצה יש את הסוכרים שלה, לשרירים יש את הקליקוגן שלהם. בשתי התקופות התוצאות שלי היו טובות. אם אני רץ אחרי האימון האנ-אירובי, אני קודם כל נח, עושה מתיחות, אוכל משהו ואז יוצא לרוץ.

ד' - תפסיק להשמיץ את הריצה ולהלל את השחייה. לשתי הפעילויות יש יתרונות וחסרונות. ואי-אפשר לרדת במשקל בעזרת שחייה (לעומת אופניים או ריצה). תרדו מזה, והנה הסיבות (המשוערות, עד היום לא יודעים בדיוק למה) - (1) המים מקררים את הגוף הרבה יותר מהר מהאוויר, ולכן הגוף שומר לאחר מכן על שכבה מסוימת של שומן לבידוד. (2) זוהי טענה שעוד לא הוכחה, אך מחקרים אחרונים מוכיחים שטמפ' גבוהה ממזערת את הרעב, לעומת טמפ' נמוכה (ככה זה בבריכה, שבדר''כ המים קרים יותר מטמפ' הגוף) שמגבירה רעב. (3) שחייה היא פעילות מאמצת מאוד, לכן הקליגוקן נשרף ולא השומן (צריך לשחות במשך הרבה זמן בשביל לשרוף שומן). (4) שוב, כמו ב- 2, מחקרים אחרונים מוכיחים שטמפ' יותר גבוהה של הגוף מגבירה את חילוף החומרים, משמע ניצול יותר יעיל של האנרגיה מהאוכל. בבריכה, הטמפ' נמוכה.

אני ממש מצטער על איך שאני עומד להתנהג אבל בחיים שלי, בחייםםם שליי, לא שמעתי כ"כ הרבה דברים מפגרים בהודעה אחת! אתה לא מבין שום דבר בביולוגיה ואני לא אתפלא אם תצהיר עוד דקה שאוויר זה חמצן, השמש סובבת סביב כדור הארץ או כל דבר טפשי אחר שכל אדם בשוק ראשון יכול לומר !

אני רק אתייחס לכמה דברים בקצרה כי אין לי אפילו כוח לבזבז את הזמן שלי על כאלה זיוני שכל[וסליחה על השפה פשוט ... עזבו...] -

אין מצב שאתה שורף באימון אנאירובי קלוריות יותר מאשר באירובי . לך תעשה קורס מדריכים ואז תחזור אלי.

המאמץ בתרגילים שציינת בסעיף ב' לא קשורים לריאות בכלל ואין אימון אנאירובי, לא חשוב איזה תמציא עכשיו, שבכלל עוסק . כמובן שגם ללב אין בכלל קשר לעניין ואני ממליץ שתכנס לאנציקלופדיה ותחפש מה הפירוש של אנאירובי ואני בטוח שתמצא שם משפט כמו - אנאירובי זה אימון שלא קשור לחמצן או ללב :-) אלא לאנרגיה הזמינה בשרירים בלבד.

ד. לא השמצתי את הריצה אבל כן היללתי את השחיה שזה הוא הספורט הטוב ביותר ואין אדם שיכול להכחיש את זה.[נקודה!] הטענה שלך שבשחייה לא שורפים קלוריות היא כ"כ... עזוב.. שאני לא מתכוון להתייחס אליה ברצינות. 1 - אתה מדבר על אבולוציה של דובי הקוטב הצפוני.. רד מזה! בבריכה אתה מזיע הרבה, אתה פשוט לא מרגיש! אם היית מבין במשהו לפני שאתה מדבר שטויות לאוויר או היית מתנסה בשחייה תחרותית או קרובה היית יודע שכשאתה נח קצת בין תרגיל לתרגיל אתה יכול להרגיש את הדם בגוף שלך זורם ואת הלב שלך פועם בכל הגוף [לחץ דם בשחקים] וכן גם את החום בכל הגוף שלך. לא תאמין אבל כשיוצאים מהבריכה חייבים לצאת לשתות, הפתעה אה? מכיר גם כמה ששותים בזמן השחייה [בקבוק מים בצד] לא כ"כ חכם מסיבות שונות אבל זה מראה שהם צמאים מאוד. ולמה? כי הם איבדו נוזלים!

כנ"כ לגבי הקטע עם הטמפרטורה הנמוכה ותהליכי העיכול. זה נכון, אבל זה בכלל לא קשור לשחייה! אפילו לא בדרך עקיפה! אני עדיין בהלם שלא קראת את ההודעה לפני ששלחת אותה! אני קצת רשע אבל זה פשוט עצוב... בפעילות ספורטיבית, במיוחד בשחייה, תהליכי העיכול כמעט ונעצרים! הכוונה בלהוריד קלוריות זה לפרק את השומן שבגוף ולא את האוכל שבמערכת העיכול. תהליכי העיכול נעצרים בפעילות ספורטיבית משום שהגוף, דהיינו, השרירים והמוח, זקוקים לחמצן, ולהרבה! [שאותו מביא הדם] ובגלל העובדות האלה, הגוף מצמצם את זרימת הדם למערכת העיכול ומשקיע אותו בתהליכי השריפה בגוף, כלומר, חמצן לשרירים. אז גם אם קר, גם אם חם, תהליכי העיכול לא מושפעים בכלל מהשחייה!

אני מאוד מצטער שאני כזה מגעיל.. באמת שאני לא בא לרדת עליך או משהו כזה פשוט לא התעצבנתי מלא זמן והייתי חייב להוציא קצת :- שוב סליחה!!!! ואין לי כוח לערוך את ההודעה ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שחיה זה לא יותר מידיי בריא בגיל יותר מאוחר השחייניםסובלים מהתקבצותיי שרירים ורוב האנשים שתובעים בים הם שחיינים.

עיצוב גוף גם בריא כל עוד לא מישתמשים בתוספי מלכותיים וסטרואידים , אם מפתחים שרירים טבעית הם ישארו למשך שניים.

מה שבטוח שנשים שעוסקות בשחייה בעלות גוף מגעיל!.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...