חגיגית ורישמית אני מכריז על כך שהשגתי את המטרה שלי! - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חגיגית ורישמית אני מכריז על כך שהשגתי את המטרה שלי!

ילד-hw

Recommended Posts

כבר ראיתי שחיינים מאאאאד, מאאאאד מפותחים... :smile1:

מה יש לך נגד שחיה? מה, תאז, אתה מפחד ממים? זה ספורט שבונה את כל השרירים ומפתח סיבולת לריאות ובכלל. אין בו סכנות מאמץ או קריעת גידים (ללא זהירים) כמו במשקולות ובשביל מתחילים, לפני שמתחילים עם מכשירי , מומלץ לשחות כמה שבועות ואז לשלב. זה בריא בכל אופן ויותר כיף לדעתי. מנסיון, היה לנו חדר בבסיס, לשבת בחדר כמה שעות זה משעמם נורא ובבריכה לפחות יש לך נוף ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 131
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לפי דעתי לשחות שעה

הרבה יותר משעמם מלהרים שעה משקולות

אני לא מבין איזה נוף בדיוק את יכולה לראות בזמן שאת שוחה

רוב הזמן הראש שלך במים

ומבחינת שריפת קלוריות שחייה שורפת הרבה פחות מריצה למשל

ולא לדבר על ספינינג

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר ראשון כל הכבוד לפותח הת'ראד, שחקת אותה  :xyxthumbs:

דבר שני... לגבי שחייה אני חושב שזה הספורט הכי טוב שיש לבנאדם יחיד, זה כיף, זה מרגיע, לא מזיעים, זה מפתח סיבולת לב ריאה, זה מפתח את הגוף בצורה בלתי רגילה וזה מחזק מצוין את כל השרירים בלי לצאת מפרופורציה כמו כל השוורים בחדרי הכושר, יש להיות חזק ואטלטי ויש סתם להיות בריון, מתעמלים אולימפים הם חזקים אבל רואים עליהם שהם לא סתם בריונים, הם גם גמישים וגם זריזים בצורה בלתי רגילה לעומת ממרימי המשקולות - הם שמנים, כל יד שלהם 20 קילו עם פיצוץ שרירים והם שוקלים ככה 120 קילו כל אחד +-, תאמינו לי שאתם ממש לא רוצים להיות כאלה.

עבודה עם משקולות מעודדת אכילה בצורה משמינה, הרבה ביצים ושטויות...

אני לא אומר שלא כדאי בכלל לעבוד עם משקולות אבל לכל ה BODY BUILDERS... בנינו זה סתם פוזה.

רוצים להיות קילרים ? תלמדו אומנויות לחימה, רוצים להיות חזקים אז תעשו היקפי ובמיוחד ריצה ושחייה.

יש לי חברים מנופחים, משחקים איתם כדורגל ואחרי 10 דקות כבר אין להם אוויר, אז מה זה שווה אם אתה כל היום בחדר אבל בסיסי כמו ריצה אין לך ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחי הוא דוחק 160 ק"ג אני הייתי איתו ואני שמתי לו את המשקל הזה!!

דבר שני מה אתה לא מבין אחי חחח אתה לא יודע מה היאבקות?? לא ראית את גוצ'ה ציציאשולי??

הוא יתחרה בהיאבקות יוונית רומית ואני וחבר שלי יודעים היאבקות חופשית ששונה בדבר אחד חשוב שיווני רומי אסור להחזיק מתחת למותן!!

והחבר הכיט וב של מתאבק באולם היאבקות אחרי המאמן כמובן זה חבל של 6 מטר חח ומתפסים אליו כמה פעמיים עושים בטן עושים שכיבות שמיכה

עושים מתח והולכים למקלחת ותחשוב שהאימון הזה שאמרתי לך זה כמו שעתיים לפחות בחדר סתם שתדע!!

תאמת הוא עדיין ממשיך אם זה ברצץ ורק בשבת האחרונה זכה שוב במקום ראשון  :silly:

ועוד מדליה בשבילו יש לו כבר  בערך 30 ... גם לאח שלו הגדול וגם לאח שלו הבכור יש בערך 30-40 ...

