מדריך להכנת דיסק התקנה של XP הכולל את SP2 - עמוד 6 - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מדריך להכנת דיסק התקנה של XP הכולל את SP2

Moooshe

Recommended Posts

כתבתי במדריך בדיוק איך משתמשים בפקודה הזאת, אז אני לא ממש בטוח מה אתה עוד מחפש, אבל אם אתה רוצה לראות את כל העזרה והאפשרויות הקיימות ואת התחביר של הפקודה, תריץ אותה ככה:

c:\winxpsp2\i386\update\update.exe /?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 117
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

• 2 שבועות מאוחר יותר...

לתשומת לבכם, ההודעה הבאה נכתבה באתר TACKtech.com :

"

Why we are using the Load Segment of 0000 in our newer articles.

As of 11.27.2003 we is recommended using:

Load segment of sectors (hex!): 0000

It was determined that most original discs from Microsoft have been using 0000. Early Windows 2000 CD's used 07C0. Many Discs created using Nero Burning ROM had the Load Segment set to 07C0. We have not encountered any problems with the Discs created with it set to 0000.

"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עשיתי את פעולת ה-Integrate בהצלחה (בערך).

ויש כמה בעיות. הגודל הכולל של הדסיק הוא 706 Mb.

התמונה :

xp.JPG

דבר ראשון, שני הקבצים שמסומנים באדום. שניהם אומרים להיות קיימים או רק של ה-SP2 ?

דבר שני, התקיה המסומנות בכחול. אם אני משתמש בוינדאוס באנגלית עם תמיכה בעברית (ועוד 162~ שפות לבחירה ב-enabled), אני זקוק לתקייה הזאת ? (90 מגה) והאם זה יפגע בהתקנה אם זה ימחק ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי הקבצים המסומנים באדום, שניהם קיימים במקרה שהדיסק שלך היה כבר integrated עם SP1, והוספת לו עכשיו את SP2. לדעתי אין בעיה למחוק את הקובץ של SP1, אבל לא הייתי מתעסק עם זה יותר מדי.. גם ככה הם לא תופסים מקום.

לגבי התיקיה המסומנת בכחול, היא לא אמורה להיות שם במקור... אני מנחש שהדיסק שלך פשוט צרוב מעותק שהוא לא 1:1 מהמקורי. לפי השם שלה אני מבין שהיא מכילה MUI של איזושהי שפה, וזה לא משהו שאמור לפגוע בהתקנה של ה-.

אצלי ההתקנה של ה- יחד עם SP2 לוקחת 576 מגה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באמת מוזר. לצערי אין לי כרגע אפשרות לדעת מאיפה הדסיק הגיע.

התקייה מכילה כ-27 שפות. אז בקיצור, אם היא תמחק, תהיה אפשרות ל-Hebrew enabled ? אפשר לוודא את זה עם איזה קובץ מהדסיק ?

ד"א, מה זה

Microsoft UxTheme Library ו .NET Framework ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Windows בצורתו הבסיסית ביותר (AKA "גרסה אנגלית") תומך בקריאה וכתיבה של מירב השפות. MUI משנה את הממשק, לא את התמיכה בשפות.

dot net framework זו הרחבה למערכת ההפעלה שלך שמאפשרת לך להריץ יישומים שנכתבו בשפות ה-dot net. המלצה: אם אתה לא יודע שאתה צריך את זה, אל תתקין את זה.

ואין לי מושג מה השלישי, אבל אפשר (אולי) לנחש לפי השם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע כמה הוא "קרב"... רק הכריזו שהוא יהיה קיים פעם, מפה ועד להוצאה שלו יש חודשים ארוכים של תכנות, בדיקות, גרסאות ביתא וכו'... וגם אז, רק אלהים יודע איך הוא יצא.

הניחוש שלי? מיקרוסופט יממשו את חזון ה- Reloaded וישחררו את XPSE כגרסה חדשה של מערכת ההפעלה, בטח במחיר מוזל למי שיש לו . הרי כבר שנים מדברים שמיקרוסופט תצטרך למלא איכשהו את ה-gap שנוצר בין (2001) ללונגהורן (2006?).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...
  • 4 שבועות מאוחר יותר...

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...