צריך עזרה בבחירת זכרונות ! - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריך עזרה בבחירת זכרונות !

Tov_Tov

Recommended Posts

אוקיי אז ככה אחרי שקניית כל המחשב שלי סגור הגעתי לבעיה עם הזכרונות

ואחרי מחשבה רבה הגעתי למסקנה שאני מוכן להשקיע עד 800 שקל בשביל זכרונות ( 2*800 1024MB)

עכשיו אני מתלבט בין 2 זכרונות של OCZ ואני לא יודע מה לקחת:

1)OCZ DDR PC-3200 Rev 2 בעל תזמונים 2-3-3-6

2)OCZ EL DDR PC-3200 בעל תזמונים 2-3-2-6

עכשיו מה שמוזר שלOCZ EL PC-3200 יש תזמונים יותר נמוכים מהR2 דבר שאני לא מבין הרי R2 אמורים להיות הדגמים החדשים והיותר טובים לא ?

האם הם יותר טובים באמת או שהתזמונים הם אל שקובעים פה קובעים פה ?

מה אתם ממליצים לי לקחת ?

אני רוצה משהו שיתאים לOC ל 2-2-2-11 או לפחות באיזור הזה ושלא יתחמם כמו  לא יודע מה וישרף לי

וגם אני רוצה את זה בעצם למשחקים ...

ובקשר להצעות לזכרונות אחרים בבקשה רק מנועה מחשבים !!!!

נ.ב

זה המפרט שלי עם זה עוזר לכם

AMD 64 3200+ 1mb Cache

Epox 8kda3j

TwinMos Twister 512mb*2 400Mhz

Wd 120Gb Sata

Albatron 6800GT 256mb

LG x52 Cd-rom

Floppy 1.44

Raidmax Scorpio 868 Black

Tt 420Watt with APFC

קיט של 4 מאוורים של TT

הרכבת מחשב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני מתלבט בקשר לזכרונות ודיי מבולבל...

מהסתכלות נוספת בזכרונות מהלינק שנתת שה-EL יותר טוב הוא מתאים לביצועים גבוהים ויכול להגיע למתח של 2.8V .

אני רוצה לקנות מערכת כמו שלך , הזכרונות שלך כרגע לא מספקים?

ואיך 3 ו- רצים אצלך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחי אמרתי רק בנועה

טוב תשמעו דברתי עם נועה עכשיו והם הציעו לי זכרונות ב1600 שקל (DUAL) של GOLD EDITION (אין אותם באתר ) והם 3500 לא 3200 והוא אומר שיש לה BH5 שזה טוב אז האם שווה לי לקחת אותם ?

אני לא ממש מוצא אותם באתר של אבל אני יודע שאמור להיות להם תזמונים 2.5-3-3-7

אבל אני לא יודע עם שווה לי לקחת אותם כי אני לא מוצא שום לינק עליהם ואני גם לא יודע בדיוק איך הם נקראים רק הוא אמר לי GOLD EDITION

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

BH5?!?!!!?!??!?!

אם כן מאודדדדדדד שווה לקנות את זה, אלו אולי הצ'יפים הכי טובים שהיו אי פעם לא"ק!!!

כל הקטע של הצ'יפ הזה שאני יכול לעשות לו OC די רציני והוא יצליח לספוג הרבה מתח מבלי להתחמם ? או להשרף או משהו כזה ?

מישהו יכול להביא לינק להמצאותם של זכרונות אלה באתר של OCZ !!! ?

עריכה:

אוקיי שיניתי ל OCZ EL DDR PC-3500 Dual Channel Gold EOL תזמונים 2.5-3-3-7 ואמור להיות לזה BH5

עריכה 2:

למה לעזאזל רשום את זה באתר שלהם #@$@#$#@

***OCZ Gold Edition modules have been designed and optimized for use with the Intel i865/i875 chipsets and work best on these platforms. If you are using a non-i875 based mainboard, we suggest purchasing either OCZ Platinum Edition or OCZ EL DDR modules.

