חגיגית ורישמית אני מכריז על כך שהשגתי את המטרה שלי! - עמוד 6 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חגיגית ורישמית אני מכריז על כך שהשגתי את המטרה שלי!

ילד-hw

Recommended Posts

זה חרא אבל כשהידיים מתחילות להזיע והמשקולות מתחילות להחליק ואין מיזוג או טלק לרכך את זה. מה כן, יש משקולות מצופות שכבה נדיבה של גומי מה שנוח יותר לאחיזה וגם לא עושה כ"כ הרבה רעש כשאתה בטעות מפיל אחד על הרצפה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 131
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מסכן  :lol: :lol: :lol:

פעם אחת שהייתי קטן בטעות בן דוד שלי באוקראינה יפיל לי על הרגליים את המוט איזה כאבים זה  :P :P :P

יש מיזוג בחדר אצלי אבל אני לא אוהב לעבוד אם מיזגו כי לפי דעתי ולפי התיאוריה בכלל שקר השריר לא מתחמם וזה לא טוב!!

ואני צריך כפפות אין מה לעשות אני מחליק וזה מעצבן!!

ואני יודע שבלי כפפות יותר טוב וזה מקשיח את העור בידיים אני הייתי בהיאבקות ושם היינו מטפסים חבלים ואחרי זה תמיד היו לי ידיים של פועל ביניין  :lol: :lol: :lol:

חבל שאין לנו את הריצפה הזאת קרה מלא בחדר אצלנו שנישברו כמה קרמיקות ככה קוראים להם נכון? :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

העור נהיה יבש וקשה. מה טוב בזה? היה לנו סבל בבסיס אחד נהיה לו שלפוחיות כאלו קשות ומעגילות בידיים. מהרמת משקולות זה אולי לא יקרה אבל בכל זאת, שמים קצת טלק לפני. הכפפות לא הפתרון הכי טוב כי הן אוגרות את הזיעה בפנים וזה מחמיץ בפנים וזה ג'יפה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחח זה נהיה ת'ראד של דיוני חדר :cool2:

אני אישית התחלתי עם חדר רק לא מזמן, אחרי שסיימתי עם יובל עילם, אז אין לי בדיוק "חוויות חדר כושר" עדיין :P

חוץ מאיזו מדריכה אחת שם שהייתי עושה לה טובה :funn:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היה לי גם מנוי לחדר ובריכה והייתי מתעמלת ועושה עד 50 בריכות בערב (התחלתי עם פחות) והייתי מסוגלת לעבור בריכה ב-2 צלילות. זה היה אחלה, אבל באמת, בגלל הבגרויות לא היה לי זמן אז ויתרתי. :-[

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 1 שנה מאוחר יותר...

בונא אנשים ככה ממה שקראתי חצי מכם מזיינים בשכל חבל על הזמן,לפי כול הטבלאות מספר הקלוריות ששורפים ל שעה בריצה ושעה בשחיה הוא פי 2!!!

וגם כשרצים ק"מ 1 שורפים יותר קלוריות מאשר 1 ק"מ ריצה, ודרך עגב היה פה מישהו שאמר שבמים לא מזעים, אחי איזה זיון שכל.... מזעים מעזים ואפילו יותר מזיעים מריצה, בגלל שבשחיה הלב שלך הוא כמו מנוע שמתחמם ולכן מוציא זיעה (כמו בכול פעילות ספורטיבית, כמות הזיעה תלויה לא רק במשקל אלא גם בבלוטות הזיעה המוסודרות בגוף) אך המים בחוף קרים יותר מטמפ' של הגוף ולכן הוא גם מחמם את הסביבה בה הגוף נמצא...ובריצה או כול ספורט אחר הגוף מתחממם מעצמו ומוציע בזיעה.

עגב אני שחיין מקוצעי שעבר לחדר ,מתאמן כבר יותר משנה בחדר וזה ממש משפר את ביצועי השחיה כך שאם מישהו רוצה להשתפר בשחיה הוא חייב אימונים בחדר .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...