חגיגית ורישמית אני מכריז על כך שהשגתי את המטרה שלי! - עמוד 5 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חגיגית ורישמית אני מכריז על כך שהשגתי את המטרה שלי!

ילד-hw

Recommended Posts

• תגובות 131
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

סתם שתדע, מייקל פלפס האלוף האולימפי בשחייה באיזה 6 מקצים ואולי השחיין הכי טוב היום בעולם היום מוריד 2 ק"ג בממוצע באימון שחייה אחד.

שחייה שורפת קלוריות בטירוף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם מדובר בשחיין אולימפי אז הוא בד"כ שוחה בבריכה אולימיפית, דהיינו בריכה של 50 מטרים ולא של 25 מטרים.

כשהייתי מתאמן בשחייה (הייתי בקבוצה) והייתי בשיא הכושר הייתי שוחה כ-4.5 עד 5 קילומטר לאימון, לערך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הלוואי עליי לדעת לשחות חחח אם הייתי יודע הייתי הולך כל יום להתאמן בשחיה!!

והייית עושה חופשי לפי דעתי 4-5 קילומטר ;) ;) ;)

ואז לא הייתי צריך את כל המשקולות האלה חחחח :silly:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דווקא שהייתי מתאמן בשחייה היו לוקחים אותנו איזה פעמיים-שלוש בשבוע לחדר , לפיתוח כוח וכו'... אני הייתי גם יוצא לריצות על דעת עצמי... ;) הייתי רץ איזה 10 קילומטר באימון, על הטיילת ליד הים (בנתניה), באמצע הדרך יורד לים לעשות עליות מתח וכו', עושה מתח קצת ורץ בחזרה. אחחח באיזה הייתי פעם ואיזה פדלאה אני היום... את האמת אבל לא השמנתי ועוד יש לי שרירים יפים בידיים ובחזה אבל הם פחות גדולים כמובן, הקוביות בבטן נעלמו... וגם הסיבולת כבר לא משהו... :( :'(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בוא לא נגזים, אה? 2 קילו זה 18,000 קלוריות.

אני יודע שזה נשמע מוגזם, ובלתי נתפס. אבל זה נכון.

שחיינים מתאמנים מסביב לשעון. מנסיון שלי עם חברים שהמשיכו בשחיה עד לתיכון - היו להם אימונים כל השבוע אחה"צ כמה שעות + אימוני בוקר איזה כמה פעמים בשבוע (שזה אומר איזה שעה וחצי שעתיים לפני בי"ס). וזה לאנשים שעוד צריכים ללכת לבי"ס. עכשיו תחשוב כמה עובד שחיין אולימפי, שעובד כל היום, וברמה הרבה יותר גבוה.

כשאומרים "אימון" לא מתכוונים לשעה שחיה, אלא למשהו יותר קרוב לחצי יום/יום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וכשאני אומר 18,000 קלוריות אני מתכוון שלוקח שעות, בדופק 100% לעשות. וחוץ מזה, מי בדיוק יכול לאכול 2 קילו שומן טהור ביום? אם שליש (מספר סביר) מכמות הקלוריות שהוא מקבל זה משומן והשאר מפחממות, הוא יצטרך לאכול שלושה קילו פחממות/חלבונים ועוד 660 גרם שומן... זה ה-מון כשמשקללים שחלק מהאוכל זה גם סיבים ובעיקר מים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מזל טוב אחי :)

השיא שלי זה 35 ;D ;D בפעם אחת בשיא המאמץ

אבל אני עושה ככה כל הזמן בין 10-15 פעמים 4-5 סטים ;):)

אני חושב שאני יעשה יותר אם כפפות כי אני כל הזמן מחליק קצת... אני מדבר אל הכפפות האלה לאלה שמרימים משקולות ועובדים בחדר

עדיין אין יל כאלה אני ילך לקנות מחר עולות 30-40 שקל ;):D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...