אוף אני מתחרפן @#$@

עריכה 3 :

אוקיי דיברתי איתם בטלפון חח והוא אומר לי שאני צודק כנראה הם באמת הם הותאמו לאינטל אבל הוא הבטיח לי שזה יעבוד גם ב אולי לא טוב כמו שזה היה עובד באינטל ועל כזאת אמירה אני לא מתכוון לקנות את זה

בכל מקרה הוא הציע לי את ה PLATINUM EB שאני בטוח שהם יותר טובים אבל הם ממש ממש יותר יקרים :\

וגם הציע את הזכרונות האלה TWINX 1024MB 400MHZ 3200C2  אבל גם הם לא ממש זולים : \

ויש לי תחושה שאין לו את ה EL הפשוטים שרציתי בהתחלה כי הוא כל הזמן מציע לי דברים אחרים

מה אתם אומרים שכדאי לי לעשות ?

עריכה4:

מצטער על כל העריכות אבל עם הייתי עושה תגובות הייתם קוראים לי ספאמר :\

בכל מקרה שמתי לב שיש תזכרונות של GEIL האלה GeIL 1024MB (2x512MB) 3200 400mhz Golden Dragon Series Dual Channel Memory Kit שיש להם תזמונים 2-6-3-3 מה אתם חושבים עליהם ?

טוב לפי מה שנראה לי מכל הדברים פה הכי טוב זה לקנות את ה EL שאמרתי בהתחלה ב790 לכרטיס ( אבל אני מקווה שיהיה להם אותו ) רק אני צריך שתתמכו בי בקטע הזה ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון לעכשיו ההכי מוצלחים זה ה EB אבל כמו שציינת הם יקרים

בקשר ל EL אל תתכנן איתם יותר מידי oc זה ch5 הם לא יעמדו ביותר מ210

אולי אם תשחרר תיזמונים תגיע ל220

ובקשר לזה שזה מותאם ל 865/875 נראה לי שהכוונה שהם באים ב2 ואז כאילו הם מותאמים ל dual

אבל את זה עדיף לברר

גם ב C2 של קרוסייר זה אותו הדבר באתר שלהם יש כוכבית שאומרת שהם יעבדו על 2.5-3-3-6

והם עובדים מצויין על מערכת A64 ב 2-2-3-5 עם תוספת מתח(2.7)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם אני רוצה להבהיר משהו ולהגיד שאני לא מתכוון לעשות OC למעבד אלא רק לנסות לשפר תזמונים ולכן אני רוצה זכורונת שיעמדו בזה !

בקשר לתגובה של Tbm

אני לא מתכוון לעשות OC למעבד או משהו כזה רק חשבתי לעשות לזכורונת יענו לשפר תתזמונים לאיזה 2-2-2-6 עם בכלל אני יצליח ע"י הוספת מתח וזאתי השאלה שלי האם ה EL יתאימו לדבר כזה ?

ובקשר לGOLDEN איך אני אמור לברר את זה ?

בעצם אז ככה הגעתי למצב שיש לי בחירה בין 3 זכרונות:

1) OCZ DDR 400mhz 512MB EL

2)GeIL DDR 1024MB (2x512MB) 3200 400mhz Golden Dragon Series Dual Channel Memory Kit

3)OCZ EL DDR PC-3500 Dual Channel Gold EOL*

תאמת אני רק רוצה אישור ממכם שהEL ( מספר 1 ) הרגיל הוא הכי טוב בשבילי !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני ניסיתי עם מתח של 2.8 2-2-2-5 עם ה EL לא הלך במיוחד

לגבי צ'יפים של BH5 כדי לנצל אותם באמת צריך לעשות vmod ולהביא מתח של 3 ומעלה לזיכרונות ואז תוכל להגיע איתם רחוק מאוד בתיזמונים נמוכים

תצטרך לברר עם מישהו שיש לו ת gold ולראות לאן הוא הגיע

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצטער על הספאם אבל אני רק רוצה להגיד שהזמנתי את ה עם הBH5 ואני הולך לסמוך על המוכר של נועה בקטע הזה שהוא אומר שאין בעיה עם העבודה בינהם וגם מקסימום עם תהיה בעיה אני יחליף אותם ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...