סקר בנושא מעבדים - עמוד 2 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סקר בנושא מעבדים

Magic

איזה מעבד עדיף לי לקנות  

394 הצבעות

1. 1. איזה מעבד עדיף לי לקנות

Recommended Posts

עדיין יותר טוב..... ואם אני אקח 1.6A וימהיר אותו לפחות ל-2500 אנחנו נרא הבדל וגם נרא מה יותר משתלם....

בולשיט... אתה אומר, שאתה תמהיר אותו, לא ממש... עם הקירור המקורי אתה לא יכול להעלות הרבה מעבר ל133, בעיקר בגלל הPCI....

לפחות ל2500? 900 מה"צ של אובר קלוק? עם הדרעק שמגיע אתו? אתה חיי באשליות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדיין יותר טוב..... ואם אני אקח 1.6A וימהיר אותו לפחות ל-2500 אנחנו נרא הבדל וגם נרא מה יותר משתלם....

בולשיט... אתה אומר, שאתה תמהיר אותו, לא ממש... עם הקירור המקורי אתה לא יכול להעלות הרבה מעבר ל133, בעיקר בגלל הPCI....

לפחות ל2500? 900 מה"צ של אובר קלוק? עם הדרעק שמגיע אתו? אתה חיי באשליות.

תמיד אתם ממליצים על 4 A לאוברקלוק, אבל האם יש לכם הוכחות שהוא כזה טוב חוץ מכמה הודעות בבורדים עלומי שם שמציגות של WCPUID, שאותה ניתן לזייף ממש בקלות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנורט'וווד טוב מאוד לOC, אבל לא ל2500 מ1600... בעזרת לא קונבנציונלי (קירור שתוכנן לראדר של תעשיה אוירית, ומתאים בין היתר לקירור המעבד מחשב שמפעיל אותו, סוקט 370, שמתחמם בצורה רצחנית, פול לואד, האמאמא של הפול לאוד... אחת כזה, המבוסס על תערובת מיוחדת של שמן מבוסס חנקן, יעזור מאוד..... :P :P :P :P :P :P :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 5 חודשים מאוחר יותר...

לדעתי תיקח XP 1800+ מ-KSP, המחיר שם הכי זול במדינה 825 ש"ח. מעבד מהיר ביותר, אמין, טוב, רק חבל שלא עבר אופטימיזציה לWINDOWS XP...

W.T.F

1. רוב מעבדי 1800 עולים ברוב החנויות ONLINE כ 650 ש"ח.

על מה אתה מדבר? "לא עבר אופטימיזציה ל XP"

מאיפה הבאת את ההמצאה הזאת?

לידיעתך מעבדי עובדים טוב יותר ממעבדי INTL על מערכות .

אלתדברו דברים שאין להם סימוכים, אם אתם לא יודעים, אל תגיבו

כמו שנאמר "סייג לחוכמה - שתיקה"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מני צודק, ה"אופטימיזציה" היא שטויות.

ידעת גם שמעבדי אט'לון לא תומכים עברית, לא תומכים במשחקים ומגיעים ל300 מעלות ביום טוב? אם לא, בטח ייצא כאן איזה גאון שיגיד לך את כל אלה.

שמע, עמביד אט'לון נותנים תחרות ואף עוקפים את מעבדי המתחרים ללא בעייה, עקב המחיר הדזול יותר הם הרבה יותר משתלמים לקנייה.

P.S-

מני, PM.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...