חגיגית ורישמית אני מכריז על כך שהשגתי את המטרה שלי! - עמוד 7 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חגיגית ורישמית אני מכריז על כך שהשגתי את המטרה שלי!

ילד-hw

Recommended Posts

• תגובות 131
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

שחייה זה אולי הספורט הכי טוב שיש לכושר.

אני חושב שזה הספורט שמפעיל הכי הרבה שרירים בו זמנית, ועוזר לכושר, סיבלות לב-ריאה וכו'.

חוץ מזה שזה אשכרה , ולא לשבת על כיסא ולהרים משקולות, זה משעמם!

אם היה לי זמן וכוח הייתי שוחה כל יום....

אם הייתה לנו בריכה רצינית(סגורה) ולא ביוב גדול ופתוח, אז הייתי קונה מנוי והולך כמעט כל יום, שחיה זה ה-, וזה הכי עוזר לבנית הגוף,

ירידה במשקל (ולא רק בגלל שמפעילים שירירים, אלא גם משום שהמים עוזרים, חוק ארכימדס או משהו כזה, לא זוכר בדיוק את ההוכחה.).

----

חחח עכשיו אני רואה שזה מלפני שנה ^_^, טוב לא אני הקפצתי .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי, אבל מאסות השרירים האלו לא ממש יציבות - אם הם לא יתאמנו כל הזמן, תוך זמן קצר הם יהפכו לערימת שומן.

הכל צרייך במידה, גם שרירים. לא צרייך להיות מר עולם, זה נראה כאילו דחפו להם צינור לניפוח צמיגים בתחת ולחצו Full.

מבחינה מדעית, שריר בחיים לא הופך לשומן...זה רק נראה ככה כי מפסיקים להתאמן

ואז באופן טבעי היחס בין השריר לשומן בגוף עולה לטובת השומן...

ככה שנא לא לציין דבר שהם בצורה ברורה אינם אלא שטות מוחלטת.

חוץ מזה, למה להפסיק להתאמן? שחיינים מפסיקים להתאמן? לא...

כך שגם מפתחי גוף אינם מפסיקים...

כל אדם שמתאמן ואז מפסיק - משמין.

כי בדרך חיים של צריך להתמיד בשביל להשיג ולשמור

על תוצאות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם הייתה לנו בריכה רצינית(סגורה) ולא ביוב גדול ופתוח, אז הייתי קונה מנוי והולך כמעט כל יום, שחיה זה ה-, וזה הכי עוזר לבנית הגוף,

ירידה במשקל (ולא רק בגלל שמפעילים שירירים, אלא גם משום שהמים עוזרים, חוק ארכימדס או משהו כזה, לא זוכר בדיוק את ההוכחה.).

----

חחח עכשיו אני רואה שזה מלפני שנה ^_^, טוב לא אני הקפצתי .

אחי בקשר לשבת על ספסל ולהרים מישקולות אל תזעלזל בזה למה כי זה גם סוג של ספורט ומישהו אחר שמתאמן בזה יחשוב שמה זה לישחות זה משעמם כול הזמן אותו דבר.. אז אל תזעלזל, ירידה במשקל תלוי גם באיזה אחוז מהדופק הלב שלך פועל בזמן השחיה... תלוי איך אתה מתאמן ושוחה יש מיקרים ששחיה מורידה פחות מחדר ויש יותר תלוי על איזה דופק מתאמנים. :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה קרה יצאתי קצת, חזרתי, ופתאום כ"כ הרבה עמודים?

אני מתאמן בשחייה בהפועל בת ים. שמחתי לראות שיש עוד הרבה פה שמתאמנים בשחייה ואשמח לדעת מי,באיזו קבוצה,כמה זמן מתאמנים וגם בני כמה...

אני בן 17 ד"א.

