עברייני מקלדת - דיי נמאס! מלחמה!! - עמוד 5 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עברייני מקלדת - דיי נמאס! מלחמה!!

Merrymoon

Recommended Posts

אני לא מאמין!!

כתבתי בערך שניי עמודים ואז המוזילה קרס קיצור,את לא יכולה להוביל מלחמה בגלל שלא הצלחת להחזיר אפילו את המשתמש שלך וגם זה בקושי,רובכם אפילו לא script kidz,תפסיקו אם השטויות כי אני ניכוותי אני לא אפרט יותר מידי אבל זה הלך ככה הLOG היה בהארד דיסק אחר וכנראה היה מגובה ולא הצלחתי למחוק אותו אף חברת איטרנט לא הסכימה לקבל אותי כמשתמש שלהם במשך שנה.

ועוד משהו העבריין מקלדת היחיד כאן זו את מלחמה אלק :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 129
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

את שמעת שהוא איים עלייך, אז למה אישרת שליחה ממנו ?

יש תוכנות שנקראות pstools תוכנות שמבצעות remote admin בלי להתקין קובץ שרת על המחשב עצמו...

ככה תוכלי לשלוח לו את הקובץ ולהריץ אותו בלי שידע...

את יכולה גם לנסות לעשות סריקת פורטים על המחשב שלו, אולי יש לו פורט של אותו טרויאן, או אחר...

רוב ההאקרים האלו הם סקריפט קידיז (כה אמר הסקריפט קידי הראשי... :)) שתופסים מעצם יותר מדי...

אז לכי תדעי, אולי תצליחי...

אבל קודם כל תשיגי את ה-ip שלו...

איך תעשי את זה, צרי משתמש חדש ביאהו, כנסי להתחל, הפעלה ותכתבי netstat -a זה יתן לך רשימה של כל החיבורים לאינטרנט מהמחשב שלך,

תתחילי שיחה עם הבנאדם ושוב תעשי netstat -a חפשי את הכתובת שנוספה תוודאי שזה האייפי שלו... ותריצי עליה סריקת פורטים...

ובתור נקמה, פשוט תשביתי לו את המחשב על ידי מחיקת הוינדוס...

אני לא אישרתי לו כלום, עשיתי לו ignore בכלל וזה לא עבד כי הוא המשיך לאיים עליי.

ן-crash and burn, אני לא עבריינית כי אני לא מאיימת על אף אחד, לא שולחת מסרים עם תוכן חשוד ופוגעני (אקא פורנוגרפי וכיו"ב). יש אנשים שלא לומדים לקח. אז הפעם העיפו אותו (אולי) מיאהו, אבל זה לא מונע ממנו לפתוח משתמש חדש ולהמשיך לעשות טרור לי או לכל אחד אחר. ויש מלא כמוהו. מעין חננות-על כאלו שאין להם חיים ואין להם חברים אז הם מרגישים חזקים רק מול המחשב עם הסקריפט וזהו כי חוצמזה, הם כלום. כל ילד כאפות מעיף להם כאפה. אנשים מתוסכלים ודפוקים שבמקום לחפש מה לא בסדר אצלם, הם הורסים לאחרים. לא יזיק להביא איזה "פליק" לחריון הזה. אני חושבת שכשידיד שלי טיפל בנאצי שהיה מציק לי באיזה פורום (אחרי שהשגתי את ה-IP שלו מפורום אחר שהוא הועף ממנו), זה היה מאד צודק! הוא לא הציק מאז לאף אחד והתחיל לשמור על הפה. יש אנשים שמבינים כוח (מכות) בחיים, ויש כמותם בדיוק מקבילים בעולם המחשבים. take it or leave it

בינתיים אני רק מודה שהכל חזר לקדמותו, על נקמה אחשוב אח"כ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא אישי לאף אחד, אבל אתה מדברים פה על נקמה, והנקמה הזאת כוללת פעולות לא חוקיות וגם נגד חוקי הפורום! (פריצה וכו')

ועוד שמתחילה על ידי מודרית..

קצת מפגר לא חושבים? כאילו קצת היגיון..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ישנן פרצות במלא תוכנות, בווינדוס או במסנג'רים השונים והאקרים רבים מזהירים את היצרנים שממשיכים להתעלם מהם וזה לא הוגן כי בסוף הצרכן הוא זה שנפגע. לרשת כנראה תמיד יהיו חוקים משלה ולכן אין לצעוק שאני עושה פרובוקציות. הורדות זה נגד מדיניות הפורום אבל כולנו כאן מורידים וזהו. נקמה? נראה לי הפלוץ קיבל את שלו מיאהו!. אם הוא יחזור וימשיך להטריד אותי אני כבר אחשוב על משהו אבל בינתיים, אני פשוט מציעה שכל אחד יביא כתובות או המלצות לתוכנות annonimity וכל זה כדי להגן על עצמינו מפני חולירות כאלו, לפני שנצתרך לצאת ולהלחם בהן בצורה פעילה. אז קרה משהו והוא הפסיק כי אולי יאהו טיפלו, אולי מישהו אחר, לא משנה. אבל לא תמיד נזכה למענה המהיר ולפעמים נצתרך לפעול בעצמינו מלית ברירה.