ואני מספטמבר חוזר שוב לשנה אחרונה שלי בהיאבקות חופשית  :xyxthumbs: :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר שני... לגבי שחייה אני חושב שזה הספורט הכי טוב שיש לבנאדם יחיד, זה כיף, זה מרגיע, לא מזיעים,

זה מ-ש-ע-מ-ם. הייתי בשיעורי שחייה עם קבוצה איזה שנתיים, פעמיים בשבוע. היינו עושים כל מני תרגילים, ובין השאר מרחקים ארוכים יחסית של 1 ו1.5 ק"מ. יום אחד המדריך נתן 2 ק"מ, התחלתי, עשיתי 500, ראיתי שזה משעמם ואני לא רואה את הסוף של זה, יצאתי ולא חזרתי יותר. ובקשר לזה שלא מזיעים, מזיעים בעבוע, פשוט לא שמים לב לזה.

חוץ מזה, קשה נורא נורא לרזות משחייה, חייבים לשלב את זה עם אחר, אחרת לא יורדים גרם. אני לא יודע למה זה, זה פשוט ככה (אני מכיר אנשים ששוחים גם 4 פעמים בשבוע ודפוקים את הראש בקיר). אני הכי מעדיף ריצה. רצים כמה פעמים בשבוע שאפשר (טוב, לא 7, אבל 5-6), על אדמה רכה (עדיף חול, אבל אם זה קשה מדי, אז עדיף לא אספלט/בטון) ותוך חודשיים בערך רואים איך הכושר והמרץ עולים והדופק במנוחה יורד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגיד, עכשיו יותר קל ללכת? תמיד זה עניין אותי.

:lol: :lol: :lol:

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

יפה לבחור שפתח תת'רד...אין דבר העומד בפני הרצון

חוץ מזה שחיה גם מגביהה (כמו כדורסל) זה גם בריא כמו כלספורט וזה עושה תגוף הכי יפה. :-*

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר ראשון כל הכבוד לפותח הת'ראד, שחקת אותה  :xyxthumbs:

דבר שני... לגבי שחייה אני חושב שזה הספורט הכי טוב שיש לבנאדם יחיד, זה כיף, זה מרגיע, לא מזיעים, זה מפתח סיבולת לב ריאה, זה מפתח את הגוף בצורה בלתי רגילה וזה מחזק מצוין את כל השרירים בלי לצאת מפרופורציה כמו כל השוורים בחדרי הכושר, יש להיות חזק ואטלטי ויש סתם להיות בריון, מתעמלים אולימפים הם חזקים אבל רואים עליהם שהם לא סתם בריונים, הם גם גמישים וגם זריזים בצורה בלתי רגילה לעומת ממרימי המשקולות - הם שמנים, כל יד שלהם 20 קילו עם פיצוץ שרירים והם שוקלים ככה 120 קילו כל אחד +-, תאמינו לי שאתם ממש לא רוצים להיות כאלה.

עבודה עם משקולות מעודדת אכילה בצורה משמינה, הרבה ביצים ושטויות...

אני לא אומר שלא כדאי בכלל לעבוד עם משקולות אבל לכל ה BODY BUILDERS... בנינו זה סתם פוזה.

רוצים להיות קילרים ? תלמדו אומנויות לחימה, רוצים להיות חזקים אז תעשו היקפי ובמיוחד ריצה ושחייה.

יש לי חברים מנופחים, משחקים איתם כדורגל ואחרי 10 דקות כבר אין להם אוויר, אז מה זה שווה אם אתה כל היום בחדר אבל בסיסי כמו ריצה אין לך ?

יש לך כמה טעויות וכמה שטויות גמורות

שחייה בקושי מפתח לב ריאה כמעט רק סיבולת שריר

אוקי עכשיו מעודד אכילה משמינה בחיים לא שמעתי דבר כזה

ומה בדיוק משמין בביצים?

