ניסוי החץ הצליח! - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ניסוי החץ הצליח!

FARKASH7

Recommended Posts

• תגובות 51
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

ימים פופולריים

משתתפים בולטים בדיון

ונגד הקאסמים

לא אפשרי בכול מקרה המזל שלנו שאחד מ400 פוגע במשהו חי והמזל העוד יותר גדול שלנו הוא שאנחנו חכמים והם טיפשים אנחנו מצליחים לפגוע במטרה שנעה במהירות עצומה בגובה עשרות קילומטרים והם לא מצליחים לפגוע בעיר שלמה ממרחק של מגרש כדורגל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה נקרא לזלזל באוייב וזה אחד הדברים הכי גרועים שאפשר לעשות במלחמה

זה שאנחנו משתכללים לא אומר שהם לא

בסופו של דבר הם יצליחו לפגוע במטרות מתוכננות ולא יפספסו כמו שהם כרגע עושים

ואל תגיד שזה לא אפשרי כי החץ תאורטית יכול לפגוע בקאסם אבל לא יבזבזו חץ של כמה מליוניי דולרים על טיל של שקל 90

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש את הקרן הזאת שמחממת את המטרה (טיל) עד שהוא מתפוצץ

חץ לא יכול לירט קאסטאם אלה עם הקאסאם יעוף לגובה של כמה מאות מטרים מה שלא קורה בפועל עד שהמקם יסווג אותו כטיל אוייב הקאסאם כבר יפול מעבר לגדר כמה זמן הוא כבר עף? דבר שני כמו שאמרת זה בכול מקרה בזבוז כסף, ובקשר לזלזול באוייב באמת אתה לא מזלזל בקאסאמים? כי אישית אני כן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נגד הקסמים והקטיושות או כל טיל רקטי לטווחים קצרים, וארצות הברית החלו לפתח כבר כמה שנים טובות מערכת ירות בשם נאוטליס, שפותחה במקור כמענה לקטיושות של החזבללה שנפלו כמו גשם על קריית שמונה.

המערכת הזאת נוסתה בהלצחה בארצות הברית, הבעיה של המערכת הזאת שהיא עדיין החיתוליה, וגם שהיא לא ניידת, וגם צריך רידינג בשביל בשביל ליצור את האנרגיה של הקרן .

אבל אני מאמין שבשנתיים -שלוש השנים הבאות, נוכל לראות כזאת מערכת מבצאית (אני מקווה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ועכשיו לאחר שקראתי את הכתבה, זה נשמע יותר כמו כשלון מאשר הצלחה. רק לאחר 2,000,000,000,000 $ וכמעט 15 שנה הם מצליחים לפגוע במטרה :P . עדיך שהיו משקיעים במשהו יותר

נורמאלי מאשר לזרוק סתם כסף..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

WELL, נניח במקום לחכות לזמן שהאירנים יבנו את הכור ויוכלו לירות עלינו, במקום להתגונן - אנחנו צריכים לחסל את הכור, ולא

לחכות עד שהם יירו אותו עלינו.(לא סתם מדינת קנתה מטוסי סופה, שבנוסף לשדרוגים השונים יש גם מיכל דלק מוגדל) אבל

כמובן שאז הם יכריזו עלינו מלחמה, ובלה בלה בלה.. ואולי יגיעו עד אלינו חיילים שלהם דרך לבנון או סוריה :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...