אני לא מעודדת פריצה למרות שאני מכירה המון אנשים שעושים את זה ואני מדברת על פריצות בסדר גודל של אתרים צבאיים וחשבונות בנקים, בשביל הכיף, הם לא מרגלים ולא מחפשים כסף (אחרת מזמן היו מפסיקים להלוות ממני). שכן שגר ממולי הורס אתרי חיזבללה או של נאצים בשביל הכיף. תגידו לי אתם אם מה שהוא עושה זה פשע? גם זה פריצה, גם זה חבלה אבל אולי בסוף המטרה היא שקובעת. לא חוקי? בסדר. המשטרה מוציאה כסף ומושיבה אנשים ליד המחשב כדי לתפוס עבריינים כאלו. נראה שם לא עושים עבודה טובה כי יש מליון ואחד אתרים וחדרי שיחה עם מצלמות שהם פדופיליים עד לאות האחרונה וכלום לא נעשה. אתרים אחרים מפרסמים כיצד להכין פצצות (ספר הבישול לאנרכיסט) או מת'אין (סם) או חומרים אחרים. יש אתרים שמעודדים אלימות. אחרי שתחשוב על כל אלו, אתה יכול לבוא ולהגיד לי שאני לא בסדר שאני אומרת שאנשים כאלו צריכים לבוא על עונשם והמערכת לא תמיד תביא אותם. חברה שלי היתה מתלוננת במשטרה על נקרומנים שהיו מתגודדים בחדר המדרגות בבניין שלה ומשאירים מזרקים (בניין שגרים בו מלא ילדים) אז הם היו שולחים אותה לעזזל אז אם אני אפנה אליהם כי מישהו מאיים עלי באינטרנט ושולח לי , מעניין לאן יגידו לי לדחוף את התלונות שלי. אז הפעם אני מודה ליאהו שטיפלו בתלונה שלי מהר. למי אני אודה פעם באה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא אמרתי שהכוונה היא לא בסדר, אבל לפי מה שידוע לי דברים כאלו, שהסכמת איתי שהם לא חוקיים אסור לפרסמם בפורום.. בלי קשר כמה צודקים הם..

ונגיד בקשר ל MP3

כולם יודעים שכולם מורידים, אבל אף אחד פה לא מפרסם לינקים לתוכנות הורדה ודברים לא חוקיים אחרים..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוי ממש השג לפרוץ לאתר של החיזבללה או הרשות הפלסטינית כול חמש דקות מישהו פורץ להם לאתר,האתרים אלו פרוצים כמו התחת של פומלה אנדרסון ואני יכול לציין לפחות 20 פריצות בכול אחד ואחד,עכשיו כבר מתי שפורצים בדף הראשי איפה שכול הלימרים רושמים שהם פרצו ת'אתר פשוט משנים ת'ניק :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בכלל נשבר לי מכל אלה לפני שנתיים!

אחד הרגיש כלי בקאונטר התחיל לקלל, החלפתי ניק, שאלתי אייסי, דפקתי פריצה אליו למחשבב!

ואז שיניתי את הטפט שלו למשהו כמו:"DEMONSHLOMO מוסר את אהבתו"

השארתי יומיים ואז זיינתי לו את המחשב..

וכל זה עם התוכנה הכי פשוטה! NETBUS....

לא זוכר איזה גרסא..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בכלל נשבר לי מכל אלה לפני שנתיים!

אחד הרגיש כלי בקאונטר התחיל לקלל, החלפתי ניק, שאלתי אייסי, דפקתי פריצה אליו למחשבב!

ואז שיניתי את הטפט שלו למשהו כמו:"DEMONSHLOMO מוסר את אהבתו"

השארתי יומיים ואז זיינתי לו את המחשב..

וכל זה עם התוכנה הכי פשוטה! NETBUS....

לא זוכר איזה גרסא..

וואו... אתה פשוט משוגע! נטבאס בלאגן... פורום של עבריינים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פורום של קשקשנים וליימרים אחד אחד,נטבאס אוי אני סוגד לך. :lol:

רובין הוד?רובין הוד הגן על החלשים אתם רק מדברים כול היום רק דיבורים בלי מעשים. :yelclap:

באמת מחיאות כפיים,על כלום!

אולי במקום להפוך למישהו את המסך בנטבאס תעשו משהו רציני?...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...