אולי יש צורך לאכול ביצים כי צריך כמות גדולה מאוד של חלבון בשביל לבנות את השרירים

אז בבקשה מספיק עם השטויות

ובקשר לסיבולת שאמרת על החברים שלך ועל הכדורגל

זה גם עניין של גנים

דופק זה דבר שנולדים איתו

יש כאלה שיש להם דופק נמוך ויש כאלה שיותר גבוהה וזה דבר שמאוד מאוד קשה לשנות בעזרת אימונים

זה מ-ש-ע-מ-ם. הייתי בשיעורי שחייה עם קבוצה איזה שנתיים, פעמיים בשבוע. היינו עושים כל מני תרגילים, ובין השאר מרחקים ארוכים יחסית של  1  ו1.5  ק"מ. יום אחד המדריך נתן  2  ק"מ, התחלתי, עשיתי  500, ראיתי שזה משעמם ואני לא רואה את הסוף של זה, יצאתי ולא חזרתי יותר. ובקשר לזה שלא מזיעים, מזיעים בעבוע, פשוט לא שמים לב לזה.

חוץ מזה, קשה נורא נורא לרזות משחייה, חייבים לשלב את זה עם אחר, אחרת לא יורדים גרם. אני לא יודע למה זה, זה פשוט ככה (אני מכיר אנשים ששוחים גם  4  פעמים בשבוע ודפוקים את הראש בקיר). אני הכי מעדיף ריצה. רצים כמה פעמים בשבוע שאפשר (טוב, לא  7, אבל  5-6), על אדמה רכה (עדיף חול, אבל אם זה קשה מדי, אז עדיף לא אספלט/בטון) ותוך חודשיים בערך רואים איך הכושר והמרץ עולים והדופק במנוחה יורד.

גם לי היה מקרה זהה לגמרי

רק שאצלי בחימום היינו רצים בחוץ לפני השחייה

ואז על הרגע שנכנסנו דבר ראשון 800 מטר

הכי כיף זה אם עושים משחים קצרים 200 400

זה ממש פתטי שהאימון יהיה מורכב משלושה משחקים של 800

פשוט משעמם וחסר תכלית

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם לי היה מקרה זהה לגמרי

רק שאצלי בחימום היינו רצים בחוץ לפני השחייה

ואז על הרגע שנכנסנו דבר ראשון 800 מטר

הכי כיף זה אם עושים משחים קצרים 200 400

זה ממש פתטי שהאימון יהיה מורכב משלושה משחקים של 800

פשוט משעמם וחסר תכלית

אני לא יודע איפה שחיתם ובאיזו מסגרת, אבל זה נשמע לי מוזר.

אני הייתי משהו כמו 6 שנים בשחיה, תחרותית, משהו כמו 4-5 פעמים בשבוע. וזה אומר שעה בחוץ ואח"כ שעה וחצי במים (וזה עוד כלום כי הייתי צעיר, אנשים שהיו אז בגיל שלי היום עבדו פי כמה יותר). וזה ממש לא 3 פעמים 800 וזהו. בד"כ מגוונים בין סגנונות שונים, מרחקים שונים וכו'.

אני פרשתי כי אחרי 6 שנים זה כבר התחיל לשעמם, וגם כי רציתי לא יחידני, משהו כמו כדורסל למשל.

בכל מקרה, שחיה זה אחד מסוגי הספורט היותר בריאים ויעילים, כי כל הגוף עובד.

שחיה יותר קשה מריצה (מבחינת מאמץ למרחק), וגם שורפת יותר קלוריות (בהנחה ששוחים כמו שצריך ובאמת מפעילים את הגוף).

הבעיה היא (לי לפחות), שזה עושה אותך רעעעעב...

אם אני הולך לשחק כדורגל או כדורסל אני לא יכול לאכול משהו כמו שעה אח"כ...

לעומת זאת אחרי שחיה אני מפתח חתיכת תאבון...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

GUESS AGAIN

שחיה שורפת פחות קלוריות מריצה

ואתה באמת מתכוון לזה ששעה וחצי שחיה יותר קשה משעה וחצי ריצה?

כנראה שאתה ממש סוס

כי אחרי ריצה אני יודע בערך את ההרגשה השקולה למוות

אחרי שחיה אתה סתם עייף

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה לי BODY BUILDER במשקל פחות מ80 קילו...

דבר שני, איך בדיוק אתה מזיע מתחת למים אה ? למדת פעם ביולוגיה או בסיסי כלשהו ? זיעה נוצרת בשביל לקרר את הגוף כי הוא מתחמם, כשיש לך 1000 קוב מים מתחת לגוף הבריכה מזיעה בשבילך.

