עברייני מקלדת - דיי נמאס! מלחמה!! - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עברייני מקלדת - דיי נמאס! מלחמה!!

Merrymoon

Recommended Posts

הכל התחיל אתמול או שלשום בערב. גלשתי לי בשקט ובלבלתי לכם את המוח (כהרגלי) ודיברתי לי ביאהו מסנג'ר עם ידיד ועם . בו זמנית הייתי גם בחדר שיחה של יאהו וכרגיל איזה מליון אנשים מתחננים להציץ במצלמה (כאילו לא ראיתם בחורה בחיים?). סרבתי שוב ושוב וחשבתי שכולם ירגעו אבל איזה פלוץ אומר לי "יא כלבה, אם לא תראי לי את המצלמה אני אדאג שאת לא תעלי יותר אונליין בחיים שלך" או משהו כזה. אמרתי לו שראיתי דברים יותר מפחידים מזה במזה"ת וצחקתי אז הוא השיב ב"חכי חכי" אז כל הזמן התנתקה לי התוכנה ולא היתה לי ברירה אלא להכנס תחת invisible mode. חשבתי שזה לא יימשך יותר מיממה אבל מסתבר שהייצור המתוסכל חברתית ומינית הזה חיפש אותי היום בבוקר. יש כנראה איזו פירצה בתוכנה כי הבנזונה שלח לי Visual Password Confirmation ששם אני לא יכולה להקיש Sign In אחרי שאני ממלאת את כל השדות (לא שניסיתי, שאני אגלה להומו את הסיסמא שלי?!) כי הכפתור בכלל לא קיים! עכשיו אני בכלל לא יכולה להכנס...

חברה', אני לא מבינה גדולה בתוכנות ואני מרגישה שידיי כפותות כאן. אני זקוקה לתוכנה ולמשתמש שלי, כן, גם בשביל לבצע את העבודה שלי, גם לעסקים ושאר שטויות. אז בבקשה, אם אתם יכולים, תעזרו לי!!! :'(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 129
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

הא זאת היית את? אופסי :-[

איזה לול!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

יש לו תוכנה שהוא מגלה את האיי פי שלך לפי החשבון יאהו שלך ואז משבש לך תעיניים ;)

פיירוול (המובנה של הווינדוס גם יעזור) לשבוע עד שימאס ליצור.....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פיירוול (המובנה של הווינדוס גם יעזור) לשבוע עד שימאס ליצור.....

אין קשר

הוא פורץ לחשבון שלה ביהו לא למחשב שלה

כמו שפעם חבר שלי סידר לי מספר אייסי שהוא המספר פלא-פון שלי(בלי ה-0)

הוא לא פרץ לבן אדם עצמו למחשב אלא שינה לחשבון את הסיסמא ונתן אותה לי

וזה לא ייפסק אחריי שבוע כי הוא עשה את זה לתמיד

הדרך היחידה היא לפרוץ לחשבון בחזרה ולשנות את הססמא(ובדרך לפרוץ גם למניאק)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז זהו שיש לי פיירוול, אחרת לא הייתי מתלוננת שאני לא יכולה לשלוח קבצים.

גרסת התוכנה היא הכי חדישה, 6.0 נדמה לי. חוצמזה, שם המשתמש של הטרול הזה נדמה לי dr_d12 אבל אני אבדוק שוב. כוס אממו, עכשיו אומרים לי שהוא גם שלח לי וירוס... איך?! אאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאה!

ואם עוד מישהו יצחק - שלא יבוא למפגש פורום הבא...  >:( :2gunsfiring:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לאדע תחליפי חשבון... חי חי

את רואה זה מה שקורה שאת עקשנית היית מוותרת לו סתם סתם......... איך בכלל יצורים כאלו מגיעים לאנשים?

לאדע תבקשי ממישהו שישיג את האיי פי שלו ויפרמט לו ת'מחשב כנקמה... אבל לאדע איך אפשר לתקן את זה

ומי בכלל משתמש ביאהו?? מה הקטע?? שמעתם על MSN מסנג'ר???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לאדע תחליפי חשבון... חי חי

את רואה זה מה שקורה שאת עקשנית היית מוותרת לו סתם סתם......... איך בכלל יצורים כאלו מגיעים לאנשים?

לאדע תבקשי ממישהו שישיג את האיי פי שלו ויפרמט לו ת'מחשב כנקמה... אבל לאדע איך אפשר לתקן את זה

ומי בכלל משתמש ביאהו?? מה הקטע?? שמעתם על MSN מסנג'ר???

אני ו-MSN ברוגז ולא מדברים. יאהו הרבה יותר כיף. לוות לו? בטח, אחרי זה גם להתפשט בשבילו? היית מת. ועוד אני עם המרוקאיות הרוסית שלי (מושג חדש), אני לא רק שאני לא אתן לו, אני גם אגיד לו לאן לדחוף את הבקשות שלו.

עכשיו יש לי באמת ברירה? אין לי זין אבל להתקשר עכשיו לנטויז'ן ועד שהם יענו לי הוא כבר יפרמט לי את המחשב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...