עברייני מקלדת - דיי נמאס! מלחמה!! - עמוד 4 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עברייני מקלדת - דיי נמאס! מלחמה!!

Merrymoon

Recommended Posts

• תגובות 129
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

תשלחי אימייל ל- support של יאהו ותפרטי את הבעיה בדיוק.

תאמיני לי שהם יחזרו אליך. לי הייתה בעיה מטומטמת עם האימייל שלי שמה, שלחתי להם אימייל מחשבון אחר ותוך יום הם ענו ברצינות מוחלטת.

אני גם בטוח שמה שהוא עשה לא חוקי ונוגד את תקנון החברה (מן הסתם) אז הנקמה שלך תהיה שהחשבון שלו ימחק, אם הם יטפלו בזה כמו שצריך.

נגד מחיקת חשבון מצד החברה הוא לא יוכל לעשות כלום.

שלחי אימייל ותפרטי את הבעיה, ותקווי לטוב.

בהצלחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניסיתי לכתוב ב-harrasment support או איך שלא קוראים לזה ומשום מה מילאתי את שם ה"מטריד" וכששלחתי את תופס, הופיע לי "תודה, dr_d12". אז נראה לי שהוא הביא אותה בהפוכה. אני מחפשת מרכז תמיכה אחר אבל אני רק נתקלת באינסוף לינקים לבעיות אפשריות אבל אין ממש מקום שאליו אני יכולה לכתוב פידבק רציני יותר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי שיטה די פשוטה לגלות את ה IP שלו (לפחות כשמדברים ב ICQ זה עובד כל פעם) מישהו שיש לו YAHOO שינסה ליצור קשר איתו לשלוח לו הודע או משהו ושיחזיר הודעה - ה IP שלו יופיע כשמקישים NETSTAT ב CMD ואמז העבודה די קלה Port Scan קטן והמטריד לא יתפקד יותר. :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תעשה את זה אתה, אני כבר נכוויתי ועדיין מלקקת את הפצעים. בינתיים הכל תוקן והתקנתי תוכנה נגד כל מיני stalkers ונראה שהיאהו שלי חזר לעבוד. אני רק רוצה לראות אם זה עבד ואם מחקו לו את המשתמש כי התלוננתי איזה 10 פעם בכל הקשר אפשרי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את שמעת שהוא איים עלייך, אז למה אישרת שליחה ממנו ?

יש תוכנות שנקראות pstools תוכנות שמבצעות remote admin בלי להתקין קובץ שרת על המחשב עצמו...

ככה תוכלי לשלוח לו את הקובץ ולהריץ אותו בלי שידע...

את יכולה גם לנסות לעשות סריקת פורטים על המחשב שלו, אולי יש לו פורט של אותו טרויאן, או אחר...

רוב ההאקרים האלו הם סקריפט קידיז (כה אמר הסקריפט קידי הראשי... :)) שתופסים מעצם יותר מדי...

אז לכי תדעי, אולי תצליחי...

אבל קודם כל תשיגי את ה-ip שלו...

איך תעשי את זה, צרי משתמש חדש ביאהו, כנסי להתחל, הפעלה ותכתבי netstat -a זה יתן לך רשימה של כל החיבורים לאינטרנט מהמחשב שלך,

תתחילי שיחה עם הבנאדם ושוב תעשי netstat -a חפשי את הכתובת שנוספה תוודאי שזה האייפי שלו... ותריצי עליה סריקת פורטים...

ובתור נקמה, פשוט תשביתי לו את המחשב על ידי מחיקת הוינדוס...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...