שחייה מאוד מפתח סיבולת לב ריאה, תשאל אנשים ששוחים או מבינים בזה.

ודבר אחרון מר. דרווין, איך בדיוק "גנים" של נערים בני 17, בריאים וחזקים לא מאפשרים להם לרוץ 10 דקות ?

חוץ מאנשים עם נכויות אין דבר כזה, כמעט כל בנאדם יכול לרוץ עם קצת עבודה מעל לחצי שעה בלי יותר מדי בעיות ופה אנחנו גם מדברים על כדורגל ולא על ריצה בלי הפסקה.

לגבי הביצים, אתה אוכל המון חלבון, השריר גדל, עוד חלבון, השריר גדל עוד, ועוד חלבון... ועוד פעם השריר גדל... וכו'.

אתה יודע מה, טעות שלי, זה לא ממש משמין אבל מה שקורה זה שהשומן בגוף שלך לרוב נשאר אותו הדבר ולפעמים גם עולה קצת בגלל אכילה מוגברת ופיתוח השרירים מעלה אותך במשקל דיי הרבה בסופו של דבר, אני לא חושב שזה בריא במיוחד לפוצץ לך את הזרועות והחזה במשקלים כאלה ובשאר חקלי הגוף להשאר חלש.

נ.ב

עוד פעם אתה מדבר בלי לדעת... מה יותר קל ? ללכת בכיף או לעשות ריצה קלה, או... להיות בתוך גוש מים שבשביל להתקדם בתוכו אתה צריך שכל הגוף שלך יהיה בפעולת דחיפה מתמדת שהחיכוך הוא עצום ואתה נבלם בשנייה ?

אנשים בכושר נורמאלי יכולים ללכת שעות על גבי שעות, אני לא מכיר מישהו שיכול לשחות רצוף איזה 5 שעות (אפילו בקצב מאוד איטי), בשביל זה אתה צריך אימונים של 5 שנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר שני, איך בדיוק אתה מזיע מתחת למים אה ? למדת פעם ביולוגיה או מדע בסיסי כלשהו ? זיעה נוצרת בשביל לקרר את הגוף כי הוא מתחמם, כשיש לך 1000 קוב מים מתחת לגוף הבריכה מזיעה בשבילך.

שחייה מאוד מפתח סיבולת לב ריאה, תשאל אנשים ששוחים או מבינים בזה.

והגוף שלך אמור לדעת שהוא מתחת למים? הגוף אומר "חם לי, אני מזיע" במים, אם חם לך, אתה מזיע. חוץ מזה, אני לא יודע מה איתך, אבל אני אחרי שחייה שותה המון, אפילו יותר ממה שאני שותה אחרי ריצה של שעה.

אני לא יודע איפה שחיתם ובאיזו מסגרת, אבל זה נשמע לי מוזר.

אני הייתי משהו כמו 6 שנים בשחיה, תחרותית, משהו כמו 4-5 פעמים בשבוע. וזה אומר שעה בחוץ ואח"כ שעה וחצי במים (וזה עוד כלום כי הייתי צעיר, אנשים שהיו אז בגיל שלי היום עבדו פי כמה יותר). וזה ממש לא 3 פעמים 800 וזהו. בד"כ מגוונים בין סגנונות שונים, מרחקים שונים וכו'.

אני פרשתי כי אחרי 6 שנים זה כבר התחיל לשעמם, וגם כי רציתי ספורט לא יחידני, משהו כמו כדורסל למשל.

בכל מקרה, שחיה זה אחד מסוגי הספורט היותר בריאים ויעילים, כי כל הגוף עובד.

שחיה יותר קשה מריצה (מבחינת מאמץ למרחק), וגם שורפת יותר קלוריות (בהנחה ששוחים כמו שצריך ובאמת מפעילים את הגוף).

הבעיה היא (לי לפחות), שזה עושה אותך רעעעעב...

אם אני הולך לשחק כדורגל או כדורסל אני לא יכול לאכול משהו כמו שעה אח"כ...

לעומת זאת אחרי שחיה אני מפתח חתיכת תאבון...

