מדריך להכנת דיסק התקנה של XP הכולל את SP2 - עמוד 3 - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מדריך להכנת דיסק התקנה של XP הכולל את SP2

Moooshe

Recommended Posts

• תגובות 117
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

הSP2 כולל בתוכו את כל העידכונים של SP1 וכל מה שבינהם? כאילו את כל מה שיצא עד עכשיו?

אני צריך לדעת את זה כדי לדעת אם לצרוב על דיסק אם SP1 בתוכו כבר. אני יודע שאפשר אבל אני מעדיף שלא!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

SP2 הוא עדכון מצטבר של כל העדכונים שלפניו... והוא כולל את SP1 + הרבה מאוד עידכונים...

ועם Nlite הרבה יותר קל לעשות דיסק שהוא גם bootable וגם slipsteam + אתה יכול להוריד כל מיני שטויות מההתקנה של הwindows.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סלחו לי. אני זוכר בביטחון כי זה מה שקראתי. חיפשתי ומצאתי את השאלה ואת התשובה שקראתי אז וכנראה שהתבלבלתי

או שכותב התשובה בזמנו התבלבל וערך את הודעתו לאחר מכן. או שפשוט אני צריך להפסיק לגלוש בפורום בשעות מאוחרות :)

זה לא יקרה שנית בה' ! ודרך אגב - הSP2 לא עשה לי שום בעיות מיוחדות בינתיים הכל סבבה

בקשר לNLITE , מה עוזר קובץ התשובות של ההתקנה האוטומטית אם הוא לא מתקין שפה בעברית?

ניתן לבחור עברית, אך לאחר ההתקנה כל האותיות בעברית הפוכות, הוא לא מתקין את הקומפלקס שהעברית זקוקה לו ולא מסמן עברית במקומות נחוצים אחרים. מישהו יודע אולי מה צריך לכתוב בקובץ התשובות (WINNT.SIF) כדי שהווינדוס יותקן עם עברית תקינה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשר בבקשה את הקבצים..IMG והשני שמקבלים מהשורה הזאת

בוחרים לאן לשמור את ה-boot record ומקבלים שני קבצים, אחד מהם עם סיומת IMG, שבו אנחנו נשתמש עוד מעט.

אין לי בכלל דיסק של אלה רק התקנה מלאה שלו במחשב של PRO שהביאיו לי.. ההתקנה פועל כי המחשב מותקן ופועל בזכותה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מדריך מצוין ונראה מאוד מאוד מאוד שימושי!! תודה רבה!! :xyxthumbs: :xyxthumbs: :xyxthumbs:

בייחוד אהבתי שככה אפשר להוסיף עוד תוכנות ודרייברים לדיסק של ה , שיהיה ישר אחרי ההתקנה של ה מוכן להתקנה.

אני יכין לי עכשיו איזה -R כזה עם WINXP+SP2 מפוצץ בתוכנות, , גיבויים, ושאר כל טוב...

לפי מה שאני הבנתי מהסעיף השני זה שלא הקלדתי נכון את המיקום של התיקיה, אבל עברתי ועשיתי צעד אחרי צעד לפי מה שאתה עשיתה וההבדל היחד זה הכונן שאצלי הוא 'E' ולא "Z" זה הכול אם כך מה אני צריך לכתוב? להלן מיקום התיקיות:

E:\WIN XP\I386

E:\SP2\i386\update

תודה

תוריד את הרווח מה WIN . אתה גורם לווינדווס לחשוב שמדובר בשני פקודות שונות המופרדות ע"י רווח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מדריך מצוין ונראה מאוד מאוד מאוד שימושי!! תודה רבה!!  :xyxthumbs: :xyxthumbs: :xyxthumbs:

בייחוד אהבתי שככה אפשר להוסיף עוד תוכנות ודרייברים לדיסק של ה , שיהיה ישר אחרי ההתקנה של ה מוכן להתקנה.

אני יכין לי עכשיו איזה -R כזה עם WINXP+SP2 מפוצץ בתוכנות, , גיבויים, ושאר כל טוב...

תוריד את הרווח מה WIN . אתה גורם לווינדווס לחשוב שמדובר בשני פקודות שונות המופרדות ע"י רווח.

אחי שלושת מילות הקסם!!!!

זה עבד!

תודה רבה!

אני השתעתי ועכשיו יש לי SP2 מוכן להתקנה :D

אק עוד שאלה, יש לי A64 ואחרי שיצא התלאי, איך אני אמור להוסיף אותו להתקנה?

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשר לNLITE , מה עוזר קובץ התשובות של ההתקנה האוטומטית אם הוא לא מתקין שפה בעברית?

ניתן לבחור עברית, אך לאחר ההתקנה כל האותיות בעברית הפוכות, הוא לא מתקין את הקומפלקס שהעברית זקוקה לו ולא מסמן עברית במקומות נחוצים אחרים. מישהו יודע אולי מה צריך לכתוב בקובץ התשובות (WINNT.SIF) כדי שהווינדוס יותקן עם עברית תקינה ?

אתה כן יכול לראות עברית, כנס לREGIONAL SETTINGS ותגיד לו שיתקין את כל השפות מימין לשמאל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

מדריך מעולה, נעזרתי בו על מנת להכין WINXPSP2 (וגם WINXPSP1 שיהיה ליתר בטחון).

למי שאין בעיה לקרוא גם אנגלית מוזמן להעזר גם במדריך של Toms Hardware שהאמת דומה מאוד למדריך של משה אבל ענה לי על כמה שאלות אחרות.

יש אפשרות באותו רעיון להכין 2003 משולב עם SP1 (ואולי גם עם ה-MUI ואולי גם עם ה-MUI SP1)?

בהחלט רעיון טוב. אם קיים דבר כזה זה מעולה! אולי Nlite מאפשרת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...