חגיגית ורישמית אני מכריז על כך שהשגתי את המטרה שלי! - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חגיגית ורישמית אני מכריז על כך שהשגתי את המטרה שלי!

ילד-hw

Recommended Posts

:) :) :)

שלום לכולם!! אני רוצה להודיע לכם שכמעט(וזה לא הסוף!) השגתי את המטרה שלי

ואני יסביר כלפני חצי שנה התחייבתי לעצמי שאני חייב לעשות שינוי בתדמית החיצונית שלי

במשקל שלי ובכושר שלי, והבטחתי לעצמי שאני עושה את כול זה עד ל- 1.9.2004 ...........................

והבטחתי לעצמי שעד התאריך הנ"ל אני יורד 30 קילו במשקל ובכן אולי לא עמדתי בציפיות של עצמי

ויש לי עוד דרך לזה על תדאגו ירדתי 22 קילו במשקל נשארו לי 8 קילו אחרונים להם אל תדאגו...

אבל אני מרגיש בן אדם חדש חיים חדשים שאני בריא יותר.. ושאני שמח יותר בחיים שלי

והשמחה הכי גדולה שתמיד חלמתי ללבוש גינסים של LEE COOPER ו- DIESEL ואני היום יכול ללבוש בגדים בכייף של דיזל וכאוס ולי קופר וכדומה..

כלומר רק שתבינו ירדתי מחולצות של XXL ל- L !!!

ואני האדם הכי מאושר עכשיו בעולם אבלללללללל יש עוד עבודה אבל בכול זאת אני מאושר!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :) :) :) :) :D :D :D :D ;) ;) ;):jump: :jump: :jump: :jump: :jump::xyxthumbs: :xyxthumbs: :xyxthumbs::yelclap: :yelclap: :yelclap: 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 131
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

כל הכבוד חבר! אני יודע כמה זה קשה, גם אני כל הזמן בעליות וירידות.

הכי חשוב עכשיו אחרי שהרזת זה לא להזניח את עצמך ולא להיכנס לאופוריה ותחושה ש"הנה אני רזה וזה לא ישתנה" אתה חייב לזכור שיותר קשה לשמור על התוצאות.

אני ממש מעריך אותך שהצלחת לקבוע מטרה ולהשיג אותה, ומדובר בשינוי משמעותי.

תמשיך ככה ואל תיתן לחיזוקים החיוביים להיכנס עמוק מידי! זו מלחמה תמידית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יפה יפה גם אני אישית הייתי די שמנמן לפני זה 86 קילו של שומן חחחח אבל אחרי זה ירדתי ל-69 אחרי אימונים בחדר ... ועכשיו אני מעלה שוב אבל הפעם במקום שומן מסת שריר :xyxthumbs: :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואני משום מה תמיד ילבש XL או L כי הכתפיים שלךי רחבות מה אני יעשה חח והגב שלי גם ךא גיבנת או משהו הוא פשוט רחב וגדול כזה לא יודעא יך להסביר חחח :silly:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תשכחו ששומן זה לא רק לא יפה אלא גם לא בריא. בגיל מאוחר יותר תהיו חשופים יותר לסתימת עורקים. נשים פחות כי ההורמונים שלהן מפרקות את הכולסטרול בעוד שאצלכם הגברברים הוא מצתבר בתחתית העורקים. תתיעצו עם דיאטנית, לכו לחדר אבל אל תגזימו ואל תזוזו בלי מתיחות וחימום קודם, וגם שחיה זה אחלה כי זה בונה את כל השרירים בבת אחת ויותר כיף לדעתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שחיה זה לכוסיות

רואים תוצאות הכי טוב מחדר כושר

במיוחד שהולכים הרבה

כן אני הולך כל יום חחח

יום ראשון חזה גב יום שני שרירי יד קדמיים ואחוריים ויום שלישי צוואר והאזור הזה לא יודע איך להגיד ורגליים וכמובן כל יום בטן..

ואחרי זה הכל מהתחלה חח :silly::xyxthumbs::silly:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...