כל מאמן והטכניקה שלו. האימונים שלי נראו בערך ככה:

500 חימום, 400 רגליים, איזה תרגיל של 800 סנפירים, התרגיל המרכזי שהוא בסגנון של 4 או 3 כפול 500, 8 פעמים 200 בסטים מתגברים, או משחה אחד של 1500, ופעם אחת (בפעם האחרונה) 2000. אחרי זה היה איזה 500 ידיים (כפות ופולי) ואז שחרור של איזה 100.

ברור שלשחות שני ק"מ זה יותר קשה מלרוץ שני ק"מ, אבל מי עושה אימון ריצה של כזה מרחק? אבל לרוץ שעה הרבה יותר קשה (קלוריות, שצריך) מלשחות שעה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואתה באמת מתכוון לזה ששעה וחצי שחיה יותר קשה משעה וחצי ריצה?

כנראה שאתה ממש סוס

כי אחרי ריצה אני יודע בערך את ההרגשה השקולה למוות

אחרי שחיה אתה סתם עייף

אבל לרוץ שעה הרבה יותר קשה (קלוריות, שצריך) מלשחות שעה.

שחיה יותר קשה מריצה, נקודה.

תנסו לרוץ מרחק מסוים או זמן מסוים, ואח"כ לשחות את אותו מרחק או אותו זמן בקצב שקול, זתומרת ריצה מהירה = שחיה מהירה, הליכה = (סתם דוגמה) שחית חזה.

אתם כבר תראו איפה יותר מתאמצים. ברור שריצה מהירה יחסית של 2 ק"מ יותר מעייפת משחיה של שני ק"מ חזה בסגנון סבתא. אבל תנסה לשחות חתירה מהירה (עוד פעם-במהירות שקולה), למשך חמישית מהמרחק הזה, ותתעייף הרבה הרבה יותר.

ברור שלשחות שני ק"מ זה יותר קשה מלרוץ שני ק"מ, אבל מי עושה אימון ריצה של כזה מרחק?

אתה מדבר על שחיה מהירה מול ריצה מהירה? אם כן אז ברור שאף אחד לא רץ ספרינט 2 ק"מ, כמו שלא שוחים ספרינט 2 ק"מ...

אם אתה מדבר על ריצה בינונית/איטית, אז 2-3 ק"מ זה דווקא אימון די ממוצע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רציתי להגיד בנושא של "גוף סוס אצל שחיינים", אז הגוף הזה שיש להם לא בגלל השחיה, אלא בגלל החדר שהם הולכים אליו בנוסף לשחיה... ::)(זה כל כך "כאילו דההה")

מה נראה לכם, שחקני נבא סוסים עם כאלה גופים רק בגלל הכדורסל? הם חיים בחדר ...

מה עם אצנים ל100 מטר? הכל חדר ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רציתי להגיד בנושא של "גוף סוס אצל שחיינים", אז הגוף הזה שיש להם לא בגלל השחיה, אלא בגלל החדר שהם הולכים אליו בנוסף לשחיה... ::)(זה כל כך "כאילו דההה")

מה נראה לכם, שחקני נבא סוסים עם כאלה גופים רק בגלל הכדורסל? הם חיים בחדר ...

מה עם אצנים ל100 מטר? הכל חדר ...

לא מדויק.

בשביל סוגי ספורט כאלה צריך גם הרבה מאוד אירובי. כדורסל למשל כוח אנאירובי (מה שמקבלים ממשקולות) פחות משמעותי. צריכים את זה כדי להילחם על ריבאונד, או בשביל הגנה וכאלה, פחות בשביל המשחק עצמו. גארדים למשל לא ממש צריכים להיות חזקים פיסית. לעומת זאת שחיה משלבת גם כושר אירובי וגם אנ-אירובי, מפני שלא מספיק רק להיות מסוגל לעשות מרחקים (כמו ריצה), אלא כל התקדמות במים דורשת גם כוח. בעצם כשאתה שוחה אתה מאמץ את השרירים בהתנגדות (של המים), שזה דומה להרמת משקולות (למרות שלא באותה עוצמה).

ברור שכדי לחזק תחומים אלה או אחרים הולכים לחדר כושר, אבל אם מדברים על ההבדל בן ריצה ושחיה פרופר, או שחיה והרמת משקולות, שחיה לוקח כי זה שילוב של הכל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...