מתאמן 6 פעמים בשבוע 3 חדר ו3 שחייה מעל שעה כל אימון. בטח אלה שמכירים את אימוני השחייה לא מבינים איך שחיין מתאמן כ"כ קצת אז אני אסביר-  אני שוחה יותר כי אני אוהב את הספורט הזה ואוהב להתאמן בו ולהוציא ממנו כמה שאני יכול אבל אני לא יכול להרשות לעצמי יותר מ3 פעמים לשחות כי צריך גם 3 פעמים חדר אם אני רוצה לשפר בקלות יותר את השחייה ולהתנפח יותר  אבל הלימודים, החברים והחיים עומדים מצד שני אז זה האיזון שעשיתי לעצמי. אני משתף אתכם בשביל שתאמצו את השיטה שלי . להתאמן בדרך הזו היא לדעתי הכי טוב לא רק לאלה שאוהבים את אותו הספורט אלא גם כן לאנשים שבאמת רוצים להראות טוב וכדי להמחיש כמה השחייה מרזה - אני אישית טוחן המון אוכל אבל קוביות? יש! שרירים? יש! שומן? אמ... יש אבל לא רצני.. 10 אחוז שומן בערך אז איך זה שעם זה שאכלתי היום הרבה וחלק מהדברים הם - 100 גרם חמאה עם 6 פרוסות לחם, 4 ספוגניות ועוד אוכל שכולל בשר אורז שועית ושאר המאכלים שבד"כ נמצאים בתפריט של סבתא בימי שישי. אז איך זה שאני לא שמן ? שחייה! רק תראו מה זה יכול לעשות!

עריכה :

ד"א, שמעתי מישהו שאמר שבשחייה הוא חושב הרבה. איך זה אחי? אני מנסה לחשוב לפעמים להעביר יותר את הזמן אבל פתאום אני מוצא את עצמי מרוכז רק בשחייה, לא חושב על כלום אלא רק מוציא אנרגיה בסבבה שלי. מה הדרך?? זה יחסוך לי זמן חשיבה במקלחת. ועוד משהו, איך אתה מתמודד עם בעיית הריח של הכלור שנספג בעור והרס השיער?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה נשמע סוטה אבל אתה יכול להעלות תמונה של הגוף שך ? כי אני צריך לראות כמה זה 10 אחוז שומן אני גם בתהליכים של חיטוב

ואין יל מושג גמה אחוזי שומן אני אבל אני רזה ומחוטב פשוט אני רוצה עוד. אין לי מכשיר בבית אני רוצה להגיע לאיזור ה10-12 של ספורטאים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המצלמה עם אחותי בחול אבל היא חוזרת יום שלישי... אני אנסה לסדר משהו נראה כבר....

וזה לא סוטה אל תדאג. ד"א, ספורטאים זה יותר 8 אחוז אבל זה ספורטאים שמתאמנים ממש חזק [9 פעמים בשבוע לדוגמה].

שמע, אם אתה רוצה לדעת מה אחוזי השומן אצלך בגוף פנה למאמן בחדר , אולי הוא יוכל למדוד לך ואם אין לו את המכשיר, נסה לבקש ממנו שיביא ליום אחר שאתה תהיה בו. בעקרון צריך שיהיה דבר כזה בחדר .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מטר 85. מתאמן בבריכת אמידר בשחייה וחדר בחולון. אני גר בחולון פשוט הפועל חולון מסריחים :jump:.

המכשיר דיי מדוייק! אני לא מדבר על מכשיר חשמלי אלא על סרגל שמודד עד כמה העור שלך יכול להמתח בכל מיני מקומות בגוף. לוקחים את הנתוים שהבאת ממקומות בגב, הצוואר, הבטן וכדומה ומשווים לטבלה כזו לפי התוצאות שיצאו לך ושם אתה יכול לראות מה אחוזי השומן שלך. בדיקה זו אולי נראת ארוכה אבל היא עורכת דקה .

הבדיקה היותר מדוייקת [שלא נפוצה] היא מכשיר חשמלי שנראה כמו משקל ששם אתה מכניס את הגובה שלך וגיל או משהו כזה וזה בודק את המשקל עושה חישובים ומראה לך מה אחוזי השומן שלך. אני רוצה לתקן אותך בקשר לטענה שאם תבדוק עם מכשיר כלשהו את אחוזי השומן במקום אחד אז במקום אחר אחוז השומן יהיה שונה, אין דבר כזה! השומן אצלך ואצל כל אדם אחר [לפחות גברים, זה מה שאני יודע] מתחלק בכל הגוף באופן שווה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...